Bayan ve Kız Telefon Numaraları

Sevgili Arayan Kız Telefon Numaraları

23 Yaşında Genç Bir Bayanım Ciddi Bir Arkadaşlık Erkek Arkadaş Arıyorum.

İstanbul’da yaşayan 23 yaşında genç bir bayanım. uzun yıllar süren pek arkadaşlığım olmadı. Çünkü hem zaten yaşım buna müsait değil Hem de istediğim ve Kafa dengim olan erkek arkadaşı bulamadım. Üniversite zamanında erkek arkadaşlarım Tabii ki oldu.

Ama onlarla da pek anlaştığım söylenemez. Ailemin de bulmuş olduğu Tabiri caizse görücü usulü erkek arkadaşlıklarım da mutlaka oldu ama onları da sonuca ulaşamadım. Acaba Sorun bende miydi? yoksa karşıdakinde miydi? İşte bu tam bir Muamma.

Tamam daha önceki arkadaşlıklarımda başarısız olmuş olmam veya karşıdaki insanın beni sevindirememiş olması çok da problem değil. Neticede hayata küsüp kendini bir odaya kapatıp depresyona girecek halim yoktu. Ben de mutlaka birçok erkek arkadaşı veya kız arkadaşı olan insanlar gibi bir erkek arkadaş bulup hayatıma devam edeceğim inanıyorum.

Ve İnanır mısınız ki bulmuş oldum erkek arkadaşın ne zenginliği ne de fakirliği umrumda. Çünkü insan hiç güzellikle birine sahip olduğu zaman veya arkadaşlık kurduğu zaman hayatın geriye kalanını da bir hayli mutlu olabiliyor.

Bunu yapabilen ve çevremde tanıdığım yüzlerce insan var hatta 40, 50, 60 yaşında hala evlilikleri devam eden teyzeler Nineler Hatta babaanneler sarıyorum. Umarım benim de uzun yıllar bu şekilde sürebilecek bir arkadaşlığım olur. Çünkü bunu hak ediyorum.

En azından hak ettiğimi düşünüyorum. Çevremdeki insanlar son zamanlarda da beni başka erkek arkadaşlarla tanıştırma ve bir arkadaşlığa başlatma çabası içerisindeler Fakat ben böyle bir şey istemiyorum. Çünkü internet alemi o kadar çok gelişti ki ben de internet üzerinden arkadaşlık veya evlilik sitesi olan sesli cadde.com gibi sitelerden Şansımı daha da artırıp isteyerek ve görerek seçtiğin bir kişiyle arkadaşlık istiyorum.

Neticede cep telefonuyla ve WhatsApp numaraları ile haberleşme gibi seçenekler olduğu için insanların Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarına ve profillerine da erişerek birçok bilgiye ve geçmiş yaşantısındaki fotoğraf ve videolara ulaşarak daha ve anlaşabileceğim bir insan olup olmamasına dikkat ederek bir arkadaşlık istiyorum. Şimdi lafı çok daha çok uzatmadan konumuza gelmek istiyorum Daha doğrusu kendinden bahsetmek istiyorum. 23 yaşında genç bir bayan ve İstanbul’da yaşadığını söylemiştim. Çok sevecen ve ılımlı bir yapım var.

Maddi durumum iyi sayılabilecek derecede. En azından kendime ait bir arabam var. Yani İhtiyacım olan tek şey ciddi, samimi, bana değer verebilecek ve beni yürekten sevebilecek bir sevgili veya erkek arkadaş olduğuna inanıyorum. Sen de benim gibi düşünüyorsan, ilanı mesaj gönder bölümünden detaylı bir şekilde kendini tanıtan ve kişisel özelliklerini belirten bir yazı yazarsan seninle iletişime geçebilirim.

32 yaşında bayanım evlenmek için erkek arkadaş arıyorum.

Merhabalar; 32 yaşında genç bir bayanım Kendime erkek arkadaş arıyorum Bu siteyi tercih etmiş olmamın nedeni, daha önce kendim bularak tanıştığım ve arkadaş olduğun kişilerden Hep darbe yemiş olmam. Artık Çok da çok insanlar hakkında yeni almak ve çok çok yenilgiye düşmek istemiyorum. En azından buna çok çok gayret gösteriyorum.

