Bursa Koca Arayan Ve Eş Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi

Bursa Koca Arayan Kadın, Eş Arayan Bayan Arama, Kapalı, Tesettürlü, Olgun Bayan Bulma

32 Yaşında Genç Bir Bayanım Bursa’da Yaşıyorum Eş Arıyorum.

Merhaba adım Esra 32 yaşında Bursa’da yaşayan genç bir bayanım. Kendime bir eş arıyorum. 20 yaşındayken bir evlilik yaptım ve bunun çok büyük bir hata olduğunu anladım. Biraz aile baskısı ile evlendim Ama daha sonra ailem de evlendiğim kişinin çok kötü birisi olduğunu görünce boşanmama hak verdiler. Karşımdaki insanla anlaşamadığım için hemen gittik boşanma davası açtık ve karşılıklı olarak boşandık. Aslında ailem de bu Yaptığı hatanın bedelini ödedi. Ben mutsuz oldukça onlar da benimle anlaşarak mutsuzluğuma ortak oldular. Daha sonradan çok pişman oldular Ama artık iş işten çoktan geçmişti.

Şimdi 32 yaşındayım ve Hayata yeniden atıldım. Boşandığım eşim yüzünden artık hayattan soğumuş ve bunalıma girmiştim. Yeni yeni kendime geldim ve artık üzülmemem gerektiğini anladım. Şimdi bu yüzden kendime bir eş arıyorum ve evleneceğim insanı kendim bulacağım. Sonuçta insan evleneceği İnsanı kendi bulmalı ve kendi tanımalı. Kimsenin baskısı altında kalmaması. Ben bu hatayı Artık yapmayacağım. Ailem de artık bütün kararı bana bıraktı.

Bursa’da bir güzellik merkezinde çalışıyorum. İşimden gayet memnunum. Evlendikten sonra da işimi devam ettirmek istiyorum. Evleneceğim insanın maddi durumu çok önemli değil Çünkü ben paraya bakan bir insan değilim. Beni sevsin bana Sadık olsun ve beni herkese karşı korusun istiyorum. Artık Karşımdaki insana güvenmek ve sevmek istiyorum. Şansımı buradan deneyerek kendimi tanıtan bir profil oluşturdum. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız bir an önce benimle iletişime geçin ve Huzurlu bir yuvamız olsun. Artık bende bu hayatından kurtulmak istiyorum. Bir yuvam olsun ve bir eşim Olsun İstiyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Bursa koca ve eş arama bulma sitesi Telefon numaraları

Bursa’da yaşayıp da artık Kimsesiz olmaktan sıkılan bir sürü insan var. Bunların birçoğu da kadınlarımız. Bazı kadınlarımız mutluluğu bir türlü yakalayamıyorlar ve kendilerine koca veya eş bulamıyorlar. Biz de bunları bildiğimiz için Bu siteyi oluşturduk zaten. Sizde Eğer kendinize bir eş veya koca arıyorsanız tam adresindesiniz. Bizler burada size koca veya iş bulmak için varız.

Koca arayan türbanlı kadınlar tesettürlü kadınlar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve dul kadınlar artık kimsesiz olmayacaksınız. Sizlerinde bir kocası olacak. Eş arayan Bursa’da yaşayan sarışın kadınlar kumral genç kadınlar esmer olgun kadınlar sizde kimsesiz değilsiniz. Sayemizde kendinize bir eş bulacak ve yuvanızı kuracaksınız. Tamamıyla ücretsiz ve üyeliksiz olan evlilik sitemizden herkesin faydalanmasını istiyoruz. Eğer sayemizde yuva kurup huzurlu olacaksanız.

Bursa’da Koca arıyorum Diyen 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Üstü ve Arası Bayanlar ve Erkekler

Bursa’da koca ve eş arıyorum diyen kadınlarımızın sayısı Günden güne artıyor. Çünkü artık sosyal çevrelerinden kendilerini kimseye bulamıyorlar. İşte bu yüzden bizlere başvuruyorlar ve bizlerden yardım istiyorlar. Sitemize girip koca arayan kadınlar cep telefon numaralarını bırakıyorlar.

Eş arayan kadınlar WhatsApp iletişim numaralarını bırakarak erkeklerin bir an önce onlara ulaşmasını istiyorlar. Bizler bu durumdan gayet gurur duyuyoruz. Eğer sizleri huzurlu edebiliyorsak Bizler sizlerden daha çok huzurlu oluyoruz. Sitemize girdiğinizde kesinlikle ücret veya üyelik ödemeyeceksiniz biliyorsunuz değil mi? Bizler diğer evlilik siteleri gibi Sizleri dolandırmıyor ve kandırmıyoruz. Bizim işimiz sadece sizlere huzurlu bir yuva kurdurtmak olacak. Bu işten başka bir çıkarımız yok.

Bursa ücretsiz koca ve eş bulma sitesi Evlenme İlanları

Hem biriyle tanışacak hem de para mı ödeyeceksiniz? Kesinlikle hayır. Bizler sesi Cadde olarak sizden hiçbir şekilde ücret veya üyelik talep etmiyoruz. Bursa’da yaşayan ve mutsuz olan kadınlar kendilerine koca ve eş ararken bunlara çok dikkat ederler. Işte Bizler de sizler için varız. Eğer siz de kendimize koca ve eş arıyorsanız Çok doğru yerdesiniz. Koca arayan zayıf kadınlar güzel kadınlar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar zengin bayanlar eş arayan kilolu olgun ve dolgun kadınlar sizleri hiçbir zaman kimsesiz bırakmayacağız. Sizden kesinlikle para talep etmeyeceğiz.

Eğer böyle bir şey yaparsak zaten bu işi yapmamızın hiç bir anlamı yok. Sadece siz huzurlu olun be kendinize evlenecek veya yuva kuracak bir erkek bulun. Biz başka hiçbir şey istemiyoruz. Daha öncesinde sitemiz üzerinden tanışıp kendilerine eş veya sevgili bulan onlarca insan oldu. Hepsi yuvasını kurup evliliklerini gerçekleştirdiler. Neden bu kişilerden bazıları siz olmayın? Kendinize bu fırsatı verin ve bir an önce yanlızlıktan kurtulun.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*