Antalya Sevgili Bul, Sevgili Arıyorum, Sevgili Bulma Sitesi

Antalya Sevgili, Hayat Arkadaşı, Evlenilecek Eş Bulma Sitesi

Lale ‘nin İlanı,

Antalya’da Yaşayan 39 Yaşında Bir Bayanım Sevgili Arıyorum.

Merhaba Ben Lale; Antalya’da yaşıyorum 39 yaşındayım. Tabiri caizse konuya erken gireceğim ama hayatın sillesini çok erken yaşta yedim. Bir trafik kazasında anne ve babamı kaybettikten sonra 17 yaşında tek başıma ve kimsesiz kaldım. Bir evin tek çocuğuyum. Dediğim gibi Annem ve babamı kaybettikten sonra hiçbir aile bireyim yani amcam, dayım, halam, teyzem beni kabul etmediler ve bana bakmadılar. O çok erken yaşımda Kendime bir iş bulup, bir ev kiralayıp ki; ev kiralamanın Çok kolay olmadığını birçok ev sahibi bana ev bile vermediler. Kötü bir gecekondu gibi bir evi kiralayıp Kendime bir iş bulup hayatımı kurmaya çalıştım. Gerçekten çok zor şartlarda Yaşadım ve çok zor zamanlar atlattım.

Ama yılmadım, Yıkılmadım azimle ve gayretle çalışmaya kendi ayaklarımın üzerinde durmaya, hayatı yaşamaya inatla çaba sarf Ettim. Tabii ki zaman içerisinde bu çabalarımın sonuçlarını aldım ve meyvelerini yemeye başladım. Belki çok iyi şartlarda yaşamıyor olabilirim, belki çok kaliteli bir arabam olmayabilir, belki kendime ait bir evim olmayabilir ama inanın ben de ayakta durmak için çok çabaladım ve sonuçlarını aldım. Evim kira olsa bile kendime ait bir arabam var. Kimseye muhtaç değilim ve kendi ekmeğimi kendim kazanıyorum. Bu nedenle bu zamana kadar hayatıma bir kaç kişi girdi fakat, yoğun çalışma gayretinden ve kendi başıma ayaklarımın üzerinde durma gayretinden ilişkilerimi pek çok zaman ayıramadım için genelde ayrılmak ve arkadaşlığımızı bitirmek zorunda kaldık. Aslında çok severek aşık olduğum birisi de hayatıma girdi diyemem.

Böyle olunca da ayrılma korkusu zaten olmadı. O yüzden çok çabuk arkadaşlığımızı bitirdik ve herkes kendi hayatına devam etti. Ama şimdi artık kafa yapımı değişti. Şimdi gerçekten sevebileceğim ve aşık olacağın birisini bulup artık hayatı kimsesiz yaşamak istemiyorum. Bir evin içinde otururken tek başınıza duvarların üstüne üstünüze geldiği zamanı tahmin bile etmek istemezsiniz muhakkak bu sitede benim gibi olan ve Kimsesiz yaşayan birileri vardır diye tahmin ediyorum. Onlar benim ne demek istediğimi bilir. İşte ben de benimle aynı sıkıntıları yaşamış veya benim sıkıntılarıma ortak olacak anlaşarak huzurlu olabileceğimiz birilerini bu sitede bulabileceğimi inanıyorum. Bu yüzden buraya üye olarak profil oluşturdum ve sizlerin iletişime geçmesini bekliyorum. Ben kendimi yeteri kadar anlattığımı zannediyorum. Siz de yorum bölümüne Kendinizi tanıtan bir yazı yazarsanız sizin Hakkınızda fikir sahibi olabilirim.

Antalya Sevgili Arayanlar Telefon Numaraları

Antalya’da bana sevgili bul, hayat arkadaşı bul diye yanıp tutuşuyor insanlar. Ama bunun çok kolay bir yolu olan sesli cadde.com ziyaret etmiyorlar. Eğer siz zaten bu yazıyı okuyorsanız siteyi ziyaret eden bu şanslı insanlardan bir veya birkaçısınız demektir. Bizim amacımız siteye daha çok insan çekerek daha çok insanın huzurlu olmasını sağlamak.

Çünkü internet sitemizde herkese ve her erkeğe uygun kapalı, tesettürlü, türbanlı, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar, köylü kadınlar, zengin olgun bayanlar, zengin genç kadınlar bulunuyor. Bu insanlar da bir hayat Grup huzur içinde yaşamak istiyorlar. Sizde bunlardan bir tanesi ile tanışarak yeni bir arkadaşlığın ve yepyeni bir hayatın adımlarını atabilirsiniz.

Antalya sevgili arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum, evlenecek arkadaş arıyorum

Yolda Gezerken de, cafede Otururken de, veya ailenizden birileriyle bir araya geldiğimizde Antalya’da sevgili arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum, evlenebilecek birini arıyorum, huzurlu olacağım birini arıyorum gibi kelimeleri mutlaka duyarsınız. Tahmin ediyorum ki bu insanlara yardımcı olmakta istersiniz. Biz de sizinle aynı fikirdeyiz. Tamamen görevimiz bu insanlara yardımcı olmak ve onları da huzurlu bir yaşantıya sokmak.

Eğer siz de böyle düşünüyorsanız Çevrenizdeki insanlara internet sitemizi tavsiye edebilirsiniz. Biz zaten elimizden geleni yapıyoruz. Sizin veya yakın bir tanıdığınızın ciddi bir arkadaşlıkye başlamasını çok isteriz. Kim olursanız olun, internet sitemize geldikten sonra karşınıza çıkan kapalı, türbanlı, dul bayan, olgun bayan, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlardan bir tanesi ile arkadaş olabilme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Antalya Sevgili bulma sitesi Facebook Tivitır İnstagram Tiktok

Antalya’da sevgili bulma sitesi arıyorsan, artık aramana gerek yok.! Çünkü biz buradayız. Her gün onlarca ve yüzlerce kapalı, türbanlı, tesettürlü, olgun bayan, zengin olgun bayan, türbanlı bayan, zengin kadınlar, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar internet sitemize giriyor ve profil oluşturuyorlar. Onlarında amacı sadece sende olduğu gibi kendilerine bir sevgili, hayat arkadaşı, evlenebilecek bir arkadaş arıyor olmaları.

Neticede Hemen hemen herkes bir amaç için burada toplanmış değil mi? Biz de sizin bu amacınıza hizmet etmek için buradayız. Aslında yaptığımız çok çok bir şey yok Bir internet sitesi kurarak arkadaş olmak isteyen insanları bir araya getirdik ve birbirleriyle haberleşmelerini sağlıyoruz. Aslına bakarsanız bunu çok iyi de yapıyoruz. Çünkü 2023 ve 2024 yılının en iyi sevgili bulma sitesiyiz. Çok iddialıyız ve gümbür gümbür geliyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*