Whatsapp Bayan Arkadaş Arıyorum

WhatsApp Arkadaşlık Evlilik Sevgili bulma Grupları

 41 yaşında dul bir bayanım, adım Zeliha.

Ben de hayatım boyunca çilelerle ve problemlerle uğraştım. Evlilik hayatım boyunca maddi durumumuz çok iyi olmadı. Bu nedenle de geçim sıkıntıları içerisinde ilişkimizde pek fazla sağlıklı yürümedi. Allah’a şükür ediyorum ki En azından bir çocuğumuz olmadı Eğer bir çocuğumuz olmuş olsaydı o da perişanlık ve rezillik içinde büyüyecekti.

Ya da büyümeye çalışacaktı ya da ne olacaksa bilmiyorum. Neyse ki böyle bir problemle karşı karşıya kalmadık. 6 senelik evliliğimizin sonunda anlaşamadığımız da karar verdikten sonra , maddi sıkıntılar  içerisinde Buluştuğumuza karar verdikten sonra birbirimizle ayrılma kararı aldık.

Her ikimiz de bu karara saygı Duyduk ve düzgün bir şekilde boşanarak Her ikimizde hayatımıza bakmaya karar verdik. Ben şu anda tekrar ailemin yanına yerleştim ve ailemle birlikte yaşıyorum. Aslında ailemin maddi durumu pek de kötü değil ama ben eşimle birlikte tek başıma savaşarak bir şeyler yapmaya karar verince istediğim şeyler yolunda gitmedi. Bu nedenle de evliliğimizi bitirmek durumunda kaldık.

Kendimden bahsetmem gerekirse dediğim gibi 41 yaşında dul bir bayanım. Ev temizliği , ütü, yemek yapmaktan çok hoşlanırım. Bunlardan geriye kalan boş zamanlarımda ise  çok fazla maddiyata ihtiyaç duymayan kitap okumak , yürüyüş yapmak , film izlemek , dizi izlemek gibi aktivitelerim bulunmaktadır. Karşımdaki insandan beklediğim ise düzgün ve samimi olması aynı zamanda yalan söylemesi yeterli olacaktır.

Bu yaşımdan sonra pek de fazla dış görünüşe önem vermiyorum. Kalp güzelliği iyi olduktan sonra her şeyin bir şekilde olabileceğine inanıyorum. Ama bunca maddi sıkıntı yaşadıktan sonra da tanıştığım ve karşımdaki insanın az da olsa maddi durumunun iyi olması ya da maddi durumu iyi değilse bile düzgün bir işe ve iyi bir maaşa sahip olması benim için çok önemlidir.

Arkadaşlar şu anda anlatacaklarım bu kadar Eğer siz de benim gibi düşünüyor ve benimle ilgileniyorsanız hemen profilimin altında bulunan ilana mesaj gönder bölümünden Kendinizi tanıtan detaylı bir yazı yazarak Benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kapalı,tesettürlü,türbanlı,İslami,feraceli,dini WhatsApp bayan arkadaş arıyorum 

Evet arkadaşlar web sitemize gelen kapalı, türbanlı, tesettürlü bayanların birçoğu evlilik, Hayat arkadaşlığı, sevgili, eş bulabilmek için geliyor olsa da bir çoğu da Kendi Dertlerini ve problemlerin anlatabilmek için WhatsApp üzerinden arkadaş olabilecekleri insanlarla tanışmak için geliyorlar.

Web sitemize her ne kadar evlilik olarak  talep gösteriliyor olsa da, son zamanlarda yaşanılan gerek kovid 19  hastalığı gerekse de maddi sıkıntılar yüzünden insanların başka insanlarla dertleşme  isteği ve problemlerini anlatma isteği doğuyor. Gerek bekar kadınların ve bayanların ailesi ile yaşadıkları problemlerini gerekse de iş hayatındaki yaşadıkları problemlerini kendilerine arkadaş gördükleri insanları anlatmaları onları rahatlatıyor ve daha pozitif düşünmeye yöneltiyor.

