Şanlıurfa 40 ve 50 Yaş Arası ve Üstü Bayan Arkadaşlık Sitesi

Şanlıurfa 50 Yaş ve 60 Yaş Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi İlanları

Şanlıurfa’da Yaşıyorum 44 Yaşında Türbanlı Olgun Bir Bayanım Sevgili Arıyorum.

Şanlıurfa Harran’da yaşıyorum 44 yaşında türbanlı bir bayanım. Daha önce bir kere evlendim ve eşim kalp krizi geçirmesi sonucunda rahmetli oldu. Bu olay 5 sene önce yaşandı. Tabii en başında çok üzüldüm ve yıprandım Ama insanoğlu Neticede her şeye zamanla alışıyor. Şu anda bir iş ile uğraşmıyorum ev hanımıyım. Daha önce eşimle çalışıp aldığımız evin kirasını alıyorum. Tek geçim kaynağım bu. Hani derler ya Kendi yağımda kavruluyorum onun gibi bir şey. Hayata küsmek için yaşımın çok genç olduğunun farkına vardım. Sonuçta ölenle Ölünmüyor. Ben de kararımı verdim ve şimdi kendime bir erkek arkadaş arıyorum. Türbanlı ve olgun bir bayanım.

Bazı insanlar ben türbanlı olduğum için benimle arkadaşlık yapmak istemediler. İyi ki de en başından renklerini belli etmişler. Yoksa ben böyle cahilce düşünen insanlarla zaten kesinlikle arkadaşlık yapmazdım. Evimin önünde küçük bir bahçe var Onunla ilgileniyorum domates biber salatalık ekiyor ve yazın her şeyimi bahçemden yiyorum. En çok sevdiğim işlerden birisi zaten bağ ve bahçe işleriyle uğraşmak.

Tek ve kimsesiz başında zaman Ancak bu şekilde geçiyor. Arada arkadaşlarına sokağa çıkıp kafelere çay bahçelerine gidip oturuyor ve eğleniyorum. Ama arkadaşlarımın hepsi evlendiler ve Mutlular gerçekten onların hayatlarına özeniyorum. Şu an için evlilik düşünmüyorum ama ileride belki olabilir. Bu tanışacağım ve sevgili olacağım Erkek arkadaşıma bağlı. Eğer birbirimizi çok sever ve güvenirsek neden evlenmeyelim?

Ben de bir yuvam Başımda bir eşim olsun isterim. Ama şu an için sadece kendime bir erkek arkadaş bularak biraz onu tanımak ve yalnızlığıma çare bulmak. Tanışacak olduğum kişinin maddi durumu biraz iyi daha iyi olur. Öyle Çok yükseklerde gözüm yok Sadece biraz daha rahat ve huzurlu hayat geçirebilmek için paraya ihtiyaç var. Güvenilir Sadık ve dürüst bir erkek arkadaş arıyorum. Bana kesinlikle yalan söyleyecek de beni kandırmayacak bir Bey ile tanışmak istiyorum. Bence çok çok bir şey istemiyorum. Herkes hayatında sadakat ve sevgi ister. Bunun dışında Zaten insana çok da çok bir şey gerekmez.

 

Şanlıurfa erkek arkadaş arayan olgun 30 Yaş 40 Yaş Bayanlar Telefon Numaraları

Şanlıurfa gerçekten kültürü ile diğer şehirlerimizden çok farklı bir yerdir. Daha önce gitmedim ama gitmeyi ve gezmeye çok istiyorum. kültürel yapıları o kadar güzel ki insanın gözünü doyuruyor. Burada yaşayan insanlar Ailelerine kültürel yapılarına bağlı olan insanlardır. Burada yaşayan zengin ve olgun kadınlar erkek arkadaş ve sevgili aradıklarını çevrelerindeki insanları söylemekten çekinirler. Çünkü çevreleri tarafından bu durum dilden dile dolanırsa çok hoş olmaz.

O yüzden Şanlıurfa’da zengin olgun kadınlar cep telefon numaralarını evlenmek isteyen emekli ve dul kadınlar cep telefonu mesajlaşma bilgilerini erkek arkadaş arayan yaşlı ve zengin bayanlar cep numaralarını dul ve kapalı kadınlar mesajlaşma bilgilerini tesettürlü ve türbanlı kadınlar ücretsiz ve bedava mesajlaşma numaralarını sitemizde paylaşarak kendilerine sevgili veya eş ararlar. Bu şekilde şansları ikiye katlanır ve aradıklarını bulurlar. Bu şekilde çevrelerindeki baskılardan kurtulurlar ve daha rahat bir şekilde sevgili bulurlar.

Şanlıurfa sevgili arayan olgun 50 Yaş ve 60 Yaş WhatsApp numaraları Sevgili Bulma Sitesi

WhatsApp uygulaması cep telefonlarımızı aktif bir şekilde kullandığımız uygulamalardan bir tanesi. Çünkü WhatsApp sayesinde kadınlarımız ve kızlarımız fotoğraf veya video paylaşıp arkadaşlarına veya ailelerine gönderebiliyorlar. Ayrıca WhatsApp üzerinden iletişim kurmak mesajlaşmak oldukça kolay. Hatta eğlenceli bile birbirinden farklı ve değişik emojilere sahip. Insan konuşurken veya mesajlaşırken keyif alıyor.

