Olgun Ve Yaşlı Bayanlar

3
243

Sevgili Arayan Olgun Kadınlar, Zengin Yaşlı Kadınlar, Emekli Kadınlar Telefon Numaraları, Erkek Arayan Zengin Kadınlar

45 Yaşında Olgun Ve Zengin Bayanım Evlenecek Erkek Arıyorum.

45 yaşındayım adım Zehra özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Bu zamana kadar bütün vaktim iş hayatında geçti. Normalde çok işkolik bir kadın değilim. Fakat yalnız olunca kendimi işe verdim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Sebebi yok aslında bir türlü kendime göre bir bey bulamadım. Şimdi ise tamamıyla hayatımı değiştirmeye karar verdim. Artık kendim için ve evleneceğim erkek için yaşayacağım. Maddi durumum çok iyi evlerim, yazlığım, arabam var. Tanışacağım kişinin maddi durumu ve geliri hiç umurumda değil. Benim param ikimize de ömrümüzün sonuna kadar yeter de artar. Disiplinli bir kadınım. Ama çok sıcakkanlı ve sevecenim. Bu disiplin anlayışım sizleri korkutmasın. Koskoca bir evim var ve ben bu evde yalnızım. Annemi ve babamı bir kaç yıl arayla kaybettim. Beni hayattan koparan asıl nedenlerden bir tanesi bu aslında. Çünkü beraber yaşıyorduk. Onları da kaybedince iyice içine kapanık bir kadın oldum. Sonra düşündüm taşındım ve hayatın böyle gitmeyeceğine karar verdim. Sonuçta benimde bir hayatım vardı. Olgun bir kadınım. Bu zamana kadar bir çok şey yaşadım ve tecrübe ettim. Benim yanımda bir erkeğin mutsuz olma şansı yok diye düşünüyorum. Eğlenmeyi, müzelere, sanat evlerine, davetlere katılmayı severim. Kötü alışkanlıklarım yoktur. Tanışacağım erkeğinde olmamasını tercih ederim. Ama olursa eğer bu bizim hayatımızı kötü yönde etkilemezse bir sıkıntı olmaz. Genelde esmer tenli erkekleri severim. İlla ki esmer tenli olsun diye tutturmam. Bir erkekte temiz olmasına dikkat ederim. Ben kişisel bakıma ve temizliğe önem veren bir bayanım.

Çok kez yurt dışına çıktım. Ama hiçbir ülkeyi kendi ülkeme değişmem. İnsanın vatanı gibisi yok. Tanışacağım ve evlilik kuracağım eşim de isterse birlikte yurt dışında devam edebiliriz hayatımızın geri kalanına. Bu saatten sonra gönlümce eğlenmek ve gezmek istiyorum. Hayatın çok kısa olduğunun farkına yeni vardım. Bende sevmek ve sevilmek istiyorum. Benim için bir erkek evine ve karısına bağlı olmalı. Elbetteki onunda sosyal hayatı olacak. Ben öyle eşimin hayatına burnunu sokacak ve her şeyine karışacak bir kadın değilim. Gayet modern ve kültürlüyüm. Güzel giyinmeyi, süslenmeyi ve kendime bakmayı severim. Her sabah sahil kenarında yürüyüşümü yapar ve dengeli beslenirim. Yemek yapmayı, kek, pasta, börek yapmayı severim. Kim sevmez ki? Arada bu şekilde kendimi şımartırım. Türkiye nin neresinde olursanız olun eğer tanışacak ve bir yuva kuracaksak bu hiç bir şekilde engellenemez. Bahçemde üç tane kedim var. Hepsi birbirinden şirin ve güzel. Hayvanları çok sever ve değer veririm. Sürekli gittiğim bazı yardımlar yaptığım hayvan barınakları var. Bu yardımı ömrümün sonuna kadar yapmayı planlıyorum. Çünkü hayvanların bizlere ihtiyacı var. Evlenmek istediğim beylerin yaşı 50-51- 52-53-54- 55- 56-57 olabilir. Eğer birbirimizi seversek ve saygı duyarsak yaşın pek bir önemi yok. Benim gibi düşünen beyler varsa bir an önce vakit kaybetmeden beni bulsunlar. Ben gönül eğlendirecek birisini kesinlikle aramıyorum. Gerçekten ciddi düşünen beyler benimle iletişime geçsin. Ciddi olmayanlar şansını bile denemesin. Bu saatten sonra huzurlu ve dingin bir hayat yaşamak istiyorum. Kaybolan yıllarımı geri getiremem ama bu saatten sonra telafi edebilirim. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

