Koca Arayan Bayanlar

Koca Arayan Bayanlar, Kadınlar, Genç Kızlar, Evlilik İlanları Eş Bulma Sitesi

19 yaşında genç bir kızım erkek arkadaş arıyorum.

19 yaşında İstanbul’da Üniversite okuyan genç bir kızım. Kendime erkek arkadaşı arıyorum. Okul okuma nedeniyle kendi yaşadığı memleketi ve ailemi bırakıp İstanbul’a yerleşmek zorunda kaldım. Burada hem okuyup hem çalışarak hayatıma devam ediyorum.

Kendi kiralamış olduğum evde tek başıma yaşıyorum. Arada sırada ev arkadaşlarım geliyor en azından küçük çaplı eğlenceler ve aktiviteler düzenliyoruz. İstanbul çok güzel bir şehir. Gezilecek ve görülecek çok güzel yerleri var. Hemen hemen her hafta sonu gezmeye çıkıyor ve İstanbul’un tadını çıkartmaya çalışıyorum. Özellikle vapur seyahatleri tramvaya binmek çok hoşuma gidiyor. Gerçi Son zamanlarda yaşanan olaylar nedeniyle hepimize ve takılı kaldı. Ama mutlaka bugünlerde ve o yüzden dediğimiz gezebileceğimiz günler geri gelecek. Hepimiz bir arkadaşımıza ve dostumuz da sarılmaya ne kadar özledik değil mi? Hep en azından çok özledik.

Çünkü biz ırk olarak yani Türk vatandaşı olarak birbirimize bağlı ve sevgimizi belli eden insanlarız. Durum böyle olunca insan kendini kimsesiz hissediyor.

Asıl konumuza Gelecek olursak, daha doğrusu benim asıl konuma Gelecek olursak, tek başıma Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası evinde yaşamaktan çok sıkıldım. Ailemde Uzakta olduğu için çok çok kimsesiz hissediyorum. Sokaklarda gezen sevgilileri ve çeşitleri görünce onlara çok İmreniyorum.

Gördüğüm anda benimde bir sevgilim ve erkek arkadaşım olsun diye aklımdan Geçirmiyor değil. Zaten bu yüzden bu internet sitesini ziyaret ediyorum. Kendime beni anlayabilecek genç, yakışıklı, biraz da ekonomik durumu iyi olan bir erkek arkadaş bulmaya çalışıyorum. Benim zaten bir miktar gelirim var okuldan kalan zamanlarda part time çalışarak hayatını sürdürüyorum.

Okul hayatım zaten oldukça sıkıcı bir de kimsesiz olmanın vermiş olduğu sıkılganlık ile beraber iyice daralmaya başladım. Bu nedenle sesli Cadde internet sitesine bir profil oluşturarak bahsetmiş olduğum bilgilerimi girerek sizlerin Benimle iletişime geçmesini kolaylaştırmaya çalıştım. Eğer yazdığım bilgiler arasında sana uymayan bir durum yok ise sen de benimle ilana mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı yazarak iletişime geçebilirsin. Kişisel özelliklerini ve bilgilerini okuduktan sonra seninle iletişime geçiyor olacağım şimdiden tanışmak üzere.

Koca Arayan Bayanlar İnstagram Tivitır Facebook Tiktok Evlilik Eş Arıyorum İlanları

Kapalı, türbanlı, tesettürlü kadınlar genelde aileleri tarafından bulunan bireylerle ya da görücü usulü sonucu evlendiriyorlar. Insanlar artık bu şekilde evlenmek ve istemedikleri bireylerle arkadaşlık kurmak veya ciddi bir arkadaşlık ve evlilik istemiyorlar. Durum böyle olunca kapalı, türbanlı bayanlar kendi istediklerimi kendi seçebilecekleri erkeklerle tanışmak istiyorlar

Bu sebeple arkadaşlık ve evlilik siteleri ziyaret ederek kendilerine uygun profilleri arıyorlar. Bizde sesli Cadde olarak neredeyse Türkiye’nin en iyi ve en Elit internet sitesi olduğumuz için sitemizde bu gibi ilanlardan yüzlerce bulunmaktadır.

Aynı zamanda Genç kapalı kızlar, genç türbanlı kızlar, genç tesettürlü kızlar da kendilerine erkek hayat arkadaşı bulmak amacıyla internet sitemizde ilan ve profil oluşturarak sizlerin iletişime geçmesini bekliyor. Gerek zengin gerekse fakir olan kapalı tesettürlü, türbanlı, Genç kapalı kızlar, gel kapalı kadınlar olmak üzere birçok ilanı erişerek Onlarla iletişim kurup ve ciddi bir arkadaşlık veya evliliğin ilk adımlarını atabilirsiniz.

