Erkek Arayan Zengin Bayanlar

8
396

Erkek Arayan Zengin Kadın ve Bayanlar, Kapalı, Tesettürlü Bayan Facebook Twitter Instagram

İstanbul’da Yaşayan 38 Yaşında Zengin Bir Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, İstanbul’da yaşayan 38 yaşında genç bir bayanın. Bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışıyorum. O zamana kadar o kadar çok çalıştım ki neredeyse Kendi hayatıma ve sosyal yaşantıma hiç bir fırsat bulamadım. Bu zamana kadar hep iş yaşantım sosyal hayatımın önünde geldi nota Aslında böyle bir hata yaptığım için çok pişmanım. Çalışmak para kazanmak çok iyi şartlarda yaşamak Aslında bence ikinci planda olmalıymış. Yeşim ilerledikten sonra bunu fark etmiş olmam da bana dezavantaj oldu. Çünkü gece gündüz ofis ortamında iş ortamında sürekli çalışmak durumunda kaldım. Eğer ben de düzgün bir arkadaş veya Düzgün bir ilişki kurmuş olsaydım güzel bir evim mutlu bir yuvam Belki bu çocuğum bile olabilirdi. Ama bazen de kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü, bir miktar para kazanıp Yaşantımı kaliteli seviyeye getirmiş olmanın verdiği rahatlıkla Bu saatten sonra çok kolay bir yuva kurup çok kolay bir aile hayatı yaşayabilirim. Çünkü, kendime ait bir evim kendime ait bir arabam Hatta yazlığım bile var. Kendime bir erkek arkadaş veya evlenebilecek ciddi bir ilişki kurduğum zaman geriye yapmam gereken tek şey sevgilimle veya eşimle gezip, tozup, vakit geçirmek kalıyor. Aslında daha da rahat davranabilirim e söylemeliyim.

Konuya geçmem gerekirse bahsettiğim gibi iyi bir gelirim var. İyidee bir yaşantım var. Ben de kendime kendi kriterlerine uygun bir erkek arkadaş olup uzun yıllar süren bir birliktelik istiyorum. Eğer bu birliktelik süresi zarfında mutlu olduğumuzu görür ve bir birlikteanlaştığımızı görürsek neden evlilik gibi bir ciddi müesseseye adım atmayalım ki? Bu yaşında bunu anladım ki hayat yalnız çekilmiyor. Tabii ki hayatın yalnız çekilmemesi Her önüne gelen insanla ilişki kuracağını anlamına da gelmiyor. Bu sebepten seçici olmaya karar verdim. Çevren Bir tanıdığım bir çok genç, zengin, yakışıklı erkek var. Ama benim maddi durumum zaten iyi. böyle bir evlilik ve arkadaşlık istemiyorum. Ben de hayat şartlarına göğüs gerememiş düzgün bir yaşantısı olmayan ve maddi sıkıntılar çeken bir erkekle ilişki kurmaya karar verdim. Çünkü böyle bir insanın fazla egosu ve kaprisi olmayacağı için bana değer vereceğini tahmin ediyorum. Eğer sen de benimle bir ilişki yaşamayı düşünüyorsan veya kriterlerim sana uyuyorsa, Sen de, benimle ilana mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı ve özelliklerini belirten bir yazı yazarak iletişime geçebilirsin.

İzmir’de Yaşayan 28 Yaşında Zengin Güzel Bir Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.

İzmir’de 28 yaşında genç ve güzel bir bayanım. Ailemin iş durumu çok iyi. Bu sebeple Benim de maddi durumum yüksek seviyede. kendime ait bir arabam var ve kendime ait ailemin kiralamış olduğu bir evde kalıyorum. Yaşadığım eve erkek arkadaşlarım, kız arkadaşlarım, Dostlarım hemen hemen her gün gelip beni ziyaret ediyor fakat ben bu tip arkadaşlıkların yanısıra vaktimi geçirebileceğim kendime erkek arkadaş arıyorum. Çünkü arkadaşlıklar dostluklar da belli bir yere kadar. ben kendime güvenebileceğim ve onunla uzun yıllar ilişki kurabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Benimle birlikte arkadaş olacak ve ciddi bir ilişkiye başlayacak olan kişinin kesinlikle hiçbir şekilde çalışma ihtiyacı olmayacaktır. Çünkü ailemden Bana kalan para oldukça fazla ve ikimiz de uzun yıllar yetecek Belki de hayatımızın sonuna kadar bizi hiç çalışmadan idare edecek seviyede. Bu durumda bize de sadece ilişki yaşayacağım kişiyle gezmek ve eğlenmek kalıyor. Belki yurtdışı seyahatlerine bile çıkma şansımız olabilir. Çünkü Bundan önceki yaşadığım ilişkilerde kimlere bu imkanları sunduysam hepsi bana kazık atma çabası içerisine girdi. Neredeyse Hepsi benim paramı yiyip çekip alıp başını gitti.

