Hatay Dul Bayan

Hatay Dul Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi İlanları

Merhabalar adım Zeliha. Hatay’da 56 yaşında emekli dul bir bayanım.

 Erkek arkadaş arıyorum. Evet arkadaşlar uzun yıllar boyunca sağlık sektöründe çalışmış ve en sonunda emekli olmuş bir bayanım. Eşimi 15 yıl önce kalp krizi sonucunda kaybettim. Şimdi bana soracak olursanız Eğer 15 yıl sonra neden bir erkek arkadaş arıyorsun diye size vereceğim tek cevap artık yalnız olmaktan ve tek başına yaşamaktan sıkılmış olmamdır.

Öncelerinde hayat tek başına güzel ve sıkıcı değildi. Fakat aradan uzun süre zaman geçince yalnız ve tek başına olmaktan kafayı yiyebileceğimi düşünerek kendime yeni bir erkek arkadaş aramaya karar verdim. Çevremdeki insanlara bir erkek arkadaşımın olmasını istediğimi söylediğim zaman bana güldüler ve bu yaştan sonra bir erkek arkadaşı ne yapacağımı sordular.

Ben onları hiç aldırmadan buraya girip bütün özgüvenimi toplayarak kendimi tanıtan bir ilan oluşturmaya karar verdim. Hatay’a görevim yüzünden gelmiştim fakat eşimi kaybettikten sonra buradan bir yere gitmenin çok da bir anlamı olacağını düşünmedim. O yüzden burada kaldım ve yaşantımı burada devam ettirmeye karar verdim. Fakat buradan tanışacak olduğum kişiyle Eğer kafa yapılarımız Uyar ve birbirimizi seversek dünyanın her yerine gitmeye ve her yerinde yaşamaya kararlıyım.

Bakmayın yaşım 56 olduğuna oldukça enerjisi yüksek ve hayatı seven bir kadınım. O yüzden Buradayım ve Şansımı denemeye karar verdim. Çevremde ki birçok insan bu yaştan sonra Bir Erkek arkadaşla uğraşamayacağımı Bana söylediler. Ama ben onların hiçbirini umursamıyorum. Sonuçta 15 yıl boyunca Yalnız yaşayan ve bir evin içinde tek başına dolaşan bendim onlar değil.

Evimde beslemiş olduğum bir tane köpeğim ve Bahçemde bir sürü kedim var. Hayvanları, İnsanları, doğayı çok severim her gün doğa yürüyüşü yapar ve hayatla iç içe olmaya özen gösteririm. Bakımlı ve temizliğe önem veren bir bayanım. Evimde hala kendi işlerimi kendim yapıyor, yemeğimi kendim yapıyor ve temizliğimi kendim yapıyorum.

Bundan da büyük bir zevk alarak yapıyorum. Bu saatten sonra ben de hayatımda bir erkek arkadaşım olsun ve birlikte gezelim, eğlenelim, yemek yiyelim, film izleyelim, daha önce gitmediğimiz ve görmediğimiz yerlere gidelim istiyorum. Kimseden Bu saatten sonra maddi bir şey beklemiyorum. Benim beklediğim tek şey maneviyat ve Sevebileceğim bir bey ile birlikte hayatımı devam ettirmek olacaktır. Konuşmayı ve muhabbet etmeyi çok severim gerçekten kriterlerim arasında herhangi bir yaş kriteri veya bir ırk kriteri yok.

Bu saatten sonra Gönlümce gezip eğlenmek, hayatımın geri kalanında istediğim şeyleri yaparak geçirmek istiyorum. İşte bunun için de yanıma bir dost bir sırdaş bir arkadaş arıyorum. Eğer Sizlerde benim gibi düşünüyorsanız ve yazdıklarım Size uygun Geldiyse ilana mesaj gönder bölümünden kendinizi benim gibi tanıtıp ve neler istediğinizi yazabilirsiniz. Ancak bu şekilde düzgün iletişim kurarak birbirimizle iletişim halinde olabiliriz.

Hatay Kapalı, Tesettürlü, türbanlı, çarşaflı dul bayanlar, suriyeli dul bayanlar, İslami dul bayanlar bedava mesajlaşma, konuşma numaraları

Hatay şehrimiz oldukça Gelenek ve göreneklerine uyan ve hala bunları sürdüren halka ve insanlara sahip bir şehrimizdir. Genellikle bu şehrimizde Evlenmiş boşanmış, Suriyeli dul bayanlar, İslami dul bayanlar, çarşaflı ve feraceli dul bayanlar sayısı oldukça fazladır. Fakat bu kadınlarımız çevrelerindeki baskılardan dolayı ve  laf olacak diye düşündüklerinden ötürü bir türlü yeniden evlenmek istediklerini veya yeniden bir sevgili bulmak istediklerini kimseyle paylaşamazlar.

Ama o kadar da iyi bilirler ki yeniden evlenmek veya sevgili bulmak ayıp bir şey veya günah bir şey değildir. İşte zamanla bunun farkına varan dul ve Evlenmiş boşanmış kadınlarımız bizleri tercih ederek sitemizden kendilerine uygun bir erkek arkadaş veya bir sevgili ararlar.