Koca Arayan Bayanlar Cep Telefon Numaraları Whatsapp eş Bulma Grupları

Yüzlerce binlerce kadın internet aleminde Facebook, Instagram, Twitter Bunun yanı sıra ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinde yani bizim sitemizde Cadde gibi sitelerde, kendilerine erkek arkadaş veya evlenilecek koca adayı arıyorlar. Bu nedenle websitemiz koca arayan bayanların cep telefon numaraları ve cep telefonu iletişim numaraları ile dolup taşıyor. Bu bilgiler için sizden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

Aynı zamanda koca arayan ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, koca arayan kapalı kadınlar, koca arayan dul ve olgun bayanlar olmak üzere birçok kategori altında kendinize cep telefon numarası ve cep telefonu iletişim numarası bulabileceksiniz. Geriye size sadece bu telefon numaralarından bir veya bir kaçıracak telefonunu da kaydederek Karşıdaki kişi ile iletişime geçmek ve ciddi bir arkadaşlığa başlamak kalıyor.

İstanbul Koca Arayan Bayanların Cep Telefonu Numaraları ve İletişim Numaraları

İstanbul büyüdü o kadar büyük bir şehir haline geldi ki, neredeyse nüfus patlaması yaşandı diyebiliriz. Durum böyle olunca insanların yalnızlıkları da artıyor. Söyledik de kendilerine bir koca adayı aramaya başlıyorlar. Sitemizde İstanbul’dan koca arayan bayan ve kadınların cep telefon numaraları ve cep telefonu iletişim numaralarını bulabilirsiniz aynı zamanda zengin koca arayan bayanlar genç koca arayan bayanlar da internet sitemizde mevcut o kişilerin de cep telefonu numarası ve cep telefonu iletişim numaralarına erişebilirsiniz.

Koca Arayan Genç Kızlar Eş Bulma Sitesi İlanları

Artık ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve bayanlar da erken yaşta evlenip erken yaşta çocuk sahibi olup genç anne olmak istiyorlar. Hayatlarında yanlış tarihi yapmış ve Doğru kişiyi bulamamış olan kızlar ve bayanlar internet sitemiz üzerinde kendilerine erkek arkadaş zengin erkek arkadaş veya hayat arkadaşı arıyorlar. Bunun içinde kendilerini profil oluşturarak iletişime geçecek erkek arkadaşlar bekliyorlar.

Sadece ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar değil kapalı ve türbanlı genç bayanlar Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar da kendilerine zengin erkek arkadaş veya hayat arkadaşı arıyorlar. hiçbir şey yapamasalar bile güzel dostluklar kurup uzun yıllar en azından eğlenip gezip hayatın tadını çıkartabiliyorlar. Doktor hemşire sağlık personeli olan kadın ve bayanlar çalışmaktan çok çok sosyal hayatlarına zaman arayamadık ları için genelde internet âleminden arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinden kendilerine ciddi bir arkadaşlık arıyorlar.

Durum böyle olunca internette koca arayan bayanlar ve kadınlar Kıyamet gibi bulunuyor. Internet sitemizde de oldukça çok lar. Biz aynı zamanda koca arayan evlenmek isteyen kadınların cep telefon numaraları cep telefonu iletişim numaraları ve WhatsApp iletişim numaraları ve WhatsApp numaralarını da internet sitemiz üzerinde paylaşıyoruz bununla sınırlı kalmayıp aynı zamanda sosyal medya hesapları ve profilleri, Facebook hesapları, Instagram hesaplarını bilgilerini de internet sitemizde paylaşıyoruz ki; siz değerli ziyaretçilerimiz kolayca sonuca erişebilsin diye.

İzmir Koca Arayan Bayanlar EŞ bulma Evlenme İlanları Sitesi

İzmir çok güzel bir şehir. aynı zamanda kızları ve bayanları da çok güzeldir. Zaten bu yıllardır dilden dile de gezmektedir. Hal böyle olunca, İnsanların İzmir’den kendilerine bir kız arkadaş ve hayat arkadaşı bulma hevesi ve ihtiyacı gitgide artıyor.

Her yıl binlerce kişiye arkadaşlık sağlayan ve evliliğin ilk adımlarını aralayan internet sitemiz İzmir’de koca arayan bayan ve kadınları da unutmuş değil. Internet sitemiz üzerinde İzmir’de koca arayan bayan ve kadınlara ait cep telefon numaraları, WhatsApp iletişim numaraları, sosyal medya hesapları ve profilleri gibi bilgiler yayınlanmaktadır. Tabii ki bu bilgiler karşıdaki insanın bilgisi doğrultusunda ve izni dahilinde internet sitemizde yayınlanmaktadır. Gerek Doktor gerek mühendis gerekse iç mimar olan İzmir’de koca arayan bayanlar internet sitemiz üzerinden başlıyor ve ciddi bir evliliğin ilk adımlarını atıyorlar.

