Ankara Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ankarada Evlenmek İsteyen Bayanlar Sitesi ve İlanları Güncel Evlenme Sitesi

35 Yaşında Türbanlı Bayanım Evlenmek İstiyorum.

35 yaşındayım. Ankara mamakta ailem ile yaşıyorum. Maddi durumum gayet iyi. Daha önce hiç evlenmedim. Daha doğrusu kendime göre birini bulamadım. Biraz seçiciyim. Sanırım bu sebepten evlenmiyorum. Böyle düşündüğüm için biraz kendimi değiştirdim. Çünkü artık bir yuvam ve bir eşim olsun istiyorum. Şu anda çalışmıyorum ev hanımıyım. Yemek yapmayı, yemek yemeği kek pasta börek işiyle uğraşmayı seviyorum.

Onun dışında gayet sıcakkanlı ve samimi bir bayanım. Sosyal çevremden evlenecek birini bulamadım. Bazı insanlar türbanlı olduğum için beni yadırgıyorlar. Ama ben bunu sadece onların cahillikerine veriyorum. Neticede Kimse kimsenin hayatına karışamaz.

Tanışacağım ve evleneceğim erkeğin de buna dikkat etmemesini isterim. Çünkü ben böyle cahil cahil şeylere kapılacak kadar geri kafalı bir kadın değilim. Orman yürüyüş yapmayı hayvanları doğayı insanları seviyorum. İnsanlarda hiçbir şekilde ayrım yapmam. Ben herkesi seven ve herkese saygı duyan bir bayanım. Ailemden Bu zamana kadar hep böyle gördüm.

Ailemi çok seviyorum Fakat artık ben de kendi bir yuvam ve ailem olsun istiyorum. İleride çocuklarım olsun ve çocuklarımla güzel günler geçirmek istiyorum. Evleneceğim Bey de aradığım özellikler merhametli, cesur, dobra önyargıları olmayan 37 38 39 40 41 42 yaşlarında olabilir. Benden daha büyük bir Bey ile evlenmek istemem. Çünkü ister istemez hayattan beklentilerimiz farklı olacak. Evleneceğim insana hiçbir şekilde yalan söylemem. Yalandan ve samimiyetsizlikten nefret ederim.

Çünkü ben böyle yalan dolan içinde büyüyen bir kadın değilim. Evleneceğim İnsanla kötü günde iyi günde hastalıkta ve sağlıkta hep destekçisi istiyorum. Zaten evliliğin amacı da bu değil mi? Benim gibi düşünün erkekler varsa eğer Lütfen benimle iletişime geçsinler. Bunlar dışında kendimden bahsedeceğim çok çok bir şey yok. Sıradan ve hayatı güzel yaşamaya çalışan kadınlardan biriyim. Tanışacağım ve evleneceğim erkek kesinlikle türbanlı ve kapalı olmam ile ilgili bana bir şey söylememeli. Beni bu şekilde kabul etmeli. Hayatıma her alanda saygı duymalı. Hepinize teşekkür ediyorum.

Ankara evlenmek isteyen kızlar ve kadınlar WhatsApp iletişim numaraları

Ankara Türkiye’nin başkenti. Bilmiyorum daha önce Ankara’ya gittiniz mi? Ben gitmedim. Çünkü Ankara’da deniz yok. Ben deniz olan şehirleri tercih ediyorum. Ankara’da milyonlarca kimsesiz ve evlenmek isteyen kadınlar var. Bir çoğu şansını bizim sitemizde deniyorlar. İnanın hepsi çok başarılı oluyorlar. Evlenmek isteyen genç kızlar, evlenmek isteyen kadınlar, evlenmek isteyen olgun ve türbanlı kadınlar, evlenmek isteyen zengin kadınlar sitemize siz onlara daha kolay ulaşın diye WhatsApp iletişim numaralarını, WhatsApp mesajlaşma numaralarını, WhatsApp cep telefon numaralarını, WhatsApp numaralarını, WhatsApp iletişim numaralarını bırakarak Sizinle tanışmayı bekliyorlar.

Yaşınız kaç olursa olsun sitemizde Sizlerin istediği yaş gruplarından evlenmek isteyen ve yuva kurmak isteyen kadınlar ve kızlarımız var. Bunlar dışında evlenmek için zengin erkek arkadaş arayan kadınlar, zengin erkek arkadaş arayan kızlar, evlenmek isteyen emekli kadınlar ve olgun kadınlar da var. Biliyorsunuz ki WhatsApp cep telefonlarımızda kullanımı en kolay uygulamalardan bir tanesi. Herkes kullanıyor üstelik. Siz değerli üyelerimizin kimseden bir farkı yok.

