Perşembe, Haziran 1, 2023
spot_img

Bugün Gönderilen İlanlar

Kocaeli Koca Arayan ve Eş Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi

Kocaeli Evlilik Amaçlı Eş Bulma Sitesi İlanlar

Leyla ‘nın İlanı,

24 Yaşında Genç ve Güzel Bir kızım Kocaeli’de Yaşıyorum Eş Arıyorum.

Selamlar adım Leyla; 24 yaşında güzel ve alımlı bir kızım. Kocaeli’de yaşıyorum ve kendine bir eş arıyorum. Artık evlenmenin ve eş bulmanın vakti geldi diye düşünüyorum. Hala açıktan üniversite okuyorum. Üniversite mi bitirdikten sonra umarım okudum bölümde Kendime bir iş bulurum. Şu anda Kocaeli’de ailemle birlikte yaşıyorum. Evlenmek istedim ailemi söylediğim zaman ilk önce yaşamın genç olduğunu düşündüler sonra beni tanıdıkları için bu evliliği kaldırabileceğimi ve eşimi mutlu edebileceğimi inandılar. Şu anda onlarda bu evliliği ve eş aramamı olumlu bir şekilde bakıyorlar.

Ailem Aydın insan oldukları için evleneceğim insanı ilk önce benim görüp ve tanıma mı istediler. Bence bütün aileler de çocuklarını bu şekilde davranmalı. Çünkü benim istemediğim birisiyle beni evlendirselerdi eğer, onları ömrümün sonuna hiç affetmezdim. Çünkü ben evleneceğim benim tanımam Benim sevmem mi benim görmem gerekiyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Böyle bir ailem olduğu için. Kendimden bahsetmem gerekirse güzel bakımlı temiz tertipli düzenli bir kızım. temizlik yapmayı ve evimde oturup evimde vakit geçirmeyi gerçekten çok seviyorum. Fazla dışarı çıkmayı sevmiyorum.

Çünkü dışarıda Yapacak çok fazla bir şey bulamıyorum. Bazen arkadaşlarla birlikte çıkıyorum ama hemen sıkılıp eve gitmek istiyorum. Çünkü evimde kendimi daha rahat hissediyorum bazen arkadaşlarım bana dışarı çıkın dese de bunu reddediyorum. Belki de yalnız olduğum için bilemiyorum. Eğer bir eşim olursa onunla birlikte dışarı çıkar güzel vakit geçiririm. Bende bundan keyif alırım. Çünkü diğer türlü arkadaşlarımın sevgilisi veya eşleri yanlarında oluyor Ben de onların yanlarında tek başına kalıyorum. Profilim Size uygun gelirse beni beğenirseniz Eğer bir an önce bu evliliği gerçekleştirelim.

Kocaeli eş ve koca arayanlar sitesi

Insan cennette de olsa bazen mutlu olmuyor. Çünkü hayatında birisi olmadığı zaman boş boş tek başına yapacak hiçbir şey bulamıyor. Kocaeli’de yaşayan kadınlarımız da böyle düşünüyor olmalı ki kendilerine eş ve koca ararlar. Büyük ihtimalle çevrelerinden bulamadıkları için ve bizim sitemizi Beğendikleri için burada profil oluşturur ve kendilerine koca ararlar. Eğer siz de Kocaeli’de eş ve koca arayan kadınların profillerine ulaşmak istiyorsanız sitemize girerek en doğru kararı verirsiniz. Çünkü koca arayan genç kızlar üniversiteli kızlar türbanlı kızlar eş arayan kapalı kadınlar tesettürlü bayanlar emekli kadınlar dul kadınlar burada Facebook Instagram Twitter gibi sosyal medya hesaplarını paylaşırlar. Bu şekilde daha kolay ulaşır ve profillerini görerek daha iyi tanırsınız.

Kocaeli ücretsiz koca arayan ve eş arayan bayanlar bulma

Bazı siteler profil oluşturduğumuz zaman sizden ücret talep ederler. Merak etmeyin biz o sitelerden değil. sitemize girdiğiniz zaman göreceksiniz ki hiçbir şekilde üyelik talep etmeyeceğiz ve ücret istemeyeceğiniz. Böyle olduğu zaman insanlar bize güveniyorlar ve bizleri daha çok tercih ediyorlar. Bizler 2022/2023 yılını Mutlu bir yıl olsun istiyoruz. Çünkü yalnız olan insanlarımız belli bir süreden sonra yalnız kalmaktan ve Mutsuz olmaktan sıkılıyorlar. Bunların bir çoğunluğunda kadınlar kapsıyor. Koca arayan zengin kadınlar eş arayan türbanlı bayanlar evlenmek için koca arayan köylü kızları genç köylü kızlar köylü kadınlar sitemizi ziyaret ederler ve Burada kendilerine koca veya eş bulurlar.

Kocaeli eş ve Koca arıyorum Telefon Numaraları

Bir Kocanız yok mu? Bir Eşiniz yok mu? Artık olacak. Nasıl mı? Tabii ki sesli Caddesi sitemiz olarak Bizler sizin hayatınıza sevebileceğiniz ve değer verebileceğiniz insanları sokarak sizleri evlendireceğiz. Bu bir hayal değil inanın gerçekten isterseniz kendinize eş veya sevgili bulabilirsiniz. Kocaeli’de yalnız ve mutsuz olan koca arayan kadınlar bayanlar zengin kadınlar olgun bayanlar dul kadınlar sitemizde oldukça aktifler. Bunun haricinde eş arayan genç kızlar güzel kızlar üniversiteli kızlar genç zengin kızlar genç türbanlı ve tesettürlü kızlar da bulunmakta. Durum böyle olunca Bizler sizler için daha çok çalışıyor ve sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Sizlerinde yapacağı tek şey kendinize uygun birini bulup bir an önce evlenip yuva kurmanı da olacak.

Latest Posts

spot_imgspot_img

İlgi Çekenler