Antalya Dul Bayanlar

5
349

Antalya Dul Bayanlar WhatsApp Numaraları, Facebook Adresleri, Erkek Arayan Zengin Dul Bayan Numaraları

Antalya’da 45 yaşında dul bir bayanım kendime Hayat arkadaşı arıyorum

Antalya’da yaşayan 45 yaşında dul bir bayanım, boşandıktan sonra birkaç kişiyle kısa süreli birlikteliklerim oldu. Ama hiçbiri ile anlaşamadım. Ya da onlar beni kendilerine uygun görmedi. Böyle olunca bir ilişkiyi çok fazla yaşatıp ile öğretemedik. Neticede birlikte bir ilişki yaşayabilmek ve mutlu bir hayat sürebilmek için insanların birbirlerine saygı duyması ve birbirleriyle iyi bir şekilde anlaşıyor, geçinebiliyor olması lazım. Bunları sağlayamadığımız için muhtemelen bizim ilişkilerimiz yürümedi. Şimdi bu kriterleri sağlayabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum kendime. evlenme niyetinde değilim.

Zaten 38 yaşıma kadar evli kaldım. Evliliğin çok da güzel bir şey olmadığını tahmin ediyorum. En azından Kendi düşüncem böyle. ya da kendi yaşadıklarından ötürü böyle bir düşünceye yöneldim. Aslında benim istediğim evlenilecek veya erkek arkadaşlık gibi bir durum değil de, hayat arkadaşı dertlerimi paylaşabileceğim ve aynı evde yaşayabileceğimiz hayatımıza ortak devam ettire bileceğimiz bir erkek arkadaş.Ailemden kalan 3 tane dairenin kirası ile geçiniyorum aynı zamanda Kirada olan bir de dükkana sahibim. yani çok fazla maddi bir sıkıntım yok. O yüzden sadece hayatıma eğlenerek geçirebilecek bir hayat arkadaşı arıyorum.

45 yaşında güzel sayılabilecek bir kadınım. Karşımdaki insanın da çok fazla yakışıklı veya genç olması gibi kriterlerim yok. Anlaşabiliyor olmamız ve birbirimize saygı duyuyor olmamız Bence yeterli olacaktır. Bu kriterleri karşıladığımız takdirde Zaten büyük ve uzun yıllar birlikte olabilme ihtimalimiz vardır. En azından ben öyle düşünüyorum. Tahmin ediyorum ki benim gibi düşünen bir çok erkek vardır.

Umarım sesli cadde üzerinde böyle bir erkek ile tanışır ve hayatımın geriye kalanı düzgün bir şekilde yaşarım. Neden sesli caddeyi tercih ettiğimi soracak olursanız? Sağda solda araştırdığım birçok makale de Okuduğum kadarıyla sesli Cadde bu işi en iyi yapan sitelerden Yani en iyi yapan arkadaşlık ve evlilik sitelerinden bir tanesi. Bu site üzerinden arkadaşlık Kuran ve evlilik yapan insanların sayısı oldukça fazla, Ben de bu nedenle bu siteyi tercih ettim.

Antalya dul bayanlar cep telefon numaraları ve cep telefonu iletişim numaraları

Antalya`ya Türkiye’nin birçok yerinden İzmir, İstanbul, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Bitlis, Ardahan’dan bile insanların yerleşip ve yaşadığı güzel bir şehirdir. Aynı zamanda Yurt dışında Almanya, Hollanda, Fransa, İsveç, İsviçre, Avusturya gibi ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları olan dul bayan ve zengin olgun dullar da son zamanlarda Antalya yerleşerek kendilerine erkek arkadaş veya evlenebilecek erkekler alıyorlar. Bu arayışlarını gerek internet sitelerinde gerek sosyal medya hesapları üzerinden yapıyorlar.

