İzmir Sevgili bul, Sevgili Arıyorum, Sevgili Bulma Sitesi

İzmir Sevgili Arayan Kadınların Cep Telefon Numaraları, Sevgili Arayan Bayanların WhatsApp Telefon Numaraları.

İzmir’de Yaşayan 33 Yaşında Dul Bir Bayanım Sevgili Arıyorum.

Merhaba adım Serap; hayatta mutluluğu yakalamış olan kadınlardan bir tanesi de benim. O yüzden de bu internet sitesindeyim. Benim de anlaşarak yaşamış olduğum 7 yıllık bir hayat arkadaşım, eşim vardı. Ama kendisi tam bir şerefsiz olduğu için beni yarı yolda bırakıp gitti. Çok zor zamanlar geçirdim. Bir evde aç kaldığım, elektrik ve su faturasını ödeyemediğim zamanlar oldu. Kimse kapımı çalıp Ne oldu Nasılsın veya hasta mısın diye sormadı. Bunca şeyler yaşarken insanlardan da çok soğudum. Ben zamanında Herkese çok iyi niyetli ve çok güzel yaklaşırken insanlar beni bu zor durumda hep kimsesiz bıraktılar. Onlara ne yaptım da bana bunları yaptılar hiç anlamış değilim.

Ama daha sonralarında şansım çok yaver gitti. Önceleri birilerinin yanında çalışmaya başladım. Bu şekilde de çok zorluklar çektim. İnsanlar başka insanları ne şartlarda çalıştırıyor bir bilseniz, inanın hayretler içerisinde kaldırdınız. Bir iş yerinde olmak istemeyecek şeylerle karşılaştım. Hatta bir yerdeki Patronum benden giyim tarzımı bile değiştirmemi daha kısa şeyler giymemi ve daha farklı kıyafetlerle iş yerine gitmemi istedi. Böylesine şerefsizce durumlarla karşılaştıktan sonra çalışma hayatından da vazgeçtim. Daha sonra bir yerden bir şekilde kredi çekerek kendime küçük bir işletme kurdum. Sonra işlerim büyüdü ve biraz para kazanmaya başladım. Derken işletmem büyük bir hal aldı şu anda büyük sayılabilecek bir butik mağazasına sahibim.

Tabii ki bu durumlarla karşılaşma karşılaşa hayatta çok yeni tecrübeler edindim. Tabiri caizse aklım başıma geldi. İnsanları, hayatı Tanıdım. Şimdi edindiğim tecrübeler ile anlaşarak, kendime bir sevgili bulup, hayatta huzurlu olmanın yollarını arayacağım. Bu arada kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Zaten hiç sevgilim olmasa bile kendi kendine yetebilecek pozisyondayım. Bu nedenle Eğer siz de beni huzurlu edebileceğini düşünüyorsanız Ve benim gibi aynı kafa daysanız sevgili olarak hayatınızı geçirmek istiyorsanız Benimle iletişime geçebilirsiniz. Ben kendimi bu kadar anlatmışken tutup da bir anda bana sevgili olalım diye mesaj atmayın. Siz de yorum bölümünden Kendinizi tanıtan detaylı bir yazı yazarsanız memnun olur ve sizi tanımak için çaba sarf ediyor olurum.

 

İzmir Sevgili bul, sevgili arayan bayanlar, sevgili arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar Telefon Numaraları

İzmir’de yaşayan kapalı, türbanlı, tesettürlü, dul bayanlar, 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar, zengin olgun bayanlar, köylü kadınları, internet sitemizde kendilerine hayat arkadaşı veya sevgili bulmak için geziyorlar. Eğer sen de bana sevgili bul.! Diyorsan Biz zaten bunu yapmak ve size huzurlu bir yaşama ulaştırmak için buradayız.

Zaten temel amacımız size sevgili bulmak ve hayatınızı daha huzurlu bir hale getirmektir. Bunun için yoğun çaba sarf ediyor ve gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Siz de bize ödül olarak kendinize bir hayat arkadaşı, sevgili bulup veya evlenecek ciddi bir arkadaşlık kurarsanız bizleri çok huzurlu etmiş olursunuz

İzmir sevgili arıyorum, İzmirli kadınlar ve bayanların Whatsapp Sevgili bulma Grupları

İzmir yaşamak büyük ayrıcalık. O kadar güzel bir yer ki isterseniz denize girersiniz, isterseniz de tarihi yerlerini ve sosyal alanlarını gezebilirsiniz. Aynı zamanda da İzmir’i kimsesiz gezmenizi tavsiye etmeyiz. yanınızda mutlaka bir hayat arkadaşı, eşiniz , sevgiliniz olmasını tavsiye ederiz. Eğer yoksa sakın dert etmeyin.!

Çünkü İzmir’de yaşayan kapalı ve türbanlı bayanlar, dul bayanlar, olgun kadınlar, zengin bayanlar, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, genç zengin kızlar ve Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar sevgili arıyorum diyerek internet sitemizde profil oluşturarak kendine yeni aşklarını ve Yeni Hayat arkadaşlarını arıyorlar.

İzmir Sevgili bulma Sitesi Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok Sitesi

Hayatta Kendinizi kimsesiz hissediyorsanız, yanınızda Bazen hiç kimse yokmuş gibi geliyorsa, kimsesiz yaşamaktan sıkıldıysanız biz sizin imdadınıza yetişiyoruz. Türkiye’nin en kaliteli ve en kapsamlı Sevgili bulma sitesi, eş bulma sitesi ve evlenecek bayan bulma sitesi olan sesli Cadde Günden güne kendini yeniliyor ve geliştiriyor.

Çok farklı kategorilerde ve çok farklı alanlarda birçok bayan arkadaş, kapalı, tesettürlü, türbanlı ve genç, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızların profillerine erişerek onlarla arkadaşlık kurup Ciddi bir arkadaşlığa başlayabiliyorsunuz. Çok çok zaman kaybetmeden elinize geçen bu fırsatın Değerini bilin ve kullanmaya başlayın.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*