İstanbul Dul Bayanlar

Evlenmek İsteyen Dul Kadınlar İlanları

İstanbul’da Yaşayan 55 Yaşında Dul Bayanım Evlenmek için Erkek Arkadaş Arıyorum.

İstanbul’da yaşayan 55 yaşında dul bir bayanım. Yaklaşık olarak 8 sene önce eşimi kaybettim. Birbirimizi çok severek evlendik fakat eşim kanser hastası olduğu için onun ölümüyle yıkıldım. Kendimi toparlamam ve hayata yeniden tutunmam yaklaşık 8 sene mi aldı. Hala kendisini unutmuş olmasam da yeni bir hayata başlamak zorunda olduğumun farkındayım.

Hayat kimsesiz yaşanmıyor. Tek başıma çok sıkılıyorum ve bana hayat arkadaşı olacak bir erkek arkadaş arıyorum. Artık bu saatten sonra evlilik olur mu bilemiyorum ama, eski günleri hatırlamak açısından ve eskileri yaşamak açısından evlilikte düşünebilirim.

Tabii ki eski yaşantımı yeni erkek arkadaşıma veya evlenebileceğim kişiye kesinlikle yansıtmayı düşünmüyorum. Çünkü eski perdeler kapandı ve yenileri açıldı. Neticede huzur içinde yaşamak ve hayatını güzel geçirmek için buradayım. Bu nedenle bulduğum erkek arkadaşımı veya hayat arkadaşımı çok seveceğim. Ben adım gibi eminim zaten bu konuda tecrübeliyim. Esas konumuza Gelecek olursak;

Eşimin durumu iyiydi ve hali vakti yerindeydi. Eski eşimden kalan bir eve arabaya sahibim. Aynı zamanda eşimin emekli maaşı ve kendimin emekli maaşı da bana kalıyor. Bu yüzden çalışma gereği duymuyorum. Sadece bana hayatı yaşamak gezmek ve tozmak kalıyor. Zaten bunları da layığı ile yapıyorum ama nereye kadar? Bu yüzden kendime bütün bu saydıklarımı beraber yapacak bir hayat arkadaşı veya erkek arkadaş arıyorum.

Çünkü daha önce de söylediğim gibi hayat gerçekten kimsesiz ve tek başına çekilmiyor. insan evin içinde bir ses ve aşkım diye seslenebildiği bir hayat arkadaşı arıyor. Durum böyle olunca ben de diğer bayanlar gibi sesli Cadde internet sitesini ziyaret ederek ve profil oluşturarak taleplerimi bulmaya ve onlarla iletişim kurmaya karar verdim.

Eğer gerçekten sen de benim gibi düşünüyorsan ve benim kriterlerimiz sana uygun olduğunu düşünüyorsan, ilana mesaj gönder bölümünden kendini detaylı bir şekilde tanıtan ve özelliklerini belirten bir yazı yazarsan ben de birbirimize uygun olup olmadığımıza karar vererek seninle iletişim kurmak isterim. Zaten ilk baştan bunun  gibi yaptıktan sonra her şey kendi kendine oluşacaktır diye düşünüyorum.

İstanbul Yakışıklı Erkek Arkadaş Ya da Sevgili Arayan Dul Bayanlar Arkadaşlık İlanları

İstanbul’da birçok dul bayan ve dul kadın erkek arkadaş aramak veya evlenmek maksadıyla her gün yüzlerce internet sitesini ziyaret ediyorlar. Onlar da kendilerine bir hayat kurup mutlu bir yuva kurup hayatlarını çok güzel geçirmek istiyorlar.

Durum böyle olunca internet sitemiz üzerinden İstanbul’da bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen erkek arkadaş arayan dul bayanların sayısı artıyor. Dul bayan veya olgun kadınlar kendilerine bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen bir erkek arkadaş veya bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen bir genç sevgili bularak hayatlarını rahat geçirmenin peşindeler. Çünkü 40, 50, 60 yaşlarına kadar sıkıntılı bir hayat yaşayamıyor. Maddi sıkıntı çeken ve İstanbul’da yaşayan olgun ve dul bayanlar artık hayatlarının geriye kalanını maddi sıkıntı yaşamadan ve kaliteli bir şekilde geçirmek istiyorlar. Bu nedenle internet sitemize gelerek profil oluşturuyorlar.

Sizde İstanbul’da dul bayanların ve olgun kadınların profil bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Aynı zamanda bu bayanların cep telefon numaraları ve WhatsApp iletişim numaraları da internet sitemiz üzerinde mevcut. Sadece kendinize uygun bir bayanla tanışıp veya olgun bir bayanla tanışıp hayatımızın geriye kalanı çok renkli bir şekilde geçirebilirsiniz.