Eğer sizde Hatay ve çevresinden kendinize uygun çarşaflı dul bayan mesajlaşma numaraları, İslami dul bayan konuşma numaraları, Suriyeli dul bayan cep telefon numaraları, tesettürlü, kapalı, türbanlı dul bayan telefon numarası veya bedava mesajlaşma numarası arıyorsanız bilin ki bizim sitemizde bulacaksınız.

O zaman dediğiniz gibi düzgün bir iletişim kurabilmek için öncelikle karşı tarafı olan saygınızı ve güveninizi belli etmelisiniz. Yoksa ne yaparsanız yapın bir şekilde bu bilgileri ulaşamaz ve kesinlikle sağlıklı bir iletişim kuramazsın. Her şeyden önce birbirinize güvenmeniz ve inanmanız gerekmektedir. Bilirsiniz ki ilişkinin başlaması ve devam etmesi için bu şart ve önemlidir.

Hatay yaşlı, emekli dul bayan, 30 Yaş 40 Yaş Arası ve Üstü dul bayan, olgun dul bayan WhatsApp numarası, WhatsApp konuşma

Daha önceden bir evlilik yapmış ve bu evliliği devam ettirmemiş olan Daha sonrasında boşanmış olan kadınlarımız her ne kadar hayatlarında kimse istemeseler de bir süre sonra Yalnızlıktan ve kimsesizlikten sıkılarak sevgili veya eş isteyecekler. Çünkü hepimiz biliyoruz ki yalnız başına insan belli bir noktaya kadar dayanabilir.

Özellikle de belli bir yaştan sonra yanına bir hayat arkadaşı veya dertlerini paylaşabileceği bir eş arıyorlar. Çevreleri tarafından bu durum hiç hoş karşılanmasa bile kendilerine güvenen ve hayattan beklentilerini bitirmemiş olan emekli dul WhatsApp numarası, yaşlı dul bayanlar WhatsApp mesajlaşma, zengin dul bayanlar WhatsApp görüntülü konuşma , olgun dul bayanlar WhatsApp sohbet nosu, emekli ve zengin dul bayanlar WhatsApp konuşma numaralarını sitemiz üzerinden paylaşarak yeniden hayatlarına bir renk katmak için kendilerine eş veya erkek arkadaş ararlar.

Elbette ki bu onların en doğal haklarıdır. Sonuçta sevmenin ve sevilmenin yaşı yoktur. Zaten bu şekilde olmazsa Hayatının geri kalanını bir şekilde idame ettiremez ve Hayat onlar için çekilmez olur. Ayrıca yaşlı, emekli, olgun dul bayanlar hayatta yaşadıkları tecrübeler sayesinde yeni ilişkilerinde gayet sağlıklı ve sağlam adımlar atacaklardır.

İşte bu sayede yeni ilişkilere onlar için gerçekten hayata yeniden başlamak veya yeniden doğmuş gibi olacaktır. Genellikle Yaşını başını almış ve mesleklerini bu zamana kadar idame ettirmiş emekli olan dul kadınlar, olgun kadınlar, yaşlı dul kadınlar hiçbir şekilde maddi bir durum beklemeden karşısındaki insanı sevme ve saygı göstermeye bakarlar.

Hatay genç dul bayanlar, köylü dul bayanlar, esmer, sarışın, kumral dul bayanlar Facebook Twitter Instagram Telegram ve Tiktok hesapları

Acaba sosyal medya hesaplarımız olmasaydı vaktimizi nasıl geçirirdik? Çünkü artık hepimiz telefonu elimize alıp akşama kadar sosyal medyadan Ne olup ne bittiğini izliyor ve görüyoruz. Ancak bu şekilde vaktimizi geçiriyor veya yeni bir şeyler öğreniyoruz. Artık devir teknoloji Devri olduğu için birçok insan telefonla bütün işlerini hallede biliyorlar.

Fakat herkesten farklı olarak, daha önce başlarından kötü bir evlilik geçmiş ve daha sonra Evlenmiş boşanmış genç dul bayanlar, köylü dul bayanlar, Üniversiteli dul bayanlar kendilerine sosyal medyalardan veya evlilik sitelerinden bir erkek arkadaş veya sevgili arıyorlar. Tam da bu sırada devreye 2020-2021 ciddi ve ücretsiz evlilik sitesi olarak bizler giriyoruz.

Çünkü başka Siteler sizden bunun için üyelik veya ücret talep edecektir. Ama Bizde kesinlikle ücret veya üyelik talep etme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Eğer sizde genç dul bayan Telegram hesabı, Evlenmiş boşanmış dul bayan Facebook hesabı, köylü dul bayan Twitter hesabı, Üniversiteli dul bayan Instagram, WhatsApp görüntülü konuşma, WhatsApp sohbet numarası arıyorum diyorsanız bir an önce bizim sitemizi ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde bu bilgilere kolaylıkla ve rahatlıkla erişebileceksiniz.

Sizler için hatırlatmalıyım ki, bu bilgileri Biz uydurmuyoruz ve sitemizde kendilerine profil oluşturan veya erkek arkadaş arayan bayanlarımız genç kızlarımız ve kadınlarımız oluşturuyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*