Ama bir an önce sonuca erişmek isteyen zengin dul bayanlar ve zengin olgun bayanlar cep telefon numaraları ve cep telefonu iletişim numaralarını paylaşarak sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyor. Aynı zamanda zengin genç dullar ve genç dul bayanlarda websitemize telefon numaralarını bırakarak iletişim şansını daha yüksek seviyelere çıkartıyorlar. Web sitemizi gezip gördüğünüz zaman aynı zamanda kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanların da cep telefonları numaralarını ve cep telefonu mesajlaşma numaralarını görebileceksiniz. Bu bilgilerin tamamını siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız.

Antalya dul bayanlar Facebook adresleri, Twitter hesapları, Instagram hesap bilgileri

Antalya ne kadar tatil yöresi olsa da yaşını almış dul bayanlar 45, 50, 55, 60 yaşındaki dul bayanlar çok fazla gezilecek görülecek yerleri gidemedikleri için, sosyal medya hesapları kullanarak kendilerine vakit geçirmek için çaba sarf ediyorlar. Bu durum sonucunda Antalya’da erkek arayan zengin dul bayanlar da evlenmek isteyen zengin olgun bayanlar da internet üzerinden ve sosyal medya üzerinden kendilerine erkek arkadaş veya hayat arkadaşı arıyorlar.

Sadece bununla kalmıyor, kapalı, tesettürlü, türbanlı kadınlar da sosyal medya hesapları ve Facebook adresleri üzerinden kendilerine erkek arkadaş arıyorlar. Tabii ki bu furyaya genç dullar ve erken yaşta Evlenmiş boşanmış Kadınlar da dahil oluyor. Sizde web sitemize girdiğiniz andan itibaren zengin genç kızlar, zengin olgun dullar, zengin dulların Facebook adresleri, Twitter hesapları, Instagram hesapları bilgilerine çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Antalya erkek arkadaş arayan zengin dullar ve olgun kadınlar

Yukarıda belirtmiştim, Antalya birçok ilden ve ülkeden Türk vatandaşı yerleşmektedir. Dolayısıyla buraya gelebilme gücü ve burada çalışmadan yaşayabilme imkanı varsa zaten zengin anlamına geliyor. Bu Kadınlar da Artık hayatta mutlu olabilmek için daha önce para görmemiş, kaprisi olmayan ve egosu olmayan erkek arkadaşlar bularak hayatları daha eğlenceli ve renkli hale getirmeye çalışıyorlar. Çünkü web sitemizi düzenler ve tasarlarken Antalya’dan zengin dulların ve zengin olgun kadınların Genelde, 35, 40, 50, 60 yaşlarında maddi durumu iyi olmayan ve normal yaşantısını da sıkıntı çeken erkekleri tercih ettiklerini görüyoruz. Bu bu bayanların onları mutlu etmeleri ve düzgün bir hayatta aynı zamanda refaha kavuşturma çabası içerisinde olduklarını gösteriyor bize. Yani WEB sitemizde zengin genç dul bayanlar ve kapalı, tesettürlü, türbanlı dul bayanların maddi durumu iyi olmayan erkekler aradığı çok aşikardır.

Antalya zengin erkek arayan dul bayanlar

Tabii ki Antalya’da yaşayan bayanların veya olgun bayanların, genç dulların, kapalı, tesettürlü, türbanlı dul bayanların ve kadınların Hepsi zengin değil. onların içinde de maddi durumu kötü ve geçim sıkıntısı çeken kısmı var tabii ki. Onlar da kendileri de zengin bir erkek arkadaş, zengin hayat arkadaşı, evlenebilecek zengin erkek bularak hayatlarını kurtarmanın peşindeler. Çok çirkin oldukları için mi bu zamana kadar erkek arkadaşı bulamamışlar?

Tabii ki hayır onlar da gönlüne göre ve istedikleri kriterlerde arkadaş bulamadıkları için veya bir hayat arkadaşı bulamadıkları için bu zamana kadar dul kalmışlar veya evlenme gereği duymamışlar. Sizde Antalya’daki bu kadınlardan bir tanesi ile tanışıp arkadaş olup veya hayat arkadaşı, ciddi bir ilişki, evlilik yaşayabilirsiniz. Bunu yapmak sesli cadde.com sayesinde artık çok kolay. Sadece yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek kendinize uygun bir profil bulmak ve o kişi ile iletişime geçmek.

