Şanlıurfa Kız Arkadaş Bulma, Kız Arkadaş Arama

Şanlıurfa Kız Arkadaş WhatsApp Numaraları

Zeynep ‘in İlanı;

Adım Zeynep herkese merhabalar Şanlıurfa’da ikamet ediyorum. Buraya evlenmek istediğim için kendimi tanıtan bir ilan yazdım. Uzun süredir Şanlıurfa’da yaşıyorum daha önceden Kayseri’de ikamet ediyordum. 45 yaşındayım.Üstelik dünyalar tatlısı bir tane de kızım var. İlkokul öğretmenim aslında buraya tahinim çıktığı için geldim. Buralar alışmak biraz zaman aldı ama bende kolay bir şekilde alıştım. Burada kızınla anlaşarak küçük güzel bir evde yaşıyoruz. Eşimden ayrılalı yaklaşık 10 sene oldu.

Dediğin gibi neredeyse 10 senedir hayatımda hiç kimse yok. ben de artık kendi hayatımı kurmaya karar verdim. İşte bu yüzden bu siteye girerek burada bir profil oluşturdum. Bu konuyu kızımla da konuştum beni gayet normal karşıladı ve bu isteğimi kabul etti.evleneceğim kişi veya tanışacağım kişi daha önceden evlenmiş ve boşanmış olabilir. Başına hiç evlilik geçmemiş de olabilir bu benim için pek sorun teşkil etmez. düşündüm de ona aslında pek çok bir kriter belirleyemiyorum kafamda. bende herkes gibi huzur içinde yaşamak ve güvendiğim birisi ile bir evlilik kurmak istiyorum.

Aslında evleneceğim kişinin maddi durumun da biraz iyi olmasını isterim açıkçası. Çünkü bildiğimiz üzere öğretmen maaşları pek de uygun kalmıyor.ama bu benim için çok önemli bir kriter değil. Anlaştıktan sonra para pul benim için çok önemli aslında sadece biraz daha rahat yaşamak ve kızımın geleceğini düşünmek durumundayım. Konuşacağım kişinin gerçekten ciddi anlamda kalbinde sevgi ve Allah korkusu olmasını isterim. Çünkü yapı ve karakter olarak bende böyle bir insanım. yalandan nefret eder ve hayatta kabul etmem. Bunun benim için çok da çok bir affı olmaz. Çünkü bir defa Güven sarsıldığı zaman geri toplamak zor oluyor. İşte bu yüzden ben de ciddi anlamda güvenebileceğim ve sevebileceğim bir eş arıyorum.

İşim gereği bir süre daha Şanlıurfa’da kalmak durumundayım. Ama tahinim nereye çıkar bilemiyorum. 49,50, 51, 52, 53 yaşlarında olup benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu yaş kriterlerinin üstünde veya altında pek de çok istemem. Dediğim gibi tanışacağım kişinin çocuğumu kabul etmesi gerekiyor ve kızımı kendi çocuğu gibi sevmesini istiyorum. Çünkü benim hayatta en değerli varlığım kızım onun en iyi şekilde ve en iyi koşullarda yaşamasını isterim. Bundan sonraki yaşlarında da yanlış bir şey yapmasını istemem o yüzden benim ve eşimin kızıma örnek olması gerekiyor.

Çevrem tarafından sevilen ve sayılan bir insanım. Merhametli ve sadık bir insan olduğuma inanıyorum. Kimse bile isteye kırmam neticede kalp kırmak kolay ama kırgın bir kalbi onarmak çok zor. Şimdilik anlatacaklarım bu kadar eğer profilimi okuyup kriterlerim kendinize uygun gördüyseniz bir an önce benimle iletişime geçin. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Şanlıurfa Erkek Arkadaş Arayan Kız Mesajlaşma Numaraları Whatsapp Grupları

