Adana Koca Arayan ve Eş Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi

Adana Eş Arayan Kadınlar Koca Arayan Genç Kızlar

45 yaşında olgun ve dul bir bayanım Adana’da yaşıyorum Koca arıyorum.

Merhabalar ismim Nilüfer; Adana Ceyhan’da yaşıyorum ve Koca arıyorum. Daha önce başımdan bir evlilik geçti ve eşimi 6 yıl önce kaybettim. Bir tane güzeller güzeli kızım var. Kızımla anlaşarak Adana’daki evimizde kalıyoruz. Bu aralar Biraz maddi sıkıntı çekiyorum. Çünkü daha önceden çocuk bakıyordum. Ama bu virüs çıktıktan beri artık Kimse çocuğuna baktıracak birisini aramıyor. Bende Bahçemde yetiştirdiğim organik ürünleri mi satarak şu anda geçimimi sağlıyorum. Daha önceden çok maddi sıkıntım yoktu.

Dediğim gibi bu deprem olayları falan ortaya çıktığından beri ne yazık ki benim de işlerim durdu. Olsun yine de şükürler olsun kızım ve kendimi doyurabiliyor ve bakabiliyorum. Artık tek başıma büyük kaldıramayacağını fark ettim. Işte bu yüzden ben de kendime evlenecek Bir Koca arıyorum. Evleneceğim ve tanışacağım kişinin maddi durumunun iyi olmasını istiyorum. Aslında bunu buraya yazarken biraz çekiniyorum ama hayat şartları gerçekten çok zor ve Hayat gerçekten çok pahalı. çevremdeki insanları evlenmek istedim söylediğim zaman beni biraz terslediler.

Tekrar evlenmenin Ayıp olduğunu söylediler. Ama ben bu tarz şeylere çok aldırış etmiyorum. Neticede Yaşadığım Hayat Benim hayatım ve zorlukları kızınla anlaşarak çekiyoruz. Beni kızımla anlaşarak kabul edecek bir eş arıyorum. Eğer çocuğumun olması sorun çıkartıyorsa veya çıkartacaksa Boşu Boşuna benimle iletişime geçmeyin. Dediğim gibi kızımla ve benimle anlaşarak huzurlu bir hayat sürmek isteyen varsa bana bu kişiler ulaşsın. Teşekkürler.

Adana eş ve koca arayan kadınlar sitesi Telefon Numaraları

Adana’da eş veya koca arayan kadınlar artık hiç merak etmeyin istediğiniz kriterlerde ve profillerdeki eş veya koca sitemiz sayesinde bulacaksınız. Sizler koca arayan tesettürlü kadın türbanlı kadın olgun kadın ile tanışmak istiyorsanız bir an önce elinizi çabuk tutun. Eş arayan zengin kadın esmer kadın sarışın kadın kumral kadın ile bir evlilik kurmak istiyorsanız kesinlikle zaman kaybetmeyin ve bir an önce profil oluşturan kadınların profillerine girerek kendinizi tanıtın ve bir an önce huzurlu bir yuva kurun. Zaten sitemize girdiğiniz zaman kadınlarımızın oluşturduğu bu profilleri gönül rahatlığı ile ve ücretsiz bir şekilde göreceksiniz.

Üstelik üye olmanıza gerek yok. Adana da uzun zamandır eş ve koca arayan kadınlar sitesi olarak en iyi siteyiz. ve birçok başarıya imza attık. Durum böyle olunca özgüvenimiz oldukça yüksek seviyelere geldi. Adana’da eş ve koca arayan, zengin kapalı kadınlar, emekli olmuş evlenmek isteyen zengin dullar, zengin olgun kadın ve yaşlı bayanların imdadına sesli cadde yetişiyor. Birçok Zengin Mutsuz bayanı huzurlu ederken, birçok olgun, genç, maddi durumu iyi olmayan koca ve eş adaylarınıda huzurlu ediyoruz.

Adana eş ve koca arayan kadınlar Tivitır Facebook İnstagram vE Tiktok

Adana’da İnsanlar biraz çevrelerine bağlı kalır ve çevrelerindeki insanların neler dediğine takılırlar. Fakat bu duruma aldırış etmeyen de kendi hayatını istediği gibi yaşayan koca arayan kadınlar ve bayanlar sitemize girerek kendilerini tanıtır ve profil oluştururlar. Böyle cesaretli ve yürekli kadınları Gerçekten tebrik ediyorum. İnsan çevremdeki insan ne derdi düşünmemeli. Çünkü birçok insan artık kendini bilmez de cahilce konuşuyor. Bizler sizleri hiçbir şekilde yadırgamıyor ve yargılamıyorum. Zaten bu bizim haddimiz değil. Sizde kesinlikle Çevrenizdeki insanların ne söylediğini aldırış etmeyin. Hayat sizin hayatınız İstediğiniz zaman koca, hayat arkadaşı, evlenecek birini veya eş arayabilirsiniz.

Adana 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü Ciddi Eş arayan kadınlar sitesi

Şu anki hayat şartlarında insanların gerçekten de rahat yaşayabilmeleri için zengin olması gerekiyor. Orta halli geliri olan insanlar gerçekten hiçbir şey yetişemiyor ve hayat pahalılığı ile başa çıkamıyorlar. Birçoğundan da ev geçindiren kadınlarımız etkileniyor.

İşte bu yüzden Adana’da İstanbul’da Kars’ta Sivas’ta Trabzon’da Bitlis’te Kilis’te kendini zengin koca ve eş arıyorlar. Okumamış mesleği olmayan ailesinden miras kalmayan olgun kadınlar kapalı kadınlar tesettürlü kadınlar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar kendilerine zengin koca ve erkek arayarak bir an önce rahata kavuşmak ve huzurlu yaşamak isterler. Bence bu onların en doğal hakkı. Çünkü Evdeki bütün çileleri kadınlar çekiyor Ve bir türlü bu yükün altından kalkamıyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*