Zengin Bayan Arıyorum

5
615

Zengin bayan cep telefon numarası, WhatsApp numarası, Facebook adresleri, Twitter hesapları, Instagram hesapları arıyorum

61 yaşında zengin bir bayanım. Yaklaşık olarak 14 sene önce eşimi kaybettim. Yani 14 senedir yalnızım ve hayata tutunmaya çalışıyorum. Gerçekten zor günler geçirdim. Herhangi bir sağlık problemim yok ama hayatta bazı şeylerle baş edemiyorum.

Çok problemli anlarım oldu. Aslında benim yaşadıklarım problem derken, hayatımı etkileyecek çok fazla problem değil. Benim derdim ev işlerini yapacak , elektrik işleri ile uğraşacak , araba arızalandığı zaman tamir ettirmek yani bu ve bunun gibi teknik işlerle uğraşmak Gerçekten beni yoruyor.

Yapamıyorum aynı zamanda zaten anlamıyorum. Anlamadığım için de insanlar benden bunları yaparken çok fazla para alıyor ve bilmediğim şeyleri yaptık diyerek beni kandırmaya çalışıyor. Bu işlerle uğraşmak gerçekten çok canımı sıkıyor bu nedenle ben de kendime bir hayat arkadaşı, eş bularak mutlu bir yaşam ve daha  az bir şekilde bu işlerle ilgilenecek bir yaşam sürmek istiyorum.

Maddi olarak hiçbir problemim yok istediğim gibi gezebilirim istediğim gibi yiyebilirim ama manevi olarak biraz yalnızım diyebilirim. Diğer bir sıkıntım ise yaşımın biraz ilerlemiş olması nedeniyle erkeklerin, genç erkeklerin,  sevgili , hayat arkadaşı arayan erkeklerin yaşımın geçmiş olması ve 61 yaşında olmam nedeniyle benimle arkadaşlık kurmak istemeleri ve benimle yeni bir ilişkiye başlamak istememeleri.

Bu beni gerçekten kırıyor. Yaşım ilerlemiş olsa bile ben de mutluluğu hak ettiğimi düşünüyorum. Kendi yaşımda veya benden biraz küçük veya benim yaşıma yakın birisiyle arkadaş olmak, sevgili olmak benim en doğal hakkım değil mi arkadaşlar? Ben de mutlu olmak istiyorum ve mutlu olmanın benim de hakkım olduğunu düşünüyorum.

Bu nedenle burada profil oluşturdum ve taliplerimi arıyorum. Eğer benimle ilgilenirsen Benimle çok kolay bir şekilde ilana mesaj gönder bölümünden yorum yaparak kendini tanıtırsan, ben de seninle iletişime geçip yeni bir hayat için ilk adım atıyor olacağım.

Zengin kapalı, tesettürlü, türbanlı, İslami, çarşaflı bayan arıyorum

insanlar hayata doğuştan şanslı gelip zengin bir ailede  doğabiliyor. Bu nedenle çok fazla geçim sıkıntısı ve maddi sıkıntı çekmeden mutlu mesut bir yaşam süre biliyorlar. Bunun içinde zengin, kapalı, tesettürlü, türbanlı, İslami, dini bayanlarda bulunmaktadır.

Sizde zengin bayan arıyorum, zengin bayanlar arıyorum diyorsanız web sitemiz üzerinde kendinize kapalı ve türbanlı bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. Onlar zaten sizin gibi kendisine bir erkek arkadaş , genç erkek arkadaş, zengin Erkek arkadaş bulmak amacıyla web sitemiz üzerinde profil oluşturmuş ve siz değerli ziyaretçilerimizin onlarla iletişime geçmesini bekliyor.

Her ikiniz de mutluluğu bu kadar çok istiyor ve Yeni bir hayata başlamak istiyorken neden ilk adım atan sen olmuyorsun ki? inan ki, ilk adımı attığı andan itibaren her şey çok daha güzel olduğunu anlayacaksın.

