Ücretsiz Üyesiz Üye Olmadan Parasız Dul Bayan Bul

Esra ‘nın İlanı;

Selamlar adım Esra 40 yaşında tesettürlü dul bir bayanım. Evlenecek erkek arkadaş arıyorum. Ankara’da bir tane oğlum ile ikamet ediyorum. 10 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var. eski eşimle anlaşamadığımız için medeni bir şekilde boşanma kararı aldık ve ayrıldık. Her ne kadar benim için kötü bir koca olsa da çocuğu için iyi bir baba olduğunu düşünüyorum. aslında aklımda hiç evlilik Fikri yoktu fakat çevremdeki insanlar tekrar evlenebileceğim de huzurlu olabileceğim hakkında benimle bayağı bir süre konuştular ve beni ikna ettiler. Aslında ben de yeniden bir yuva kurmak ve yeni birisine aşık olmak istiyorum. bu konuda beni en çok düşündüren olaylardan bir tanesi bir çocuk sahibi olmam. Onun için o kadar çok tedirgin oluyor ve korkuyorum ki attığım adımları iki defa da 3 defa düşünerek atıyorum.

sonuçta çocuğumun benim hayatımda ne olursa olsun bu durumdan etkilediğini düşünüyorum. Bu yüzden ben de bu saatten sonra sağlıklı ve doğru kararlar vermek istiyorum. maddi durumum oldukça iyi Ankara’da küçük bir cafe işletiyorum. Benim için önemli olan para veya varlık değil. Yeniden evlenmek ve huzurlu bir yuva kurmak istiyorum aslında. Bu evlilik mevzusunu çocuğumla konuştuğum zaman bana gayet ılımlı bir şekilde yaklaştı fakat yeniden onun fikirlerini almak ve onayını almak istiyorum.

kocasından boşanmış ve kimsesiz yaşayan bir kadın olarak gerçekten hayatın birçok zorluğunu çektim. Çevremde birçok insan benim tek başına ayakları üzerinde durabilecek inanmadılar. Ben ise hırs yaparak onların bütün bu söylemlerin boş çıkarttım. Çünkü yanında eşi veya sevgilisi olmayan kadınlarımız da Kendi ayakları üzerinde durarak kimseye minnet etmezler. ben zaten evlenmeden önce de evlendikten sonra da hep çalıştım şu anda da çalışıyor ve işimin başında oluyorum. biraz disiplini ve kuralcı bir yapıya sahibim. Bu durum sizi yanıltmasın bunun dışında çok seveceksin insanları seven hayvanları seven doğayı seven bir kadınım.

Gezmeyi, eğlenmeye, yürüyüş yapmayı, tatile çıkmayı, seyahat etmeyi, yemek yemeyi, yemek yapmayı, temizlik yapmayı, kitap okumayı, film izlemeyi seven sosyal bir kadınım. bunun dışında evde her zaman tertibim ve düzenin olmasından yanayım. Çünkü dağınık bir ortamda kendimi pek iyi hissetmiyorum. ben 40 yaşındayım tanışacak olacağım kişilerin yaş sınırlamaları 45 46 47 48 49 50 52 yaş grubuna kadardır. Karşımdaki insandan beklentim ilk önce çocuğumu kabul etmesi, beni sevmesi, bana güven vermesi, ve beni ben olduğum için kabul etmesidir. başta da söylediğim gibi benim maddiyatla ilgili kesinlikle bir sıkıntım yok ve karşındaki insanın da maddi durumun iyi olmasını beklemiyorum açıkçası. Sonuçta parayı her zaman kazanabiliriz ama arkadaşlık sevgi saygı ve dostluğu çok zor kazanırız. Eğer sizler de benim düşünüyorsanız ilanı mesaj gönder kısmından bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Türbanlı dul bayan bul,tesettürlü dul bayan bul, kapalı dul bayan bul, feraceli dul bayan bul

