Kilis Dul Bayanlar

Kilis Dul Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi

Kilis’te yaşayan 43 yaşında dul bayanım. Eşimi İş kazasında kaybettim. Eşimi kaybettiğimde 37 yaşındaydım. Yani eşimi kaybedeli yaklaşık olarak 6 sene oldu. Eşim öldükten sonra birkaç tane erkek arkadaşım ve sevgilim oldu Fakat bunların hiçbirini mutluluğu yakalayamadım. İnsanın mutlu olabilmesi için bir kere erkek arkadaşı ve sevgilisi ile kafa yapısının uyuması gerekiyor. Bende kafa yapım uymayan insanlarla tanıştığım için genelde başarılı olamadım. Elimden geldiğince mutlu olmaya çalışsam da bir türlü neticeye ulaşamadım.

Eşimi her ne kadar seviyor olsaydım da, Aslında yalnız kaldıktan sonra birçok şeyi onun hallettiğini farkettim. Yani Hayat gerçekten tek başınayken Çok Zor oluyormuş. Bir tane çocuğum var ve bir taraftan ev işleri yapmak bir taraftan çalışmak çok zor geliyor. Her ne kadar işim de başarılı olsam da iyi bir gelirim olmuş olsa bile ev işleri yapılırken, çocuk bakılırken aynı zamanda iş hayatı gerçekten çok zor oluyor. Yani insan başını yaslayacak ve gerek ev işlerinde gerekse de hayat işleri ile alakalı yardım alabileceği, sırdaş, eş, hayat arkadaşı arıyor.

Arkadaşlar Hayat gerçekten çok zor ve yalnız tek başına kesinlikle çekilmiyor. Ben de bu nedenle burada kafamı omzuna yaslayabileceğim bir eş, hayat arkadaşı, bir sırdaş arıyorum. Artık bu yaşından sonra bir tane çocuğumla etrafımdaki insanlara Bana bir koca bulun veya ben kendime bir eş arıyorum diyemiyorum.  Neticede yaşadığım yer Kilis olunca böyle şeylerin yadırganmasından korkuyorum.

Ben de durum böyle olunca internet üzerinde ve arkadaşlık siteleri içinde kendime Koca ve eş aramaya karar verdim. Ben kendimi yeterince anlattığımı düşünüyorum. Eğer; merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz şeyler varsa ilana mesaj gönder bölümünden Benimle iletişime geçerek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kilis olgun 30 yaş 40 yaş 50 yaş arası ve Üstü yaşlı, emekli dul bayanlar

Kilis ‘te birçok olgun, zengin, yaşlı emekli dul bayan bulunmaktadır. İnsanın dul olması herhangi bir yaşta olması onun tekrar evlilik yapıp da tekrar mutlu bir yuva kuramayacağı anlamına gelmiyor. Bayanlarda artık kendilerine bir eş ve hayat arkadaşı bulup gerçekten mutlu olmak istiyorlar. Neden istemesinler ki? Bir insanın hayatında bir sırdaşın olması birlikte Hayat geçirebilecekleri güzel bir evliliğinin olması Bence hemen Hemen herkesin hayalidir.

Çünkü ilk evliliklerinde mutlu olamayanlar veya eşlerini bir şekilde kaybetmiş olanlar mutluluğu en çok hak eden insanlar diye düşünüyorum. Çünkü onlar bunun için zamanında bir çaba göstermiş ve bir şekilde mutlu olamamış insanlar. Sizde bu bayanlardan bir tanesi ile Tanışabilir ve çok mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Kilis genç dul bayanlar Telefon Numaraları

Sadece Kilis’te değil Türkiye’nin birçok yerinde Artık insanlar genç yaşta boşanıp dul kalmaya başladılar. Çünkü erken yaşta yapmış oldukları ya da vermiş oldukları yanlış karar neticesinde mutluluğa değil de mutsuzluğa bir adım atıyor insanlar. Durum böyle olunca da Kilis’te yaşayan birçok genç dul, genç zengin dul, evlenmek isteyen genç dul bayan, zengin erkek arayan genç dul bayan, zengin bir erkekle evlenmek ve hayatını yeniden kurmak isteyen birçok dul bayan ve kadın bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi ile tanışmak için çok daha fazla beklemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz bir bedava olan arkadaşlık ve evlilik sitemiz sayesinde hayalinize bir adım daha yakınsınız.

Kilis Suriyeli dul bayanlar Whatsapp Arkadaş Bulma Sevgili Grupları

Yaşanan Savaş nedeniyle ülkesini terk etmiş bizim içimize yerleşmiş olan birçok yabancı kadın ve bayan bulunmaktadır. Bunların başında Kilis’te yaşayan Suriyeli bayanlar bulunmaktadır. Kilis’te yaşayan Suriyeli dul bayanlar, Suriyeli zengin dul bayanlar, Suriyeli olgun dul bayanlar kendilerine Türkiye’de yeni bir yaşam kurabilmek için erkek arkadaş, koca adayı, sırdaş, dost, zengin bir erkek arkadaş veya koca arıyorlar. Siz de Suriyeli bir bayan ile yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz. Neticede mutluluğun yöresi, memleketi olmaz.

Kilis dul bayanların telefon numaraları

Ülkemizde yaşayan zengin, olgun, yaşlı bir dul bayanla cep telefonu üzerinden artık sizleri buluşturma noktasına geldik. Sizde web sitemize girdikten sonra böyle bir bayanla tanışıp bu kişiden telefon numarası, WhatsApp numarası, Telegram numarasını alarak görüntülü görüşme, sesli arama, sohbet etme imkanı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda genç dul bayanlarla da görüntülü sohbet etme şansınız bulunmaktadır.

Evlenmiş boşanmış ve mutluluğu yakalayamamış birçok kadın, bayanın cep telefon numarası, WhatsApp telefon numarası, web Telegram telefon numarasını düzgün, saygılı bir şekilde biraz muhabbet ettikten sonra isteyebilirsiniz. Bu bilgiyi aldıktan sonra da kadınlara karşı olan yaklaşımınızı değiştirmemenizi ve çok ciddi, dürüst bir şekilde karşıdaki insanla iletişim kurarak yepyeni bir hayata başlamanızı tavsiye ederiz.

Kilis dul bayanlar Facebook, Instagram, Twitter Tiktok adresleri

Artık koronavirüs nedeniyle birçok insan eve takılmış durumda. durum böyle olunca da gerek arkadaşlık siteleri üzerinde gerek se de Facebook, Instagram ve Twitter hesapları üzerinde dul bayanlar kendilerine eş, erkek arkadaş veya evlenebilecek koca dayı arıyorlar. Artık tamamen eve kapanmış ve dışarıya çıkmaya korkar hale gelmiş insanlarla Facebook, Twitter, Instagram üzerinden konuşma ihtimaliniz ve görüntülü görüşme yapma ihtimaliniz çok yüksek. Ama bunun için ilk önce web sitemize gelerek buradaki profil oluşturmuş bayan ve kadınlardan birisi ile tanışarak bu kişilerin sosyal medya hesap bilgilerini erişmeniz gerekiyor.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*