Evlilik ve mutlu bir yuva kurmak Yüzyıllardır bütün kızların ve erkeklerin hayalidir diye düşünüyorum. Hatta pembe panjurlu bir ev ve içinde yanan sobanın başında kestane pişirmek ve bir iki kadeh bir şey içmek mutlaka hemen Hemen herkesin hayalidir. Bu benim hayalim mesela müstakil bir evde olmasını isterim gecekondu tarzı kapısında meyve ağaçları olan içinde oturabileceğimiz bir evimin olmasını isterdim.

Bunun gibi birçok insanın da hayali var. Ama ilk önce bu hayalleri gerçekleştirebilmek için bir erkek arkadaş ve ciddi bir arkadaşlık yakalamak lazım. Bunu yakalayabilme nin temeli de dürüst doğruluk ve saygıdan geçiyor. Insanlar karşılıklı olarak birbirlerini Bu saydığım kriterleri sağlarlar sa arada pek çok Paranın pulun maddiyatın ve Evin anlamı kalmayacaktır. Tabiri caizse şartlar sağlandıktan sonra samanlık seyran olur.

Durum böyle olunca yaşım itibari çok çok geç kalmamak adına ben de bir erkek arkadaş arayış peşine düştüm. Niyetim arkadaşlığımı ilerletip ciddi seviyeleri ulaştırıp Neticede evlilik adımları atmak. Çünkü hayat hiçbir zaman tek yaşanmıyor. Tek yaşayan tek ölür. ileride başını en azından yastığa koyacağım bir sevgilimin olmasını çok isterdim. Sevgilimin değil hatta o kişinin eşim olması apayrı mutluluk ve Gurur benim için. Çocuklarımla ve eşimle en azından hayatı dopdolu rengarenk ve cıvıl cıvıl yaşamayı severim. Kendimden biraz bahsetmem gerekirse temizlik işleri vazgeçilmezimdir. Biraz Titiz olduğum Doğrudur. Çok çok dağınıklıktan hoşlanma.

Kıyafet yıkama konusunda takıntılarım var temiz kıyafetler olmadığı sürece Kendimi hiç rahat hissetmem. Aynı zamanda hemen hemen her gün duş alırım ve kişisel bakımına özen gösteririm Ve karşımdaki insanın da aynı şekilde her gün Duş almasını temiz olmasını ve kişisel bakımına Özen göstermesini isterim. Üniversiteden yeni mezun oldum sosyoloji uzmanlığı bitirdim Özel bir şirkette çalışıyorum şu anda.

Okul hayatım bitti iş hayatımı düzene koydum ve sırada evlenmek var. Sokakta veya kafede tanışabileceğim iz insanlar kısıtlı olduğu için ben de şansımı sesli cadde üzerinde denemeye karar verdim Eğer bu yazdığım kriterler ve kişisel bilgilerim Senin için uygunsa ilanda mesaj gönder bölümünden kendini detaylı bir şekilde tanıtarak seninle iletişime geçme mi sağlayabilirsin.

Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları

2000’li yıllarda Cep telefonu ilk çıktığı zaman hepimiz ne kadar şaşırmış ve hayretler içinde kalmıştık. şimdi teknoloji o kadar ilerledi ki iletişim ve cep telefonu hangi boyutlara geldi hepimiz hayretler içerisindeyiz. Aynı zamanda da cep telefonu kullanımı da o kadar yoğunlaştı ki hemen Hemen herkesin Neredeyse 2 cep telefonu bile olduğu görülmekte.

Bu nedenle cep telefonu bu kadar yoğun kullanılırken arkadaşlık ve arkadaşlık kurma aşamasında da kullanılmaması zaten düşünülemezdi. Biz sesli Cadde olarak da bu konuyu çok önemsiyoruz. Çünkü iletişimin hemen hemen yüzde doksanı cep telefonu üzerinden olmaktadır. Neredeyse evlerimizde sabit telefonlardan kalmadı diyebiliriz. Mesajlaşma, arama, yazışma, üyelik gerekmeden tanışma gibi tüm özellikler son zamanlarda cep telefonu üzerinden yapılmaktadır olarak da bu konuyu çok önemsiyoruz.

