Kendime Sevgili Arıyorum İlanları

Kendime bayan sevgili arıyorum, kendime sevgili bulmak istiyorum, kendime bayan arıyorum, bayan sevgili arıyorum, kadın sevgili arıyorum

30 yaşında genç bir bayanım. Adım Yeliz, İzmir’de Ablamla birlikte yaşıyorum. Annem babam rahmetli olduktan sonra ben de evli olan Ablamın yanına yerleştim. Ablam da benden 3 yaş büyük ve yeni evlendi sayılabilir. Yaklaşık olarak 3 veya 4 yıllık evliler. Henüz bir çocukları yok ama yapmayı düşünüyorlar.

Dediğim gibi Annem ve babam rahmetli olduktan sonra ablamın yanında yerleştim ve günlerimiz çok güzel geçti. Ama şu aralar birazcık çocuk yapma planları olduğu için, sanırım benim evde bulunmamdan rahatsız oluyorlar. Belki onlar öyle düşünmüyor ama ben öyle hissediyorum.

Neticede Bende 30 yaşıma geldim ve başkasının evinde kalmak , onların yemeğini yemek , onların yatağında yatmak çok hoş değil. Her ne kadar maddi olarak çalıştığım paradan onlara katkı sağlıyor olsam da yine de hayatlarını istedikleri gibi yaşayamıyorlar. Tek başına film izlemek isteyebilirler , tek başlarına özel günlerini kutlamak isteyebilirler , ya da misafirleri çağırmak isteyebilirler.

Sanırım ben bunların hepsini engel oluyorum. Artık Kimsenin hayatına engel olmak istemiyorum Ben de kendi yuvamı kurmak ve mutlu mesut güzel bir şekilde yaşamak istiyorum. Umarım ben de bu arkadaşlık sitesi üzerinden Kendime uygun bir erkek ile tanışır ve Tıpkı ablamın yaptığı ve eniştemin yaptığı gibi güzel bir yaşam kurar mutlu günler yaşadım.

Tek temennim budur arkadaşlar. Eğer siz de beni mutlu edebileceğimizi Tabii ki manevi olarak düşünüyorsanız, benimle ilana mesaj gönder bölümünden çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Buradan tanıştıktan sonra bir yerlerde bir çay kahve içip, birbirimizi daha detaylı tanıyabilir ve daha sağlıklı bir ilişkiye başlayabiliriz.

Kendime kapalı, türbanlı, tesettürlü , İslami , çarşaflı sevgili arıyorum

Sizde kendime erkek arıyorum , Kendime erkek arkadaş arıyorum diyen kapalı, türbanlı , tesettürlü, çarşaflı bayanlarla yeni bir ilişkiye ve yeni bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı çok basit arkadaşlar. Tabii ki sesli Cadde. Sesli Cadde her konuda olduğu gibi bu konuda da sizin imdadınıza yetişiyor ve mutlu olmanız için gerekli tüm çabaları sarf ediyor.

Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmalar yaparak web sitemizi en uygun ve kullanılabilir hale getiriyor. Tabii ki bu konuda yaptığımız Teknik  altyapı çalışmaları sayesinde de çok hızlı bir şekilde aradığınız sonuca ve arama yaptığınız kriterlere erişebiliyorsunuz.

Yüzlerce ve binlerce kategori içerisinden kendinize uygun bir tane bayanla tanışmanız an meselesi. Yapmanız gereken tek şey tanıştığımız ve ilgi duyduğunuz bayana karşı dürüst , samimi ve saygılı yaklaşmanızdır. 

Kendime Olgun, yaşlı, zengin, emekli sevgili arıyorum

Evet arkadaşlar, Olgun, yaşlı, zengin, emekli sevgili arıyorum diyorsanız. Kesinlikle yalnız değilsiniz olgun , yaşlı, zengin , emekli bayanlarda sizler gibi kendilerine sevgili ve hayat arkadaşı arıyor. Siz de yaşlı bayan sevgili arıyorum diyorsanız gerçekten çok şanslısınız.

