Kars Dul Bayanlar ve Kadınlar

Kars dul bayanlar ve kadınlar, zengin dul bayanlar kadınlar, genç dul bayanlar, genç köylü dul bayanlar , telefon numarası, cep numarası

Kesinlikle Evlilik Düşünmüyorum Ev Arkadaşım ve Hayat Arkadaşım Olur Musun?

 32 yaşında Kars’ta genç dul bir bayanım, adım Gülnur.

Eşimle birlikte birbirimizi severek evlendik. Aslında her şey çok güzel gidiyordu, evliliğimizde güzeldi fakat daha sonra onun içerisinden bir canavar çıkacağını ben de tahmin edemedim. Evlendikten sonra o kadar değişti ki o evlenmeden önce mükemmel biriydi fakat evlendikten sonra canavar gibi bir insan geldi. Geceleri eve gelmez , ne eksik ne tam sormaz, evin eksiklerini gidermez hale geldi son zamanlarda.

Ben de onun bu hallerinden zaman içerisinde oldukça sıkılmaya başladım. 22 yaşında evlendim ve 27 yaşında çok erken bir sürede boşanmak durumunda kaldım. Boşanırken de bayağı problemler yaşadım ama bunları anlatarak sizi sıkmayacağım. Ama şunu anladım ki evlilik kesinlikle bana göre değil. Eşimle boşanırken evlendikten sonra 2 daire aldığı için dairenin 1 tanesi bana kaldı.

Ben de çalışarak iyi kötü kendime bir araba aldım ve iyi kötü bir maaşım var. Bu saatten sonra artık kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Tabiri caizse dilediğim gibi gezip, eğlenip hayatıma bakacağım. Tabii gezerken, ve hayatımı yaşarken sevebileceğim, beni anlayan bir erkek arkadaşım olmasını istiyorum. O da benim gibi bir işte çalışıyor olsa bile bizim için yeterli.

Eğer isterse benimle aynı evde kalabilir. Bunda bir sakınca görmüyorum. Hem böylelikle gezeceğimiz zamanları daha iyi planlar ve birbirimizden de uzak kalmamış oluruz. Umarım Siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur ve ilana mesaj gönder bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde benim yaptığım gibi tanıtırsınız. Eğer öyle olursa biraz muhabbet ettikten sonra neden? birbirimize cep numaralarımızı alıp vermeyelim ki? Hem birbirimizi yakından daha iyi tanıma fırsatımız olur.

Kars zengin olgun dul bayanlar ve kadınlar, yaşlı emekli dul bayanlar ve kadınlar

Kars’ta yaşayan birçok zengin olgun dul bayan ve yaşlı emekli dul bayan, hayatlarının ikinci baharını yaşamak, yeniden mutlu olabilmek için kendilerine koca, erkek arkadaş, sevgili arıyor. Her ne kadar ilk evliliklerini yapmış olsalar bile boşanmış  olmaları onların tekrar ve yeniden mutlu olamayacağı anlamına gelmiyor. Onlar da kendilerine kendi yaşlarında, kendilerinden genç ya da orta yaşlarda erkek arkadaş ve sevgili bularak mutlu olmaya çalışıyorlar.

Biz de onların bu isteklerini geri çevirmeyerek web sitemiz de dul bayanlar  kategorisi oluşturduk. burada gerek genç dul bayanlar gerekse de yaşlı olgun zengin dul bayanlar ilan oluşturarak siz değerli erkek ziyaretçilerin onlarla iletişime geçmesini bekliyor. Siz de buradan kendinize kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı dul bayan , köylü dul bayan , genç dul bayan veya Üniversiteli dul bayanlardan bir tanesini arkadaş edinebilirsiniz.

Kars dul bayanlar ve kadınlar cep numarası, cep telefon numarası, WhatsApp numarası, telegram  numarası

Arkadaşlık ve izdivaç sitelerinde gerek bayanlar gerekse de erkekler artık işlerini şansa bırakmıyor. Arkadaşlık sitesi üzerinde tanıştıktan sonra birbirlerine cep numarası , cep telefon numarası WhatsApp numarası, Telegram numarası vererek çok daha çabuk yol kat etmeyi ve çok daha çabuk tanışmayı planlıyorlar.

Siz de Kars dul bayanlar ve kadınlar başta olmak üzere zengin dul bayanlar , genç dul bayanlar , erken yaşta evlenmiş boşanmış bayanlar, köylü dul bayanlar , memur dul bayanlar, kürt dul bayanlar, öğretmen, hemşire, doktor dul bayanlardan kendinize uygun bir tane bayanla tanışabilir, çok kısa sürede arkadaş olarak kendisinden cep telefon numarası , WhatsApp numarası , Telegram numarası alarak çok kolay bir şekilde muhabbetinizi ilerletebilirsiniz. Bu bilgilere eriştikten sonra karşınıza bir fırsat daha çıkıyor. Ne mi?

WhatsApp görüntülü görüşme, görüntülü görüşme, WhatsApp anlık sohbet, WhatsApp görüntülü sohbet ve aynı zamanda da WhatsApp sohbet grupları, Telegram sohbet gruplarında dul bayanlar ve zengin dul bayan, kadınlarla sohbet etme fırsatı yakalıyorsunuz. Size bunca şey sunarken sesli caddenin sizden herhangi bir ücret veya para istemesi de cabası. Daha ne istiyorsunuz ki? Sizin için tüm altyapıyı ve gerekli her şeyi hazırladık. Size yapmanız gereken sadece, bir bayan arkadaş ve kendinize uygun bir bayan bulmak kalıyor.

Kars dul bayanlar ve kadınlar Facebook , Twitter , Instagram adresi

Kars’ta erkek arayan dul bayanlar , zengin dul bayanlar, genç dul bayanların Facebook , Twitter , Instagram adreslerini bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız öğrendiniz. Sesli caddede  ilgilendiğiniz veya hoşlandığınız bayanla bir süre muhabbet ettikten sonra çok kolay bir şekilde Facebook, Twitter , Instagram adreslerinin bilgilerini isteyerek alabilirsiniz.

Böylelikle Facebook ve Instagram üzerinden görüntülü görüşme yapabilir aynı zamanda Twitter üzerinden birbirinizi takip ederek fotoğraflarınızı ve videolarınızı görebilirsiniz. Siz de bir an önce sesli caddeye gelerek resimli dul bayan ilanları ve resimli dul bayan profilleri içerisinden kendinize uygun bir tane bayanla iletişime geçebilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*