Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasıl bayan arkadaş bulurum , bayan arkadaş bulmak için ne yapmalıyım, nasıl bayan arkadaş bulunur, bayan arkadaş bulma siteleri nelerdir

27 yaşında bir bayanım. Ben de kendime sevgili arıyorum. sevgili aramasaydım zaten burada olmazdım. neden? sevgili arıyorum diye sorarsanız,  Siz hayatın yalnız geçeceğine inanıyor musunuz? ya da yalnız başınıza mutlu bir yaşam sürebileceğini de inanıyor musunuz? Muhtemelen sizde inanmıyorsunuz.

İşte ben de bu yüzden buradayım ve kendime bir erkek arkadaş, sevgili , hayat arkadaşı, eş arıyorum. Yaşım çok erken ama Yalnızlıktan çok sıkıldım. Bu nedenle ben de Kendime erkek arkadaş bularak Hayatımı daha eğlenceli ve mutlu hale getirmeye çalışıyorum.

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse futbol maçlarını izlemekten ve futbol maçına gitmekten çok hoşlanırım. Bunlar haricinde boş zamanlarımda, boş zamanlarımda dedim ama neticede çalışıyorum bir şirkette muhasebe bölümünde çalışıyorum. Boş zamanlarımda yani işimden kalan boş zamanlarda kitap okumayı , yürüyüş yapmayı , doğa yürüyüş yapmayı , araba kullanmayı çok severim.

Bunlar benim en sevdiğim aktivitelerdir. Birlikte olacağım ve Sevgilim olacak kişinin de bu aktivitelerden hoşlanmasını isterim. İyi bir gelirim var. Babamdan kalma da biraz miras mı ?denilir artık neyse, mal mülk bir şeyler var.

Ama insanlarla tanışmaya ve yeni bir ilişki kurmaya çok fazla cesaretim olmadığı için, daha doğrusu kendimi Düzgün ifade edemeyip sevgili olma talebimi Karşımdaki insana söyleyemediğim için bu zamana kadar pek erkek arkadaşım olmadı. Ben de buradan şansımı deneyip, daha kolay olduğu için insanlarla tanışıp yeni bir ilişkiye başlamak istiyorum.

Bu nedenle zaten buradayım. kendimi yeterince  iyi anlattığımı düşünüyorum. Sizde hemen ilanımın altındaki ilana mesaj gönder bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde tanıtırsınız Belki biz de çok güzel ve mutlu bir ilişkiye başlamış olabiliriz.

Nasıl bayan arkadaş, genç bayan arkadaş, üniversiteli bayan arkadaş, köylü bayan arkadaş bulurum

Evet arkadaşlar bu yazımızda nasıl bayan arkadaş bulurum? sorusunun cevabını araştıracağız. Öncelikle şunu bilmeniz gerekir ki artık internet sistemi çok gelişti ve Herkes her şeyi internetten yapıyor.

Bu nedenle de sizin de bayan arkadaş bulabilmeniz için sokak sokak gezip aramanıza gerek yok. Bir internet sitesine bir Arkadaşlık sitesine girerek buradan çok kolay bir şekilde bayan arkadaş bulabilirsiniz, nasıl genç bayan arkadaş bulabilirim?,  nasıl üniversiteli bayan arkadaş bulabilirim?, nasıl köylü bayan arkadaş bulabilirim?, sorusunun cevabı ise,  dediğimiz gibi genç bir bayan arkadaş için sokak sokak gezmenize gerek yok . Üniversiteli bir bayan için de üniversite kapısını aşındırmanın veya üniversiteden arkadaşlar edinmenize de gerek yok .

Köylü bir kadın içinde veya Köylü genç bir bayan için de köye yerleşip orada yaşamanıza gerek yok. Yani bir tane düzgün ve bedava, ücretsiz arkadaşlık sitesi, bayan arkadaş bulma sitesi bulursanız kendinize . Artık iş bu saatten sonra çok kolay olacaktır.

Yani sesli Cadde gibi bir site her anlamı ile tamamen bedava olan bir site bulursanız sonuca çok yakınsınız demektir. Biz sesli Cadde olarak size bu imkanları tanıyoruz. Siz de biraz siteyi gezip kendinize uygun kişileri bulduktan sonra ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Nasıl dul bayan arkadaş bulurum?, nasıl genç dul bayan arkadaş bulurum?, nasıl olgun dul bayan arkadaş bulurum?, nasıl olgun zengin dul bayan arkadaş bulurum

Bunu yapabilmeniz için ilk önce karşınızdaki insana doğru bir yaklaşım sergilememiz gerekir. bayanlar çok  narin ve kırılgandır. Yaklaşımınızın çok hassas, cana yakın, samimi olması gerekir.

Bu kriterleri sağlamanın gerçekten sizin adınızı zor olduğunu biliyoruz. Neden mi? Çünkü Eğer bunları karşılamış olsaydınız şu ana kadar çoktan bir kız arkadaşınız olmuştu bile. Ama görüyoruz ki sizin hala bir kız arkadaşınız yok ve burada kendinize kız arkadaş arıyorsunuz.

Bu durumda sorunu kendinizde aramalı ve doğru iletişim şeklini seçmelisiniz. Doğru iletişim şeklini seçmediğiniz sürece başlayacağınız her ilişkide muhtemelen problem yaşayacaksınız. Dediğimiz gibi sabırlı, yaklaşımınız düzgün olduğu sürece yeni bir ilişkiye başlamamanızın  hiçbir medeni olmayacaktır. 

Nasıl kapalı, tesettürlü , türbanlı , islami, çarşaflı, bayan arkadaş bulurum 

Bu sorunun cevabı çok kolay arkadaşlar.  Kapalı , tesettürlü , türbanlı bir bayan arkadaş bulmak istiyorsanız Öncelikle hayatımızın düzgün olması gerekir. Kapalı bayanlar ve kadınlar genelde düzgün bir yaşantısı olan ve aile yapısı düzgün olan insanları tercih ederler.

Yani kahveye giden arkadaşları ile gezen ve eve gelip  gittiği saat belli olmayan insanlarla pek fazla görüşmek istemezler. Çünkü hayatlarını düzgün yaşayan bu bayanlar ve kadınlar karşısındaki  insandan da aynı şeyi beklerler.

Siz de düzgün bir yaşantıya sahipseniz , eve gidiş geliş saatiniz belli ise, düzgün bir işe sahipseniz ve düzgün bir yaşantınız varsa kapalı, tesettürlü bayanlardan bir tanesi ile çok kolay bir şekilde arkadaş olabilir ve yepyeni bir ilişkiye  başlayabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*