Kendinizi bu teknolojiden mahrum bırakmayın. Şanlıurfa’da yaşayan olgun ve zengin kadınlar WhatsApp mesajlaşma numaraları Şanlıurfa’da yaşayan erkek arkadaş arayan emekli ve yaşlı kadınlar WhatsApp iletişim numaraları sevgili arayan dul ve olgun kadınlar WhatsApp bedava mesajlaşma numaralarını erkek arkadaş arayan kapalı tesettürlü ve türbanlı bayanlar WhatsApp konuşma ve yazışma numaralarını kendi profillerinde paylaşarak sizin onlara bir an önce ulaşmanızı beklerler. Değerli sitemize giren insanlar bu siteye girdiğiniz zaman ve insanları tanıştığınız zaman hiçbir şekilde ücret ödemeyeceksiniz. Sesli Caddesi.com sitemiz olarak sizler için gece gündüz çalışarak sitemizi güncel tutuyor ve geliştiriyoruz. Bizler istiyoruz ki 2023/2024 yılında hiç kimse kimsesiz kalmasın ve herkes bir an önce evlenip yuvasını kursun.

Şanlıurfa 45 Yaş 55 Yaş Arası ve Üstü erkek Arkadaş arayan olgun yaşlı ve dul bayanlar

Zengin olmak için ömrünüzün sonuna kadar çalışmanız ya da dedenizden veya babanızdan size miras kalması gerekir. Hayat o kadar pahalı ki hele şu dönemde kimse kolay kolay çalışarak zengin olamıyor. Birçok insana aile mirası kalıyor ve Belki o zaman paranın Üstüne para katarak zenginliğe ulaşabiliyor. Onun dışında birçok insanın zaten geçim sıkıntısı var ve her şey çok pahalı. Bu sıkıntılardan yana dert yanan Şanlıurfa’da yaşayan zengin erkek arkadaş arayan olgun ve emekli kadınlar zengin sevgili arayan dul ve kapalı bayanlar zengin erkek arkadaş arayan emekli ve yaşlı kadınlar zengin erkek arkadaş arayan köylü kızları, kapalı köylü kadınlar zengin sevgili arayan tesettürlü kapalı türbanlı başörtülü kadınların sayısı oldukça çok.

Hayatlarında Hep sıkıntı çekmiş ve istedikleri hiçbir zaman kolay  yaşamları olmamış kadınlarımız ve bayanlarımız zengin erkek bularak evlenirler veya yuva kurarlar. Çünkü bu saatten sonra pek de çok bir çareleri kalmamıştır. Bu demek değil size sadece paranız için sevecekler! Elbette ki gerçekten aşık olduğu için ve size değer verdiği için sizinle bir evlilik kuracak veya arkadaş olacaklar.

Şanlıurfa 35 Yaş 45 Yaş Arası ve Üstü olgun kadınların İnstagram Twitter ve Facebook Tiktok Adresleri

Facebook Twitter Instagram sosyal medyalar çıktığında birçok insan doğru düzgün kullanmayı bilmiyorlardı. Ama şimdi bu küçücük bir çocuğun elini telefonu verseniz hemen sosyal medya giriyor ve hepimizden iyi kullanıyorlar. Artık insanlarımız Facebook Twitter Instagram kullanmakta o kadar çok ustalaştılar ki kimsenin elinden cep telefonu düşmüyor. Hatta bazılarınız bir tane hesap açmakla yetinmiyor ardından ikinci hesabında açıyor. Çevremizdeki ve yakınlarımız da ki insanların neler yaşadıklarını nerelere gittiklerini Facebook’a attığı fotoğraflardan Twitter’a attıkları videolardan Instagramda çektikleri durum videolarından görebiliyoruz. Hatta yer bildirimi yapıyorlar ve Nerede olduklarını görebiliyoruz. Bundan 20 sene önce kim derdi ki böyle bir şeyin olacağını.

Şanlıurfa’da yaşayan ve sevgili arayan kadınlar sosyal medya hesapları ve profillerinı faydalı bir şekli kullanarak kendilerini erkek arkadaş bulurlar. Profillerinde aynı şu şekilde paylaşıyorlar; Şanlıurfa’da erkek arkadaş arayan kadınların Facebook hesap bilgileri sevgili arayan dul ve olgun kadınların Twitter profil bilgileri erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı kadınların Instagram hesapları ve profilleri zengin koca arayan kapalı ve türbanlı kadınların Facebook mesajlaşma bilgileri WhatsApp üyelik gerekmeden konuşma bilgileri bu şekilde kendilerine daha kolay erkek arkadaş veya sevgili bulabiliyorlar. Daha önce sitemize girip bu şekilde evlenen bir sürü insanımız oldu.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*