Evlenecek zengin bayan arıyorum, zengin bayan arkadaş, zengin bayan arıyorum , zengin bayan eş arıyorum

Sizin de evlilik gibi bir düşünceniz varsa, aynı zamanda da ekonomik problemler çekiyorsanız, yapmanız gereken tek şey web sitemiz üzerinde profil oluşturan kendine erkek arayan evlenecek zengin bayanlar, evlenmek isteyen zengin bayanlar, erkek arayan zengin bayanlar,  hayat arkadaşı arayan zengin bayanlar, dost arayan zengin bayanlardan bir tanesi ile tanışmak ve mutlu bir hayata adım atmak.

Zengin olup da hayatta mutluluğu yakalayamamış ne kadar çok bayan ve kadın var biliyormusunuz? işte buradan çıkaracağımız bir şey de gerçekten para ve maddiyatın mutluluk getirmediği .

Sizin paranız yok maddi sıkıntılar çekiyorsunuz ve mutsuzsunuz , onların ise parası var ama manevi olarak onlara değer verecek kimse yok onlar da mutsuz. Neden iki gönülü bir edip samanlığı seyran etmiyorsunuz?.

Bence çok fazla geç kalmayın Mutluluk her ikiniz için de çok yakın. Hemen kendinize uygun bir bayan profili üzerinden ilana mesaj gönder bölümünü kullanarak ücretsiz bir şekilde yorum yapabilir ve ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Yaşlı zengin bayan arıyorum, zengin dul bayanlar arıyorum, zengin dul bayan arıyorum, yaşlı zengin bayanlar, yaşlı zengin bayan arıyorum,

Yaşlı bayanlar yaşları geçmiş olması nedeniyle ve ileriki yaşlara gelmiş olması nedeniyle kendilerine bir erkek arkadaş, sevgili, hayat arkadaşı, sırdaş ve hayatlarını geçirebilecekleri birlikte vakit geçip eğlenebilecekleri bir erkek arkadaş bulamıyor.

Evet yaşları ilerlemiş olması nedeniyle, bu insanlarla kimse sevgili olmak istemiyor.  Ama bu bayanlarda maddi durumu iyi olmuş olduğu halde manevi olarak ve sevgi anlamında gerçekten kendilerini eksik hissediyorlar. Bu nedenle de olgun yaşlı bayanlar, zengin yaşlı bayanlar, zengin olgun bayanlar web sitemiz üzerinde profil oluşturarak kendilerine uygun bir Bey ile tanışıp Yeni Bir Hayata adım atmak istiyorlar.

Onların bu isteklerini biz onlara çok görmüyoruz. İnsanın yaşı kaç olursa olsun 50, 51, 52, 53, 54, 55 Hatta 60,61, 62, 63, 64,65 hiç fark etmez Mutlu olmaya Her zaman hakkı vardır. Kimsenin, kimsenin mutluluğunu elinden almaya hakkı yoktur.

Bu nedenle de sizde bu bayanlardan bir tanesi ile çok yakın sürede arkadaş olabilir ve muhabbetinizi ilerleterek çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar, Hatta evlilikler bile yapabilirsiniz.

Zengin dul bayan arıyorum , zengin dul bayanlar arıyorum, zengin dul bayan telefon numarası , zengin dul bayan tel

Dul kalmak veya boşanmak insanın kaderidir insan evlenirken çok yakın zamanda boşanabileceğini veya ileriki zamanlarda, ileriki yaşlarda boşanabileceğini tahmin edemez. aynı zamanda boşanacağını tahmin edemeyeceği gibi, eşinin rahmetli olacağını da kesinlikle tahmin edemez.

Bu nedenle ilk evliliklerinden bir şekilde Boşanmış ve eşlerini kaybetmiş bayanlar ve kadınlar ikinci baharlarını yaşamak ve yeni bir yuva kurabilmek için web sitemiz üzerinde kendilerine yeni bir erkek arkadaş, genç arkadaş , yakışıklı  erkek arkadaş , sırdaş, hayat arkadaşı, eş arıyor.