Evlenmek isteyen Olgun Kadınlar, Ciddi İlişki Kuracak Erkek Arayan Emekli Kadınlar, Sevgili Arayan Zengin Olgunlar , Erkek Arkadaş Arayan Olgun Ve Güzel Kadınlar

Evet arkadaşlar Aşkın yaşı yoktur. Insan oğlu her yaşta evlenmek ister. Sadece evlenmedi kalmayıp kendine sevgili veya ciddi ilişki kurabilecek erkek arkadaş arar. Siz siz olun sakın ha yaşı kaç olursa olsun evlenmek isteyen kadınlar ve erkekleri yadırgamayın. Gençler istedikleri zaman evlenecek yaşlı, olgun, emekli kadınlar veya Beyler evlenemeyecekler mi? Biz setimiz olarak her yaş grubundaki insanları sitemize davet ediyor ve saygı ile karşılıyoruz. Sonuçta ikinci baharını yaşamak isteyen insanlarla kaynıyor etrafımız. Kendine sevgili veya erkek arkadaş arayan emekli kadınlar, dul bayanlar, yaşlı Olgunlar, zengin olgun bayanlar, zengin emekli kadınlar sitemizde aktif olarak bulunmakta. Yaşı İster 50- 60 – 55 – 65 – 62 – 45 olsun şansları siz gençler kadar yüksek. Dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden bir de bu şekilde ve bu yaş gruplarını ilan gönderen milyonlarca insan var. Bende bu duruma şaşırmayın! Emekli öğretmenler, zengin emekli kadınlar, olgun kadınlar, emekli ve olgun bayanlar, emekli ve zengin kadınlar sitemizi ziyaret etmekteler.

Düşünsenize evlenmişsiniz eşiniz ölmüş veya boşanmışsınız bir daha evlilik düşünmeyecek misiniz? Tabii ki de düşüneceksiniz. Çünkü hayat devam ediyor ve çok kıymetli. İşte bu yüzden ikinci baharlarını yaşamak isteyen ve evlenmek isteyen, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan olgun, emekli, zengin bayanlar ve kadınlar hayatın her alanında şanslarını denemek istiyorlar. Bence çok da iyi yapıyorlar. Neden Geriye kalan hayatlarını tek başlarına geçirsinler ki? İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep, Adana, Çanakkale, Ordu, Rize ve sayamayacağım bütün şehirlerden kendinize evlenmek isteyen olgun kadınlar, sevgili arayan zengin emekli kadınlar, zengin olgun dullar, yaşlı kadınlar ile tanışabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kendi bilgileri dahilinde WhatsApp cep numaraları, cep telefon numaraları, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesapları da bulabilir ve kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Arkadaş Arayan Olgun Zengin Bayanlar ve Kadınlar

Günümüzde çok fazla zengin insan var artık. Nedense zenginlerin parası git gide katlanıyor. Ülkemizde zengin olan ve erkek arkadaş arayan olgun ve yaşlı bayanlar gitgide artıyor. Bazılarına parası babadan miras kalsada birçoğu çalışıp didinip paralarını biriktirip zengin oluyorlar. Ama bu çalışmanın içinde kendini bir türlü zaman ayıramıyorlar. Ne zaman ki çalışmaktan ve paradan sıkılırlar sa akıllarına yalnız ve mutsuz oldukları geliyor.

Ya da bazıları evleniyor ve daha sonra evliliklerini sürdürmedikleri için ayrılıyorlar. Daha sonra akılları başlarına geliyor ve belli bir yaştan sonra kendilerine evlenecek erkek veya sevgili arıyorlar. Işte tam da bu noktada sesli Cadde olarak bize başvuruyorlar. Sevgili arayan olgun kadınlar, evlenmek isteyen emekli öğretmenler, erkek arkadaş arayan olgun ve zengin kadınlar, sevgili arayan emekli dullar, evlenmek isteyen olgun zengin kadınlar bizleri güvendikleri için sitemiz olarak bizleri tercih ediyorlar. Şanslarını artırıyorlar.

İstanbul Evlenmek İsteyen Emekli Ve Zengin Kadınlar Cep Telefonu Numaraları

İstanbul o kadar büyük bir şeyi ki içinde her türlü insanı barındırıyor. Emeklisi, olgunu, dulu, genci, yaşlısı, zengini, fakiri anlatamayacağım kadar farklı ırklardan ve farklı yaşam tarzlarına sahip olan bir sürü insan var içinde. İstanbul’da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Bu bütün konular için geçerlidir. Fakat mutsuz ve yalnız insan o kadar çok var ki sizi anlatamam. Artık gençlerin işi çok kolay. Kendilerine kolayca erkek arkadaş ve sevgili bulabiliyorlar. Fakat yaşını almış emekli, olgun, zengin, kadınlar ve bayanlar bu konuda biraz daha zorlanıyorlar. Bazıları belli bir yaştan sonra evlenmek ve erkek arkadaş bulmaktan çekiniyor.

