Ardahan Dul Bayanlar

Ardahan Dul Bayanlar, 30 yaş 40 yaş 50 yaş arası ve Üstü Dul Bayanlar, Ciddi Evlilik Emekli Dul Bayanlar

Ardahan’da yaşayan 45 yaşında dul bir bayanım. Adım Nazmiye. Ben de yaklaşık olarak 20 yıllık çok güzel bir evliliğim geçtikten sonra eşimle problemler Yaşadım ve Neticede Eşimle boşanmak durumunda kaldık. Tabii uzun bir evlilikten sonra boşanmak ve Yeni bir hayata başlamak çok kolay olmuyor. Ama ben de bu zor zamanlarımı gezerek, sinemaya giderek, arkadaşlarımla sosyal ortamlarda bulunarak atmaya çalıştım. Aslında Çok da çok sıkıntı çektiğim söylenemez. Çünkü evliliğini son 5 yılında Bir Hayli problemler yaşamaya ve bu evliliğin bitmesi için dua etmeye başlamıştım.

Durum böyle olunca da evlilik bittikten sonra çok çok sıkıntı ve depresyon gibi durumlarım olmadı. Şimdi gerçekten evlilikle alakalı kafamda hiçbir şey kalmadı yani eski evliliğime dair her şeyi bitirmiş bulunuyorum. Yepyeni bir hayata başladım. İyi bir gelirim ve Arabam, evin bulunmakta. Ben de bu yaşından sonra Ömrümün Geri kalanını Düzgün ve güzel bir şekilde geçirebilmek için yani hayatımı paylaşabilecek tüm dertlerime ortak olacak ve benimde onun bütün dertlerine ortak olacağım ciddi bir erkek arkadaş veya sevgili arıyorum.

Yani çok çok sıkıntı yaşamadan geçim sıkıntısı çekmeden yaşayabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü sevgilimle beni idare edecek kadar param var. Artık sadece gezmek ve hayattan keyif almak istiyorum. anlaşarak olduğum ve sevgili olduğum insanla ilk önce Türkiye turu yapmak Ve ömrümüz yeterse geriye kalan zamanda da dünyada görmediğim ülkeleri gidip görmek istiyorum. Kendimi yeterince ifade ettiğimi düşünüyorum. eğer benden ve özelliklerimden hoşlandıysan iletişime geçmek için daha ne bekliyorsun ki ? Haydi şimdi ilana mesaj gönder bölümünden kendini detaylı bir şekilde tanıt ! ve yeni bir arkadaşlığa başlamak için tanışmanın ilk adımını atalım 🙂

Ardahan 35 ve 45 yaş arası ve üstü dürüst, Olgun, Yaşlı Dul Bayanlar

Ardahan’da yaşayan Daha doğrusu Ardahan’ı değil Türkiye’nin her yerinde yaşayan yüzlerce binlerce milyonlarca dul bayan var ama bizim konumuz Ardahan olduğu için Ardahan’dan bahsedeceğim sizde Ardahan’da zengin, olgun, yaşlı dul bayanlardan bir tanesini kendinize sevgili veya arkadaş edinebilirsiniz. Şimdi diyebilirsiniz ki Madem parası var zengin burada ne işi var? Hayat sadece para demek değil arkadaşım. İnsanlar huzurlu olabilmek için de çaba sarf ediyorlar. Sen de bu insanlardan bir tanesi ile huzurlu olabilir ve Yeni Bir Hayata başlayabilirsin.

Ardahan dul bayanların cep telefon numaraları Whatsapp Arkadaşlık Grupları

Ardahan’da Türk Kürt birçok dul bayan bulunmaktadır. Bunu nereden biliyoruz? Bunu internet sitemize girip profil oluşturup ve kendini erkek arkadaş veya koca adayı arayan bayanlardan veya kadınlardan biliyoruz. Bu bayanlar internet sitemize Üye olduktan sonra ve profil oluşturduktan sonra buralara cep telefon numaralarını, WhatsApp telefon numaralarını, WhatsApp mesajlaşma bilgilerini paylaşarak sonuncu çok çabuk ulaşmak istiyorlar. Durum böyle olunca da Neticede Sizinde internet sitemize girip bu bayanların bu bilgilerine erişip onlarla WhatsApp üzerinden üyelik gerekmeden tanışma, WhatsApp da üyelik olmadan sohbet, cep telefonundan Birbirinizi arayarak sesli tanışma yapma imkanı doğuyor. Bence de bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Ardahan kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı, İslami dul bayanlar Evlilik Sitesi

Ardahan’da kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı, İslami dul bayanlar kendilerine erkek arkadaş veya evlenebilecek bir erkek arkadaş arıyorlar. Dini anlamda bütün görevlerini yerine getiren ve dini anlamda düzgün bir evlilik yapıp Daha sonrasında huzurlu olamayan boşanmış olan dul bayanlar ikinci evliliklerini yaparak daha huzurlu bir hayat sürmeye çalışıyorlar. Siz de bayanlardan bir tanesi ile Tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ve arkadaşlığınız neticesinde arkadaşlığınızı bir adım öteye taşıyarak evliliğe adım atabilir ve huzurlu bir hayat yakalayabilirsiniz.

Ardahan genç, köylü dul bayanlar

Ardahan’da daha önce hiç Büyükşehir’e gitmemiş köylü bayanlarda daha önce evlilik yapıp huzurlu olamayıp boşanabiliyorlar. Bu nedenle onlar da ikinci evliliklerini yaparak kendilerine yeni bir şans verip huzurlu olmaya çalışıyorlar. Bunun yanı sıra Ardahan’da genç yaşta dul kalmış yani 25, 26, 27, 28, 30 yaşlarındaki bayanlarda kendilerine yeni bir erkek arkadaş bularak ikinci evliliklerini yapıp ve huzurlu bir hayat sürüp ikinci baharlarını yaşamak istiyorlar. Bu bayanlardan bir tanesi ile de arkadaş olma şansınız oldukça yüksektir.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*