Van Dul Bayanlar Evlilik ve Arkadaşlık İlanları

Semiha Hanımın İlanı

Van’da yaşayan 42 yaşında dul bir bayanım adım Semiha.

Yeniden mutlu olabileceğim ve sevebileceğim erkek arkadaş arıyorum. Bu saatten sonra kimse kusura bakmasın. Evlenip hayatımı zindan edemem. Ben de herkes gibi sevgilimle birlikte gezip, eğlenmek, keyif sürmek istiyorum. Çünkü ilk evliliğimde eve hapsolmuş kalmıştım. Şimdi ise böyle bir derdim olsun istemiyorum. Bu yüzden vakit geçirebileceğim ve eğlenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Kimseden maddi bir desteğe ihtiyacım yok. Allah’a şükür kendime yetecek kadar param var.

Boş vakitlerimi değerlendirebilecek, dışarı çıkıp yemek yiyecek, film izleyecek bir erkek arkadaş arıyorum. Van’da kendime ait bir evim ve bir arabam var. Özgür bir kadın olduğum için İstediğim zaman istediğim her yere gidip gelebiliyorum. Kimsenin benden hesap sormasını istemem. Kafama göre yaşayan, genç ruhlu bir bayanım. Karşımdaki insanın da öyle pısırık olmasını istemem. Enerjisi yerinde ve kendine güvenen erkekler İlana mesaj gönder bölümünden veya yorum yap kısmından kendini yalansız, doğru bir şekilde tanıtırsa sevinirim.

Van genç, kapalı, memur, dul bayan telefon numarası

Van’da kendilerine erkek arayan, eş arayan, sevgili arayan genç dullar, kapalı dullar, zengin dullar ile sitemizde tanışabilir, iletişim kurabilirsiniz. Bedava ve ücret gerektirmeyen sitemiz insanların çok ilgisini çekiyor ve buraya gidip kendilerine ilan oluşturmaktan kendilerini alıkoyamıyorlar.

Van’da erkek arayan, sevgili arayan dul bayan telefon numarası, kapalı, açık dul bayan telegram numarası ,yaşlı, emekli zengin dul bayan WhatsApp konuşma grupları, sayesinde evlenmek isteyen dul bayanlar kendilerine erkek arkadaş bulabiliyorlar. Bir çoğu da ciddi düşünerek web sitemizi ziyaret ediyorlar. Öylesine arkadaş bulmak için ziyaret edenlerin sayısı çok az.

Kalite ve düzgün bir evlilik gerçekleştirmek isteyen dul kadınlar elinden gelen sabrı ve çabayı göstermektedirler. Sizlerde bir an önce kendinize uygun evlenmiş boşanmış, dul bayanlar ile vakit kaybetmeden bir hayata başlayabilirsiniz. Karşılıklı güven sağladığınız sürece emin olun ilişkiniz uzun süreli olacaktır.

Van’da erkek arkadaş arayan, sevgili arayan dul bayanlar

Eğer gerçekten ve ciddi bir evlilik kurmak istiyorsanız Van’da erkek arayan dul bayanlar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizler de ciddi bir ilişki kuracak evliliğe adım adım ilerleyeceksiniz. Elinizde böyle bir fırsat varken bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bedava, ücretsiz dul bayan bulma, dul bayan arama, sitemiz sayesinde bu dediklerimin hepsini kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 Van dul bayanlar başlarından kötü bir evlilik geçmiş, eşini kaybetmiş olan erkek arkadaş arayan genç dul bayanlar, sevgili arayan Üniversiteli dul bayanlar, koca arayan emekli, zengin, yaşlı dul bayanlar hayatlarında ikinci baharı hatta üçüncü baharını yaşamak isterler. Bu onların en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum.

İstanbul, Antalya, Sivas, Samsun, Tokat, Bursa gibi şehirlerimizden de kendinize uygun, evlenmek isteyen, sevgili arayan birbirinden güzel memur, Türkmen, gürcü, Azeri dul bayanlar ile iletişim halinde olabilirsiniz. Sonuçta artık hayatımıza sokmuş olduğumuz teknoloji sayesinde birbirinize çabuk bir şekilde ulaşabileceksiniz. Hepimizin elinde cep telefonu denen bir alet var.

Van dul bayan Facebook, Twitter, Instagram Sosyal Medya Mecraları

Ne yazık ki bazı insanlar anlamsız bir şekilde evlilik yapıp kısa süre sonra boşanıyorlar. Birbirlerini yakından tanımadıkları için evlilikleri maalesef uzun süre sürmüyor. Bu sebepten dolayı hayatlarının sonuna kadar bir insana güvenmek de zorluk çekiyorlar. Başından kötü evlilik geçmiş dul kadınlar bir cesaretle kendilerine yeniden erkek arkadaş veya koca aramaya karar veriyorlar.

Üstelik bazıları kendilerine Facebook adresi, Twitter adresi üzerinden sevgili bulmaya çalışıyorlar. Fakat bu durumda zorlandıkları zaman bedava olan sitemize girip burada kendilerini tanıtan ilanlar oluşturuyorlar. Bu şekilde şansları olduğundan daha fazla yüksek oluyor. Şanslarını web sitemiz üzerinde deneyen dul bayanlar, olgun dul bayanlar, yaşlı dul bayanlar, genç dul bayanlar amaçlarına kısa sürede ulaşabiliyorlar.

Sizlerde Van’da yaşayan dul bayan Facebook takipleşme, genç dul bayan Twitter adresi, üniversiteli, kapalı, türbanlı dul bayan Pinterest, Parası olan dul bayan Telegram, memur, engelli, kimsesiz dul bayan Twitter adresleri ne ulaşmak ve bu adresleri takip etmek istemez misiniz? Bu sayede birbirinizi daha hızlı tanıma fırsatını yakalayacaksınız.

Serap Hanımın İlanı

Van’da 23 yaşında genç dul bir bayanım adım Serap.

Evet arkadaşlar ne yazık ki 18 yaşında yanlış bir karar verip aptalca bir evlilik gerçekleştirdim. Bu yüzden çok büyük pişmanlıklar yaşadım ve bu pişmanlıklarımın bedelini ödedim. Hala ödemeye devam ediyorum. Çünkü ailem benimle artık konuşmuyor ve beni hiçbir şekilde kabul etmiyorlar. Çünkü en başından beri karşımdaki insanın yanlış bir insan olduğunu söylemişlerdi. Ben ise onları dinlemeyip onlardan habersiz bir şekilde gidip evlendim. Sonunda ne yazık ki ailem haklı çıktı.

Şimdi ise kendime bir sevgiliden ziyade bir arkadaş, dost, sırdaş arıyorum. Uzun süren bir arkadaşlığımız olsun istiyorum. İyi günümde, kötü günümde, mutlu olduğum anlarda benim yanımda olsun ve bana destek olsun istiyorum. Tek başıma yaşıyorum bu yüzden geçirmem biraz zor oluyor. Maddi durumu iyi olursa benim açımdan çok iyi olur. Sizler de benimle tanışmak istiyorsanız ilana mesaj gönder bölümünden nelerden hoşlandığınızı, nerede yaşadığınızı, kaç yaşında olduğunu söyleyin bu şekilde tanışıp bir arkadaşlık kuralım.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*