Kars Koca Arayanlar, Eş Arayanlar, Eş Bulma Sitesi

Kars koca arayan bayanlar, zengin koca arayan bayanlar, eş arayan zengin erkekler, üye olmadan gerçek eş bulma sitesi bedava

 Kiloluyum Diye Kimse Sevgilim Olmak İstemiyor. Sen Benim Sevgilim Olmak İstemez Misin?

 Merhaba arkadaşlar,  Kars’ta yaşayan 29 yaşında bir bayanım, adım Buket.

Kars’ta zengin bir ailenin tek bir çocuğuyum. Ne bir kardeşim de bir ağabeyim var. Annem ve babam ticaretle uğraştıkları için bana bu zamana kadar çok fazla vakit ayıramadılar . Ben de aslında biraz başıma buyruk büyüdüm söyleyebilirim. Bu nedenle biraz uçuk kaçık bir yapım vardır. Bu zamana kadar hep bir sevgilim ve bana değer veren bir erkek arkadaşım olsun istedim. Ama bir türlü bu isteğim gerçekleşmedi.

Aslında herkes kilolu değilsin dese bile ben kendimi biraz kilolu olarak görüyorum. Neticede Görünen köy kılavuz istemiyor. Bu arada profil fotoğrafımda göründüğümden biraz daha kiloluyum. Daha önce birkaç tane erkek arkadaş da tanışmak için girişimde bulunduk fakat kilolu olduğum için beni beğenmediler. Tabii bu Ben de öz güven kırıklığı ya da hayal kırıklığı yaratmadı.

Hala sevgili bulma, erkek arkadaş bulma konusunda diretiyorum. Çevremden ve arkadaşlık ortamlarından bu isteğimi yerine getirmeyince ben de çareyi arkadaşlık  sitesinde  buldum. Netice itibarıyla kilolu olsam bile benim de bir sevgilimin ve arkası erkek arkadaşımın olması gerektiğine inanıyorum. Ailem varlıklı bir aile olduğu için çok fazla çalışma gereği duymadım. Umarım Allah izin verirse annemin babamın işleri böyle devam ederse muhtemelen çalışmayı düşünmüyorum.

Hayatımın geriye kalanını sevgilimle gezmek ve görmediğim yerleri görmek birlikte vakit geçirmek için harcayacağım. Herhangi bir seyahat problemim ve ailemin herhangi bir kısıtlaması yok. Zaten her ikisi de genelde yurt dışındalar. Şunu da belirtmek isterim ki önümüzdeki uzunca bir süre kesinlikle ve kesinlikle planlarım arasında evlilik gibi bir düşünce yok. Benimle sevgili olacak veya erkek arkadaşım olacak erkeğin evlilik gibi bir niyetinin olmamasını isterim.

Kars koca arayan bayanlar ve kadınlar , zengin koca arayan bayanlar ve kadınlar, koca arayan olgun ve zengin bayanlar

Evet arkadaşlar Kars deyince benim aklıma öncelikle meşhur eski kaşar peyniri ve gravyer peyniri geliyor. Ama web sitemize girenlere bakıyoruz ki, Kars deyince akıllarına koca arayan bayanlar, koca arayan olgun ve zengin bayanlar,  zengin koca arayan bayanlar ve kadınlar geliyor. Evet hayatınızda hiç kimse yoksa ve gerçekten kendinizi yalnız hissediyorsanız, evlenmek için burada bulunuyorsanız aklınıza peynir yerine evlenmek isteyen bayan gelmesi çok normal.

Gerçekten ciddi niyetliyseniz ve evliliği kafanızda kararlaştırdıysanız size de evlenecek bir sevgili bulmaktan gerçekten onur duyarız. Neticede evlilik ve izdivaç sitesi olduğumuz için herkesin isteklerine ve taleplerine karşılık bulmaya çalışıyoruz. Sizde web sitemizde evlenmek isteyen birçok bayan ve kadınla tanışabilir, yepyeni hayata başlayabilirsiniz.

Genç, yaşlı, zengin, fakir, kapalı tesettürlü, Üniversiteli, dul bayan başta olmak üzere birçok koca arayan zengin bayanlar, zengin ve parası olan koca arayan bayanlar web sitemizde profil, ilan oluşturarak sizlerin iletişime geçmesini bekliyor. Unutmayınız ki , web sitemizde profiller ve evlilik ilanları tamamen ücretsiz , bedava bir şekilde ziyaret edilebilmektedir. Aynı zamanda sesli caddenin sunmuş olduğu hizmetler arasında bedava mesajlaşmanın da tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Kars eş arayan zengin erkekler, parası olan erkekler, eş arayan evi, arabası, yazılığı olan erkekler

Günümüzde ticaretle uğraşan birçok erkek artık yükünü yüklenmiş ve maddi olarak ekonomik özgürlüğüne kavuşmuşlar. Kars’ta yaşayan birçok erkek de ekonomik olarak özgür aynı zamanda da para kazanan erkekler. Belirli bir yaşa kadar çalışmış ve mal mülk sahibi olmuş Kars’ta yaşayan zengin erkekler ve parası olan erkekler aşk ve sevgililik hayatına çok fazla vakit ayıramadığıkları için genelde yalnız kaldılar.

Onlar da sesli Cadde sayesinde kendilerine bayan arkadaş , kapalı tesettürlü bayan arkadaş , evlenecek köylü dul bayan , evlenecek köylü kızlar , fakir bayanlar ve fakir kadınlar bularak , evlilik yaparak mutlu olmak istiyorlar. Eğer siz de maddi durumunuzdan ve ekonomik sıkıntılardan bunaldıysanız Kars’ta yaşayan zengin ve Parası olan erkeklerden bir tanesi ile tanışabilirsiniz.

Sesli cadde yeni birisi ile tanışmanız , evlenmeniz , sevgili olmanız için sizden herhangi bir ücret kesinlikle talep etmiyor. Bunu bir kere aklınızdan çıkartın. Biz bu yola çıkarken herkese bir sevgili ve herkesi evlendirme hevesi ile yola çıktık ve hiçbir şekilde para, ücret  gözümüzde değil. 

Kars eş bulma sitesi bedava, eş bulma sitesi gerçek, kolay yoldan eş bulma ve arama sitesi

Evlenmeyi kafaya koydunuz, ve evlilik için ilk adımları atarak yeni bir kız arkadaş, eş bulma konusunda kararlı adımlarla ilerliyorsunuz , ama bir türlü sevgili, evlenecek eş, erkek veya bayan bulamıyorsunuz. Eğer sorun buysa ve kendinize evlenecek koca veya evlenecek bayan bulamıyorsanız artık bunu dert etmenize gerek kalmadı.

Bu yazıyı okuduğunuza göre sesli cadde ile tanışmışsınız demektir. sesli cadde ile tanıştıktan sonra, artık evlilik ve sevgili bulma konusunda kesinlikle endişe etmenize gerek yok . Çünkü bu zamana kadar birçok kişiyi evlendirerek mutlu yuva sahibi yaptık. Siz de Muhtemelen bu şanslı insanlardan bir tanesi daha olacaksınız. 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*