Sevgili Bul, Sevgili Bulma

Sevgili bul , sevgili bulma, sevgili arıyorum, Sevgili bulma sitesi

33 yaşında genç bir bayanım. Ben de Herkesin yaptığı gibi bir erkek arkadaş ve hayat arkadaşı bulma amacıyla sitede bulunuyorum. Neticede bu bir  arkadaşlık ve izdivaç Sitesi Ben de erkek arkadaşı aradığım için buradayım.

Size kısaca kendimden bahsedeyim. Bir mağazada müdürlük yapıyorum. Maaşım iyi sayılabilir. Aslında üniversiteden işletme mezunuyum ama çok fazla iş imkanı olmadığı için mecburen böyle bir mağazada çalışma gereği duydum. Ama bir işletmede  işletme müdürü olarak görev yapsaydım, bu kadar maaş alabilirmiydim gerçekten bilmiyorum .

Arabamı aldım, kendi evimin kredisini ödüyorum neredeyse bitmek üzere . Yaklaşık olarak 11 senedir çalışıyorum. Bununda ekmeğini artık yemem lazım değil mi? Evet ben de öyle düşünüyorum ve ekmeğini yemeye başladım. Hiçbir şeyde gözüm kalmıyor istediğimi alıp giyebiliyorum, istediğimi alıp yiyebiliyorum , İstediğim yere gidip istediğim gibi gezebiliyorum.

Yani özgürlüklerim ve maddi konuda hiçbir problemim yok . Takdir edersiniz ki, zaten tek başıma yaşıyorum ve çıkıp gezme de , vakit geçirme de hiçbir sıkıntım yok. Önemli olan sadece kafamın uyuyabileceği Daha doğrusu kafa yapımın uyabileceği ve mutlu olabileceğimiz , güzel günler, mutlu günler geçirebileceğimiz bir sevgili, erkek arkadaş bir hayat arkadaşı arıyorum.

Size anlatmak isteyeceklerim şimdilik kısaca bu kadar. Benimle alakalı merak ettiğiniz şeyler var ise ve daha fazla Detay öğrenmek istiyorsanız hemen profilimin altındaki ilana mesaj gönder bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Ve benimle alakalı sormak istediğiniz soruları sorarsanız size cevap veriyor olacağım. Umarım birlikte güzel bir ilişkiye başlar ve mutlu bir hayat yaşarız. 

Kapalı , tesettürlü , türbanlı, İslami, Ciddi ve Gerçek, dini Sevgili bul

Siz de zaten birçok insanın yaptığı gibi web sitemize gelerek babiri caizse sanki karşımızdaymışsınız gibi sevgili bul demek istiyorsunuz. Biz de sizin bu talebinizi geri çevirmiyor ve size istediğiniz kriterlerde ve Size uygun bir sevgili bulmaya çalışıyoruz.

Sesli Cadde olarak her gün yüzlerce binlerce kapalı, tesettürlü, genç  türbanlı, olgun türbanlı tesettürlü, yaşlı kapalı ve tesettürlü, zengin kapalı, tesettürlü sevgili  bul diyen insanlara mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer siz bu niyetle bizim sitemize geldiyseniz Bizim de sizi boş çevirme şansımız bulunmuyor.

Zaten biz bu siteyi kurarken Siz ve sizin gibi değerli ziyaretçilerimizin istekleri ve taleplerine cevap verebilmek amacıyla kurduk. Bu nedenle sizi Buradan bir sevgili bulmadan göndermeyeceğiz.

Sesli Cadde Sevgili bul , sevgili bulmak istiyorum, diyenlerin Uğrak mekanlarından bir tanesidir. Sende ne demek istediğimizi buradan bir sevgili bulduğunda ve yeni, mutlu bir hayata adım attığında anlayacaksın.

Genç, güzel, üniversiteli , genç Köylü, genç zengin Sevgili bul

Birçok insan arkadaşlarına bana sevgili bul diyebiliyor. Ama ne kadar sonuç alabiliyor ki? sonuç neredeyse tam bir fiyasko .! Bu nedenle arkadaş ortamından ve çevresinden istedikleri taleplere cevap bulamayan değerli ziyaretçilerimiz sesli caddeye gelerek onlara yardımcı olmamızı istiyor.