Çünkü iletişimin hemen hemen yüzde doksanı cep telefonu üzerinden olmaktadır. Neredeyse evlerimizde sabit telefonlardan kalmadı diyebiliriz. Mesajlaşma, arama, yazışma, üyelik gerekmeden tanışma gibi tüm özellikler son zamanlarda cep telefonu üzerinden yapılmaktadır. Sesli Cadde internet sitemizde Teknolojiyi yakından takip edip ve kullanıcılarına önem verdiği için cep telefonu ile haberleşme konusunda ve insanları buluşturup arkadaşlık kurma anlamında son teknolojiyi kullanarak siz değerli ziyaretçilerimiz için haberleşme kanalını daha da genişletiyor.

Çünkü 2023 ve 2024 yılını en kaliteli ve en ciddi arkadaşlık sitesi olan sesli Cadde siz değerli kullanıcıların düşünüyor ve sizin sonuca ulaşmanız için yoğun çaba sarf ediyor.

Cep telefonu ve iletişim çağı bu kadar gelişmişken artık Kimse görücü usulü veya arkadaş tanıştırması sonucu veya kafelerde ve restoranlarda kendilerine erkek arkadaş veya bayan arkadaş aramıyorlar. Çünkü internetin gücü Burada da kendini belli ediyor gerek Cep telefonlarından gerek internet sitelerden arkadaşlık ve evlilik sitelerine girerek İnsanlar kendilerini arkadaş ve evlenecek dostluklar arıyorlar.

Sesli Cadde internet sitemizde Bu internet sitelerinin en başında gelen en kaliteli ve en çabuk sonuca ulaştıran internet sitelerinden bir tanesidir. Uzman ekibimizle en azından 7 gün 24 saat verdiğiniz emekler neticesinde birçok bayan ve kızın telefon numaraları WhatsApp numaraları, WhatsApp tanışma ve evlenme aynı zamanda kapalı, tesettürlü, olgun, evlenmek isteyen kadınların da telefon numaraları ve telefon tanışma ve evlenmeni internet sitemizde güncel olarak yayınlamaktayız. Bu sayede internet sitemize girerek zengin kadınlar, zengin erkek arkadaş arayan kadınlar, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar, Evlenmiş boşanmış bayanların cep telefonu numara listesi, cep telefonu tanışma ve evlenme, cep telefonu ulaşım gibi bilgileri kategorilerden seçerek daraltarak ve listeleyerek çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Evet bu söylediklerinin hepsini üyelik gerektirmeyen ve tamamen ücretsiz bir şekilde bulabileceğiniz Bir internet sitemiz var. Kimseye para kaptırmanıza gerek yok.

Arkadaş Olmak İsteyen Whatsapp Kızla Sohbet Numaraları

Kapalı, tesettürlü, türbanlı kadınlar genelde sosyal ortamlarda bulunmazlar. Bu sebeple çok da çok insan için durgunluk erkek arkadaş veya sevgili arayışı peşine düşmezler. Çünkü onların yapısı gereği bu durum çevredeki insanlara yanlış gelmektedir.

Tabii ki kimse kimsenin ne amaçla nereye gittiğine karışamaz ama insanlarımız artık o kadar sorgucu ve o kadar dedikoducu oldular ki kimin nereye gittiğine kadar her şeyi yargılıyor ve sorguluyorlar. Bu nedenle Genç kapalı kadınlar, genç türbanlı kadınlar, olgun türbanlı kadınlar, tesettürlü dul kadınlar websitemiz üzerinde cep telefon numarası ve iletişim bilgilerini bırakarak sosyal ortam yani kafe ve restoran gibi ortamlara gitmeden kendilerine bir arkadaşlık veya ciddi arkadaşlık kurarak tanışma sağlayabilecek bir erkek arkadaş arıyorlar.

Aynı zamanda tesettürlü kızlar, İslami bayan ve kadınlar da internet sitemizde cep telefon numaraları ve cep telefonu tanışma ve evlenmeni bırakarak siz değerli ziyaretçilerimizin onlarla iletişime geçmesini bekliyorlar.

