24 Yaşında Genç Bir Bayanım Arkadaş Arıyorum

Merhaba adım Derya; 24 yaşında genç bir bayanım. İstanbul Mecidiyeköy’de defile moda tasarımcısıyım. Başımdan bir evlilik geçti. Çok çok bu evlilikle huzurlu olduğumu söyleyemem. Çünkü eşimle son zamanlarda anlaşamamaya başladık. Zaten erken yaşta bir evliliğin hata olduğunu sonradan anladım. Şimdi ise kendime ait bir işim var ve iyi miktarda bir para kazanıyorum. Aynı zamanda da Kendime ait evim, arabam var. Bir önceki evliliğimde eşimle çok ciddi problemler yaşadık. Ev işleriyle hiç ilgilenmez sabah işe gider akşam işten gelir yatar, uyurdu. Bir ampul patlasa onu dahi değiştirmezdi. Hatta neredeyse onunla hayatım ızdırap haline geldi. Son zamanlarda zaten çok agresifleşmeye başlamıştı. Ben biraz daha başına buyruk gezmeyi seven, kafelerde ve restoranlarda zaman geçirmeyi seven bir bayanın. Ama eşim git gide bunlara izin vermemeye başladı. Aynı zamanda kendi paramı kazanmaya başladığım andan itibaren de zaten tavırları çok değişti.

İnsanlıktan çıktı neredeyse. Benimle tanıştıktan sonra benim gibi bir insanın üzülmeyeceğine eminim sizde karar vereceksiniz. Fakat bana bunları neden yaptığını bende anlamadım. Sanırım;

Para kazanıyor olmam sanırım onun zoruna gitmişti. Daha sonra birbirimizi hiç dinlememeye ve takmamaya başladık. Durum böyle olunca da iyice kopmalar başladı. Bundan sonra aldığımız kararla herkes yoluna dedik ve boşandık. Şimdi ise yepyeni bir hayata adım attım. Geziyor, tozuyor, hayatın tadını çıkartıyorum. Favorilerim arasında konserlere gitmek, tiyatroya gitmek, sosyal alandarda zaman geçirmek Pub Cafelere gitmek, gezmek ve tozmak var. Artık hayatın tadını çıkartıyorum ve hiçbir şeyi kafama takmıyorum. Sadece eğlenmenin peşindeyim. Hayat böyle daha eğlenceli. Ama tek başıma yaşamaktan sıkıldım. Kendime ait evim olduğunu söylemiştim, ve şu anda anlaşarak gezebileceğimiz ve hoş zaman geçirip bir arkadaşlık yaşayabileceğimiz bir sevgiliye ihtiyacım var. Evlilik mi? Kesinlikle bir daha düşünmüyorum. Böyle bir hatayı bir daha yapmam. Sadece hayatımı birleştirebileceğim ve anlaşarak zaman geçirebileceğim bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Eğer siz de bir önceki Eşim gibi yapacaksanız ve beni gerçekten sıkıp bunaltacaksınız şimdiden bu sevdadan vazgeçin.

Neticede hayat özgür yaşanınca tadı çıkıyor. Herkes istediğini yapmakta özgür ve kimse kimsenin hayatına karışamaz. Kimse kimsenin özel hayatını ihlal edemez ne kadar evli bile olsan. O yüzden bende burada kendime bir erkek arkadaş aramaya karar verdim.

Istediğim tek şey kafa yapıma uygun bir sevgili bulup hayatın tadını çıkartıp ve özgürce mutluluğu yaşamak. Daha önce de söylediğim gibi özgür yaşamaya alışkın bir bayanım ve karşımdaki insanın da böyle olmasını isterim. Çok çok hesap vermeyi sevmem ve çok da çok kimseden hesap sormam. Çok çok kıskançlığım yoktur, karşıdaki insanın da kıskanç olmasını istemem. Neticede birbirimize sıkmadan güzel bir arkadaşlık yaşayacağımızı inanıyorum. Sen de benim gibi düşünüyorsan Benimle iletişime geçebilirsin.

Adı : Derya

Soyadı : Yıldırım

Sigara Durumu : Sevmiyor

Alkol Durumu : Sadece Ortamlarda

İstediği Arkadaşlık : Sevgili Olma

Aradığı Kişi Modeli : Modern, Kıskanç Olmayan, Dürüst, Anlayışlı

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*