Ankara Sevgili Bul Sevgili Arıyorum Bulma Sitesi.

Ankara Sevgili Bulma Sevgili Arayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları Ve Facebook Adresleri

Ankara’da Yaşayan 25 Yaşında Genç Bir Kızım Sevgili Arıyorum.

Merhaba ben Merve; yaklaşık olarak 23 yıldır Ankara’da yaşıyorum. Ben 2 yaşındayken ailem İstanbul’dan Ankara’ya yerleşmiş. Bir büyükşehirden diğer Büyükşehir’e neden geçmişler anlamış değilim. Aslında düşündükçe Ankara’ya İyi ki yerleşmişler diyorum. Çünkü Ankara bana göre İstanbul’dan daha iyi bir şehir. İnsanları daha sıcakkanlı daha cana yakın ve her şeyin Ulaşılması daha kolay. Trafik derdi her iki tarafta da var ama, Ankara Dediğim gibi daha sıcak ve daha güzel. Buranın tek eksiği İstanbul’a göre Deniz’in olmaması. İnsan istiyor ki sevgilisini alıp sahil kenarında bir yürüyüş yapsın veya bir kafede çay içsin denize karşı veya boğaza karşı. Ama Ankara’da bunu yapmak ne yazık ki mümkün değil Çünkü Deniz yok.

Sevgili demişken; Aslında bu zamana kadar çok çok bir sevgililik deneyimim olmadı. Ama ben de isterdim ki bir sevgilim olsun ve anlaşarak Gezelim tyozalım anlaşarak zaman geçirelim, sinemaya gidelim yani birbirimizle hoş zaman geçirelim ve birbirimizde ilgilenelim. Zaten insanı küçücük bir ilgi bile hayatta çok huzurlu etmeye yetiyor. Ben de ilgisiz kaldığımı ve huzurlu olamadığı mı zannediyorum. Zannetmekle kalmıyorum ve bunu çok yakından da hissediyorum. Eğer sizde Gerçekten kimsesiz kaldıysanız bunun ne demek olduğunu anlayabilirsiniz. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız ve derdime ortaksanız, Kendinizi kimsesiz hissediyor ve sevgiliniz yok ise mutlaka Benimle iletişime geçmelisiniz. Neticede sesli Cadde sayesinde birbirimizi çok iyi tanıyabileceğimiz bir ortam oluşmuş.

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse dediğim gibi 25 yaşındayım, aynı zamanda zayıf genç güzel bir bayanım. Çok çok maddi sorunum yok. Yani en azından çalışma derdim yok. Çünkü ailemden aldığım harçlıklarla idare edebiliyorum. Babam iyi bir işletmenin sahibi. Aylık iyi bir geliri var. Kendime ait bir arabam var. Sigara tüketimim az da olsa günde yarım paket içiyorum. Ve hafta sonları doğum günü partilerinde veya arkadaşlarımda geçirdiğim vakitler de alkol tüketmeyi de seviyorum. Alkol tüketmeyi seviyorum derken; Sakın alkolik olduğumu düşünmeyin. Sadece sosyal ortamlarda ortama ayak uydurmak için Birkaç Kadeh Şarap, bira  veya votka tüketimim oluyor. Onun haricinde Gece yarılarına kadar sokaklarda içip kendini dağıtan ve sarhoş olan bir bayan değilim. Dediğim gibi sen de benim gibi düşünüyorsan bir hayatta kimsesiz kaldıysan yorum bölümünden kendini tanıtan bir yazı yazarak Benimle iletişime geçebilirsin.

 

Ankara Sevgili bulma sitesi Telefon Numaraları

Ankara’da bir sevgilim, hayat arkadaşın, evlilik kurabileceğin bir arkadaşın yok ise; kesinlikle Üzülmene gerek yok.! Çünkü Türkiye’nin en iyi sevgili bulma sitesi olan sesli Cadde artık imdadınıza yetişiyor. Buradan kendinize sevgili ve arkadaş bulabilmek için çok çok Efor sarf etmenize, herhangi bir ücret ödemenize ve ücretli bir üyelik oluşturmanıza kesinlikle gerek yok. Zaten kimseye de paranızı kaptırmayın. Sesli cadde.com Türkiye’nin ve Ankara‘nın en gelişmiş ve en çok tıklanan Sevgili bulma sitesi. Sizde bu siteye girerek şansınızı kat ve kat artırabilirsiniz.

Ankara’da yaşıyorum Sevgili bulma İlanları

Ankara’da yaşıyorum Sevgili bul diyen binlerce kişinin olduğunu biliyorum. Interneti karşısına alıp gerek arkadaşlık ve evlilik sitelerinde gerekse de Google üzerinde yapılan aramalarda Ankara’da yaşıyorum Sevgili bul, Ankara’da Sevgili Ankara’da yaşıyorum Sevgili bul diyen binlerce kişinin olduğunu biliyorum. Ankara’da sevgili arıyorum aramalarına çok sık denk gelebilirsiniz. Zaten Google’a Ankara’da Sevgili yazdığımız andan itibaren Google size şunu mu demek istediniz diyerek bu sonuçları listelenmektedir.

Ankara’da sevgili arıyorum Diyen Bayanlar Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok Sitesi

Muhtemelen birçok kişi Ankara’da sevgili arıyordur. Çünkü bunu sokaklarda kimsesiz gezen insanlardan anlayabilirsiniz. Gerekse sosyal çevrelerinde gerekse sosyal medya Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralarda ya da ciddi evlilik sitesi ve arkadaşlık sitesi olan sesli cadde.com gibi sitelerde İnsanlar kendilerine sevgili arıyor ve sonuca ulaşmaya çalışıyor.

Sen de sevgili arıyorum diyorsan ki; diyorsun.! O yüzden internet sitemizi ziyaret olduğunu tahmin ediyoruz. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsan bulunduğun yer çok doğru bir yer. Burada sonucu çok çabuk ulaşabileceğini garantisini veriyoruz. Zaten Almış olduğumuz geri bildirimlerde de sitemizin ne kadar kaliteli olduğu bizi onurlandırıyor ve gururlandırıyor. Şimdi.! Senin için de yeni bir huzurun kapısını aralayıp Sana da bir sevgili bulmak niyetindeyiz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*