Hakkari Ücretsiz Bayan Ve Kız Arkadaş Bulma Sitesi

Hakkari türkiyenin doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehrimizdir. Üstelik ülkemizin en kalabalık 62.şehirleri arasındadır. Yüksekova,Şemdinli ve Çukurca Hakkari’nin ilçeleridir. Batıdan çok çok farklı olan hakkari hakkında konuşmak biraz zor olsa gerek. Kültürel yapıları çok geniştir. İnsanları gelenek,göreneklerine çok bağlıdırlar. İşte bu yüzden kadınlar ve bayanlar biraz çekimserdir. İşte burda devreye biz giriyoruz! Sesli Cadde olarak sitemizde bulunan kadın,olgun kadın,genç kadın ve evlenip boşanmış dul kadın profilleri bulunmaktadır. Sayemizde bu profillere ulaşabilirsiniz.

Hakkari,Yüksekova,Şemdinli, Çukurca da yaşayan ve ailelerinden çekinen bir sürü türbanlı,kapalı,tesettürlü ve dul kadınlar bulunur. Fakat isteklerini bir türlü dile getiremezler. Allahtan sitemiz olarak biz buradayız. Sesli Cadde sitemize girip özgürce ve güvenli bir şekilde kendilerini tanıtıyorlar. Üstelik çekinmelerini,utanmalarını gerektiren bir durum olmadığının farkına varıyorlar. Ne mutlu bize! Sadece siz erkekler sitemizi ziyaret edip kendinize uygun olgun kadın,türbanlı bayan,kapalı kadın,tesettürlü kadınlar ve bayanlar aramıyorsunuz. Kadınlar ve bayanlarda girip kendilerine uygun erkek arıyorlar. Yani bunda utanacak ve çekinecek bir durum yok!

Hakkari Dul Ve Olgun Bayanlar Whatsapp Evlilik İlanları ve Telefon Numaraları

Evet hakkari çok farklıdır. Gerek yeme içme kültürü,yöresel el sanatları,geleneksel evler ve çadırları,kıyafetler,düğünler ve müzikleri ile göz doldurmaktadır. Daha önce hakkariye giden arkadaşlarımdan duydum. Üç gün üç gece düğün yapıyorlarmış. Ne hoş! Gayet kalabalık ve eğlenceli geçiyormuş. Düşünsenize o düğünde damadın siz olduğunuzu kim bilir ne kadar eğlenceli olurdu?

Evet hakkaride evlenip ayrılmış kadın çok ne yazıkki! Biraz da olsa çevre baskısından ürken dul,olgun,türbanlı, kapalı, İslami kadınlar ve bayanlar tekrar evlenmek isterler. Fakat bu durumu çevrelerindeki insanlara ve ailelerine söyleyemezler. Ama herşeyin bir çözümü var. Sitemize ücretsiz üyelik oluşturup kendilerini tanıtan bir profil oluştururlar ve kendilerine uygun profil bilgilerine sahip kişiler ile iletişime geçerler.

Oluşturdukları profillere Hakkaride yaşayan olgun ve dul kadınlar WhatsApp tanışma ve evlenme ve cep telefonu numaraları gibi bilgilerinide sizler için paylaşırlar. Sizlerde acele etmeden ve ürkütmeden iletişime geçebilirsiniz. Çünkü zaten biraz ürkek ve kırılganlardır. Sitemizde tanıştığınız olgun,dul,kapalı,türbanlı,tesettürlü kadınlar ile Seyithan gölü,meydan medresesi,cennet cehennem vadisi,durankaya yaylasını rahatlıkla gezebilirsiniz. Tabi ilk önce size güvenmeli ve sevmelililer. Ücretsiz bir şekilde sitemize üye olabilirsiniz. Bunu defalarca hatırlatmamıza gerek yok sanırım. Sitemiz sayesinde evlenip yuvasını kuranlar oldu.

Hakkari Türbanlı, Kapalı, Tesettürlü Bayanlar Facebook İnstagram Twitter ve Titkok Evlilik

Artık internet ve sosyal medya herkesin hayatında! İnternet sayesinde insanlar artık herşeye istedikleri gibi ulaşıyor. Kimileri alışveriş yapıyor,kimileri merak ettiklerini öğreniyor kimileri ise hayatlarını değiştiriyor. Tıpkı Hakkari’de yaşayan dul,türbanlı,zengin, kapalı,genç,tesettürlü, güzel ve İslami kadınlar ve bayanların yaptığı gibi! Nasıl mı yapıyorlar? Sesli Cadde sitemize girip twitter, facebook, instagram, pinterst gibi sosyal medya hesaplarını ve profillerini paylaşarak tabiki. Bazıları sadece sosyal medya hesaplarını ve profillerini sizlerle paylaşmakla kalmıyor. WhatsApp iletişim numaraları, cep telefonu bilgileri,telefon iletişim bilgilerinide paylaşıyorlar.

Hem bu şekilde kimseden çekinmiyor ve daha rahat oluyorlar. Belkide tek istedikleri özgürce yaşamak kim bilir? Bu kadınların ve bayanların en doğal hakkı değil mi sizce? Artık yaşadıkları Hayat onlara keyif vermiyor. Bize güvendikleri ve inandıkları için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ne de olsa bu şeklide kendi istedikleri kriterde erkek arkadaş,ciddi arkadaşlıklar ve güzel dostluklar kuruyorlar. Evlenip güzel yuvalar kurup hatta çocuk sahibi bile oluyorlar. Pinterst, Twitter, facebook, instagram deyip geçmeyin. Artık herkes bu sosyal medya hesaplarında takılıyor. Hakkari, Yüksekova, Şemdinli, Çukurca da yaşayan olgun,dul,kapalı kadınlar en doğrusunu yapıyor. Kendilerine ve hayatlarına değer vermeleri çok güzel ve keyif verici!

Hakkari’de Dul Bayanım Evlenecek Ciddi Birini Arıyorum

Hakkaride yaşayan türbanlı dul bayanım. 41 yaşında esmerim. Daha önce başımdan kötü bir evlilik geçti. Bu evlilikte beni tek teselli eden şey çocuğum oldu. Evet bir tane dünyalar tatlısı oğlum var. Beni oğlumla en azından kabul edecek bir bey arıyorum. Niyetim gayet ciddi artık olgunlaştım ve hayattan dersler çıkarttım.

Gayet eğlenceli ve sevecen bir bayanım. Tanıdığınız zaman bana hak vereceksiniz. Bende artık mutlu olmak, saygı görmek,sevgi görmek,hoşgörü görmek istiyorum. Çok çok bişey istemiyorum. Birazcık huzurum olsun yeter. Çocuğumu daha mutlu ve huzurlu büyütmek istiyorum. Bu acımasız hayatta artık tek başıma çabalamaktan yoruldum ve sıkıldım. Lütfen ciddi olalım hayat kısa ve değerlidir.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*