Sevgili Arayanlar İlanları Sitesi

genç sevgili arayanlar, dul sevgili arayanlar, üniversiteli sevgili arayanlar , ücretsiz sevgili arayanlar sitesi

26 yaşında genç bir bayanım. Adım Yeliz. Üniversiteyi bitirdikten sonra iş yaşantısına atıldım. İş hayatım Aslında çok kötü gitmiyor. İyi bir maaşım ve mutlu sayılabilecek bir işim var. İş arkadaşlarımla oldukça samimi ve hiç problem yaşamadan hayatıma devam ediyorum. Yaklaşık 2 sene önce annemi trafik kazasında kaybettim. Çok acı bir durum ki babam ayrı trafik kazasından sağ çıkarken annemi kaybetmek durumunda kaldım.

Babam 56 yaşında herhangi bir hastalığı ve kronik problemi olmayan bir adamdır. O tek başına yaşayabileceğini karar verdikten sonra benim hayatımda birinin olmasını ve kendime ait bir yaşantı kurmamı istiyor benden, aslında bunu ben de en az onun kadar istiyorum. Çünkü mutlu bir yaşam sürmek ,ve güzel bir hayatımın olması benim en doğal hakkım.

Babamı yalnız bırakmak aslında bana birazcık onu yüzüstü Bırakmak gibi gelse de, aslında öyle olmadığını Herkesin bir Yaşamının olması gerektiğini ve Yeni Bir Hayata adım atması gerektiğini düşünüyorum. Kafam gelgitler yaşarken doğru kararı vererek buradan kendime bir sevgili bulmaya karar verdim.

Neticede Tohumunda istediği ve Benim de en çok istediğim şeylerden bir tanesi yeni bir yuva kurmam ve kendi evimde kendi eşime hizmet etmem geri. Kendimden bahsetmem gerekirse ev temizliği ve ev işleri yapmaktan çok hoşlanırım. Onun haricinde  kendime ait bir arabam var. Gezmekte ve dışarıda vakit geçirmekle alakalı Çok fazla problem yok.

Ben de diğer insanlar gibi mutlu olmak ve güzel bir yaşam sürmek istiyorum. Sen de benim gibi düşünüyorsan benim iletişime geçmek çok kolay. Hemen profilimin altındaki ilana mesaj gönder bölümünden kendini detaylı bir şekilde tanıtırsan benim de seni tanımak için daha fazla şansım olacaktır.

Kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı, İslami, dini sevgili arayanlar

Birçok erkek ve zengin erkek kendilerine, kendi görüşlerinde olan ve aynı dünya görüşüne sahip olan kadınlar ve bayanlarla sevgili olmak istiyorlar.  Bu nedenle de dini vecibelerini ve dini görevlerine sadık olan erkekler, zengin erkekler, bayan arayan erkekler internet üzerinde kendisine kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı ve İslami dini bayanlar arıyorlar.

Web sitemiz her insana hizmet verdiği gibi bu konuda da sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Web sitemize girdiğiniz andan itibaren yüzlerce binlerce profil arasından kapalı türbanlı birçok bayanla arkadaş olma ve tanışma şansımız bulunmaktadır. Yalnız her konuda olduğu gibi daha doğrusu her bayan ve kadın da olduğu gibi, bu bayan ve kadınlara karşı da yaklaşımınız ve samimi olmanız çok önemlidir.

Unutmayın ki her bayan kibardır ve her bayan doğruluğu dürüstlüğü ister. Sizde doğru ve dürüst bir şekilde yaklaştığınız zaman buradan bir sevgili bulmanız, hayat arkadaşı bulmanız an meselesidir.

Suriyeli, Rus, Makedon ,Türkmen , Moğolistanlı Azeri Özbek sevgili arayanlar

Türk bayanlar ve kadınlar olduğu gibi aynı zamanda ülkelerinden ülkemize göç etmiş ve burada yaşayan bayanlardan da sevgili olmak isteyen insanlar vardır. Web sitemizde Rus , Suriyeli, Makedon , Türkmen , Moğolistanlı, Bulgar sevgili arayanlar da oldukça fazla sayıdadır. Bu nedenle bizde web sitemizde bu ilanlar ayar vermeye dikkat ediyoruz.

