İstanbul Sevgili Bul Sevgili Arıyorum Bulma Sitesi.!

İstanbul Sevgili Bulma, Sevgili Arama, Sevgili Cep Telefon Ve WhatsApp Mesajlaşma

Sedef ‘in İlanı

İstanbul’da Yaşayan 30 Yaşında Genç Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba İsmim Sedef; tanıştığıma şimdiden memnun oldum. Uzun yıllar süren bir arkadaşlığın vardı. Ama sonralardan anlaşılmaya ve ayrılmaya karar verdik. Bu kararımız dan sonra bir iki yıl Depresyona Girdim. Biraz tedavi görmek zorunda kaldım. Birkaç ilaç kullandım yaklaşık olarak 6 ay. Ama şu anda kendimi çok toparladım ve neredeyse Eski sevgilimi Hiç hatırlamıyorum. İşte bu sebeple ve buradan yola çıkarak ben de kendime bir erkek arkadaş bulmaya ve hayatımı yeniden renklendirmeye karar verdim.

Çok çok geç kalmadan yaşım çok ileri gitmeden Ben de bir erkek arkadaş edinmek ve hayatı doya doya yaşamak istiyorum. İnsanları huzurlu olduğunu görmek ve sevgilileriyle sahillerde el ele gezdiğini görmek beni ayrı bir şekilde hayata bağlıyor ve yeniden huzur içinde yaşamak için tetikliyor adeta. Ailemle anlaşarak yaşıyorum ben onları çok seviyorum. Çok vaktim onlarla anlaşarak geçiriyorum. Gezip tozmak ve sokaklarda gezmek yerine aileme zaman ayırıp kendimi onlara adıyorum. Çünkü İnsanın hayatta en değerli varlığı ailesidir. Tabii ki sevgilisi bir hayat arkadaşı da çok önemli ama İnsanın annesi babası hayatının belkemiğidir.

En azından ben böyle düşünüyorum. Bu sebeple aileme, anneme, babama ve Abime çok değer veriyorum. Onlar hayatımda olmasaydı ne yapardım nasıl bir yol izlerdim hiç bilmiyorum. Onların varlığı beni çok huzurlu ediyor olsa bile, Kendime erkek arkadaş veya hayat arkadaşı edinme Arzu mu Tabii ki gidermiyor. Çünkü ben de el ele tutuşup sahillerde ve Kırlarda koşup da dolaşabileceğim ve onunla anlaşarak sinemaya gidebileceğim, zaman geçirebileceğim, denize, tiyatroya, gezmelere tozmalara gidebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Çünkü yaşıtım olması ve Anlaşarak zaman getirecek olmamız ayrı bir huzur diye düşünüyorum.

Çünkü daha önce yaşadığım arkadaşlıkta çok mutluydum ne olduysa sonradan Ayrıldık. Bu Huzurun tadını aldıktan sonra hayatımı kimsesiz geçirmek istemiyorum. Çok çok sıkıntıları olan ve gezmekte dışarı çıkmak da problem yaşayan bir insan değilim. O yüzden yeni edindiğim sevgilimle ve Erkek arkadaşımla gönül rahatlığıyla doya doya gezebiliriz ve anlaşarak zaman geçirebiliriz. Şimdi sen de benim gibi düşünüyorsan eğer, ilan a mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı yazarsan ben de seni tanımış ve yeni bir arkadaşlığa başlayıp, başlamama konusunda karar vermiş olurum

İstanbul ücretsiz Sevgili bul, sevgili arıyorum, ücretsiz Sevgili bulma sitesi

İstanbul’da yaşayan kapalı, türbanlı, tesettürlü kadınlardan 40 yaş 50 yaş arası ve üstü dürüst ve ciddi gerçek olanları ile bir arkadaş veya sevgili olabilirsin. Gerek Google arama motoruna gereksede internet sitemizin arama bölümüne İstanbul Sevgili bul, İstanbul sevgili bulma, istanbul sevgili bulma sitesi ve siteleri yazarak kendine uygun bir kişiyle tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve genç güzel kızlar, olgun, türbanlı, dul bayanlarla da sevgili olma ihtimalin oldukça yüksek.