Çünkü sesli Cadde web sitesini geziyorsunuz. Burada karşınıza böyle bir bayanın çıkması an meselesi. gerçekten mutluluğu istiyor ve hayatta mutlu  yaşamak istiyorsanız , ki istiyorsunuz . Gerçekten çok doğru adrestesiniz. Burada kendine erkek arayan birçok olgun bayan, zengin olgun bayan bulunmaktadır.

Bu saatten sonra artık Ne yapacağınız ve karşıdaki bayanlara nasıl yaklaşacağınız tamamen sizinle alakalı. Düzgün bir yaklaşım sergilersiniz, bu bayanlardan bir tanesi ile eş, hayat arkadaşı, sırdaş , dost olabilirsiniz. 

Kendime Genç, güzel , üniversiteli, Genç Köylü, genç zengin, genç üniversiteli zengin sevgili arıyorum

Evet kendime Genç, güzel , üniversiteli, Genç Köylü, genç zengin, genç üniversiteli zengin sevgili arıyorum demek çok kolay arkadaşlar. Madem arıyorum diyorsunuz biz bunun sizin için daha kolaylaştırdık.  Sevgili arıyorum dediğiniz için biz de sizin imdadınıza yetişiyoruz.

Fakat buradan kendinize uygun  olan bir bayanla tanışma fırsatını sizlere sunarken , Sizlerin de bu bayanla tanışma ve yeni bir ilişkiye başlama kabiliyetinizin olması gerekir. Tabii ki bu sitede profil oluşturan ve kendine erkek arkadaş arayan Birçok genç, güzel, üniversiteli , köylü kız ve bayan bulunmaktadır.

Sadece profilleri gezerek bu insanlarla bir ilişki kuramazsınız. Bunun için öncelikle bayanların ve kadınların profillerinin altındaki ilana mesaj gönder bölümünden düzgün bir şekilde Kendinizi tanıtan bir yazı yazmanız gerekir. Daha sonrasında da samimi, dürüst, ılımlı bir yaklaşım sergilerseniz bu bayanlarla iletişim halinde ve arkadaşlık aşamasında olabilirsiniz.

Daha sonrasında ise bu bayanlardan cep telefon numaralarını , WhatsApp telefon numaralarını , WhatsApp sohbet numaralarını, WhatsApp görüntülü görüşme numaralarını alarak WhatsApp üzerinden görüntülü görüşme yapabilir , WhatsApp görüntülü sohbet yapabilir , cep telefonu üzerinden birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Artık bu saatten sonrası tamamen size kalmış ilişkinizi nasıl ilerletebileceğinizi düşünüyorsanız o şekilde hareket etmekte özgürsünüz. 

Bayan sevgili arıyorum, erkek sevgili arıyorum

Son olarak şunu belirtmeliyiz ki biz sesli Cadde olarak, kendime sevgili arıyorum, kendime erkek arıyorum, kendime erkek arkadaş arıyorum, kendime dul bayan arıyorum, kendime bayan eş arıyorum, kendime arkadaş arıyorum, dul bayan sevgili arıyorum, yaşlı bayan sevgili arıyorum, bayan sevgili arıyorum, bayan sevgili bul, bayan arkadaş arıyorum  bayan ve erkeklerin tamamını bir araya topladık. Yoğun çabalarımız ve uğraşlarınız neticesinde yüzlerce ve binlerce erkek , bayanı bir araya toplayarak onlara mutluluğun kapısını araladık.

Biz artık elimizden gelen yaptığımızı düşünüyoruz. Artık tamamen Bundan sonrası sizinle elinizde. Sizde ister erkek olun ister bayan, ister dul olun ister bekar, isterseniz yaşlı olun isterseniz genç hiç fark etmez buradan kendinize uygun bir bayan ve erkek ve tanışabilirsiniz. Dediğimiz gibi biz artık elimizden geleni yaptık ve geriye kalan her şey tamamen sizin elinizde umarız mutlu bir yaşam ve güzel günler geçirebilirsiniz. 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*