Konya 50 60 Yaş Olgun Arkadaşlık Sitesi

Konya 45 50 yaş Arası ve Üstü Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi İlanları

Konya’da Yaşıyorum 56 Yaşında Olgun Ve Zengin Bir Bayanım Sevgili Arıyorum.

Konya’nın Karatay ilçesinde yaşıyorum. 56 yaşında Zengin bir kadınım. Kendime sevgili arıyorum. Mesleğim Mimarlık. Ama şu anda emekli oldum. Aslında emekli olmam çok iyi oldu. Çünkü İş hayatım yüzünden özel hayatıma bir türlü zaman ayıramıyorum. Daha önce bir kere evlendim ve boşandım. Şimdi ise tekrar Sevebileceğim ve değer verebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Boşanmış olduğum Eşim beni işim yüzünden terk etti. Belki de haklıydı Çünkü o zamanlar çok çalışıyor ve Eve hiç zaman ayıramıyorum.

Fakat şimdi öyle bir derdim yok bütün zamanlar benim ve istediğim her şeyi yapabiliyorum. Bu saatten sonra tek yapmak istediğim şey sevgilimle anlaşarak gezmek eğlenmek yeni yerler keşfetmek ve turlara gitmek. Geri kalan hayatımı eğlenceli ve deli dolu yaşamak istiyorum.

Ailemi seneler önce kaybettim. Konya’da tek başıma yaşıyorum. Evimde beslemiş olduğum İki tane kedim var. Şimdilik onlar bana arkadaş oluyorlar. Ama nereye kadar. Ben konuşuyorum onlar dinliyor. Bir erkek arkadaşım olsa otursak anlaşarak kahve içip sohbet etsek ne güzel olurdu. Ama Umuyorum ki bu saatten sonra bu istediklerimin hepsini yapacağım.

Birkaç sene Almanya’da yaşadım ama orada yapamayacağımı anlayınca Türkiye’ye geri dönüş yaptım. Belki sevgilimle dünya turuna çıkar ve görmediğiniz ülkeleri görür gönlümüzce Gezer eğleniriz. Hayallerimden bir tanesi de sevgilimle anlaşarak adrenalin dolu şeyleri yapmak Örneğin; Yamaç paraşütüne binmek veya Safari turuna Çıkmak gibi.

Bu saatten sonra bütün paramı kendim ve erkek arkadaşım için Harcayacağım. Çünkü geride bırakacak Hiç kimsem yok. Benimle tanışmak isteyen erkekler sadece Konya’dan olmayabilirler. İzmir Sivas Kayseri Aydın gibi şehirlerimizden olabilir. Sadece kendimi Türkiye’ye kısıtlamıyorum. Almanya Avusturya Fransa İtalya Romanya Bulgaristan gibi ülkelerde yaşayan türk vatandaşlarımız da benimle tanışmak için bana yazabilirsiniz.

Bir an önce bir erkek arkadaşım olmasını istiyorum. Biraz sabırsızım. Ama geçen zaman ömrümüzden geçiyor. Siz yakışıklı Beyler de bir an önce zaman kaybetmeden benimle iletişime geçin ve tanışın. İnanın hiç pişman olmayacaksınız. Şimdiden Hepinize çok teşekkür ediyor ve iyi günler diliyorum.

Konya 40 ve 45 Yaş olgun ve emekli kadınların WhatsApp numaraları Arkadaşlık İlanları

Daha önce hiç Konya’ya gitmedim. Ama etli ekmeğin meşhur olduğunu biliyorum. Konya halkının iyi insanlar olduğunu duydum. Onun dışında Konya ile ilgili pek bir bilgim yok. Ama Konya’da yaşayan erkek arkadaş arayan emekli olgun zengin kadınların olduğunu çok iyi biliyorum.

Siz erkekler ve beyler de sitemize girerek konyada yaşayan olgun ve zengin kadınların WhatsApp cep numaralarına, Çumra’da yaşayan emekli ve dul kadınların WhatsApp mesajlaşma numaralarına, Beyşehir de yaşayan ve erkek arkadaş arayan kapalı ve türbanlı kadınların bedava mesajlaşma numaralarına, Bozkır’da yaşayan ve evlenmek isteyen olgun ve zengin kadınların WhatsApp iletişim numaralarına, Selçuklu’da yaşayan koca arayan emekli ve zengin bayanların WhatsApp cep numaralarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kendinize bir sevgili veya bir eş arıyorsanız illaki Konya’da yaşamımıza gerek yok. Denizli Diyarbakır Bursa Balıkesir Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinden kendinize sevgili veya hayat arkadaşı bulabilirsiniz.