İstanbul kız ve bayanların cep telefon numaraları ve cep telefon tanışma ve evlenme

İstanbul‘da Artık insanlar yolda birbirlerini görseler bile tanımaz hale geldiler. Çünkü o kadar yoğun bir nüfusu var ki yoldan geçen bir arkadaşın bile olsa neredeyse tanımaz hale geliyorsun. Durum böyle olunca insanların birbiriyle tanışıp arkadaş olup ve bir arkadaşlık kurma şansı çok çok alt seviyelere düştü.

Bu sebeple kızlar ve bayanlar internet üzerinde kendilerini erkek arkadaşı arıyorlar. Aynı zamanda kapalı bayanlar, tesettürlü bayanlar, türbanlı bayanlar da erkek arkadaş veya ciddi bir arkadaşlık için internet ortamını tercih ediyorlar. Bu sebeple İnternet’te bulunan sesli cadde.com internet sitelerine rağbet oldukça artmış olup çok yoğun şekilde ziyaretçi akınına uğramış oldular. Bizim de internet sitemiz üzerinde bahsettiğim gibi Birçok genç bayan, olgun, dul bayan, kapalı, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar olmak üzere İstanbul’da yaşayan birçok kişinin cep telefon numaraları ve cep telefonu tanışma ve evlenme bulunmaktadır.

İzmir kız ve bayan cep telefon numaraları ve cep telefonu tanışma ve evlenme

İstanbul‘dan sonra, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Konya Türkiye’nin en büyük şehirlerindendir. Durum böyle olunca İzmir’in nüfusu da kat ve kat daha da artmış durumda. Sadece İzmir’in yerlisi değil aynı zamanda İzmir’e şehir dışından İstanbul ve Ankara gibi yerlerden yerleşen vatandaşlar da var. Bunun yanısıra İzmir’e daha önce Türkiye’de yaşayıp daha sonra Hollanda, İngiltere, Almanya, Fransa gibi ülkelere göç etmiş kızlar bayanlar ve kadınlarda var.

İzmir’de erkek arkadaş arayan kız ve bayanlar internet sitemiz üzerinde cep telefonu iletişim bilgilerini ve cep telefonu numaralarını paylaşarak sizlerin onunla iletişime geçmesini bekliyor. Aynı zamanda yurt dışında yaşayan göçmen vatandaşlarımızda internet sitemiz üzerinden Türklerin onlarla iletişime geçmesini bekliyorum.

Internet sitemizde sadece kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanlar değil bunun yanı sıra ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, erkek arkadaş arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, zengin erkek arkadaş arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar da var. Bu kişilerde telefon numaralarını ve cep telefonu numaralarını bilgilerini sistemimize yükleyerek sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyor.

30 Yaş 40 Yaş erkek Arkadaş arayan kız ve bayanların cep telefon numaraları

Son zamanlarda küresel ekonominin kötüye gidişi ve aynı zamanda ülkelerin ekonomik sıkıntı yaşıyor olması birçok ülkeyi kötü ve olumsuz yönde etkilemiş olup insanları zor duruma koymuştur. Bu sebeple birçok kız ve bayan, kapalı bayan, tesettürlü ve türbanlı bayan kendilerini zengin erkek arkadaş arıyorlar.

Çünkü insanlar artık ekonomik sıkıntı çekmek istemiyor. Gelen elektrik faturasını, doğalgaz faturasını düşünmek istemiyor. Durum böyle olunca aynı zamanda ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar, Evlenmiş boşanmış ve maddi sıkıntılardan mutluluğu bulamamış olan bayanlarda kendilerine erkek arkadaş veya zengin erkek arkadaşı arıyorlar.

Bu sebeple işleri daha kolay ya ulaştırmak için internet sitemizi üzerine cep telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim bilgilerini paylaşıyorlar bu sizlerin onlarla daha kolay iletişime geçmenizi ve daha kolay arkadaşlık kurmanızı sağlıyor. Aynı zamanda dul bayanların, bekar evlenmek isteyen kadınların cep telefonu iletişim bilgilerini ve cep telefon numaralarını sizlerle paylaşıyor olmak sesli Cadde internet site yöneticileri olarak bizleri ayrıca mutlu ediyor.