Aynı zamanda İzmir’deki kapalı, türbanlı, koca arayan ve hayat arkadaşı arayan bayanlar da çok kolay bir şekilde sonuca erişebiliyor lar. Çünkü birçok kategori altında birçok seçim yaparak kendinize uygun kişi bulabiliyorsunuz.

Ankara Koca Arayan Bayanlar Eş Bulma Evlenme ilanları Sitesi

Ankara deyince zaten el ele dolaşma lar ve sevgililerin parklarda bahçelerde gezmesi insanın aklına geliyor. Çünkü Ankara Aşk şehridir. Bütün güzel aşklar ve aşıklar genelde Ankara’da ar. Bu yüzden insanların da buralarda bir arkadaşlık ve arkadaşlık veya ciddi bir evlilik ihtiyacı her zaman bulunmaktadır. Bunu zaten internet sitemize gelen taleplerden de anlayabiliyoruz.

Ankara’da koca arayan bayanlar websitemize ilan oluşturup birçok kişiyle iletişim mi tanışma imkanı sağlıyor kendilerine. Her yıl binlerce Ankara’da koca arayan bayanlar ve kadınlar kendilerine bir erkek arkadaş veya zengin bir koca bularak hayatlarını kurtarıyorlar. Ne bir ev kirası ne de elektrik faturası düşünüyorlar.

Aynı zamanda kapalı tesettürlü türbanlı koca arayan bayanlar da internet sitemiz üzerinde kolayca kendilerine koca bulabiliyorlar. Kendine koca bulma, arkadaş bulma, hayat arkadaşı veya evlenilecek zengin bir erkek bulmayı sadece internet sitemizdeki profil üzerinden iletişime sağlamıyoruz  cep telefonu iletişim numaraları ve WhatsApp iletişim numaraları WhatsApp cep telefon numaraları Gibi bilgileri paylaşarak da sizlerin işlerini kolaylaştırıyor ve sonuca daha çabuk ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra sağlamış olduğumuz özelliklerin yanında Facebook hesap bilgileri, Twitter hesap bilgileri, Instagram hesap bilgileri de bulunmaktadır.

Koca Arayan 45 50 Yaş Arası ve Üstü Olgun Bayan ve Kadınlar Eş Bulma Evlenme ilanları Sitesi

Insanın yaşı ilerledikten sonra pek çok kolay bir arkadaşlığa başlayamıyor. Neticede şöyle bir söz var bilir misiniz? Kurt kocayınca İtin köpeğin maskarası olurmuş. Zannediyorum ki olgun bayanları da insanlar bu şekilde yaklaşıyorlar Çünkü olgun bayanların kendilerine evlenecek bir koca adayı bulması çok zor oluyor. Ama zengin olgun bir bayanı olmuş olsaydı Muhtemelen evliliği çok çabuk gerçekleşirdi ama insanlar yaşı itibari ile ilerledikçe kendilerine erkek arkadaş bulma konusunda sıkıntı çekiyorlar.

Ama halbuki en çok erkek arkadaşa Ve kocaya ihtiyacı oldukları zamanlar bu zamanlar Çünkü insan yaşlandıkça kimsesiz kalır ve birçok işini kendisi halledemez hale gelir. Işte bu uüzden hayat arkadaşı ve bir eş insana ilaç gibi gelir diye düşünüyorum. Sizde internet sitemiz üzerinde kendine koca arayan olgun kadın ve bayanlardan bir tanesi ile tanışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda websitemiz üzerinden profillerle erişim yerine koca arayan olgun kadınların cep telefon numaraları, koca arayan olgun kadınların WhatsApp iletişim numaraları, koca arayan olgun kadınların ve bayanların Eğer kullanıyorsa ve varsa Facebook hesap bilgileri, Twitter hesap bilgileri ve Instagram sosyal medya hesap bilgilerine erişebilirsiniz.

Koca Arayan 40 45 Yaş Arası ve Üstü Olgun Bayan ve Kadınlar Eş bulma Evlenme İlanları Sitesi

Artık erkekler kadar bayanlarda çok zengin olabiliyor. İnternet üzerinden para kazanma Instagram hesabı üzerinden bir şeyler satma oya dantel vesaire gibi satabilecek şeyleri internet üzerinden satarak kadınlarda para kazanabiliyor lar aynı zamanda işletme sahibi olan veya babasından ve ailesinden Miras kalan Kadınlar da zengin olabiliyor.