Ankara evlenmek isteyen bayanlar ve kadınlar Facebook Twitter Tiktok ve instagram

Ankara’nın hangi ilçesinde yaşarsanız yaşayın Örneğin; Mamak, Haymana Akyurt, Kalecik, Keçiören, Sincan Polatlı Kızılcahamam fark etmez. Ankara’da evlenmek isteyen kadınlar ve kızlar sitemizde bulunmakta. Bütün insanlar gibi bu kadınlarımızla sosyal medya hesapları ve profilleri kullanmaktalar. Evlenmek isteyen kızların Facebook adresleri, evlenmek isteyen kadınların Twitter adresleri, evlenmek isteyen genç Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızların Instagram adresleri ve profilleri, evlenmek isteyen türbanlı kadınların ve bayanların Facebook hesap bilgileri, evlenmek isteyen olgun kadınların Twitter hesaplarını görecek ve daha kolay iletişime geçeceksiniz.

Zaten evlenmek isteyen kızlarımız ve kadınlarımız siz onları daha yakından tanıyın diye  sosyal medya hesaplarını ve profillerini sizlerle paylaşmaktalar. Siz Beyler de artık sosyal medyanın hayatımıza ne kadar yerinin önemli olduğunu biliyorsunuz. İnsanlar artık sosyal medya sayesinde Facebook Twitter Instagram bu gibi aracılıklarla tanışıyor ve evleniyorlar. Ben de hayata geriden başlamayın ve takip etmeyin. Sizlerde sosyal medya hesaplarına ve profillerine girdiğiniz zaman evlenmek isteyen kızlar Bayanlar türbanlı kızlar tesettürlü bayanlar, olgun kadınlar ile tanışın.

Ankara evlenmek isteyen kız, kadın, bayan cep telefonu numaraları

Akıllı cep telefonları kim bilir ne zaman hayatımıza girdi. O kadar çok zaman geçti ki zamanını hatırlayamıyorum bile. Artık Kimsenin evinde ev telefonu kalmadı. Böyle olması daha iyi oldu aslında. Bence kimse ev telefonlarını özlemiyor. Eğer özleseler di zaten cep telefonu almazlardı. Ankara’da yaşayan ve evlenmek isteyen kadınlarımız, kızlarımız, zengin kızlar, zengin kadınlar, olgun kadınlar cep telefon numaraları bilgilerini, cep iletişim numaralarını, cep telefon numaralarını, telefon numaralarını, telefon mesajlaşma numaralarını, cep telefonu konuşma numaralarını paylaşırlar.

Sitemize girdiğiniz zaman göreceksiniz ki sizler için ne kadar çok çalışıp çabalıyoruz. Sakın yanlış anlamayın.! Bu bir yakarış değil. Biz bu durumdan gayet memnun ve mutluyuz. Umarım Sizler de sizlere evlendirdiğimiz için ve kendinize uygun bulduğunuz için mutlusunuzdur. Ve bu yapacağız şeyler için kesinlikle sizden bir ücret talep etmiyoruz. Tamamen ücretsiz bir şekilde sitemize girip gezebilirsiniz. Sizleri değerli görüyor ve önemsiyoruz.

Ankara evlenmek isteyen Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar ve kadınlar

Sanmayın ki üniversite okuyan kızlarımız ve kadınlarımız kendilerine üniversitede bir erkek arkadaş buluyorlar. Kiminle konuştuysam üniversite ortamlarındaki erkeklerin çok şımarık ve ukala olduğunu duyuyorum. Aklı başında kadınlar ve kızlar böyle Ukala ve şımarık erkekleri sevmiyorlar genelde. Üniversite dediğimiz zaman aklımıza illaki ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar gelmesin. Okumanın yaşı yoktur. Evlenmek isteyen Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kadınlar, evlenmek isteyen zengin bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, evlenmek isteyen bayanlar, evlenmek isteyen türbanlı ve kapalı kadınlarda sitemizin değerli ziyaretçilerindendir. Sitemize girerek evleneceği erkeği arayan kadınlar ve kızlar Facebook hesaplarını, WhatsApp cep telefon numaralarını, Instagram hesapları ve profillerinı, Twitter sosyal medya hesapları ve profillerinı, cep telefon numaralarını bırakırlar ve kendilerini tanıtırlar.

Siz Beyler de Ankara’da yaşayın veya yaşamayın Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden evlenmek isteyen kızlarımıza ve bayanlarımıza ulaşabilirsiniz. Biz daha önce sitemiz olarak birçok insan evlendirdik ve yuvalarını kurduk. Sakın üniversitede okuyor şımarık veya kendini beğenmiş kızlar gibi profilleri aklınıza gelmesin. Her üniversiteye giden hayatı tiye alan tipler olmaz. Bir çoğu evlenip okulunu öyle okumak istiyor. Benim bu şekilde tanıdığım binlerce kadın var. Hem okuyup hem yuvasını kurmak isteyen bir sürü insan var. Ben kadınlarımızın ve kızlarımızın hem Okulu hem evliliği idare edebileceğini düşünüyorum. Çünkü evlenmek isteyen kadınlarımız kızlarımız ve bayanlarımız da bu potansiyeli görüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*