Konya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Konya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Konya’da 24 Yaşında Kapalı Genç Bir Kızım Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar doğma büyüme Konyalıyım 24 senem Konya’da geçti. Ailemle anlaşarak yaşıyorum Bir ağabeyim ve bir de kız kardeşim var. Hayatı çok huzurlu yaşadığımız söylenebilir. Birbirimize saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde çok hoş zaman geçirip Ailemizde huzurlu yaşıyoruz. Kardeşlerimin İkisi de çok sevimli cana yakın ve anlayışlı insanlar.

Ailemle alakalı hiçbir problemim yok dediğim gibi çok mutluyuz ve öyle geçiniyoruz. Annemi babamı özellikle çok severim. Her insan sever ama ben birazcık ayrı seviyorum. Böyle olmasına rağmen bile insan kendine bir sevgili veya erkek arkadaş arıyor.

Ben de bunun için buradayım huzurlu olabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. İlkokul, lise, üniversite derken yaşım bayağı bir ilerledi Yani aslında çok yaşlı sayılmam ama en azından çocukluk dönemini atlattım. Bu kadar huzurlu olmama rağmen evlenmek istememin nedeni bir erkek arkadaşımın olması.

Onu sesli caddede bulabileceğimi inanıyorum. Ve çok huzurlu günler vakitler geçirebileceğiniz de inanıyorum. Ailemden yana pek çok sıkıntım yok İstediğim zaman erkek arkadaşımla konuşabilirim. Neticede bakarsın bu işin sonunda bu durum evliliğe kadar gidebilir. Eğer böyle olursa zaten hem ben huzurlu olurum hem de ailem huzurlu olur. Ama şöyle bir şartım var sevgilim olan kişiyi kesinlikle ağabeyimle tanıştırmam gerekir. Bu Benim isteğim Tabii ki ailemden herhangi birisini isteği değil.

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse türbanlı, kapalı, tesettürlü bir bayanım dini örf ve adetleri mi oldukça bağlıyım. Yemek yapmayı, ev temizlemeyi, Ütü yapmayı ve boş zamanlarımda kitap okumak Aynı zamanda da tiyatroya gitmeyi çok severim.

Sinema, konser, Arada sırada kafeye gitmek de vazgeçilmezlerindendir. Karşımdaki kişinin de böyle olmasını pek çok da istemeyebilirim. Yani istemeye bilirim değil de böyle olmasa da olur. Düzgün, efendi, dürüst, kumarı içkisi olmayan birisi olursa görüşleri Çok da çok benim için önemli değil. Umarım aradığım kriterlerde bir kişiyi Burada bulabilirim.

Konya erkek Arkadaş arayan bayanlar cep telefon numaraları Arkadaşlık SİTESİ

Eğer Konya’da kendinize kapalı, tesettürlü, türbanlı, olgun veya dul bayan arkadaş arıyorsanız biz size bu dul bayanlarla tanıştırmak yanı sıra aynı zamanda daha kolay iletişime geçebilmekniz için Konya erkek arkadaş arayan bayanların cep telefonu numaralarını ve ücretsiz cep telefonu iletişim bilgilerini internet sitemizde yayınlıyoruz.

Sadece bu saydıklarımız değil aynı zamanda Konya’da erkek arkadaş arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, genç kapalı bayanların da cep telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim bilgilerini internet sitemizde sizler için yayınlıyoruz. Bu bilgilere erişmeniz tabii ki kolay olmuyor. İnsanların bilgisi ve onayı dahilinde bu bilgileri toplayıp ve internet sitesini yüklememiz günlerimizi alıyor. Ama siz değerli ziyaretçilerimiz için her şeye değer.

Konya erkek Arkadaş arayan bayanlar WhatsApp numaraları Sevgili Bulma Sitesi İlanları

Konya’da birçok kapalı, tesettürlü aynı zamanda genç kız Yaşıyor. Bunların yanı sıra köylü kızları ve çalışmak zorunda kalan bayanlar Kadınlar da var. Onlar aileleriyle zaman geçirmekten veya çalışmaktan çok çok Sosyal hayatlarına zaman bulamıyorlar. Bu nedenle hayattan ve Mutluluktan geri kalıyorlar. Bu daha sonra da bir an önce huzurlu olma ve güzel bir hayat geçirme çabası içerisine giriyorlar.

Bu yüzden de internet sitemiz üzerinde kendilerini Hayat arkadaşı, ciddi bir arkadaşlık arıyorlar. O yüzden çabucak da sonuca ulaşmak için Konya’da erkek arkadaş arayan bayanlar WhatsApp numaraları WhatsApp iletişim numaralarını internet WhatsApp cep telefon numaralarını internet sitemiz yükleyerek sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyor.

Konya erkek Arkadaş arayan 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Olgun ve Ciddi bayanlar Evlilik İlanları Sitesi

Artık birçok bayan Ticaret yaparak veya bir işletme sahibi olarak maddi açıdan uçtu gitti. Hemen hemen hepsini maddi durumu çok iyi ve çok iyi gelir sahibi insanlar. Bütün bunlara sahip olup da bir eş, hayat arkadaşı düzgün sevgiliye sahip olmamak da apayrı bir ızdırap ve çiledir. Kimsesiz olmanın ne kadar zor bir şey olduğunu kimsesiz yaşayanlardan öğrenmek lazım. Bir sorun bakalım acaba bir hayat arkadaşı veya işi olmayan insanlar ne kadar zor şartlarda ve sıkıntılar içerisinde yaşıyorlardır.

Bu nedenle Konya’da yaşayan kapalı, tesettürlü, türbanlı ve zengin dul bayanlar, zengin olgun bayanlar, zengin ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, Zengin köylü kızları kendilerine erkek arkadaş, hayat arkadaşı, evlenebilecek ciddi bir arkadaşlık arıyorlar. Bizim internet sitemiz üzerinde de bunu çok sayıda Başaran ve gerçekleştiren insanlar. Siz de onlardan bir tanesi olabilmek için zaten ilk adımı atmışsınız. Geriye sadece kendinize uygun birisiyle tanışıp ve yeni bir arkadaşlığa başlamak kalıyor.

Konya erkek Arkadaş arayan kadınlar ücretsiz Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok

Konya peygamberler şehri olarak geçiyor çok da güzel bir yer aslında ben kendim gidip gördüm. Ama Konya’nın bir sıkıntısı insanların buralarda genelde kimsesiz hayatı yaşıyor olmaları. Konya’da yaşayan birçok kadın ve bayan, kapalı, tesettürlü, türbanlı, zengin olgun, zengin dul bayan, ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar bu durumdan sıkılmış olacak ki; internet sitemiz üzerine gelerek ücretsiz Facebook adreslerini ve profillerini ve ücretsiz olarak erişebileceğiniz Twitter, Instagram hesap bilgilerini ve profillerini ve hesap adreslerini internet sitemiz üzerine yüklüyorlar. Bu ne işe yarıyor?

Bu durum sizin kolayca onlarla iletişime geçmesi ve onların sosyal yaşantılarını takip ederek gün içinde neler yapıyorlar ne gibi Hobileri var Bunları öğrenmenize ve bir an önce onlarla iletişime geçmenizi yarıyor. Daha doğrusu sizi daha çabuk sonuca ulaştıran bir adımdır bu. Biz sizlerin sonuca ulaşması için hiçbir şeyden kaçmadık çok yoğun bir çalışma sonucunda bu bilgileri de internet sitemize yükledik.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*