Kocaeli 50 ve 60 Yaş Arası ve Üstü Olgun Bayanlar

Kocaeli Olgun Kadınlar WhatsApp Numaraları Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Sitesi

Kocaeli 43 Yaşında Olgun Bir Bayanım Evlenecek Erkek Arıyorum.

Kocaeli’de yaşayan 43 yaşında olgun bir bayanım daha önce hiç evlenmedim. Aslında pek çok bir sebebi yok çünkü gönlüme göre ve kendime göre bir erkek bulamadım. Ama ben de artık yaşımın geçtiğini farkındayım Bu yüzden kendime evlenecek bir erkek arkadaş arıyorum. Çok geç kaldığımı düşünmüyorum. Bir restoranda aşçı olarak çalışıyorum. Bazen işlerimiz o kadar yoğun oluyor ki kafamı kaşıyacak zaman bulamıyorum.

Ama Mesleğimi severek yapıyorum. Aslında Kocaeli’de doğmadım. Doğum yerim İstanbul fakat mesleğim yüzünden Kocaeli’ne taşındım. Zamanla buraya da sevdim ve Alıştım. Bu yüzden bir daha geri İstanbul’a dönmedim. Arada Ailemi ve arkadaşlarımı ziyaret etmek için gidiyorum. İstanbul pek bana göre bir yer değil. Havasını ve kalabalığını çok sevmedim.

Onun dışında burada yoğun bir tempoda çalışıyor yemek yapıyorum. Artık evlenmek istiyorum ve bir yuvam olsun istiyorum. Kendi evimde eşime yemekler yapmak istiyorum. Evleneceğim erkeklerde aradığım çok çok bir Kriter yok. Yaşı 45 46 47 48 49 50 olabilir. Maddi durumu Birazcık iyi olursa sevinirim. Belki evlendikten sonra işimi bırakarak evimin bayanı olurum. Bir çocuk sahibi olmak istiyorum. İyi bir anne olacağıma hiç şüphem yok.Çocukları gerçekten çok seviyorum.

Evinde oturup Çocuğuma bakmak istiyorum. Daha önce evlenmek için çevremden birkaç kişiyle tanıştım fakat bana göre olmadıklarını anladıktan sonra aramızdaki konuşmayı daha çok uzatmadım. Kimsenin vaktini çalmak istemiyorum. Kimse de benim vaktimi çalmasın. İşte bu yüzden Ben kendi başımın çaresine bakmak istedim de burada kendime bir profil oluşturarak özelliklerimden bahsettim. Profilimi doğru düzgün okuyan Ve benim gibi düşünen evlenmek isteyen erkekler ve beyleri Benimle tanışmaya çağırıyorum.

 

Kocaeli olgun ve 40 ve 50 Yaş Arası ve Üstü bayanların cep iletişim numaraları Evlilik Sitesi

Hepimizin de Kullanmış olduğumuz akıllı cep telefonlarımız bulunmakta. Cep Telefonlarımıza gerek Mesaj çekiyoruz gerek sevdiklerimizi arıyoruz fotoğraf video çekerek zaman öldürüyoruz. Daha önce ev telefonlarımızdan bunların hiçbirini yapamıyorduk. Ama artık devir teknoloji Devri olduğu için herkes teknolojiyi takip ediyor.

İşte teknolojiden geri kalmayan ve kendine erkek arkadaş arayan olgun kadınlar cep telefon numaraları, zengin kadınlar cep iletişim numaraları, sevgili arayan emekli ve zengin kadınlar mesajlaşma numaraları, erkek arkadaş arayan kapalı ve dul kadınlar bedava konuşma numaraları ve mesajlaşma numaralarını sitemizde paylaşıyorlar. Bu şekilde sitemiz üzerinden kendilerine uygun erkek arkadaş ve hayat arkadaşı buluyorlar.

Kocaeli 40 ve 50 yaş arası ve üstü erkek arkadaş arayan olgun ve emekli kadınlar

Kocaeli oldukça kalabalık bir şehrimizdir. O kadar çok çok insan var ki içinde artık yanımızdan geçen tanıdığımız ve bildiğimiz insanı bile göremiyoruz. Fakat onca insanın içinde maddi durumu iyi olmayan insanlar da var. Geçim sıkıntısı çeken ve huzurlu olmayan kadınlarımız sitemize girerek kendini profil oluştururlar. Profiller aynı şu şekildedir; zengin erkek arkadaş arayan olgun kadınlar, zengin erkek arkadaş arayan emekli ve yaşlı bayanlar, evlenmek için zengin erkek arkadaş arayan kapalı ve dul kadınlar, zengin sevgili arayan yaşlı ve kapalı kadınlardır.

Eğer evlendikleri erkeğin veya sevgili olup da bir erkeğin maddi durumu iyi olursa kadınlarımız da biraz daha rahat ve huzurlu bir hayat yaşarlar. Bu demek değil ki siz de sadece parası için evleniyor. Evlendiğiniz veya sevgili olduğunuz zaman gerçekten sizi sevecekler ve size güvenecekler. Zengin erkek arkadaş arayan kadınlar sadece Kocaeli’nde yaşamazlar. Ardahan Kars Edirne Trabzon Rize Ordu başta olmak üzere Türkiye’nin bütün her yerinden kendilerine evlenecek veya sevgili olacak zengin erkek ararlar.

Kocaeli sevgili arayan 30 yaş 40 yaş arası ve üstü olgun kadınların Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok İlanları

Telefonda yüklü olan WhatsApp uygulaması artık hayatımızın Bölünmez bir parçası oldu. Çünkü kullanım o kadar eğlenceli ve basit ki herkes kullanabiliyor. Kadın, erkek, yaşlı, genç, Çoluk çocuk hepsi WhatsApp uygulaması kullanmasını biliyor. Kocaeli’de sevgili arayan kadınların WhatsApp mesajlaşma numaraları erkek arkadaş arayan zengin kadınların WhatsApp iletişim numaraları emekli kadınların WhatsApp bedava mesajlaşma numaraları, sevgili arayan dul ve kapalı kadınların WhatsApp sohbet tanışma ve evlilik ilanları ve evlenme whatsapp grupları numaraları, evlenmek isteyen türbanlı ve Tesettürlü kadınların WhatsApp numaraları, WhatsApp bayan sohbet grupları girdiğiniz zaman direkt olarak bunları görecek ve kendinize sevgili veya evlenecek bir eş bulacaksınız.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*