Siz de kendinize yabancı bir bayan arkadaş , hayat arkadaşı, sırdaş arıyorsanız Kesinlikle doğru adrestesiniz. Sesli Cadde her konuda olduğu gibi bu konuda da sizi hiçbir şeyden mahrum bırakmıyor ve mutluluğa giden yolda aklınızdan ve hayal izden ne geçiyorsa size yardımcı olmaya çalışıyor.

Biz diğer sitelere göre bir adım öndeyiz ve sizin mutluluk için neler istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden gece gündüz çalışıyor ve size hizmet vermeye çalışıyoruz. Siz de biraz çaba ve gayret gösterirseniz mutlu size ne kadar yakın olduğunu çok kısa zamanda görebilirsiniz.

Dul, olgun dul, yaşlı dul , zengin dul , yaşlı zengin dul , emekli zengin dul sevgili arayanlar 

Artık ülkemizde bir çok şey değişmeye başladı. Bayanlarda İş hayatına atılıp kendi işlerini kurup ya da başkalarının yanında çalışarak çok başarılı olabiliyorlar. Bu başarıları da onlara para ve maddi imkan sağlıyor. Dikkat edersiniz ki, ülkemizde birçok evi, arabası, yazlığı olan bayan bulunmaktadır.

bunlardan gerek genç gerekse de olgun , yaşlı, zengin sevgili arayan bayanlar,  yaşlarının geçmiş olması ve belli bir aşamayı geçmiş olmalarından dolayı arkadaş çevrelerinde ve sosyal ortamlarında kendilerini erkek arkadaş, genç erkek arkadaş , zengin erkek arkadaş bulamıyorlar.

Ya da bu isteklerini kolayca dile getiremiyorlar. Onların yaşının geçmiş olması onlara dezavantaj sağlıyor gibi kafalarında canlanıyor. Ama bunun böyle olmadığını Hemen hemen herkes biliyor. insanlar yaşı kaç olursa olsun hangi yaşta olursa olsun mutluluğu sonuna kadar hak ediyor.

Siz de bu şekilde maddi durumu iyi olan ve bir önceki eşinden boşanmış veya daha önce hiç evlenmemiş olan olgun , yaşlı , zengin dul bayanlardan bir tanesi ile tanışabilir ve mutlu bir hayat yakalayabilirsiniz.

Genç, yakışıklı, parası olan, zengin yakışıklı, zengin genç erkek sevgili arayanlar

Birçok bayan artık maddi sıkıntılardan ve geçim sıkıntısından sıkılmış durumda , gerek genç olsun gerekse de olgun bayan hiç fark etmiyor artık Parası olan ve zengin bir erkekle tanışarak Hayatta hiçbir maddi sıkıntı çekmeden çok güzel bir yaşam sürmek istiyorlar. Web sitemiz üzerinde kapalı, türbanlı, tesettürlü birçok bayan kendisine yakışıklı ve genç sevgili arıyor.

Bunun yanı sıra,  üniversiteli, genç, Köylü genç, türbanlı, tesettürlü, islami genç bayanlarda genç, yakışıklı, parası olan zengin erkek sevgili arayanlar kategorisindedir. Sizde bu bayanlardan bir tanesi ile veya bu erkeklerden bir tanesi ile tanışarak yaşantınızı çok güzel hale getirebilirsiniz.

Tabii ki hayatta her şey maddiyat demek değil. karşınızdaki insanla tanışmadan önce maddi durumundan ziyade o insanı sevip sevemeyeceğinizi ve güzel bir yaşam yaşayıp yaşayamayacağınıza dikkat etmelisiniz. Bu kriterleri göz önünde bulundurduktan sonra zaten mutlu olmamanız için hiçbir neden yoktur.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*