Sokakta orada burada kendilerini erkek arkadaş ve evlenecek bir bulamayacakları için sitemize başvuruyorlar. Doğru da yapıyorlar! Sitemizi Daha önce yaşlı ve olgun olup evlenen ve kendine erkek arkadaş olan bir sürü kadın bayanlarımız oldu. Web sitemize girerek erkek arkadaş arayan emekli dullar, türbanı zengin kadınlar, olgun emekli kadınlar, zengin ve olgun bayanlar, yaşlı kadınlar, yaşlı ve zengin kadınlar onlara daha kolay ve hızlı ulaşabilmeniz için WhatsApp cep telefon numaralarını, cep telefonu iletişim numaralarını, telefon numaralarını, WhatsApp mesajlaşma numaralarını gönül rahatlığı ile paylaşıyorlar. Ancak kendilerine daha kolay ve hızlı bir şekilde sitemizden evlenecek veya ciddi ilişki kurabilecek erkekler ve beyler ile tanışıyorlar.

Sevgili Arayan Türbanlı, Olgun, Emekli, Zengin Tesettürlü Bayanlar Ve Kadınlar

Bu hayat tek başına yaşanmaz. Ya bi sevgiliniz, eşiniz, kocanız, erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız olmalı. Yoksa ömrünüz çürür. Kafayı yersiniz. Yaşınız kaç olursa olsun. Evlenmenin ve sevgili bulmanın yaşı yok. Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya gibi ülkelerde yaşayan türk vatandaşları bile kendilerine sevgili arayan türbanlı zenginler, evlenmek isteyen emekli kadınlar, koca arayan kapalı, tesettürlü bayanlar da bizlere ulaşarak kendilerini tanıtırlar. Emekli hayatından sıkılmış olgun ve zengin kadınlar evlenmek için erkek ve beyler aramaktalar. Bazı kadınlar emekli polis, emekli savcı, zengin emekli astsubay gibi meslek gruplarından beyler ararlar. Tabi herkesin isteği ve kriteri farklıdır.

Hayatlarına yeni bir sayfa açmak isteyen kadınlar ve bayanlar şanslarını bizim web sitemizden denerler. Birçoğu da amaçlarına ulaşarak evlenir veya sevgili bulurlar. Biz burdan gece gündüz çalışarak sizlerin hayatınızı değiştirmek ve sizleri evlendirmek için çabalıyoruz. Emellerimize ulaşınca da sizler adına mutlu oluyoruz. Emekli öğretmenler, kapalı zengin yaşlı kadınlar, olgun ve tesettürlü bayanlar, emekli doktorlar iş hayatlarından sıkılmıştır. Hayatlarına yeni bir sayfa açarak mutlu olma yolunda ilerlerler.

İzmir Ciddi İlişki Kurmak İsteyen Emekli Dullar, Zengin Dullar, Olgun Dullar WhatsApp Numaraları

Şehirler arasında gitmek ve görmek istediğim yerlerden bir şehirdir. Daha önce gidip gören arkadaşlarım çok güzel ve modern bir şehir olduğunu duydum. Umarım bir gün giderim. Bu zaman kadar kaç tane izmirli arkadaşım oldu. Aramızda hiç sıkıntı yaşanmadı. Özellikle yemeklerine bayılıyorum. Neyse biz asıl mevzumuza dönelim. İzmirde yaşayan ve ciddi ilişkiler kurmak isteyen zengin dullar, emekli dul kadınlar, olgun dullar, zengin ve emekli kadınlar ve bayanlar kendilerine hep bir erkek arkadaş aramaktalar. İşte bu sebepten kolayca ciddi ilişki kuracak erkekler için WhatsApp cep numaraları, cep telefon numaralarını, telefon numaralarını, WhatsApp mesajlaşma numaralarını paylaşırlar. Zaten daha önceki evliliklerinde mutlu olsalardı boşanmazlardı. Eşleri rahmetli olanları saymıyorum.

