Diyarbakır Dul Bayanlar

Diyarbakır Dul Bayan Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

Adım Makbule Diyarbakır’da yaşayan 35 yaşında türbanlı dul bir bayanım.

Eşimle boşanmamızdaki en büyük etkenlerden bir tanesi eski eşimin çok sorumsuz ve çok Gamsız birisi olmasaydı. Ev ile hiç alakası olmayan neredeyse evli olduğunu dahi unutabilecek bir insandı. Onun böyle sorumsuz davranması beni inanın deli ediyordu ve artık buna bir son vererek anlaşmalı bir şekilde boşandık. İyi ki bu evlilikten bir çocuğum olmadı. Şimdi ise Diyarbakır’da kendime ait bir evim var ve burada tek başıma yaşıyorum.

Uzun zamandır hayatımda kimse istemiyordum Fakat daha sonra durdum düşündüm ve daha yaşımın çok genç olduğuna karar verdim. İnsanlara karşı olan güvenimi biraz yerine getirmiştim fakat Artık bunun bir çare olmadığının farkına vardım.Her insan gibi mutlu olmak hakkımdı. Daha önce Yakın çevremden birisiyle bir arkadaşlık kurduk fakat Onunla da çok kısa bir süre konuştuktan sonra baktık ki birbirimize uygun değiliz.

Ben de artık çevremdeki insanlara beni birisiyle tanıştırın Veya bana bir sevgili bulun diyemiyorum. Bu yüzden Şansımı bu sitede denemeye karar verdim. Daha önceden bir arkadaşım da bu siteden kendine bir erkek arkadaş bulmuştu. Maddi durumun oldukça iyi ve kendimi çok rahat bir şekilde geçindiriyorum. Bir evim ve bir arabam var. Diyarbakır’da bir tane butiğim var ve orayı işletiyorum.

Yani anlayacağınız o ki, paraya veya herhangi bir maddiyata dayalı bir ihtiyacım yok. Sadece gerçekten Artık birini sevmek ve birine inanmak istiyorum. Oldukça modern, ileri görüşlü, herkesin hayatına Saygılı, eğlenceli, gezmeyi seven, hayvanları seven, doğayı seven, çalışmayı seven bir bayanım. Benimle iletişime geçecek olan kişiler illaki Diyarbakır’da yaşamak zorunda değil.

İstanbul, Ankara, Eskişehir, Adıyaman, İzmir, Antalya gibi şehirlerimizden ve veya yurt dışından da benimle iletişime geçebilirler. Bunların dışında yaşı 40-41 45-48 olabilir. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir. Fakat bir çocuğunun olmasını istemiyorum. Çünkü benim de bir çocuğum yok ve Belli bir zaman ilişkimizi ilerletmek ve Gezip tozmak istiyorum. Daha sonrasında Eğer ilişkimiz evliliğe dönüşürse eğer biz de bir çocuk sahibi olabiliriz.

Ben de gerçekten çocukları severim ama şu anda çocuk gibi bir niyetim yok. Bunların dışında bana ciddi anlamda dürüst, saygılı, Sevecen kişiliği ve karakterini oturmuş insanlar yazarsa daha çok sevinirim. Çünkü bu saatten sonra artık öyle çocuk oyuncağı gibi ciddi olmayan kimseyle konuşmak istemiyorum. İlk evliliğimden çıkarttığım derslerin şu anda Yaşantıma büyük bir katkı sağladığını düşünüyorum ve İşte bu yüzden gerçekten ciddi düşünen birisiyle konuşmak istiyorum.

İleriki yaşantım da hastalıkta, sağlıkta, üzüntüde, sevinçte hep yanımda olabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. İnanın maddi durumumuz benim için hiç önemli değil. Sizlerde benim gibi düşünüyor ve benim düşüncelerime Katılıyorsanız bir an önce Benimle iletişime geçerek tanışma fırsatını yakalayın.

Diyarbakır Suriyeli dul bayan, olgun dul bayan, köylü dul bayan WhatsApp numarası

Hayat ne yazık ki herkese Adil davranmıyor. Kimileri evlendiği eşiyle ömrün sonuna kadar mutlu yakalarken kimileri ise daha evliliğinin ilk zamanlarında anlaşamayıp boşanıyorlar. Elbette ki bu boşanma durumu karşılıklı olan bir durum olduğu için her iki tarafta boşanmayı kabullenip kendilerine yeni bir hayat kurmanın peşine düşüyorlar.