Ama şimdi aynı hata yapmadan kendime düzgün ve seviyeli bir erkek arkadaş bulup onunla uzun yıllar birlikte olmayı düşünüyorum. Aşk, sevgi benim için çok ön plandadır. Çok dürüst ve saygılı bir bayanım tanışacağım ve benimle birlikte olacak kişinin de hiç yalan söylemeden çok düzgün ve dürüst olmasını isterim. Çünkü duygusal anlamda ona verebileceğim her şeyi vereceğim yani Hem maddi anlamda hem de sevgi ve aşk anlamında benden alabileceği her şey alacak diye düşünüyorum. Dediğim gibi karşımdakine özellikle sevgilisine değer veren çok dürüst ve ciddi bir bayanım. Durum böyle olunca bana sadece Yalansız dolansız ve sevgilisini aldatmayacak onu enayi yerine koymayacak Bir Erkek arkadaş bulmak kalıyor. Bunu da çok güzel yorumlar aldığım sesli Cadde sitesinde yapabileceğime inanıyorum. Eğer sen de benim gibi düşünüyorsan ve benimle aynı görüşte isen ilanımın altındaki ilana mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı ve biyografi oluşturursan seninle iletişime geçiyor olacağım. Haydi daha ne duruyorsun ki bir an önce tanışıp, arkadaşlık kurup, Hayatın tadını çıkartmaya başlayalım.

Erkek Arayan Zengin ve Olgun Bayanlarla Ücretsiz Tanışma Siteleri 2020-2021

İstanbul Ankara İzmir Bursa gibi büyük şehirler başta olmak üzere güzel ülkemiz Türkiye’nin neredeyse bütün ilçelerinden köylerinden ve kasabalarından erkek arkadaş arayan birbirinden güzel olgun ve zengin kadınlarla türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kızlarla hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde iletişim sağlayabileceğiniz Türkiye’nin en elit en kaliteli en delikanlı arkadaşlık ve evlilik sitesine hoşgeldiniz.

aradığınız bayan arkadaşı bulabilmeniz için kimseye para vermenize gerek yok. bizler burada 7 gün 24 saat boyunca sizler için hiçbir ücret talep etmeden kendinize Uygun gördüğünüz hayat arkadaşınızı bulabilmeniz için mücadele ediyoruz. Özellikle de lanet olası 2020 yılının başımıza getirmiş olduğu felaketlerin hemen ardından Artık insanlar internet teknolojisini kullanarak tanışmayı daha uygun buluyor. Artık eskisi gibi işyerinizde mahallenizde ya da okulunuzda büyük bir ihtimalle kız arkadaş ya da bir erkek arkadaş bulma olasılığınız ne yazık ki yok. Evlenmiş ve boşanmış olan zengin ve dul kadınlar emekli bayanlar öğretmenler ve çok daha fazlası artık internet teknolojisini kullanarak arkadaşlık sitelerinde ve evlilik sitelerinde kendine uygun olan bayan arkadaşı bulabiliyorlar.

Bu sayfa içerisinde erkek arkadaş arayan zengin ve boşanmış dul kadınlar türbanlı ve tesettürlü bayanlar ile cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden ayrıca Twitter Instagram Facebook ve buna benzer sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurma şansınız bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun internet sitemizde kalbinizdeki boşluğu tamamlayacak olan insanı bulma olasılığınız son derece yüksektir. İngiltere Fransa Almanya Azerbaycan Türkmenistan gibi Türklerin yoğun olduğu ülkelerden de internet sitemiz emekli boşanmış dul ve zengin kadınlar tarafından ziyaret edilmektedir.

Eğer sizlerde zengin kadınlardan hoşlanıyorsanız ve hayatınızın geri kalanını hiçbir şekilde ekonomik sıkıntı çekmeden rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Tek yapmanız gereken bu makalenin hemen altında bulunan yorumlar bölümünü kullanarak kendinizi tanıtmaktır. Ayrıca internet sitemizde bu şekilde sonsuz ve sınırsız bir şekilde kendi ilanınızı da yayınlamış olabiliyorsunuz. 2020 ve süregelen 2021 yılında ülkenin en kaliteli arkadaşlık siteleri arasında yerini almış olan sesli caddesi temizle aradığınızı bulabilmeniz için dua ediyoruz.