Eğer sen sevgili arıyorum diyorsan Çok doğru adrestesin. Internet sitemizde olgun köylü kadınları, dul bayanlar,  kapalı genç güzel kızlar ve genç, orta yaşlı veya olgun Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası bayan/kadınlardan bir tanesi ile sevgili olabilme ihtimalin de çok yüksek. Çünkü internet sitemiz Türkiye’nin 2020 – 2021 yılının en gelişmiş ve en kapsamlı Sevgili bulma sitesi.  Sen de Kendine bir sevgili veya hayat arkadaşı bulduğunda bizim bu fikirlerimize ortak olacak ve doğru kararlar verdiğini anlayacaksın.

İstanbul sevgili arıyorum Diyen Bayanların Facebook Tivitır instagram ve Tiktok Adresleri

İstanbul’da birçok insanı olduğu gibi sen de muhtemelen sevgili arıyorsun. Evet dediğini duyar gibiyim.! Ve biz de tam olarak senin için buradayız. Websitemiz İstanbul’da veya Türkiye’nin birçok yerinde ücretsiz Sevgili bulma sitesi olarak hayatına devam ediyor ve birçok kişiye arkadaşlık, Hayat arkadaşlığı, evlilik gibi bir mecraya adım attırıyor.

Sen de sevgili bulmak için çok doğru yeri ziyaret etmişsin İstanbul Sevgili Arıyorum .! kategorisinde ve bir çok kategoride aynı zamanda birçok bayan, kapalı bayan, türbanlı, dul bayan, zengin bayan veya kadınlardan bir tanesi ile arkadaşlık yapmak veya evlenmek  için ilk adımı atmışsın demektir. Araştırmaya başladığın andan itibaren sitemizin en güvenilir ve en çabuk sonuca ulaştıran internet sitesi olduğunu zaten anlayacaksın.

İstanbul Sevgili bulma sitesi Sevgili Arayanlar Telefon Numaraları

Internette en iyi kız arkadaş veya hayat arkadaşı, Sevgili bulma sitesi sesli cadde.com internet sitemiz o kadar gelişmiş ve sonuca odaklı ki, birçok insanı birbiriyle tanıştırıp huzurlu bir yaşama bir adım daha yaklaştırdık. Sen de sürekli kullanabilecek ve  kendine arkadaş bulabileceğin Bir Sevgili bulma sitesi arıyorsan sesli Cadde Çok doğru bir adres.

Sen de burada kendine kapalı, türbanlı, olgun, dul bayan, bekar genç kızlardan bir tanesi ile arkadaşlık kurabilirsin. Çünkü internet sitemiz en çok üyeliklerin olduğu ve en çok profillerin oluşturulduğu internet sitesidir. Sen de zaman harcamadan Aradığın mutluluğu bulabilirsin.

İstanbul sevgili arıyorum diyen bayan ve kadınlar Whatsapp Grupları

İstanbul’da sevgili arıyorum diyen kapalı, tesettürlü, türbanlı, olgun kadınlar, emekli olmuş evlenmek isteyen zengin dullar, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar, köylü kadınlar, yaşlı sevgili arayan kadınlar,  başta olmak üzere birçok kadın ve kız internet sitemizi sevgili bulmak ve sevgili aramak için ziyaret ediyorlar. Çünkü onlar da kaliteli olan internet sitesini ayırt ediyor ve çabuk sonuca ulaşmak için bizim sitemizi tercih ediyorlar.

Gerçekten 2023 ve 2024 yılının en iyi arkadaşlık sitesi olan sesli Cadde bu ise çok başarılı bir şekilde başlayıp başarıların devamını getiriyor. Ve çalışmalarına hiç hız kesmeden Son sürat devam ediyor. Yaptığımız her şey sizlerin bir an önce bir arkadaşlığa başlayıp ve huzurlu bir hayata adım atması için.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*