İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Sitesi

İzmir’de 29 Yaşında Bir Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.

İzmir’de 29 yaşında bir bayanım yaklaşık 23 yaşında ailemden ayrılarak başka bir eve çıktım. Okul okumaya çok fazla fırsatım olmadı. Belki de okumak istemediğim için okumadım. Bana öyle geliyor çok fazla okuma hevesim yoktu. Ama okul okumamış olmam Beni hayatta çok büyük zorluklarla karşılaştırdı. Ailemin yanından ayrılıp yeni bir eve geçtikten sonra okul okumamış olmamamın verdiği sıkıntıları yaşamaya başladım. Çünkü iş bulmadım bayağı sıkıntı çektim. Birçok bulduğum İş yerinde de problemler yaşadım. Pek bir vasfım olmadığı ve diplomam olmadığı için Genelde insanlar beni çalıştırmak istemedi. Ya da çalıştığım iş yerlerinde ahlaksızca durumlarla karşı karşıya geldim. Durum böyle olunca da ya çalış ya da çık git durumuyla karşı karşıya kaldım. Bu nedenle de çok fazla para kazanamadığım için hayata tutunmam ve yeni bir hayat için başlangıç yapmak çok zor oldu.

Hala da aynı sıkıntıyı çekiyorum. Bu nedenle bu sıkıntılar Ama son vermek için kendime bir erkek arkadaş veya evlenebileceğim birini arıyorum. Çünkü anladığım kadarıyla okul okumadan bir ev geçindirmek ve kendine bakmak bir kadının işi değil. Ben de artık birisi ile evlenip ve evimin bayanı olmak istiyorum. Çünkü para kazanmak benim işim değil evleneceğim kişinin işi. Ben evimde yemek yapar,  çocuklarıma bakar, evimi çekip çevirirken eşimin ve Kocamın da para kazanarak gelip bize bakmasını çok isterim.

Eğer sen de böyle bir arkadaşlık ve evlilik İstiyorsan benimle iletişime geçebilirsin. Istediğim gördüğün gibi çok fazla bir şey değil. Hemen hemen her kızın hayali olan evliliği istiyorum. Ev işlerinden vesaire çok iyi anlarım. Ayrıca çocuğumun olması ve genç bir anne olmam da beni çok huzurlu eder. En azından çok güzel ve huzurlu bir hayat sürebileceğimize adım gibi eminim.  Eğer sen de böyle düşünüyorsan ama gerçekten böyle düşünüyorsan ve duygularımla oynamayıp beni yarı yolda bırakmayacaksan, ilana mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı ve özelliklerini Belirttiğin bir biyografi oluşturabilirsin belki en azından yepyeni bir hayata ve huzurlu bir yaşantıya adım atabiliriz. Ne dersin? Sence de güzel bir fikir değil mi.

İzmir erkek Arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları Evlilik Sitesi

İzmir yaşanması en güzel şehirlerden bir tanesidir. Gerçekten Turizm bölgeleri ve Şahane müstakil evleri ile her insanın hayali olan bir şehir İzmir. Çok çok kış olmayan ve genelde iklimi sıcak olan bir şehirdir. Ama bir kız arkadaşı olmayınca veya ciddi bir evliliği olmayınca insan İzmir’de gerçekten sıkılıyor. Eğer sen de böyle düşünüyorsan bu yüzden internet sitemizi ziyaret etmişsin demektir. Eğer bu amaçla burdaysan gerçekten çok Doğru yerdesin.

Çünkü, internet sitemizde izmir erkek arkadaş arayan bayanlar, kadınlar, kapalı, tesettürlü, türbanlı, İslami bayanlar ve kadınlar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve bayanlar, zengin olgun bayanlar ve kadınlar, zengin dul bayanlar ve kadınlar, bekar ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve bayanlarda erkek arıyorlar. Bu işi basite indirgemek ve bir an önce sonuca ulaştırmak için cep telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim numaralarını internet sitemiz üzerinde paylaşıyorlar. Bu sizin onlarla daha kolay bir şekilde iletişime geçmenizi ve daha çabuk sonuca ulaşmanızı sağlıyor.