İstanbul erkek Arkadaş arayan bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dul bayanlar ve kadınlar Evlilik İlanları

İstanbul’da sayısız bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen vardır. Bunların bir çoğu da kadınlardan oluşmaktadır. Çünkü artık kadınlarda iş yaparak para kazanıyorlar ve kaliteli yaşamlar sürüyorlar. Bu nedenle internet sitemiz üzerinde de İstanbul’da erkek arkadaş arayan bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dul bayanlar bulunmaktadır.

Ekonomik durumu iyi olan bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen bayanlar veya bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dullar internet sitemiz üzerinde kendilerine erkek arkadaş, hayat arkadaşı, evlenecek bir erkek arkadaş arıyorlar. Yaşları 40, 50, 60 olunca insanlar kafeler de ve sosyal alanlarda kendilerini erkek arkadaş bulabilme şanslarını hemen hemen neredeyse yoktur.

Bu nedenle yaşlı ve olgun bayanlar da kendilerine arkadaşlık ve ciddi evlilik siteleri üzerinde erkek arkadaşı arıyorlar. Sende internet sitemize gelerek kendine bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dul veya bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen olgun bir bayan arkadaş ve evlenebilecek bir bayan arkadaş bulabilirsin.

İstanbul dul bayanlar cep telefon numaraları Sevgili Arıyorum İlanları

Dediğim gibi boşanmış, olgun kadınların belli bir yaştan sonra sosyal ortamlarda veya kafelerde kendilerini erkek arkadaş veya hayat arkadaşı bulmaları çok zor. Durum böyle olunca bu kişilerde kendilerine internet üzerinden arkadaşlık siteleri ve ciddi evlilik siteleri üzerinden erkek arkadaş arıyorlar.

Çünkü bu yaştan sonra sokaklara çıkıp erkek aramak insanlar tarafından yadırganacaklar. Onlar da zaten belli bir yaşa gelmiş oldukları için böyle problemleri göze almak istemiyorlar. Onlar hemen sonuca erişip düzgün bir erkek arkadaş veya hayat arkadaşı bulup hayatlarını mutlu geçirmeye çalışıyorlar.

Sen de İstanbul’dan bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dul bayanlar ve İstanbul’da yaşayan olgun bayanların cep telefon numaralarına ve cep telefonu iletişim numaralarını internet sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde erişebilirsin. Senin için sitemizi güçlendirdik ve çok kolay bir hale getirdik. Yapman gereken tek şey sadece kendine göre olan bir bayanı seçmek ve onunla bir arkadaşlık kurmak.

İstanbul dul bayanlar Facebook İnstagram Tiktok ve Tivitır Evlilik İlanları Sevgili Arayanlar Sitesi

Sesli cadde kurucuları ve yöneticileri olarak teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz. Sosyal medya hesapları ve profilleri son zamanlarda patladı ve her an herkes kullanıyor. Çünkü insanlar birbirleriyle haberleşmenin en kolay yolunun bu olduğunu düşünüyor. Her anlarını her dakikalarını fotoğraflayarak veya video olarak sosyal medya hesaplarını ve profillerini yüklüyorlar. Bir insanın sosyal medya hesabına bakarak bir insanı tanımak da mümkün. Çünkü dediğim gibi her anını buraya yüklüyorlar. İyi biri mi, bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen mi, parası var mı gibi soruları bir insanın sosyal medya hesabına bakarak bulabilirsiniz.

Bizde internet sitemiz üzerinde bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen bayanların, İstanbul’da yaşayan bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dulların ve bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen olgun kadınların Facebook hesaplarını ve Twitter hesaplarını paylaşarak sizlerin işlerini daha da kolaylaştırıyoruz. Çünkü cep telefon numarası vermeye çekinen ve sosyal ortamlarda hayat arkadaşı bulmaya çekilen bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen olgun kadınlar ve bakımlı ve kültürlü ciddi düşünen dulların Facebook üzerinden Aynı zamanda da Instagram üzerinden kendilerine bir hayat arkadaşı, erkek arkadaş, eş arıyorlar.

Böyle bir durumu göz ardı edemezdik. Bu bilgileri internet sitemizde tamamen ücretsiz olarak yayınlayarak sizden işini daha da kolaylaştırdık. Senin de internet sitemize girdiğin andan itibaren evlenmiş boşanmış veya dul bayanlarla ve olgun kadınlarla iletişim kurmanın ve yeni bir arkadaşlığa başlamanız çok kolay.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*