Zengin bayanlarla ve olgun kadınlarla ücretsiz mesajlaşma ve bedava sohbet etme

Ayrıca internet sitemiz sizlere erkek arkadaş arayan bayanlar la erkeklerle hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde sohbet etme ve ücretsiz mesajlaşma şansını soluyor. Bu şekilde karşınızdaki insanı daha rahat bir şekilde tanıyabilir ve birbiriniz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Sonuç olarak söz konusu sevgili olmak evlenmek arkadaş edinmek ya da sohbet edebileceğiniz bir dost bulmak ise doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. İnsanların birbirini tanıyabilmesi için sohbet etmesi gerekir. İletişim kurmadan karşınızdaki insanı tanıma şansınız yoktur. Bizler sesli cadde ekibi olarak bu durumu göz önünde bulundurarak ve sizleri düşünerek internet sitemizde ücretsiz mesajlaşma ve bedava sohbet etme sistemini sizlere sunduk.

Zengin kapalı, türbanlı, tesettürlü kadın ve bayanlarla WhatsApp üzerinden ücretsiz mesajlaşma

Ne demişler insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa. Insanlar birbirleri konuşmadan hiçbir sonuca varamazlar. Web sitemizde de birçok zengin kapalı kadın Bir Erkek arkadaşla konuşup yeni bir ilişkiye başlamak için bekliyorlar. Aynı zamanda zengin kapalı, türbanlı, tesettürlü bayanlar da WhatsApp üzerinden ve WhatsApp mesajlaşma ile kendi taliplerini bularak hayatlarına devam etmek istiyorlar. Web sitemiz üzerinde bu tip zengin bayan ve kadınların WhatsApp iletişim numaralarına, WhatsApp bilgilerine, WhatsApp mesajlaşma bilgilerine çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz. WhatsApp üzerinden zengin bir bayan arkadaş veya zengin bir kadınla iletişim kurmak ve bir ilişkiye adım atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çünkü sizin yapmanız gereken birçok şeyi biz sizin yerinize yaparak sizin işinizi çok fazla kolaylaştırıyoruz. Web sitemiz 2020 ve 2021 yılının en çok ziyaret edilen ve en çok arkadaşlık sağlayan web sitelerinden biridir.

İstanbul’da erkek arayan zengin bayan ve kadınlarla tanışma ve buluşma

İstanbul deyince insanın aklına uçsuz bucaksız bir şehir geliyor. İstanbul’da zengin kız ve bayanlar oldukça fazla. yanı sıra İstanbul’da kapalı tesettürlü ve türbanlı zengin bayanların da sayısı oldukça üst seviyededir. hemen hemen Hepsinin iyi bir arabası, iyi bir işi, iyi bir evi var. İstanbul’da zengin olan bayanlar sadece Türkiye’den güzel yurdum insanları değildir. Aynı zamanda İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, Suriye de dahil olmak üzere birçok ülkeden zengin kadın ve zengin bayan ülkemizde kendilerine erkek arkadaş aramaktalar. Ve bu saydığım kişilerin hepsi hemen hemen İstanbul’da ikamet etmekteler. Çünkü İstanbul birçok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da zengin bir bayan veya Kız arkadaş bulmak oldukça kolaydır. Hatta bunu yabancı olan kadınlarla Bir de gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü yerli veya yabancı turist sayısı da İstanbul’da oldukça fazladır. Bu bahsettiğim Kişilerle arkadaşlıklarınızı sosyal ortamlarda veya kafeler de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitemizde de İstanbul’da zengin kadınlar ve bayanların WhatsApp iletişim bilgileri, istanbul’da kapalı, tesettürlü, türbanlı kadınların da telefon numaraları ve mesajlaşma bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizin için zengin kız arkadaş veya zengin bir bayanla ilişki yaşamak konusunu o kadar kolaylaştırdık ki Muhtemelen bu yazıyı okurken Siz de çok şaşırıyorsunuz.