5 YORUMLAR

  1. Merhaba Hanfendi iyi günler diliyorum. Sesli Caddedeki mesajınızı okudum ve çok etkilendim.Adım Tahsin Alanya Mahmutlarda merkezi bir sitede yalnız yaşıyorum.Kamudan emekli çoluk çoçuk Proplemi olmayan Gayet bakımlı bir beyim. Açık ve dürüst olmam gerektiği için yazıyorum bunu sizin kadar Maddi durumum iyi değil.Emekliyim.Ama Bir bayan nasıl mutlu edilir o bileçek kadar kocaman bir yüreğim var.Ayrıca sizin izah ettiğiniz şartlarda yaşamak ve arkadaş olmak isterim. Bunun içinde hiç bir engelim yok. Yeşil Pasaport sahibiyim. Şayet Lutfeder tanımak isterseniz tlf 0532320****.Saygı ve Selamlarımla.

  2. Merhaba Han’fendi iyi günler diliyorum. Adım Tahsin Alanya Mahmutlarda yalnız yaşıyorum. 56 Yaşındayım.Bekarım.Kamudan emekli Memurum.Gayet bakımlı temizliğine düzenli tertipli olmaya ozan gösteren ve bunu hayatında uygulayan bir beyim. Sesli Cadde’ki Profilinizi okudum ve beğendiğim için sizi bu konuda rahatsız ediyorum. Ayrıca Profilinizde belirttiğiniz yaşam tarzına uygun bir insan olduğumu düşünüyorum. Yalnız sizinde belirttiğiniz gibi maddi durumum sizin kadar iyi olmadığını belirtmek isterim. Şayet sizin için bir krıterse diye yazıyorum bunu.. Ancak bir han’fendinin nasıl mutlu edileçeğini bilen karşılıklı saygı sevgi ve anlayışa önem veren asla sıkmayı düşünmeyen erkeklik kabadıyılıkmış gibi kaba saba hareketlerden asla hoşlanmayan bir yapıya sahibim. Şayet lutfederde beni tanımak isterseniz nasıl bir insan olduğumu daha iyi anlıyaçağınızı ve asla pişman olmuyaçağınızı düşünüyorum. Arkadaşlığın sadece affınıza sığınarak yazıyorum arkadaş olmak dertleşmek olduğunu ve bunu uygulamasını çok iyi yapan biri olduğumu düşünüyorum.Ayrıca yeşil Pasaport sahibi olduğumu belirtmek isterim.Yurt dışı sayihat anlamında bir kısıtlılığımım olmadığını belirtmek amacıyla yazıyorum. Yanlış anlamanızı istemem.saygı ve selamlarımı sunar iyi günleri dilerim. şayet beni tanımak ve tanışmak isterseniz diye size Tlf veriyorum Tabiiki taktir sizin. 0532320****

  3. Merhaba. Yazınızı okudum. Sanırım birçok ortak yönümüz var. İkimiz de yaşamdan tat almayı seviyoruz. Örneğin ben doğada yürümeyi, tarihi yerler gezmeyi ve onları fotoğraflamayı severim.

    Ayrıca uzun ve atletik yapılı, genç biriyim. Antalya Merkez’de oturuyorum. Saygı, içtenlik ve dürüstlüğe dayalı uzun süreli bir ilişki arıyorum. Kısaca kesinlikle tanışmalıyız. Öyleyse haydi yanıtlayın bu mesajı. Sakın beklemeyin.

  4. Merhaba Fatih ben 174 boyunda 41 yaşında kendi ayakları üzerinde duran olgun düşünceli uyumlu anlayışlı hoşgörülü güzel bir kalbi olan saygılı karekteri oturmuş kendini bilen aklı basında bir erkeğim sizinle herseyde güzel anlayacağınızı düşünüyorum saygılı ve anlayış li bir insanım ciddi olarak sizi tanımak ve sizinle bu hayatı birlikte geçirmek isterim mütevazı bir insanım boş laf gerek yok kendimi biliyorum sizi mutlu ederim bunun sözünü veriyorum dobrayim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here