Sivas Koca Arayan Bayanlar Eş Arayanlar, Eş Bulma Sitesi

Koca Arıyorum, Çok Yalnızım…

34 Yaşında Türbanlıyım Adım Sevilay

Sivas’ın Zara ilçesinde ailemle birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Kendimi gerçekten çok yalnız, kimsesiz hissediyorum. Bu yüzden ben de kendi yuvamı kurmaya karar verdim. Dinine düşkün, dürüst, içinde Allah korkusu olan bir erkek arıyorum. Ben bütün dini vecibelerimi yerine getiriyorum.

Allah’a çok şükür bu zamana kadar yüzümü yere eğecek hiçbir şey yapmadım. ailem de artık evlenip bir yuva kurmamı istiyor. Benim de en büyük hayallerimden bir tanesi kendime göre bir erkek bulup evlenmek. Fakat bir türlü çevremden kendime göre, kriterlerime göre birisini bulamıyorum. Bir de burada şansımı deneyim dedim.

Sivas’ta terzilik yapıyorum. İşimi gerçekten çok severek yapıyorum. Evlendikten sonra Sivas’ta yaşamak istiyorum. Çünkü aileme yakın olmak ve onların yanında olmak istiyorum. Kendileri oldukça yaşlı insanlar. Eksikleri, sıkıntıları, dertleri sırasında ben de onların yanında olmak isterim. Daha önce başınızdan bir evlilik geçmiş, boşanmış olabilirsiniz.

Sadece çocuğunuzun olmasını istemem. Evlendikten sonra belki istersek biz bir çocuk sahibi oluruz. Çocuklarla aram iyidir. Ama illa çocuk sahibi olmak istiyorum diye tutturmam. Sonuçta birlikte karar vereceğimiz bir durum bu. Bunu konuşmak için şu anda çok erken. Tutumlu, sadık, tertipli bir kadınım.

Boş yere para harcamaktan hiç hoşlanmam. İsraf etmek hiç bana göre bir şey değil. Sonuçta başka insanlarında hakkını yediğimi düşünüyorum. Beni ben olduğum için sevecek, kabul edecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Bazı insanlar ben türbanlıyım de benimle konuşmak istemiyorlar.

Tamamen onların görüşlerine saygı duyuyorum. Sonuçta ben böyle bir insanım. Beni böyle kabul edecek bir eş bulursam vakit kaybetmeden evlenmeyi düşünüyorum. Eğer sizde bu söylediklerimi okuyup, ben bu kadınla evlenirim diyorsanız bana mesaj, yorum yazmanız yeterli olacaktır. Allah’a emanet olun arkadaşlar.

Sivas koca arayan bayanlar, eş arayan beyler Sitesi

Öncelikle merhaba arkadaşlar. 2022-2023 evlilik, arkadaşlık sitemize hoşgeldiniz. Umarım burada yapacağınız aramaları sonuçlarından memnun kalırsınız. Aslında insanlar evlenip, yuva kurmak istiyorlar. Tek sorunları kendilerine göre bir eş, koca bulamamaktır.

Bu konuda da onları yalnız bırakmayan sesli cadde sorularına cevap olacaktır. Sivas zengin koca arayan bayanlar, memur eş arayan beyler, eş Arayan emekli beyler, Genç koca arayan yaşlı kadınlar, koca arayan genç ve birbirinden güzel kadınlar web sitemizi ziyaret ederler.

Burada kendilerine uygun birisini bulduktan sonra evlilik, arkadaşlık kararlarını verirler. Eğer sizde gerçekten bir yuva kurmaya, mutlu olmaya karar verdiyseniz sizleri internet sitemize bekliyoruz. Bir çok insan bizim sayemizde kendilerine uygun bayan, erkeklerle tanışıp ilişkilerini, yuvalarını kurdular.

Sivas’ta koca arıyorum, Sivas’ta gerçek eş arıyorum, Sivas’ta ciddi eş, koca arıyorum diyenlerin sitesi olmaktan gerçekten büyük mutluluk duyuyoruz. Siz değerli üyelerimizin sitemizi ziyaret ettiğini gördükçe içimde daha fazla çalışma hevesi geliyor.

Sivas eş arayanlar, koca arayanların telefon numarası, mesajlaşma numarası bulma

Kendinize eş, koca bulmak için sadece Sivas’ta yaşamanıza gerek yok. İstanbul, Adana, Antalya, İzmir, Şanlıurfa şehirlerinden eş, koca bulmak isteyenler insanlar da bizim sitemizi ziyaret edebilirler. Türkiye’nin, dünyanın birçok şehrinden ziyaretçilerimize kapılarımızı açıyoruz.

Sonuçta yalnız, mutsuz olan insanlar sadece Türkiye’de yaşamıyorlar. Sivas eş emekli beylerin telefon numarası, koca arayan kapalı, türbanlı, tesettürlü kadınların WhatsApp numarası, yakışıklı koca arayan üniversiteli, genç kadınların Telegram numarası, memur eş arayan erkeklerin mesajlaşma numarası, kimsesiz, engelli eş arayan beylerin cep numarasını sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Artık herkesin kullanmış olduğu cep telefonları var. Bu cep telefonlarımız artık boş yere sırtımıza yük olmayacak. Bu sayede sizlerde cep telefonu üzerinden eş arayan, koca arayan insanlarla rahat, hızlı bir şekilde mesajlaşma, konuşma yapacaksınız. İki insan birbirini tanımadan, konuşmadan, sohbet etmeden nasıl tanıyabilir ki?

Sizlere sunmuş olduğunuz bu fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü biz gece gündüz demeden sizleri mutlu etmek için sürekli çalışıyoruz. Gerçekten bu site için çalışmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Eğer sizleri mutlu ediyorsak Her zaman çalışmaya devam edeceğiz.

Sivas eş arayan erkekler, koca arayan bayanların Facebook, Twitter, Instagram Tiktok hesapları

Artık herkes taliplerini internet üzerinde bulunan evlilik, izdivaç sitelerinde ağrıyor. Siz hala çevrenizden mi arıyorsunuz? Eğer böyle bir şey yapıyorsanız emin olun çok büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Çünkü artık böyle şeyler eskide kaldı.

Gençler, yaşlılar artık sevdiği, seveceği insanları internet üzerinden arıyor. Sivas koca arayan dul bayan Twitter adresi, eş arayan erkekler Facebook adresi, koca arayan zengin, olgun bayanlar İnstagram adresi, koca arayan yabancı, yalnız kadınlar, adresleri, hesaplarını bizim sitemiz üzerinde gönül rahatlığıyla paylaşırlar.

Biliyorlar ki burada bütün sorularının cevaplarını bulacaklar. Bu yüzden güvenlikleri, ciddi internet sitemizde istediği kadar vakit geçiriyorlar. Üstelik Türk Koca arayan yabancı kadınlar, internette koca arayan bayanlar, Almanya’da koca arayan bayanlar da gönül rahatlığıyla internet sitemizi ziyaret ederler. Başta söylediğim gibi tüm insanlara yardım etmekten mutlu oluyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*