İzmir erkek arayan zengin bayanların telefon numaraları ve WhatsApp bilgileri

İzmir’e her yıl binlerce ve yüzlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Durum böyle olunca turistlerin ve maddi imkanları da iyi olunca kendine erkek arkadaş arayan kadın veya bayanların da maddi durumu iyi, yani zengin oluyorlar. bu kişilerle websitemiz üzerinden tanıştıktan sonra buluşmak ve onlarla kaynaşmak çok zor olmayacak.  Çünkü biz sizin için tüm altyapıyı hazırlamış ve sizi sadece yeni bir ilişkiye başlamak için hazır hale getirmiş bulunuyoruz. Aynı zamanda bu insanlarla tanışıp buluşmanın yanı buluşmanın yanı sıra web sitemiz üzerinde bulmuş olduğunuz cep telefon numaraları ve WhatsApp mesajlaşma ve WhatsApp iletişim numaraları ile da iletişime geçerek birbirinizi uzaktan uzağa tanıyabilirsiniz.

Erkek arayan zengin bayanların sosyal medya Facebook, Twitter, Instagram adresleri

İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya, İzmir gibi büyük şehirlerin tamamını gezdiğiniz zaman kafelerde veya restoranlarda herkesin elinde bir cep telefonu olduğunu görürsünüz. Durum böyle olunca sosyal medya hesabı da kaçınılmaz oluyor. Facebook veya Twitter’da biraz gezdiğiniz zaman zengin kadınların ve kızların hepsinin bir sosyal medya hesabı olduğunu görebilirsiniz. Çünkü zengin Kadınlar da aynı zamanda zengin bayanlar da yaptıkları her şeyleri Facebook adreslerine, Twitter adreslerine yüklemeyi çok seviyorlar. Böylelikle etrafındaki insanların onları ne yaptıklarını takip etme şansı oluyor. Bunu aynı zamanda da erkek arkadaş bulma konusunda da kullanıyorlar. Çünkü internet alemine girdiğiniz anda erkek arkadaş arayan zengin bayanlar a ait Facebook hesapları ve Twitter hesaplarını çok sayıda bulabilirsiniz. Erkek arayan kadınların da Instagram hesapları ve Twitter hesapları internet aleminde oldukça fazladır. Güzel bir yaşam sürmek isteyen erkeklerde zengin ve güzel bayanların, kadınların, kapalı, tesettürlü, türbanlı zengin kadınların Facebook adresleri ve Twitter adreslerini erişmek için bu sitelerde geziyorlar.

Erkek arayan zengin genç, güzel, üniversiteli kızların cep telefon numaraları

Zengin kız veya bayan, kadın deyince aklınıza sadece yaşı büyük ve Çalışma Hayatında olan insanlar gelmesin. Üniversiteye giden babasından zengin olan kız ve bayanlarda zengin olabiliyor. Çünkü birçok özel üniversiteye giden kızların altında arabalarını ve lüks otomobillerini görebilirsiniz. İşte bu sebeple Siz de kendinize üniversiteli zengin genç bir kadın veya üniversiteli zengin genç güzel bir kız bulabilirsiniz. Bu artık hayal değil. web sitemiz üzerinde bu tip profiller oldukça fazla ve oldukça yaygındır. Eğer sende üniversiteli veya genç güzel zengin bir kız arkadaşım olsun istiyorsan web sitemizde daha fazla vakit geçirmeye başla.

Mutsuz olup erkek arkadaş arayan zengin kadınlar.

Para her zaman mutluluk demek anlamına gelmiyor. Mutsuz zengin Kadınlar da kendilerine erkek arkadaş arıyorlar. Durum böyle olunca web sitemiz üzerinde de mutsuz kadınların telefon numaraları, WhatsApp numaraları, Twitter hesaplarının bilgileri, ve Instagram hesaplarının da bilgileri bulunmaktadır. Çünkü biz bu bilgileri sizler için toparlayıp bir araya getirip siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Siz de zengin Parası olan hayatınızı geçirebileceğiniz bir bayan arıyorsanız bu arkadaşlığımızı ve arayışınızı web sitemiz üzerinde çok kolay giderebilirsiniz. Çünkü size zengin mutsuz, evlenmiş veya boşanmış, dul veya bekar, açık veya kapalı, türbanlı, tesettürlü, islami bayanlarla birlikte genç üniversiteli Zengin kızların da cep telefon numaraları ve iletişim bilgilerini aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram hesap bilgilerini de veriyoruz. Artık Bu aşamadan sonra size sadece bu kişilerle iletişim kurup ciddi ve dürüst bu insanlara yaklaşıp yeni bir ilişki ve arkadaşlık kurmak kalıyor.