Evet arkadaşlar Şanlıurfa bir erkek  arkadaş arayan kızların sayısı oldukça fazladır. nereden mi biliyorum? Çünkü her gün sitemize giren yüzlerce erkek arkadaş arayan kapalı kadınlar, türbanlı bayanlar, tesettürlü kızlar, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kadınlar, zengin dul bayanlar, olgun ve emekli kadınlardan. Sitemize güvenli bir şekilde girip kendilerini tanıtan bir profil oluşturuyorlar. Bu şekilde kendilerine ve kriterlerine uygun erkek arkadaş arıyorlar ve kolay bir şekilde buluyorlar. eğer siz de kimsesiz ve hayattan sıkılıyorsanız, bir an önce sitemize girerek bu profilleri ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda evlenmek isteyen, erkek arkadaş arayan, koca arayan, sevgili arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, köylü kızları, esmer, sarışın, kumral kadınlar ve kızlar ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. kendini tanıtan bayan ve kadınlar ile bu şekilde daha kolay ve sağlıklı iletişime geçebilir ve huzurlu olabilirsiniz. Üstelik sohbet etme, mesajlaşma, WhatsApp mesajlaşması gibi yaptığınız şeyler için kesinlikle ücret ödemeyeceksiniz. Bizim sitemiz tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir site bir sitedir.

Şanlıurfa Bedava – Ücretsiz Kız Arkadaş Arama Bulma Sitesi Arkadaşlık ilanları

Eğer sizde kız arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum, evlenecek kız arıyorum, diyorsanız çok doğru bir yerdesiniz. Üstelik sadece Şanlıurfa’da yaşamanıza gerek yok. İzmir, Ordu, İstanbul, Edirne, Tekirdağ anlayacağınız Türkiye’nin her yerinden sitemize rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bizim bazı siteler gibi sizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Tamamıyla ücretsiz evlilik ve ciddi arkadaşlık kurma sitesiyiz. ben buradan nasıl kendime evlenecek veya sevgili olabilecek birini bulabilirim diye hiç düşünmeyin.

Kendinize bir şans verin ve bir an önce sitemize girerek kriterlerinize uygun evlenmek isteyen türbanlı kadınlar sevgili arayan zengin kızlar erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile bir an önce iletişime geçin hayatınızı daha eğlenceli bir hale getirin. Bildiğimiz üzere hayat kimsesiz bir şekilde yaşanmıyor. Bir an önce bu fırsatı kendinize tanıyın ve kendinize bir şans verin.

Şanlıurfa Kız Arkadaş Bulma Siteleri Güncel İlanlar Sitesi

Yaşınız ve hayat tarzınız ne olursa olsun hiçbir şey sizden önemli değildir. Eğer hayatınızda birisi olmadan mutsuz ve kendinizi kötü hissediyorsanız bir an önce hayatını birini sokarak bu sıkıcı hayattan kurtulun. emin olun hiç pişman olmayacaksınız. Çünkü sitemize girip sevgili arayan, eş, erkek arkadaş arayan dul ve zengin kadınlardan biliyorum. sitemize girip kendilerini tanıtıp bir an önce evlenmek veya erkek arkadaş bulmak istiyorlar. Daha önce evlenmiş boşanmış, dul bayanlar, zengin , olgun kadınlar, kapalı zengin kadınlar, türbanlı olgun kadınlar, tesettürlü dul bayanlar sitemizde sizlerle tanışmayı bekliyorlar. sonuçta herkes ikinci bir şansı hak eder.

Hayatlarının ikinci baharını yaşamak isteyen kadınlarımız bizleri güvenlikleri için rahatlıkla sitemize girip kendilerini tanıtırlar ve kendine ile ilgili bilgiler sunarlar. Aynı zamanda Facebook mesajlaşma, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarını ve profillerini paylaştıklarını göreceksiniz. Ancak bu şekilde daha kolay iletişime geçebilir ve birbirimizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Neticede insanlar birbiriyle konuşa konuşa anlaşırlar. Beni dinleyin ve bir an önce kendinize bir fırsat verin.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*