Iğdır Koca Arayan ve Eş Arayanlar, Eş Bulma Sitesi

Iğdır koca arayan ve eş arayan, kapalı, tesettürlü, türbanlı bayanlar,koca arayan üniversiteli kızların telefon numarası, koca arayan köylü kızların WhatsApp numarası

Iğdır’da yaşayan 31 yaşında genç bir bayanım. Okulumu bitirdikten sonra hayat benim yüzüme çok fazla gülmedi. İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Kendime uygun düzgün bir iş bulamadım. Bir de kovid-19 pandemisi çıktıktan sonra işler iyice Sarpa sarmaya başladı.

Zaten işsizlik almış başını giderken bir de covid çıkınca ben de hepten İşsiz kaldım. Ne doğru düzgün bir iş bulabildim, ne de kendimi geçindirecek bir para bulabildim. Ailemi 22 yaşındayken trafik kazasında kaybettim. Kendime ait bir evde kalıyorum. Bir önceki  çalıştığım işten işsizlik maaşı alıyorum.

Yakında büyük bir ihtimalle işsizlik maaşında kesilir. Ama Allah’tan ümit kesilmez muhakkak Ben de istediğim işi bulabilecek ve mutlu bir yaşam sürebileceğim. Aslında istediğim çok önemli bir iş yada çok da maddi Kazancı yüksek olan bir iş değil. Ne yazık ki, buna rağmen istediğim İşi bulamıyorum.

Yani kendimi geçindirecek ev kiramı ödeyecek kadar bir işe sahip olsam bile bana yeterli olacak ama bir türlü Türkiye şartlarında Bu imkanı sağlayamadım kendime. Birçok arkadaşım zaten kendi mesleğinin haricinde işler yapıyor. Ben de en sonunda bir kasiyer olarak veya bir yerde satış temsilcisi olarak işe gireceğim.

Son olarak söylemek istediğim şey ise, bu kadar zorlukları göğüs germeye çalışırken Hayatımda birinin olması, bir kocamın olması ve evime hizmet ediyor olmak benim gerçekten çok hoşuma gider. Zengin ve fakir olmasının hiç önemli yok. Gönlünün zengin olması yeterli olacaktır. Eğer benimle ilgilenirseniz ilana mesaj gönder bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Iğdır koca arayan kapalı, tesettürlü, türbanlı, İslami, dini, feraceli, çarşaflı kadınlar ve bayanlar, dul bayanlar ve kadınlar 

Iğdır’da gerek ailesi ile kalan gerekse de geçim sıkıntısına düşmüş ve çalışmak zorunda kalan kapalı tesettürlü ve türbanlı bayanlardan bir tanesiyle  evlenebilir ve çok mutlu bir yuva kurabilirsin. Çünkü Iğdır’da yaşayan kapalı ve türbanlı bayanlar, çarşaflı ve tesettürlü bayanlar da başta olmak üzere  birçok bayan ve kadın hepsi kendine düzgün bir koca ve eş arıyor.

Bu koca arayan ve  eş arayan bayanlardan bir tanesi ile çok mutlu bir yuva kurmanızı  Biz de gerçekten canı gönülden isteriz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa gerçekten Emin adımlar ve sağlıklı adımlar atarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Iğdır eş arayan erkekler, zengin erkekler, eş arayan yakışıklı ve zengin erkekler

Türkiye’de sadece bayanlar ve kadınlar mı kendilerine eş, sevgili, hayat arkadaşı, koca arıyor zannediyorsunuz? Tabii ki hayır Türkiye’de erkekler, zengin erkekler, olgun zengin erkekler, yaşlı zengin erkeklerde mutlu olabilmek için kendisine hayat arkadaşı, sevgili, kız arkadaş arıyor.

Evet onlar da bizim web sitemizde ve onlarda profil oluşturarak kendi taliplerini bulmaya çalışıyorlar. Biz sesli Cadde olarak gerek erkek gerek Bayan herkesin imdadına yetişip herkesin derdine çare olmaya çalışıyoruz. Yalnız insan kalmayacak sloganıyla çıktığımız bu yolda gerçekten çok hızlı bir şekilde ve emin adımlarla Yürüyoruz.

Siz de mutluluğa davet ettiğimiz insanlardan bir tanesi neden olmayasınız ki. Eğer gerçekten mutlu bir yaşam sürmek ve güzel bir hayat yaşamak İstiyorsanız siz de sesli caddeyi takipte kalmalısınız.

Iğdır bedava eş bulma sitesi, üye olmadan eş bulma sitesi, kolay yoldan eş bulma sitesi, para harcamadan eş bulma sitesi

Başlıktan da Anlaşılacağı gibi ne kadar çok parasını kaptıran ve sonuca ulaşamayan insan var değil mi? Evet gerçekten de öyle Arkadaşlık sitelerine güvenip birçok yerden üyelik satın alıp ve bir türlü sonuca ulaşamayan yüzlerce binlerce insan var.  Sesli Cadde olarak kesinlikle üyelik satmıyoruz.

Web sitemizde herkes üyelik oluşturabilir ve herkes buradan kendine profil oluşturarak bedava bir şekilde ve tamamen ücretsiz bir şekilde kendi taliplerini bulabilir, mutluluğa giden yolda çok hızlı adımlarla ilerleyebilir. İgilendiğiniz ve uygun bulduğunuz kapalı, tesettürlü, türbanlı, feraceli, İslami ve dini bayanlardan bir tanesi ile ya da, genç bayanlar, üniversiteli kızlar, genç köylü kızlarından bir tanesi ile tanıştıktan sonra bir süre mesajlaşma aşamasına geçip, Daha sonrasında 3-5 mesaj attıktan sonra sizden para isteyen diğer Siteler gibi değiliz.

Bizi zaten diğer sitelerden ayıran en önemli özellik budur. Eş bulma sitesi deyince de zaten akla gelen en Önemli hizmetin sitenin, ücretsiz ve tamamen bedava olmasıdır.

 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*