Konya 55 ve 60 Yaş ve olgun kadınların Facebook Instagram Tiktok ve Tivitır Sevgili Bulma İlanları

Acaba sosyal medya hesaplarımız olmasaydın neler yapardık? Bence çok sıkılır ve hiçbir şekilde zaman geçiremezdik. Çünkü Artık telefonlarımız dışında uğraşacak hiçbir şeyimiz kalmadı gibi. Önceden insanlar birbirine komşulara gider çay çorba içer muhabbet ederdi ama şimdi öyle bir durumda kalmadı. Herkesin bildiği üzere artık başımızda Korona virüs belası var. Hal böyle olunca hepimiz evlere kapanıp cep telefonundan sosyal medyayı kullandık. Bu sırada sevdiklerimizle Görüşemezsek bile cep telefonlarınızdan konuşarak Hasret giderdik.

Ama krizi fırsata çeviren ve evlenmek isteyen zengin olgun kadınlar Twitter hesapları, koca arayan emekli kadınlar Instagram DM yazışma bilgileri, erkek arkadaş arayan türbanlı kapalı tesettürlü kadınlar Facebook mesajlaşma bilgileri, emekli ve olgun kadınlar Instagram profil bilgileri  paylaşarak kendilerine her zaman bir erkek arkadaş aramaktalar.

Bari dürüst olacağız öleceğiz deyip Son kez bir sevgilimiz olsun ve erkek arkadaşımız olsun diye düşünüyorlar. Tabii bu işin şakası hayatlarının sonuna kadar bir eş veya hayat arkadaşına ihtiyaçları var. Siz Beyler yine de efendi bir şekilde Profil oluşturan kadınlarımız iletişime geçin ve bir an önce arkadaş olun.

Konya erkek Arkadaş arayan 30 ve 45 Yaş Arası ve Üstü ve olgun bayanlar cep numaraları

Konya’da ne kadar kimsesiz ve mutsuz insan var biliyor musunuz? Inanın bunun sayısını bilmek gerçekten çok zordur. Fakat biz sesli Caddesi sitemiz olarak sitemize girip profil oluşturan ve erkek arkadaş arayan zengin kadınların ve emekli bayanların ne kadar çok olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden Derdinize derman olmaya geldik. Bizler sayesinde hayatları boyunca kimsesiz ve mutsuz hiç kimse kalmayana kadar biz bu işe devam edeceğiz.

Konya’da yaşayan sevgili arayan olgun kadınların cep mesajlaşma numaraları, erkek arkadaş arayan zengin kadınların cep numaraları, erkek arkadaş arayan yaşlı ve emekli kadınların cep iletişim numaraları,koca arayan kapalı türbanlı tesettürlü kadınların cep telefon numaraları Dul ve olgun kadınların mesajlaşma bilgileri sitemizde aktif olarak kullanılır ve mevcuttur.

Bizlere güvenip bizlere inanan kadınlarımız sesi Cadde sitemize girerek bu bilgileri bizlerle paylaşırlar. Bunun için kadınlarımıza çok teşekkür ediyor ve minnet duyuyoruz. Çünkü etraflarındaki insanların birçoğu onları anlamıyor ve bu isteklerine karşı geliyorlar. Biz hiçbir şekilde Kimsenin hayatına karışmıyor ve sadece huzurlu olmasını istiyoruz.

Konya olgun türbanlı kadınlar tesettürlü Ciddi ve Dürüst bayanlar kapalı emekli kadınlar Arkadaşlık Sitesi

Konya Mevlana şehri olarak biliniyor. Bu şehrin hakkını veren insanlar da var elbette. Herkesin dini inancı ve görüşü kendinedir. Kimse bu durumu yargılayamaz. Toplumumuzda kapalı tesettürlü İslami ve başörtülü o kadar çok kadınlar ki sayısını kimse bilemez. Fakat bu kadınlarımız evlenmek istediği zaman veya sevgili aradıkları zaman biraz da olsa çekinirler. Çünkü kendilerini toplumdan farklı kılan bir şeyler olduğunu düşünür. Bence bu konuda yanlış düşünüyorlar. Çünkü herkes insan olarak aynıdır.

Birçok kişi yapıyor işte bu yüzden sitemiz olarak bizlere inan ve bizlere güvenerek burada kendilerini tanıtan profiller oluştururlar. Bu oluşturdukları profillerden bazıları şöyledir; Konya’da erkek arkadaş arayan türbanlı kadınlar erkek arkadaş arayan zengin kapalı kadınlar sevgili arayan tesettürlü köylü kızlar evlenmek isteyen emekli kapalı kadınlar koca arayan zengin tesettürlü dullar sevgili arayan emekli zengin başörtülü kadınlardır. Sizlerde sitemize hiçbir şekilde Ücret ödemeden ve üye olmadan girebilir ve bu profillerin hepsine ulaşabilirsiniz.

Yeter ki siz evlenmek veya sevgili bulmak isteyin. Bizler sizin için her şeyi yapmaya hazırız. Bu evlilik veya arkadaşlık için biraz sabret etmemiz gerekiyor. Ilk önce karşınızdaki insanı tanımalısınız. Neticede İnsanlar konuşa konuşa anlaşırlar.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*