Erkek Arkadaş arayan 40 ve 50 yaş 60 yaş Olgun kadın ve kızların telefon numaraları

Sadece kadınlar değil Erkekler de aynı problem yaşıyor yani, geçim sıkıntısı. Durum böyle olunca kendine kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan durum böyle olunca kendine kız arkadaş arayan sitemiz üzerinde Doktor, mü erkekler internet sitemizi mühendis, Ekonomik durumu iyi olan zengin bayan aynı zamanda kapalı, tesettürlü, İslami olan Mimar, iç mimar mimar, veya askeri personel olan kadınların cep telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim bilgilerine erişmek için ziyaret ediyor.

Bunun yanı sıra iyi şartlarda yaşayan yönetici vasfındaki bayanların ve kadınların da cep telefonu numarasına erişmek için internet sitemiz son zamanlarda yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor. Bu pozisyonda çalışan birçok bayan ve kadın da artık internet üzerinden veya arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinden kendilerine erkek arkadaş olarak hayatlarını devam ettiriyorlar.

Çünkü maddi durumu iyi olan ve iyi bir geliri olan bayanların genelde sosyal hayatlarına pek vakti kalmıyor. Sizde bu bayanların telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim bilgilerine çok kolay bir şekilde ve aynı zamanda ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Kimseye paranızı kaptırma Rıza gerek yok. Internet sitemiz üzerinde bu bilgilerin tamamı karşıdaki kişilerin izni ve onayı doğrultusunda siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşılmaktadır.

Evlenmek isteyen Ciddi Dürüst kadın ve kızların cep telefon numaraları

Internet sitemiz üzerinden evlenmek isteyen kadınların ve kızların bir çoğuna denk geleceksiniz. Ve hemen hemen hepsi de cep telefon numaralarını ve cep telefonu tanışma ve evlenme internet sitemizde paylaşıyorlar. Size bayanların, Kadınların, evlenmek isteyen kadınların, evlenmek isteyen evlenmek isteyen kadınların, evlenmek isteyen kapalı, türbanlı, İslami ve tesettürlü bayanların cep telefonu numaraları ile cep telefonu iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Evlenmek istemek ayıp değil.  herkes evlilik kendisine bir yuva kurmak istiyor. Biz de bu internet sitesini kurarak bu niyette olan insanların hayalini gerçekleştirmesine bir adım daha yaklaşması için gerekli çalışmaları yaptık. ve Yaptığımız bu çalışmayla gurur duyuyoruz. Sitemizde içebileceğiniz kadınların ve bayanların cep telefonu numaraları sayesinde sizde evliliğe bir adım daha Yakınsınız size sadece karşıdaki kapalı ve Anna veya tesettürlü bayanla sitemizde içebileceğiniz kadınların ve bayanların cep telefonu numaraları sayesinde sizde evliliğe bir adım daha Yakınsınız size sadece karşıdaki kapalı ve Anna veya tesettürlü bayanla sitemizde içebileceğiniz kadınların ve bayanların cep telefonu numaraları sayesinde sizde evliliğe bir adım daha Yakınsınız size sadece karşınızdaki evlenmek isteyen bayanlar bir arkadaşlık kurup evliliğin ilk adımlarını atmak kalıyor.

Dul bayan bayan, genç dul bayan bayan, evlenmek isteyen dulların telefon numarası

Internet sitemiz ilk evliliklerini veya ikinci evliliklerini yapmış Ama hayatta bir türlü mutlu olamamış yüzlerce dul bayan ve genç dul bayanla kaynıyor. Onlarda websitemize telefon numaralarını cep telefonu iletişim bilgilerini girerek sizlerin iletişime geçmesini bekliyor.

Cep telefonu en kolay iletişim yollarından bir tanesidir. Kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanların cep telefon numaraları ve cep telefonu tanışma ve evlenme internet sitemizde mevcut sadece istediğiniz kriterleri seçip listeleyip ve Hayalinizdeki insanla iletişime geçmeniz kalıyor geriye. bütün bu kolaylıkları sağladıktan sonra herhalde Siz de kendinize bir bayan veya genç bir dul kadın bulup bir arkadaşlığa başlayıp hayatınızdaki geri kalan vaktin ilk adımını atmış olursunuz diye düşünüyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*