Antalya Koca Arayan ve Eş Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi

Antalya Eş ve Koca Arayan Kadınlar, Genç Kızlar, Kapalı Türbanlı Bayanlar ve Eş Bulma Sitesi

Belma ‘nın İlanı

Antalya’da 40 yaşında olgun bir kadınım Koca arıyorum.

Herkese selamlar adım Belma; Antalya’da 40 yaşında olgun bir kadınım. Kendime Koca arıyorum. Çevrendeki insanları böyle söylediğim zaman bana gülmüşlerdi. Ama Son gülen iyi güler. Çünkü ben de artık evlenmek istiyorum ve yuva kurmak istiyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Çünkü çok yoğun bir işim vardı. Bir hastanede hemşireyim. Tabii mesleğe başladığım ilk yıllar çok hevesli olduğum için sürekli bütün vakitlerini iş arıyordum. Ama sorusuna anladım ki bu hayat tek başına yaşanmıyor ve çekilmiyor. İşte bu yüzden kendime Koca arıyorum. Mesleğimi hala seviyorum ve severek yapıyorum. Ama eskisi kadar bütün vaktimi Mesleğimi ayırmıyorum.

Ailemle bazı konular yüzünden uzun zamandır görüşmüyoruz. Anlayacağınız birbirimize küstük. Ben küslükten yana değilim ama ailem barışmak için çok çok çaba sarf etmiyor. Olsun yine Onlar benim ailemdir Her zaman başımın üstünde yerleri var. Hal böyle olunca ben de artık kendi Ailemi ve yuvamı kurmak istiyorum. Ömrümüzün sonuna kadar küçük alacak değiliz elbet illaki barışacağız. Çünkü hayat gerçekten küs kalmak için çok kısa.

Özellikle de hastanede birçok kişinin derdini gördükten sonra gerçekten küs kalmak Bence çok saçma bir şey. Kanlı bıçaklı değiliz Elbette Arada konuşuyoruz Ama aramız biraz soğuk. Bence zamanda Bunlar da hallolur. Bana sadece Antalya’dan değil Türkiye’nin bütün şehirlerinde ulaşabilirsiniz. Benim şehir takıntım yok istediğin zaman tayinimi istedim şehir alabilirim. Tanışacağım da evleneceğim erkeğin açıkçası biraz maço olmasını istiyorum. Çoğu kadın sevmez ama ben Maço erkek seviyorum. Beni korusun herkese karşı kollasın istiyorum. Şimdiden tanışacağım kişileri çok merak ediyor ve sabırsızlıkla bekliyorum hepinizi kendinize iyi bakın.

Antalya koca eş arayan türbanlı tesettürlü kapalı kadınlar Telefon Numaraları

Antalya turistik bir şehir olduğu için içinde bir sürü insan var. Yerli yabancı turistler sürekli Antalya’ya gelirler ve gezerler. Bunca Turizm içinden kendine koca veya eş bulamayan kadınlar artık üzülmeyin! Çünkü biz varız. Birçok kapalı türbanlı tesettürlü kadın kendine koca ve eş Arar Bunun dışında Facebook mesajlaşma numaraları cep numaraları ve yazışma numaralarını bırakırlar. Kendilerine bir an önce eş veya koca bulmak için sabırsızlanıyorlar.

Çünkü artık onlar da kendilerine yuva kurmak isterler. Zengin kapalı koca arayan kadınlar türbanlı ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar tesettürlü dul kadınlar eş aramak için hiçbir zaman çevrelerindeki insanı söylemezler. Çünkü artık insanlar eskisi gibi değil. Niyetlerinin nasıl olduğunu bilmiyoruz. Bazıları dalga geçiyor bazıları hiç ciddiye almıyor. Bizler sizin hep arkanızdayız.

Antalya koca ve eş bulma Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok Eş Arayanlar

Eğer Antalya’da koca ve yaş arıyorsanız ve bu yazımızda okuduysanız bir an önce çevrenizden eş aramayı bırakın. Sitemize girerek hiçbir şekilde Ücret ödemeden üyelik oluşturmadan kendinize eş ve koca bulabileceksiniz. Sizlere bunun garantisini verebilirim. Çünkü Bizler sizlere evlendirmek ve huzurlu etmek için buradayız. Başka ne işimiz var ki? Işte bu yüzden Sizler de bizleri tercih ederek bizleri güvenmelisiniz. Çünkü Bizler koca arayan kadınlara eş arayan yaşlı bayanlar ve zengin kadınlara sonuna kadar güveniyoruz. Zaten güvenmeseydik Bu siteyi sizler için kurmazdık.

Antalya koca arayan köylü kızlar eş arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar sitesi Evlenme Sitesi

Antalya’nın birbirinden güzel küçük ve sempatik köyleri var. Büyük şehirde yaşayan birçok insan Köy hayatını özeniyor. Boşuna söylememişler Köylü milletin efendisidir diye insanlar oralarda kendi sebzelerini ve meyvelerini yetiştirerek doğal besleniyorlar.

Çok da güzel yapıyorlar. Bahçeleri ile ilgilenen Kadınlar kendi özel hayatlarını Kesinlikle ihmal etmiyorlar. Antalya’da koca arayan Güzel Köylü kızlar Antalya’da eş arayan genç köylü kızlar evlenmek için koca arayan dul köylü kadınları ve kızları evlenmek ve o güzel hayatı eşleri ile anlaşarak yaşamak isterler. Sosyal çevrelerindeki insanlara Bunu söylemekten bazen çekinirler ve sesli Cadde olarak bizleri tercih ederler. Bizler de memnuniyetle koca ve eş arayan kadınlarımıza yardımcı olur ve huzurlu olmalarını sağlarız.

Antalya koca ve eş arayan dul bayanlar bulma

Daha önce evlenip boşanmış olan kadınlarımız tekrar evlenmek ve yuva kurmak isterler. Bu onların en doğal hakkıdır. Ilk evliliklerinden yüzleri gülmeyen kadınlarımız kızlarımız genç kadınlar kapalı kadınlar olgun kadınlar dul kadınlar zengin bayanlar emekli kadınlar yaşlı bayanlar kendilerine tekrar eş veya koca arayarak yeniden bir yuva kurmanın peşindeler. Bazılarının erkeklere güveni kalmamıştır Ama yine de bu güveni tekrar sağlamak için şahısların deneyen kadınlarımız var.

Işte bu kadınlarımız sitemizde WhatsApp numaralarını bedava mesajlaşma numaralarını ücretsiz cep telefon numaralarını Turkcell telefon numaraları Vodafone cep numaralarını Türk Telekom mesajlaşma numaralarını bırakarak kendilerine bir an önce eş veya koca bulmak isterler. Sürekli söylediğimiz gibi bizler sizden hiçbir şekilde ücret ve üyelik talep etmiyoruz. Yeter ki evlenin.

 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*