Konya Ücretsiz Sevgili Bul, Sevgili Arıyorum, Sevgili Bulma Sitesi

Konya Üye Olmadan Bedava Sevgili Bulma

Konya’da yaşayan 29 yaşında bir bayanım sevgili arıyorum

Merhaba adım Demet; doğma büyüme Konyalıyım. Bu şehri çok seviyorum. Gezilecek ve görülecek o kadar çok yeri var ki gerçekten insan aşkla bakıyor ve aşkla geziyor. Aşığım bu şehre. çocukluğum ve gençliğin burada geçti. Bu şehirde çok mutluyum. Ama tek bir sıkıntı sevgilimin olmaması. 29 yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı diyebilirim. Ama artık bir sevgilimin olmasını ben de huzurlu olmayı çok istiyorum yoksa o yüzden zaten buradayım. Ailemle yaşamaktayım. Ailemi Annemi, babamı çok severim. Onlarla gurur duyuyorum ve onlarla yaşamaktan mutluluk duyuyorum.

Onlara bakmak hizmet etmek en büyük hevesim ve en büyük gururum. Çünkü Büyüklere karşı saygılı ve sevgiliyim kim olursa olsun sevgilimin veya Komşumun anne annesi babası da olsa Onlara saygı duymak ve elimden gelen yardımı yapmak benim boynumun borcudur. Çünkü anneler babalar olmasaydı biz bugünlere gelemezdik. bizi yetiştiren büyüten ve her türlü zorda yanımızda yanımızda olan insanları gözardı etmek ve onlardan kaçmak Çok doğru bir davranış değil. O yüzden büyüklerime karşı çok sevgiliyim. Sevgilim olacak ve bir arkadaşlık yaşayacağım kişinin de aynı şekilde olmasını isterim.

Neticede annesine babasına saygısızlık yapan bir hayvan gibi davranan birisini istemem. Büyüğüne ve küçüğüne saygısı olmayanın bana saygısı olmayacağından adım gibi eminim. karşılıklı bir şeyler yaşamak istiyorsak Öncelikle Buna dikkat etmeliyim. Son olarak kendimi tanıtmaya gelirsek;

Uzun zaman boyunca Kimsesiz kaldım. Şimdi yeni bir arkadaşlığa başlamak da Tedirginim. Yani umarım tahmin ettiğim kötü durumlarla karşı karşıya kalmam. Yani anlaşamamak gibi veya birbirimize Kötü davranmak gibi. birçok insan ilişkilerinde aynı hatayı yapıyor. İlk zamanlar çok güzel geçtikten sonra son zamanlara doğru ya da ilerleyen zamanlarda birbirlerine saygısını kaybediyor ve çok kötü davranıyorlar. Bu da arkadaşlıklarını yıpratıyor ve birbirlerinden ayrılmaları neden oluyor. Dediğim gibi kendimden bahsetmem gerekirse, zayıf ve genç güzel bir kızım.

Doğru, dürüst, Samimiyeti çok severim. Ama samimiyette aşırıya kaçanlardan hiç hoşlanmam. Tabiri caizse lakayıt ve cıvık cıvık hareketler yapan erkeklerden uzak durmayı tercih ediyorum. Saygılı ve sevgili bir erkek arkadaşım veya sevgilimin olması beni huzurlu edecektir. Sen de ya benim gibi düşünüyorsan yorum bölümüne kendini tanıtan detaylı bir yazı veya özelliklerinden bahseden güzel bir yazı yazarsan seninle iletişime geçiyor olacağım tanışmak üzere.

Konya Sevgili Bul, Hayat Arkadaşı Bulmak, Evlenecek Bir Bayan Arkadaş Bul

Sesli Cadde yöneticilerine, Konya’da Sevgili bul .! Dediğinizi duyar gibiyim. Biz de zaten bu iş için buradayız. Size Konya’da yaşayan kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanların yanı sıra genç güzel kızlar ve zengin olgun bayanlarla zengin dul bayanlardan bir tanesini sevgili yapmak için internet sitemizi kurduk. Neticede size bir sevgili ve hayat arkadaşı bulmak için buradayız. Sizde zaten bu iş için burada değil misiniz? Tabii ki buradasınız.! O yüzden hiç Tedirgin olmanıza ve çekmenize Gerek yok Biz zaten sizin arkanızdayız. Buraya gelen ve kendisine erkek arkadaş arayan bayanlar ve kadınlarda zaten bu iş için buradalar. Onlardan da çekinmenize veya utanmanıza gerek yok. Sadece uygun bir yaklaşım ie birini bulup Nasıl insanlarla iletişime geçeceksiniz bilmelisiniz.

Konya sevgili arıyorum, evlenecek bayan arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum

Konya’da yaşayan birçok insan huzurun formülünü bulmuşlar. Yanlarına sevgililerini, eşlerini, Hayat arkadaşlarını, aşklarını nasıl alıp da Hayat yaşıyorlarsa Siz de bu şekilde bir hayat yaşamayı şimdiden alışmalısınız.! Çünkü artık sesli cadde.com var ve sizin imdadınıza yetişiyor. Çünkü site yönetimi olarak Konya’da yaşayan ve İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep gibi şehirlerde yaşayan sizlerin, sevgili arıyorum .! dediğinizi Duyar gibiyiz.! Sizin bu söylemenize de zaten kayıtsız kalamazdık. Bu nedenle internet sitemizde sizlere de bir yer ayırdık, sizde ya Konya’da sevgili arıyorum veya evlenecek bayan arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum diyorsanız sesli cadde.com sizinde imdadınıza yetişiyor ve sizleri de dışlanıyor.

Konya Sevgili bulma sitesi, evlendirme Sitesi, ciddi arkadaşlık sitesi

Uzun zamandır Konya’da Çok kaliteli bir sevgili bulma sitesi aradığınızı biliyoruz. Bunu bildiğimiz için de zaten sesli caddeyi kurduk. Sadece Konya’da değil Türkiye’nin birçok ilinde, Sadece sevgili bulma değil aynı zamanda evlendirme Sitesi ve ciddi arkadaşlık sitesi olan sesli Cadde 7/24 sizlerin hizmetindedir. Sizde Eğer kendinizi kimsesiz hissediyor ve kendinize yeni bir arkadaşlık arıyorsanız sesli cadde üzerinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yüzlerce binlerce kategoriden bir tanesinin altında kendinize uygun mutlaka bir arkadaş veya bir erkek arkadaş bulabileceksiniz. Ve hiç Üzülmenize gerek yok. diğer sitelerde olduğu gibi sizlerden Hiç bir ücret veya üyelik talep etmeden bu bilgilerin tamamını paylaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı Sevgili bulma sitesi içinde bayanların ve kadınların cep telefon numaralarını, WhatsApp iletişim telefon numaraların, Facebook adreslerini ve profillerini, Twitter DM hesap bilgilerini ve profillerini bulabileceksiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*