İzmir erkek Arkadaş arayan bayanların Ücretsiz WhatsApp numaraları Sevgili Bulma Sitesi İlanları

Edirne‘den Kars‘a Erzurum‘dan Van‘a artık hemen hemen her yerde cep telefonu şebekesi ve sabit hatlı internet yani Türk Telekom interneti mevcuttur. Hemen hemen her yerde ki insanların da cep telefonları akıllı telefon ve Android telefon vardır. Durum böyle olunca haberleşme, yazışma, sosyal medya uygulamaları da telefonlardan eksik olmuyor bunların en başında da WhatsApp geliyor. Insanlar WhatsApp’tan çok güvenli bir şekilde yazışma yapabiliyorlar.

Internet sitemizdeki birçok kadın ve bayanın da bu uygulamayı kullandığı dikkatimizi den kaçmadı. Bizde böyle bir bölümü oluşturarak sizlerin bu durumdan faydalanmasını uygun gördük. Internet sitemize girdiğiniz andan itibaren kapalı, türbanlı, tesettürlü, zengin olgun kadınların ve zengin dulların WhatsApp numaralarını ve WhatsApp mesajlaşma numaralarına erişebilirsiniz. Internet sitemizdeki imkanlar sadece bununla da kalmıyor. Aynı zamanda ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızların, köylü kadınların, zengin ve fakir farketmeksizin kadınların ve bayanların WhatsApp numaralarını ve WhatsApp iletişim numaralarına erişebilirsiniz.

İzmir erkek Arkadaş arayan bayanların Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok Eş Bulma İlanları

Sosyal medya hayatımızı öyle bir girdi ki, neredeyse Yaptığımız her şeyi paylaşmaya başladık. Ben de dahil olmak üzere Hemen hemen herkes neredeyse yaptığı her şeyi paylaşıyor. Bu mecrayı En çok da arkadaşlık kurmak ve yeni bir arkadaşlıkye başlamak için kullandıklarını fark ettik. Tabii bunu fark etmemiz biraz zaman aldı. Biz sizin için hangi mecrada daha çok erkek arkadaş veya bayan arkadaş arayan insanlar var ise okuyor.

Yoğunlaşarak sizlerin işini kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Facebook üzerinden bu işlerin yoğun yapıldığını gördüğümüz anda biz de internet sitemizde kapalı, türbanlı, Tesettürlü kadınların ve bayanların aynı zamanda zengin olgun ve dul bayanların Kadınların, evlenmek isteyen kadınların ve Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası bayanlarla kızların dağ ücretsiz Facebook adreslerini ve profillerini ve ücretsiz Twitter DM, ücretsiz Instagram hesaplarını paylaşmaya başladık. Bu tamamen size yönelik bir çalışma ve bir an önce sonucu ulaştırma amaçlı yapılmış bir işlemdir.

İzmir erkek Arkadaş arayan 30 Yaş 40 Yaş 50 YAş Üstü ev Arası Ciddi Dürüst bayanlar Arkadaşlık Sitesi

İzmir Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden Turizm ve turist akınına uğradı için genelde İzmir’de yaşayan insanların maddi durumları çok iyi seviyede. Burada yaşayan zengin kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanlar ve kadınların yanı sıra zengin ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar ve Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlarda kendini bir erkek arkadaş veya evlenebilecek ciddi bir arkadaş arıyorlar. Sadece bununla sınırlı kalmıyor daha önce bir evlilik yapmış ve boşanmış ya da eşini kaybetmiş olan kadın ve bayanlar da yani zengin olgun bayanlar ve zengin dul bayanlar kendilerine yeni bir erkek arkadaş, hayat arkadaşı, evlenecek ciddi bir kişi ve ciddi bir arkadaşlık yaşayabilecek arkadaş arıyorlar. Bu kişilerde internet sitemizi çok yoğun ziyaret ederek profil oluşturuyor ve sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*