Bu nedenle sizde web sitemiz üzerinde sevgili olmak istemeyen ya da evlenmek istemeyen ve sadece WhatsApp üzerinden arkadaş olup dertlerini kederlerini paylaşabilmek isteyen kadınlar ve bayanlarla Tanışabilir WhatsApp üzerinden bu kadınlarla sohbet edebilirsiniz.

Web sitemize girdikten sonra bu bayanlarla Tanışabilir, yorum bölümünden sınırsız mesajlaşabilir ve WhatsApp telefon numaralarını , cep telefon numaralarını aldıktan sonra WhatsApp üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Zengin olgun, yaşlı zengin, olgun emekli zengin, yaşlı emekli zengin WhatsApp bayan arkadaş arıyorum

Belli bir yaşa gelmiş olan olgun bayanlar ve zengin bayanlar bu yaşa gelene kadar neler çekmiş olabilirler hiç düşündünüz mü.? Kim bilir neler görmüşlerdir neler, işte bizim sitemizde evlilik niyeti olmayan sevgililik niyetinde olmayan sadece dertleşmek ve sırlarını paylaşmak için gelen birçok olgun zengin bayan, olgun emekli bayan bulunmaktadır.

İnsanlarla dertlerini paylaşarak rahatlamak isteyen bu bayanlar da web sitemizde profil oluşturmuş ve sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyor. Siz de çok kolay bir şekilde bu bayanlardan bir tanesi ile arkadaş olabilir, WhatsApp üzerinden sohbet edebilir ve WhatsApp görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Bunu yapabilmeniz için web sitemize girmeniz ve buradan kendinize uygun bir bayanla tanışarak Biraz mesajlaştıktan sonra karşıdaki kişinin cep telefon numarası, WhatsApp numarası , WhatsApp sohbet numarasını elde etmeniz yeterli olacaktır. Zaten birbirinizin kafa yapısının uyduğunu düşündükten sonra, yani her ikiniz için de geçerli bu tabiki. Kriterleri sağladıktan sonra her şeyin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. 

WhatsApp arkadaş olma, WhatsApp arkadaş sohbet etme

Whatsapp arkadaş arıyorum, Whatsapp erkek arkadaş arıyorum

Whatsapp arkadaş bul, Whatsapp arkadaş arama, Whatsapp ‘tan arkadaş arıyorum, Whatsapp arkadaşlık, Whatsapp arkadaş olma niyetinde iseniz ya da bu sorulara cevap arıyorsanız gerçekten çok doğru adrestesiniz. Web sitemiz üzerinde WhatsApp ‘tan sohbet edebileceğiniz ve dertlerinizi paylaşabileceğiniz gerek erkek gerek Bayan birçok sayıda insan bulunmaktadır.

Şunu unutmayın ki sesli Cadde web sitesini Sadece sevgili olmak ve hayat arkadaşı bulmak için insanlar ziyaret etmiyor. Bunun yanı sıra güzel arkadaşlıklar kurmak ve sosyal aktiviteler de bulunmak yani tiyatroya gitmek sinemaya gitmek, bilardoya gitmek gibi birçok aktivite içinde insanlar arkadaş olmak ve birbirleri  ile diyalog halinde olmak istiyorlar.

Bunun yanı sıra da özellikle bu son zamanlarda covid 19 pandemi  nedeniyle evlerine tıkılı kalan insanlar WhatsApp üzerinden arkadaş edindikleri kişilerle WhatsApp görüntülü sohbet , WhatsApp sesli sohbet, WhatsApp görüntülü görüşme yaparak vakitlerini değerlendirmek ve dertlerini paylaşarak günlerini huzurlu geçirmek istiyorlar. Sizde bu bayanlardan ve erkeklerden bir tanesi ile Tanışabilir ve WhatsApp üzerinden arkadaşlık sohbetleri yapabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*