Zaten sizde sitemizi gezdiyseniz dul bayanlar kategorisinin olduğunu bu kategorinin içinde de dul bayanların kendilerine erkek arkadaş aradığını veya evlenecek erkek aradıklarını görmüşsünüzdür. Dul bayan arıyorum diyen herkesin imdadına yine sesli Cadde yetişiyor.

Sizde yaşlı , Zengin, olgun , bunların yanı sıra genç dul, genç güzel dullar, zengin dullar, kapalı, tesettürlü , türbanlı genç dullar, çarşaflı ve kapalı olgun dullardan  bir tanesi ile çok kolay bir şekilde arkadaşlık kurabilir, dostluk yapabilir, hatta evlilik bile yapabilirsin. Bu bahsettiklerimiz çok da zor değil arkadaşlar birazcık gayret ve birazcık çaba sarf ederseniz gerçekten mutlu olabildiğinizi ve yeni bir ilişkiye başladığınızı göreceksiniz.

5 YORUMLAR

  1. Merhaba hanımefendi, öncelikle belirtmem gerekir ki siz hiç yaşınızı göstermiyorsunuz yani kendinizede haksızlık yapmayın. Ben de49 yaşında sağlıklı güçlü kuvvetli ve becerikli yaşamayı seven sakin dingin biriyim. Evliydim lâkin iki yıl oldu boşanalı sevgisiz saygısız nereye kadar yine bu kadar zaman bu evlilik iyi dayandı kanımca. Ben de sizin ki gibi bir hanım la kalan vaktimi yaşamak isterim her ne kadar kaldıysa , evet yalnızım hayat tecrübesi olan kadına kadın olduğunu hissettiribilen elinden het iş gelebilen bir erkeğim ben varım , pekii siz varmısınız? kalan hayatlarımızı birleştirmeye .

  2. paylaşmak nekadar güzel birşey öyle degilmi cok iyi dinleyiçiyimdir ruhen insanın yanında olmak kadar güzel ne olabilir bir kadını anlamak kadar güzel ne olabilir bir insanı kullanmayı sevmem heleki bu bir bayansa insana yakışan bir karekter degildir herşey önce saygıyla başlar düşüncelerin uyuşmasıyla başlar bir adım atana iki adım gitmek nekadar güzel bir insanı gülümsetebilmek nekadar güzel bir duygu öyle degilmi cebibiz boş ama olsun kalbim zengin gönlüm zengin insanın cebi doluda olsa bunu parayla insan satın alamıyor karekter meselesi dünya ihtiyaclarım için asla karekterimden ödün vermedim ama dedimya paylaşmak güzeldir paylaşılınca güzeldi insan olan insanla herzaman herşey paylaşılır bunu bilirim SAYGILAR…

  3. Cevat 5757 İstanbul beylikduzunden kültürlü ve bakımlı, bakımına özen gösteren 35 ve 55 yaşlarında olgun hanımlar numaram ****, sizden vassapdan ricam mesajlarınızı bekliyorum hanımlar elit hanımlar çokmu güven istiyorsanız karşısındayım bekliyorum mesajlarınızı bekliyorum pişman olmazsınız

  4. Slm ben Engin yaş 39 boy 175 kg 80 ela gözlü siyah saçlı sprtk yaplı ciddi gerçek güvenli zengin bir bayan arkadas sevgili arkadaş fark etmez yeterki güvenli insan olsun yaşada önem vermem yasli genc fark etmz bekar dul evli fark etmz güvenli gerçek sevgiye saygıya hadin den bir insanim gizlige de önem veririm herşey olduğu gibi tadında olacak yani her konuda güvenli sağlam dürüst bir insanim bunu zamanlan görürsünüz sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert **** msj ve ya watsp tanışalım şehir fark etmz 0543 924 ****

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here