8 YORUMLAR

 1. Merhaba hanımefendi, isminizi bilmediğim için size hanımefendi diye hitap etmek durumundayım, siteye yazmış olduğunuz yazınızı dikkatli bir şekilde okudum sizin bu zamana kadar yasadiklarinizi kendimce empati yaparak sizi yasadiklarinizi ve bu saatten sonra hayattan beklentilerinizi tam olarak anlamaya ve şekliyle kavramaya çalıştım. Size şunussöyleyebilirim inanın çok zor bu zamanda bu insanlara güvenmek herşeyi ni versen paylassan bile bu nankör insanlar toplumu içinde seni anlayacak sana her şekilde sahip çıkacak senin bu sundugun imkanlara rağmen size hakkettiginiz değeri verecek insanı bulmak samanlikta iğne aramak gibi birşey, Bunları neden bu kadar uzun uzadiya anlattım sizi ve ne istediğinizi gayet iyi anladigimi anlatmak istedim. Evet sizin yaşınız 38 di yanılmıyorsam bilmem yaş takıntıniz varmı? Ben sizden onyas fark var sizce sorun olurmu olmazmi bileledigim için önce bundan bahsetmek istedim. Ben 24 yaşında babamin dayisinin kızı ile evlilik yaptım ve bu evlilikten iki tane gül gibi kızım oldu, kızlarım tahmin ederseniz ikiside büyüdü buyuk olan universiteyi bitirdi küçük ise galen okuyor, evliligim zor şartlarda huzursuz mutsuz bir şekilde her geçen sene mutsuzlugumuzun üstüne koyarak geçiyordu, artık dayanacak tahammül edecek be gücüm nede sabrı kalmadı, kangren olmuş bu evliliği bitirme zamanı coktan gelip geçmişti bile tabii eski eşimi ve kızlarımı mağdur birakmadan evliliği bitirdim. Şimdi hanimefendi insanın halinden anlayan kadir kıymet bilen ve bir yaşanmış hayat tecrübesi olan biri olarak aradığınız kişi benim diyebilirim. Size birazda fiziksel ve karakterimden bahsedeyim, ben 1.80 boyunda 75-80 kilo araliginda siyah fakat biraz seyrelmis saçim var göz rengim kahverenk tenim buğday teni fizik olarak kisaca atletik bi yapıya sahibim, karakter olarak öncelikle dünya hırsım hic yok eski eşimle de ayrilmamizin sebeblerinden biri bu idi, ağır bir yapı ya sahip hiçbir zaman ne zorlarim nede zorlanirim bir meseleyi konusarak yapmayi severim karsimdakine ben hep iki adım gitmisimdir ve bununda cezasını hep gormusumdur buda benim zaafim insanları sevmek ve inanmak yazimin başında dedigim gibi bu zamanda dürüst insan bulmak zor demistim işte böyle ha burada kendimde marangoz ustasiyim ve halen çalışıyorum benim anlatacaklarim şimdilik bu kadar görüşmek isterseniz ben size numaramı yaziyorum 0530029**** hoşçakalin

 2. Selam iyi günler çık hoş bi bayansin ben izmirden cagtay sizi tanmak isterdim sizde tanmak istersenz yaşım 36 0552405**** ararsanız çok memnun olurum sizde bni tanınmak istersenz

 3. Merhaba hanımefendi ben Bilecikten yazıyorum.İsmim Fatih 43 yaşındayım özel sektörde üretim elemanı pozisyonunda çalışıyorum.170 boyunda 65 kiloda minyon tipli kendi halinde biriyim.Hiç evlilik yapmadım.Maddi konuda sıkıntılarım var.Bilecikte yalnız yaşıyorum.Bildiğiniz gibi virüsten dolayı dışarıda gezme imkanı kısıtlı yani evden işe işten eve misali.Bende evlenip yuva kurmak istiyorum.Daha önce çok denedim ama olmadı nasip değilmiş.Hayat kısa bende bu sitede şansımı denemek istedim.Tek istediğim mutlu bir yuva kurmak.Tabi bu karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde olacaktır.Sevgi ve saygı yoksa zaten olmaz.Sizde benim gibi düşünüyorsanız mesajınızı bekliyor olacağım.Hoşçakalın.

 4. Merhaba iyi günler ben Bilecikten Fatih 43 yaşındayım hiç evlilik yapmadım.Sizinle tanışmak isterim sizde tanışmak isterseniz mesajınızı bekliyorum.

 5. İzmirli güzel kız merhaba !
  Adım Kerim 39 yaşındayım, akrep burcuyum. Adanalıyım ve orada yaşıyorum.
  1.71 boyunda 74 kiloyum. (Aslında 60 idim de, ne yazık ki pandemi nedeniyle kilo aldım.)
  İlişkiden beklentim ; huzur ve sadakat.
  Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here