Cuma, Eylül 29, 2023
spot_img

Bugün Gönderilen İlanlar

Konya Koca Arayan ve Eş Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi

Konya Eş Arayan Bayanlar Ücretsiz Evlenme Sitesi 

Konya’da 22 yaşında genç bir bayanım kendime eş arıyorum.

Selam adım Şule; 22 yaşında 40 yaş 50 yaş arası ve üstü dürüst ve ciddi gerçek bir kızım Konya’da yaşıyorum eş arıyorum. Bazıları evlenmek istediğim duyunca yaşımın çok genç olduğunu düşünüyor. Ben böyle düşünmüyorum. Çünkü kendime evliliği ve bir eşe hazır görüyorum. Konya’da ailemle yaşıyorum zaten evde de ev işlerini ve yemekleri ben yapıyorum. Lise terkim üniversite okumak istemedim. Üniversite okuyanların halini de gördüğüm için iyice okuldan soğudum. Şu devirde okuyan da aynı okumayan da aynı. Okula gitmek istemedim aileme söylediğim zaman ilk başta biraz kızdılar sonra kabullendiler.

Şu anda bir işle uğraşmıyorum. Evde oturuyorum. Arada sırada arkadaşlarımı sokağa çıkıyor ve geziyorum. Biraz heyecanlı ve hareketli bir kızım. Güzel giyinmeyi süslenmeyi ve makyaj yapmayı seviyorum. Ama aşırıya kaçmamak şartıyla Tabii. Çünkü bu yaşta cildimi lekeleyip kendimi çirkinleştirmek istemiyorum. Biraz ukalalık yapmış gibi olacak ama doğal bir güzelliğim olduğunu düşünüyorum. öte yandan da cildime zarar vermek istemiyorum.

Evlenmek için bir eş arıyorum. Bir an önce yuvamı kurup eşimle anlaşarak güzel aile kurmak istiyorum. Çünkü çok eğlenceli deli dolu bir kızım. Aklıma eseni yapmayı seviyorum. Hayata erken atılıp bir an önce tecrübe kazanmak istiyorum. Evleneceğim erkeğin yaşı 25 27 28 30 olabilir. Daha büyük birini istemem. Çünkü kafalarımız birbirine uyması gerekiyor. Eğer siz de benim profilimi okuduysanız ve Beğendiyseniz bir an önce benimle iletişime geçin Ve tanışalım. Çünkü ben evlenmek için sabırsızlanıyorum.

Konya eş ve Koca arıyorum

Konya bilindiği üzere Biraz muhafazakar bir şehrimiz. Önceden öyleydi En azından şimdi nasıl bilmiyorum. Konya’da eş veya koca arayan kadınlar sitemizde oldukça çok. Büyük ihtimalle çevrelerindeki insanlara koca ve ve aradıklarını söylemiyorlar. Sitemize girerek Konya’da eş arayan kadınlar kızlar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kadınlar WhatsApp mesajlaşma numaralarını koca arayan dul kadınlar zengin kadınlar kapalı ve tesettürlü kadınlar bedava mesajlaşma numaralarını aynı zamanda whatsapp sohbet bilgilerini sitemiz üzerinde paylaşırlar ve bir an önce tanışacak erkek ve sevgili ararlar.

Konya Ücretsiz eş ve koca arayan kadınlar sitesi

Kadınlarımız artık hiçbir şeyden korkmuyor ve geri kalmıyorlar. Önceden evlenecektir erkekleri çevrelerindeki insanlar ve aileleri bulurlardı. Şimdi ise kadınlar ve kızlar sevecekleri ve evlenecekler erkekleri kendileri bulmayı tercih ediyorlar. Bence bu çok doğru bir davranış.

Neticede Kimse kimsenin hayatına karışamaz. İşte bu yüzden Konya’da ve Türkiye’nin her yerinde koca ve sevgili arayan kadınlar sesliCadde evlilik ve ciddi arkadaşlık kurma Sitesi olarak bizleri tercih ediyorlar. Çünkü Bizler İnsanlara güven sağlıyoruz. Sitemiz tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmiyor. Sizde Konya’da eş arayan kadınlar koca arayan bayanlar ile tanışmak istiyorsanız bir an önce elinizi çabuk tutun ve iletişim sağlayan.

Konya koca ve eş arayan bayanlar Evlilik İlanları

Koca ve eş arıyorsanız Eğer artık kimseden beni birisiyle tanıştır diye isteklerde bulunmayın. Çünkü Bizler varız. Sesli Cadde sitemize girerek Koca arıyorum veya eş arıyorum diye kendinize profil oluşturabilirsiniz ve istediğiniz insanla tanışabilirsiniz.

Konya’da koca arayan zengin ve olgun kadınlar eş arayan genç Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası köylü kızları türbanlı kızlar evlenmek için eş arayan emekli ve yaşlı kadınlar Sizler hiçbir zaman Kimseye minnet etmeden kendinize eş ve koca bulabileceksiniz. Bizler sizleri mutluluğu daim olsun diye buradayız Ben her zaman sizin yanınızda olacağız. Sizler de bizleri güvendiğiniz için gerçekten minnettarız ve çok gururluyuz.

Konya koca ve eş arayan bayanlar Ciddi Evlilik İlanları

Konya’da birçok kapalı, tesettürlü, türbanlı, aynı zamanda ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve köylü kızları dahil olmak üzere birçok bayan ve kadınla tanışabilmek ve arkadaş olma ihtimalinin yüksek olduğunu Artık siz de gördünüz. Tanışma aşamasında ve kaynaşma aşamasında sizlerin işlerini bir adım daha öteye götürerek cep telefonu numaraları ile veya WhatsApp mesajlaşma numaralarıyla karşımızdaki insanla mesajlaşma ve sohbet etme imkanı tanıyoruz.

Sizde bu imkândan çok rahat bir şekilde ve aynı zamanda tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üyelik profillerinin altındaki telefon numaraları ve WhatsApp sohbet tanışma ve evlilik ilanları ve evlenme whatsapp grupları numaralarından bir veya birkaçına erişip ilgilendiğiniz veya seveceğinizi düşündüğünüz kişi ile iletişim kurmak.

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

İlgi Çekenler