İkinci baharlarını yaşamak isteyen zengin dul kadınlar, emekli zengin kadınlar, türbanlı emekliler sürekli sitemizi aktif olarak kullanırlar. Gençler gibi sosyal hayatlarından evlenecek bir erkek veya sevgili olacak erkek bulma ihtimalleri biraz düşük. Bu durumu aslında kendileri yaratıyorlar. İsteseler kralını bulurlar. Biraz yaşlarından çekiniyorlar. Siz beyler ve erkekler de kendinize zengin dul kadın, emekli zengin bayan, olgun zengin yaşlı, emekli hemşire, zengin yaşlı kadın cep telefonu numaraları, WhatsApp iletişim numaraları, telefon numaraları, WhatsApp mesajlaşma numaraları, Facebook, Twitter sosyal medya hesaplarını görebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Erkek arayan Mutsuz Emekli, Olgun, Zengin Kadınlar Ve Bayanlar

Hayat bize her yüzünü gösteriyor. Bazen iyi şeyler peş peşe geliyor. Bazen kötü şeylerin sonu gelmiyor. Ama napalım hayat böyle geçip gidecek. Ömür bir şekilde bitiyor. Kimi insanın derdi para, kimi insanın bir eş bulmak. Herkesin o kadar çok isteği varki bilemeyiz. Hayatta yüzü gülmemiş, bir türlü şansı yaver gitmemiş kadınlar ve bayanlarımız var. Kimin yüzü ailesinden gülmemiş kimi kadınların yüzü eşinden gülmemiş bazı kadınların yüzü de işinden gülmemiş oluyor. Zaten Kadın dediğiniz zaman neredeyse dünyanın bütün yükü kadınlarımızın sırtında. Hayatın derdini, çilesini, sıkıntısını kederini çeken hep kadınlar oluyor.

Kocaeli’de yaşayan ve mutsuz olan zengin kadınlar, olgun dullar, emekli kadınlar ve bayanlar kendilerine bir eş veya erkek arkadaş ararlar. Çoğu zaman aradıklarını da bulurlar. Mutsuz bayanlarımız, kadınlarımız, emekli zengin, olgun, dul kadınlar bir süre sonra sıkılırlar ve mutlu olmaya karar verirler. Nice zengin ve maddi durumu iyi olan emekli kadınlar, olgun kadınlar bir süre sonra anlarlar ki paranın hiçbir şekilde hayatlarında yeri yok. Çünkü onlar belli bir yaştan sonra sevebilecek ve ömrümün geri kalan kısmını geçirebilecekleri bir erkek ararlar. Sadece Kocaeli değil. Bursa, Balıkesir, Edirne, Sivas, Trabzon, Rize gibi yerlerden de kendini tanıtırlar. Evlenecek erkek, eş veya sevgili ararlar. Bence bu mutsuz olgun kadınlar, emekli bayanlar, zengin emekli kadınlar, mutsuz dullar , türbanlı emekli kadınlar, tesettürlü zengin bayanların en doğal hakkı.

50 yaşında emekli bir bayanım ciddi ilişki kuracak erkek arkadaş arıyorum

Yukarıda belirtmiş olduğum gibi 50 yaşında emekli bir bayanım. Bunca geçen ömrümü hep çalışarak harcadım. Hemşireydim. Hastanede o kadar kötü hayatlarla karşılaştım ki bende artık bu işi bırakmam gerektiğini düşündüm. Çünkü insanları gördükçe çektiği acıları gördükçe artık psikolojim iyice bozuldu ve hayattan keyif almamaya başladım. Zaten yaşım 50 yolun yarısına gelmiş bulunmaktayım. Bu saatten sonra ki ömrümü sevebileceğim bir erkekle geçirmek istiyorum. Öyle gençler gibi bir gün Birisiyle konuşayım Ondan sonra bırakayım gibi bir şey istemiyorum. Gerçekten ciddi düşünüyorum. Maddi durumum gayet i emeklilik maaşımı da var bu maaş danışacağım kişiyle beni hayli hayli istediğimiz her şeyi yaptırır. Bu saatten sonra kimsenin malında mülkünde parasını gözüm yok. Ben de hayatımın geri kalanını mutlu ve eğlenceli geçirmek istiyorum. Bu zamana kadar birçok şeyden mahrum kaldı mı fark ettim. Hastanede öyle büyük kayıplar gördüm ki daha sonra oturdum düşündüm ve bu yaptığım işin aslında ben çok yorduğunu fark ettim. Bu güzel hayatı neden yaşamıyorum diye kendime sordum. Yaşımın 50 olması hayatımda hiçbir şey kaybettirmez. Hala enerjim yerimde ve hala sevecen bir insanım. Bakımlı ve titiz bir bayanım. Yemek yapmayı ve yemeyi çok seviyorum. Gerçekten güzel yemekler yaptığımı düşünüyorum. Ciddi ilişki kurabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Çevremdeki insanları bunu söylediğim zaman bana gülüyorlar bence gülünecek hiçbir şey yok.