Diyarbakır’da Yaşayan Evlenmiş boşanmış dul kadınların sayısını tahmin etmek çok zor olsa gerek. Özellikle dul bayanlar, olgun dul bayanlar, genç dul kadınlar, zengin dul bayanlar Evlenmiş boşanmış dul kadınlar tekrar bir evlilik kurmak ve yuvalarına sahip çıkmak isterler. Fakat bunun için bir çoğu çevresindeki insanlara Bana bir sevgili bul veya Bana bir koca bul diyemezler. Bu yüzden bizleri tercih ederek sitemizden ücretsiz bir şekilde kendilerine erkek arkadaş, sevgili, koca bularak yeniden hayatların çizmeye karar verirler. Sitemizde göreceksiniz ki Suriyeli dul bayan WhatsApp numarası, köylü dul kadın WhatsApp görüntülü sohbet, genç dul bayan cep telefonu, olgun dul bayan telefon numarası gibi bilgilerinde daha sonra sizlerle paylaşacaklardır.

Bu sayede dul bayanlar, genç dullar , kapalı dullar, olgun dullar ile daha kolay iletişime geçip ve daha hızlı bir ilişki kurabileceksiniz. Kabul etmeniz ve karşınızdaki kadına gayet kibar ve centilmen davranmanız gerekecektir.

Diyarbakır genç dul bayanlar, 30 yaş 40 yaş 50 yaş arası ve üstü dul bayanlar

Artık hepimizin elinde neredeyse son model olan cep telefonları bulunmaktadır. Cep telefonlarımız da artık istediğimiz herkese istediğimiz şekilde ulaşabilme hakkına sahibiz.

Önceden konuşmak istediğin insana ulaşmak o kadar zordu ki ama gelişen Teknoloji sayesinde bu hiç de zor bir durum değil. Televizyonlarda bir dönem çığ gibi büyüyen izdivaç programlarının son bulmasıyla artık kendine erkek arkadaş veya bayan arkadaş arayan kişiler internet üzerinden veya sevgili bulma, evlilik siteleri üzerinden sevgili bulurlar ve hayatlarına devam ederler. Durum böyle olunca Evlenmiş boşanmış dul bayanlar, genç dul bayanlar, türbanlı dul bayanlar, tesettürlü dul kadınlar, kapalı dul bayanlar, olgun zengin dul kadınlar kendilerine tekrardan evlenebilecekleri bir bey veya sevgili ararlar.

Bunun yanı sıra genç dul bayan telefon numarası, zengin dul bayan mesajlaşma numarası, emekli dul bayan cep nosu, köylü dul bayan telefon numarası, üniversiteli dul bayan mesajlaşma numaralarını arayan Siz Beyler içinde bu kolaylığı sizlere sunuyoruz. Tabii biz bunu kafamıza göre yapmıyoruz. Elbette ki Daha sonra tanıştığınız dul bayanlar, Evlenmiş boşanmış kadınlar mesajlaşma numaralarını, konuşma numaralarını, görüntülü sohbet numaralarını sizlerle paylaşarak daha iyi ve daha düzgün bir iletişim sağlarlar.

Öncelikle bu durumda sizin ettiğiniz çok büyük olacaktır. Sabırlı ve düzgün bir şekilde iletişim kurmanız halinde bu fırsatlardan yararlanabilecek ve hayatınızda yeniden güzel günleri göreceksiniz. Diyarbakır Evlenmiş boşanmış dul bayanlar, emekli dul bayanlar, olgun dul bayanlar Facebook Twitter Instagram Telegram hesapları Hepimizin aktif olarak kullanmış oldu sosyal medya hesaplarımız var. Kimileri bu sosyal medya hesaplarını bir Başkaların takip etmek için, kimileri de Kendine bir sevgili veya eş bulmak için kullanırlar.

Tabii ki bu durumda bizi ilgilendiren durum kendilerine sevgili ve eş bulmak için kullanan insanlardır. Facebook, Twitter, Instagram, Telegram artık hepimizin hayatında Vazgeçilmez olan sosyal mecralardır. Hal böyle olunca sitemize girdiğim zaman görüyorum ki Diyarbakır, Gaziantep, şanlıurfa, Konya, İzmit, Kocaeli gibi şehirlerimizden de kendilerine sevgili arayan emekli dul bayan Facebook hesapları, zengin dul bayan Telegram hesapları, genç dul bayan Facebook hesapları, türbanlı kapalı tesettürlü dul bayan Instagram yazışma bilgilerinin oldukça fazla olduğunu görebiliyorum.

Bu şekilde kendilerine erkek arkadaş veya sevgili arayan Evlenmiş boşanmış dul kadınlar, Üniversiteli dul bayanlar, suriyeli dul bayanlar, İslami dul bayanlar, olgun dul bayanlar sosyal medyaları üzerinden daha rahat iletişime geçerek ve daha rahat bir şekilde sizlerle yazışıyor veya mesajlaşıyorlar.

Siz beylerde bu şekilde tanıştığınız dul bayanların gün içerisinde neler yaptıklarını attıkları fotoğraf veya videolarla görebiliyorsunuz. Fakat bu sosyal medya hesaplarını ulaşmak için ilk önce Düzgün ve doğru bir şekilde iletişime geçerek karşınızdaki insanı ürkütmeden ve korkutmadan kendinizi düzgün bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*