Internet sitemiz üzerinde bu tip kadınlarda kendine koca ve eş arıyorlar. Koca arayan zengin bayanlar kategorisinden kendisine hayat arkadaşı veya eş arayan zengin kadınların bilgilerine erişebilirsiniz. Aynı zamanda bu kadın ve bayanların cep telefonu numaralarına, cep telefonu iletişim numaralarına, WhatsApp iletişim numaralarına WhatsApp cep Telefon numaralarına erişme imkanı da mümkün. Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, sizler için bu kişilerin Facebook hesap bilgilerini ve profillerini ve Twitter hesap bilgilerinin yanı sıra Instagram hesap bilgilerini ve profillerini ve sistemi üzerinde yayınlıyoruz. Artık Size Bu insanlarla iletişime geçmekten Başka yapacak hiçbir şey kalmıyor daha ne duruyorsun ki?

26 yaşında genç bir bayanım evlenmek için erkek arkadaş arıyorum

26 yaşında genç bir bayan. İzmir’de ikamet ediyorum. Daha önce birçok erkek arkadaşım ve arkadaşlık mi oldu. Ama hiç birinde genelde mutlu olamadım. Ya benim beğendiğim Beni beğenmedi ya da beni beğeneni ben beğenmedim. Biraz çok Klişe oldu ama arkadaşlıklarım hep bu şekilde sonlandı. Iyikide sonlanmış diye bakıyorum. Çünkü Eğer sondan masaydı Belki daha mutsuz daha depresyonlu günlere doğru gidecektim.

Bir zamanlar mutsuz oldum ve Depresyonda olduğum zamanlar oldu Tabiri caizse aşk acısı çektim ama şimdi çok iyi durumdayım. Hayata tutundum çalışıyorum ve güzel bir isim aynı zamanda güzel bir gelirim var. Kısmet olursa yakın zamanda da Kendi arabamı alıp yavaş yavaş gezmeye başlayacağım. Ehliyetimi aldım ama araba kullanmayı hiç bilmiyorum aynı zamanda edineceğim erkek arkadaş bana araba kullanmayı da öğretirse çok memnun olurum. Böyle de mi şansım olabilir araba kullanmayı öğretme zse erkek arkadaş kabul etmiyorum.

Şaka şaka işin esprisi bir yana Gerçekten insan kimsesiz kalmaktan çok sıkılıyor. Ben de bu sebepten ötürü çok sıkıldığım için kendini bir erkek arkadaş arama nedeniyle burada bulunuyorum. Dediğim gibi iyi kötü zaten kendi gelirim var Kendime ait bir arabamda olacak ama insan bunlarla getiremiyor ne yazık ki. Bunlar dünya malı Fani şeyler.

Bana lazım olan ise aşk, sevgi, ve samimiyet. beni yürekten sevebilecek ve beni taşıyabilecek bir erkek arkadaş adayına ihtiyacım var. Ileride zaten bu arkadaşlık evliliğe dönüşecek. Erkek arkadaşlık aşaması sadece birbirimizi tanıma ve anlaşabilir anlaşamadığımız kontrol etmek için gerekli.

Zaten hiç kimse tanıştığın ilk günü Evlenmiyor. Biraz zaman geçirip gezip huylarını soylarını öğrendikten sonra insanlar evlilik gibi bir ciddi müesseseye adım atıyorlar. Benim buradaki amacım bu zaten bir erkek arkadaş edinip anlaşabildiğim gördükten sonra evliliğin ilk adımlarını atmak. ne kısaca kendimden bahsetmem gerekirse dediğim gibi 26 yaşındayım Gezmeyi çok severim ve sinemaya gitmek vazgeçilmezimdir. Aynı zamanda Tiyatro ve futbol müsabakalarında çok severim.

Yemek yapmayı evde zaman geçirmeyi ve TV’den film izlemeyi de çok seviyorum. Bunların yanı sıra alışveriş tutkum çok çok yok diyebilirim Çok çok alışveriş merkezlerinde ve alışveriş yapabileceğim alanlarda zaman geçirmem. Bunun yerine daha çok Doğa tabiat ve huzur bulabileceğim doğal alanlarda bulunmayı tercih ediyorum.

Benim Size anlatacaklarım Şimdilik bu kadar Eğer kriterlerimi sana uygun olduğunu düşünüyorsan sen de benimle iletişime geçebilirsin. Eğer uygun olduğumuza karar verdikten sonra bir arkadaşlığa başlayacağız. Sonrası zaten kendiliğinden gelişecektir.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*