Her gün sesli caddede yüzlerce binlerce genç erkek, yakışıklı erkek , zengin erkek sitenizde Bana genç, güzel, Üniversiteli, genç Köylü, genç zengin Sevgili bul diyerek bizimle iletişime geçiyor. Aslında bunu bize bir birebir Söylemiyor Ama burada bulunması ve profil oluşturması , aynı zamanda oluşturulan profillerin altına yorum yaparak erkek arayan bayanlar ve kadınlarla iletişim çabası içerisine girmesi bize bu anlamı çıkartıyor.

Biz bundan bunu çıkartıyoruz. Teknik ekibimiz ve yazarlarımızla birlikte gece gündüz haftanın 7 günü verdiğimiz Emek neticesinde sizlerin mutluluğa eriştiğini görmek bizim için apayrı bir gururdur.

Siz de biraz çaba sarf edip mutlu olacak bir bayan ve kız arkadaş, sevgili bulabilirseniz Gerçekten  hem kendinizi, hem karşınızdakini, hem de bizi fazlasıyla mutlu etmiş olursunuz.

Yaşlı, olgun, yaşlı  zengin sevgili, olgun zengin sevgili, emekli Sevgili bul

Her yaştan insan olgun bir bayanla arkadaşlık yapmak ve sevgili olmak ister. İstediğini de zaten biz her gün görüyoruz. Genç erkekler, 30 – 35 – 40  yaşındaki erkekler hayatta daha çok tecrübe edinmek ve hayata karşı daha dik durabilmek için olgun bayanlar, yaşlı bayanlarla sevgili olmak ve onlarla bir  yaşam sürmek istiyorlar.

Çünkü olgun ve yaşlı bayanlardan çok fazla tecrübe edeleceklerini düşünüyorlar. Bu nedenle onlara karşı, olgun, yaşlı zengin bayanlarda karşı his besleyip  enerjisi yüksek birlikte çok rahat gezebilecekleri ve çok rahat seyahat edebilecekleri, hayata dair daha çok şeyler paylaşabilecekleri genç erkekleri tercih ediyorlar.

Bu nedenle de web sitemizde yaşlı, olgun, zengin olgun Sevgili bul diyerek genç arkadaşlarımız ve 30, 35, 40, 45 yaşındaki erkek arkadaşlarımız ziyaret ediyor. Bizde herkesin her talebine karşılık verdiğimiz gibi, bu bayanların ve erkeklerin de isteklerini kırmıyor onları da bir araya getirmek için gece gündüz çalışıyor ve emek sarf ediyoruz. Siz de çok güzel bir ilişkiye başlayabilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Sevgili cep numarası bul, sevgili cep telefon numarası bul, sevgili WhatsApp numarası bulmak istiyorum, sevgili WhatsApp görüntülü görüşme numarası bul

Evet bul diyorsunuz da, demek ne kadar kolay değil mi? nereden bileceksiniz ki, zaten sevgili cep numarası bul, sevgili cep telefon numarası bul, sevgili WhatsApp numarası bulmak istiyorum , sevgili WhatsApp sohbet bul , Telegram sohbet bul , Telegram numarası bul demenin ne kadar zor ve gerçekten de bahsettiğiniz kadar cevap verilebilecek ve gerçekleştirilebilecek bir istek olmadığını.

Ne yazık ki üzülerek belirtmeliyim ki; cep telefonu ve diğer numaralar insanların kişisel şahsına ait bilgilerdir. Bu bilgileri hiç kimse kafasına göre sağda solda paylaşamaz. Bunun için dikkat etmeniz gereken şey, daha doğrusu izlemeniz gereken yol, kendinize uygun birisini bulup, biraz mesajlaşıp, düzgün, samimi bir iletişim yakaladığınız zaman uygun bir dille ve kibarca bu bilgilerden bir veya birkaçını isteyebilirsiniz.

Bu şekilde almadığınız veya bulamadığınız sürece hiç kimsenin telefon numarasına, cep nosuna ulaşma şansınız yok bunu aklınızdan çıkarmayın lütfen. 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*