Ben onlar gibi hayat enerjimi kaybetmiş ve hayattan ümidimi kesmiş değilim. Her zaman mutlu olmuş ve kendimi mutlu hissettirecek bir şeyler bulmuşumdur. Öyle Hayata karamsar bakan bir bayan değilim. Ciddi ilişki kuracağım kişinin de öyle olmasını isterim. Enerji dolu ve her zaman hayattan keyif alan birisini arıyorum. Çünkü hayat çok kısa ve değerli. Kaybettiğimiz her zaman bizim aleyhimize işliyor. Bu zamana kadar başından bir tane evlilik geçti. Çok uzun sürmedi. Bunun tek sebebi işimdi. Gecesi gündüzü belli olmayan bir işim vardı. bu durum Bir Hayli beni de yordu. Şimdi dönüp baktığım zaman çok da pişman değilim aslında Çünkü bu zamana kadar yaşadığım her şey hayatıma tecrübe kattı. Şimdi adımlarımı daha dikkatli ve emin atıyorum. Kendinden bahsedecek olursam eğer sevgi dolu sevecen, sıcakkanlı, önyargı yapmayan, insanları dinlemeyi seven, konuşmayı seven, kendi halinde yaşayıp giden bir kadınım. Aslında yaş kriterim yok benim için anlaşmak önemli. Benim gibi ciddi düşünen ve hayatı seven insanlar Lütfen benimle iletişime geçsinler. Şimdi den Hepinize çok teşekkür ederim ve sağlıcakla kalmanız diliyorum.

Arama:

Mature,Yaşlı mature türk kadınların tlfnları sevgili arayanlar,

3 YORUMLAR

  1. Merhaba Zehra hanım öncelikle selam ve saygılarımı sunar, sağlıklı , huzurlu ve çok mutlu olabileceginiz bir hayat surmenizi Yüce Allahtan temenni ederim.Oncelikle yaşım dan bahsederek konuya girmeyi uygun buldum, ben şuan itibari ile tam 49 yaşında sağlıklı güçlü ve atletik bir yapıya sahip boyum 1, 80 kilom 75-80 arasinda gidip geliyor, siyah fakat biraz seyrelmis bir saçim var kahverenk gözlü bugday tenli sakin ve dingin bir karaktere sahibim. Kendimi size şöyle tarif edebilirim ne zorlarim nede zorlanirim benim dünya hirsim diye bir hirsim yok, ağır ve oturakli neyi nezaman ve nasıl yapacağımı bilen birisiyim, belki bu anlattiklarim günümüz kadinlarinin çoğunun hoşuna gitmeyebilir neden diye sorarsanız günümüz kadinlarinin aç gözlü doyumsuz olduklarindan ötürü, yani bu tip kadinlar erkeginin dünya hirsinin olmasını ve onlara lüks konforlu herseyiyle onlarin istedigi bir hayatı sunmalarini isterler işte bende malesef böyle anlamsız bir hırs yok, bunu öncelikle bilmenizi istedim. Ben 23 yaşında babamın dayisinin kızı ile evkendim, bu evliliğe de ben istedim ve halt ettim Lâkin iş iştencoktan gecmisti bunun farkina vardigimda neyse bu ararada iki kizim oldu onlar olunca da evliliği bitirmek olmazdı taki herkes ayaklarin üstüne durabilecegi zamana kadar sabrettim.Simdi gonul rahatligiyla sizin gibi sadece huzur ve mutluluk için bu sitede can yoldasi hayat arkadaşı aramaktayim. sizden tek ricam karariniz ne yönde olursa olsun bir cevap bur yazı ile bilgilendirmeniz bizde burda boşa kürek cekmedigimizi anlayalim iletisim için 530029**** tekrar sevgi ve saygilarimla hosca ve neşe içinde kalın

  2. SELAM GÜZEL TATLI BAYAN PROFİLİN BENİ MEST ETTİ. SİZİNLE TANIŞMAK İSTERİM. TABİ SİZ ONAYLARSANIZ. YAŞANAN VE YAŞANACAKLAR İKİMİZ ARASINDA KALIR ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR BİLMEZ. GİZLİLİĞE TEMİZLİĞE ÖNEM VERİRİRİM. KADINLARIN DÜNYAYA SEVMEK VE SEVİLMESİ İÇİN GELDİĞİNE İNANIRIM. SEVİYELİ DÜRÜST AHLAKLI BİR ARKADAŞ ARIYORSAN İŞTE O BENİM. CEVABINI BEKLİYORUM. ÖPTÜM. HOŞÇA KAL. BEN YAŞ 50 ÜNÜVERSİTE MEZUNU MALİMÜŞAVİR.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here