Bursa Sevgili Bul, Sevgili Arıyorum, Sevgili Bulma Sitesi.

Bursa Sevgili Bulma, Sevgili Arama, Sevgili Telefon Numarası Bulma, Sevgili Bedava Mesajlaşma Sitesi

Bursa’da Yaşayan 21 Yaşında Genç Bir Kızım Sevgili Arıyorum.

Merhaba adım Meltem; 21 senedir Bursa’da yaşıyorum. Doğma büyüme buralıyım. Yaşadığım şehri ve doğduğum şehri çok seviyorum. Özellikle yemekleri ve yöresel yemekleri ile de çok güzel bir şehir. İskender, döner, ve birçok yemek çeşidi ile kendine hayran bırakıyor. Aynı zamanda Denize girme imkanım da var doğada yürüyüş yapma imkanım da var. Bu zamana kadar çok çok arkadaşlık deneyimim olmadı. Çoğunlukla insanları güvenemedim ve çok seçici olduğum için bir türlü bu konuda harekete geçemedim. Ama insanların huzurlu olduğunu gördüğümde neden Ben de bu zevkten mahrum kalıyorum diye kendi kendime sorgulamaya başladım.

Çünkü sevgilisi, eşi, hayat arkadaşı olan insanların çok huzurlu olduğunu ve hayattan çok keyif aldığını görüyorum. Bu zamana kadar Okul okumak, biraz bir işte çalışmak beni bu durumdan uzak bıraktı. Okul okurken çok çok sevgili ve arkadaşlık gibi konulara zaman ayırmadım. Çünkü okulumun ve geleceğimin bundan etkilenerek son bulmasını istemedim. Ailem de zaten böyle bir şey istemezdim. Çünkü ailemi çok sever ve sayarım onların istedikleri benim için ön plandadır. Onlar bana çok çok karışmazlar istediğim zaman de Gezer İstediğim vakitte dışarıya çıkarım ama yine de onları huzurlu etmek ve Onların yüzünü kızartmamak benim en büyük görevimdir.

Çünkü bir çocuk çocukluğunu bilmeli bir ailede aileliğini bilmeli. zaten karşılıklı bunu yaptıktan sonra karşılıklı güveni sağladıktan sonra her şey oluyor. Ben aileme gerekli olan güveni verdim ve Onlar şu anda beni hiç sıkmıyorlar ve serbest bırakıyorlar. Ama ben daha öncesinde abuk sabuk hareketler yapmış olsaydım Onların da bana güveni kalmaz ve bir adım atamaz hale gelirdim. Okulumu bitirdim iyi bir işim var Ve artık iş sevgili bulmaya, veya bir hayat arkadaşı bulmaya kalıyor. Ben de yapmam gereken işleri yaptıktan sonra Neden hala bir sevgilim yok diye sorguladığım anda, sesli Cadde internet sitesi karşıma çıktı.

Sosyal medyada gezerken Facebook ve Instagram’da sesli cadde.com ilanlarını gördüm. Ve bu ilanlarını altında yapılmış olan olumlu yorumlar beni bu siteye çekti. Ben de hayatımın aşkını bu sitede aramaya ve huzurlu bir hayata adım atmaya karar verdim. Neticede her şeyi yaptıktan sonra bir tek sevgili bulmak ve kendine bir eş bulmak kalıyor. Umarım kendimi detaylı bir şekilde anlatabilmişimdir. Eğer sormak istediğiniz bir soru varsa veya kendinize tanıtıp benimle iletişime geçmek istiyorsanız, bunun için ilana mesaj gönder bölümünden istediğiniz soruları sorabilir veya kendinizi tanıtabilirsiniz.

Bursa Sevgili Bul, Sevgili Arıyorum, Sevgili Bulma ve Arama Sitesi Telefon Numaraları

Bursa’da yaşıyorum ve hala sevgilim yok dediğinizi duyar gibiyim. Paniğe kapılmanızı ve Kendinizi kimsesiz hissetmenizi hiç tavsiye etmiyorum. Çünkü insanlar Böyle zamanlarda daha çok yokluğa düşer ve daha çok hata yaparlar. Böyle bir durumda sizi depresyona itebilir. O yüzden depresyona girip kendinizi kötü bir hale koymaktansa, internet sitemizi ziyaret ederek Sevgili bul diyen kapalı, türbanlı, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar, dul bayanlar, olgun kadınlar, 30 ya da 35 yaş arası dul bayanlardan bir tanesi ile arkadaşlık kurabilir ve çok huzurlu bir hayata adım atabilirsin.

Bursa sevgili arıyorum, arkadaş arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum.

Evet .! Sesli Cadde bu gibi dertlerden yakınan herkesi kucaklıyor. Çünkü biz bu yola çıkarken artık Kimse kimsesiz kalmayacak sloganıyla çıktık. ve kimseyi de yarı yolda bırakmayız. Eğer sende Bursa’da sevgili arıyorum diyorsan, ve kapalı, tesettürlü, evlenmek isteyen kadınların, dul bayanların, olgun bayanların, zengin olgun bayanların bir tanesi ile arkadaşlık kurup sevgili olmak istiyorsan Tabii ki sana da yardımcı oluyoruz.! Artık Kimse Kendini kimsesiz hissetme yiyecek ve Kimse kimsesiz kalmayacak. Çünkü biz Bunun için buradayız.

Bursa Sevgili bulma sitesi, evlendirme Sitesi ve ciddi evlilik sitesi

Sesli Cadde olarak evlendirme, ciddi arkadaşlık kurma, sevgili bulma, ciddi arkadaşlıklar edinme, hayat arkadaşı bulma gibi birçok konuda 2022 ve 2023 yılında hep zirvede idik. Çünkü biz Türkiye’nin en iyi sevgili bulma sitesiyiz. Abartmıyoruz kesinlikle Türkiye’nin en iyi sevgili bulma sitesiyiz bu kadar açık ve net söylüyoruz. Çünkü internet sitemize giren kapalı veya açık, zengin veya fakir, olgun, dul, genç, güzel kızların tamamı kendi kriterlerine uygun bir erkek arkadaş veya koca adayı bularak çok huzurlu bir hayata adım atabiliyorlar.

Biz böyle bir şeye aracı ve vesile olduğumuz için kendimizle de ayrıca gurur duyuyor ve Mutluluktan havalara uçuyoruz. Keşke bu çalışmaları yaparken sizde bizimle anlaşarak olsanız, da her ciddi bir arkadaşlığa adım atan kişi ile tanıştıktan ve konuştuktan sonra mutluluğumuzu görmüş olsanız.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*