Ardahan 50 60 yaş Arkadaşlık Sitesi

Ardahan Olgun 40 45 yaş Arası ve Üstü Arkadaşlık ve Evlilik Sevgili Bulma Sitesi

Ardahan’da da yaşayan 56 yaşında zengin bir bayanım. 2 dairem bir arabam bir dükkanım Bir de yazlığım var. Ama eksik olan tek şey mutluluğum. bunca varlığım olmasına rağmen mutluluğu bir türlü yakalayamadım. Bu yaşıma kadar 2 kere evlendim ve boşandım. İkinci evliliğim de daha mutluydum ama ikinci Eşimi de maalesef bir hastalıktan ötürü kaybettim. Ama şimdi Hayat kimsesiz başına yaşanmıyor ve tek başına Bazı şeylerin üstesinden gelmek çok zor.

Mesela kapı bozulur bir bayanın tamir etmesi çok zor. bir tamirci gelir Anlamadığım için tamirci ile baş etmek çok zor. Örneğin yazlığımı tadilat yaptırmak istiyorum ama her gelen farklı bir şey söylüyor bu işlerden Anlamadığım için beni kandırmaları çok kolay. ama ben de belki yanımda bir erkek arkadaşım veya sevgilim olursa ya da neden olmasın belki evlene bilirsek kocam olursa bunları yapamayacaklarını ve beni kandıramayacaklarına inanıyorum. Yani aslında bu saatten sonra İstediğim Aşk, Meşk değil mantık evliliği.

Birbirimize saygılı ve sevgili davrandığımız sürecek aşka Çok da çok ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Bu yaştan sonra zaten Aşkı da ne yapacağız ki. Birbirimize karşı saygılı olalım Dürüst olalım ve samimi de olduktan sonra zaten çok çok bir problem kalmıyor.

Ardahan olgun, yaşlı, 30 ve 40 yaş arası ve üstü bayan cep telefon numaraları ve WhatsApp numaraları

Cep telefonu ve internet hayatımıza girdikten sonra hayatımız bambaşka bir boyuta taşındı diye düşünüyorum. Siz de benim gibi düşünmüyor musunuz? Kesinlikle bana katıldığımızı duyar gibiyim. Çünkü hemen hemen her işimizi cep telefonundan hallediyoruz. Hatta cep telefonumuzda internet olmazsa cep telefonlarımız hiçbir işe yaramaz hale geldi. Çünkü bütün her şey cep telefonlarında internet üzerinden yapılıyor ve bütün iletişim internet üzerinden sağlanıyor.

Öyle ki bir cep telefonu Hattınız olmasa bile mesela Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi cep telefonunuzu bir wi-fi’ye bağlayıp bile istediğiniz kişiyle üyelik gerekmeden, üyelik olmadan tanışma, telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Teknoloji bu kadar ilerlemiş durumdayken, Bunu arkadaş ve sevgili bulmak için kullanmamak zaten aptallık olurdu. Sizde Ağrı Dağı’nda yaşayan olgun, yaşlı, zengin bayanların bir tanesinin bilgilerine erişebilir onlarla üyelik olmadan tanışma, üyelik gerekmeden tanışma, WhatsApp’tan mesajlaşma gibi aktiviteler içine girebilirsiniz.

Ardahan olgun, yaşlı bayan Twitter, Instagram, Facebook ve Tiktok Adresleri

İnsan olgun ve yaşlı bayan olacak da Facebook, Twitter, Instagram kullanmayacak mı? Tabii ki kullanacak her yaştan ve her ırktan insan sosyal medya hesabı kullanabilir ve aktif olarak burada paylaşımlar yapabilir. Bir insanın yaşlı olması teknolojiden uzak olacağı anlamına gelmez bunu siz de internet sitemize girip Ardahan’da olgun, yaşlı, zengin bayanların Twitter, Instagram, Facebook hesap bilgilerine eriştiğiniz zaman çok daha iyi anlayacaksınız.

Ardahan erkek Arkadaş arayan olgun, yaşlı Ciddi bayan ve kadınlar

Daha önce de söylediğimiz gibi insanların zengin olması huzurlu olduğu anlamına gelmiyor. Hayatta her şey para demek değildir. Çok parası olur ve milyarlarca lira serveti olan insanlar bile hayatta kendini kimsesiz hissettikleri için kendine bir erkek arkadaş arayabiliyorlar. Evet bizim internet sitemizde de bu ve bunun gibi ilanlar oldukça fazladır. Eğer sende hala bu bayanlardan bir tanesi ile iletişim kurup tanışmadıysan problem sizde demektir. Çünkü her ay yüzlerce binlerce insan internet sitemiz üzerinde kendine yeni bir bayan arkadaş veya erkek arkadaş olarak yepyeni bir hayata başlıyorlar.

Ardahan evlenmek isteyen olgun, yaşlı, 60 yaş 70 yaş arası ve üstü bayan ve kadınlar

İnsanların belli bir yaştan sonra hayatları kimsesiz geçtiği için sıkıntı yaşayabiliyorlar. hayat onlar için çekilmez hale ve bunaltıcı bir hale geliyor. Ve gerçekten hayattan çok sıkılabiliyorlar. Bazı problemleri tek başına çözemiyorlar. Durum böyle olunca da İnsanların kendilerine bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyuyor. İşte Böyle olunca da Ardahan’da yaşayan olgun, yaşlı, zengin bayan ve kadınlar evlenmek ve hayatının geri kalanını kimsesiz geçirmemek için internet sitemizde profil oluşturup buradan kısmetlerini arıyorlar. Sizde bu bayanlardan bir tanesi ile tanışabilirsiniz. Hiçbir şey için çok geç değil.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*