Evet arkadaşlar başınızdan daha önce bir evlilik geçti ve boşandıysanız bir daha başka birine güvenemeyeceğim veya sevemeyeceğim diye düşünmeyin. biz sizlerin önyargıları yıkmak ve tabularını yıkmak için buradayız. Sonuç itibariyle boşanmış olabilirsiniz de yeniden bir başlangıç yapmak sizin en doğal hakkınız olacaktır. Kendinize güveninizi hiçbir zaman kaybetmeyin ve yitirmeyin. türbanlı dul bayan bul, tesettürlü dul kadın bul, feraceli dul kadın bul, kapalı dul bayan bulmak istiyorsanız bir an önce seslicadde.com sitemize girerek aradığınız kriterde evlenmiş boşanmış, dul bayan, dul kadınlar, olgun dul bayanlar bulabilir ve yeniden bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz.inanın bu söylediklerim çok zor değil.aradığınız zaman ücretsiz bir şekilde olacağını ilanları ve profillere gezerek kendinize uygun veya kendinize yakın hissettiğiniz birisiyle bir an önce sağlıklı ve güvenli bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Suriyeli dul bayan bul, Makedon dul bayan bul, Ukraynalı dul bayan bul, Rus dul bayan bul

Hayatta herkesin bir hatası oluyor. Kimi iş hayatında başarısız, kimi eğitim hayatında başarısız ,kimi ise evlilik hayatında başarısız olarak bu hatalardan ders çıkartmaya bakıyorlar. bir çoğu da çıkarıyor zaten bundan sonraki yaşantılarında yaptıklarını daha çok dikkat ederek daha az hata yapmaya çalışıyorlar. Kimden mi bahsediyorum? Elbetteki evlenmiş boşanmış dul kadınlardan bahsediyorum.daha önce evlilikte yapmış oldukları hatanın bedelini ödeyen olgun dul kadınlar, zengin dul kadınlar, emekli dul bayanlar kendilerini yeniden bir erkek arkadaş arar ve hayata yeni bir başlangıç yaparlar. Beyler de Suriyeli dul bayan bul, Makedon dul bayan bul, Rus dul bayan bul, Ukrayna dul bayan bul yazarak sitemizdeki birçok profile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. ciddi anlamda evlenmek isteyen veya sevgili bulmak isteyen dul bayanlarımız bilgilerini şu şekilde paylaşırlar; İstanbul dul bayan cep telefon numaraları, kapalı dul kadın WhatsApp numaraları, zengin dul bayan Twitter takipleşme, olgun ve yaşlı dul kadın Twitter mesajlaşma bilgileri olarak karşınıza çıkacaktır. Bu bilgilere eriştiğiniz zaman lütfen saygılı ve düzgün bir şekilde iletişime geçin.

30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş arası ve üstü dul bayan bul, olgun dul bayan bul, emekli dul bayan bul, yaşlı dul bayan bul

Sizler hayat enerjisi sadece gençlerde mi mevcut sanıyorsunuz? Eğer böyle düşünüyorsanız gerçekten yanılıyorsunuz. Internet sitemizi kontrol ederken görüyorum ki zengin dul bayanlar, olgun dul kadınlar, emekli dul kadınlar, yaşlı dul bayanlarda da hayattan kopmamışlar ve soğumamışlar ki kendilerine sevgili veya erkek arkadaş ararlar. yaşları 45 46 50 55 52 54 60 65 67 68 kaç olursa olsun yeniden bir arkadaşlık kurmak ve sevgili bulmak istiyorlar. Kimsesiz olmaktan sıkılmış siz Beyler de eğer zengin dul kadın arama, kapalı olgun dul kadın, kilolu dul kadın, zayıf dul kadın, esmer dul bayan bul, sarışın dul kadın bulmak, tanışmak ve konuşmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemize ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde girin kendinize uygun birisini bulun.

Üstelik Türkiye’nin her yerinden İzmir Antalya Konya Kayseri Kars Ordu Edirne Ankara Adıyaman Gaziantep gibi şehirlerimizden de sitemize rahatlıkla girebilir ve buradan kendinize göre birisini bulup bir arkadaşlık yaşayabilir veya bir evlilik yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey karşınızdaki kadınla düzgün ve saygılı bir şekilde konuşmak olacaktır. Sonuçta istediğiniz her şey bir anda olmuyor. İlk önce birbirinizi tanımalı ve birbirinize güvenmelisiniz. Yoksa inanın uzun süreli bir arkadaşlık kuramazsınız.

30 ya da 35 yaş arası dul bayan bul, köylü dul bayan bul, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası dul bayan bul

Evlenmiş boşanmış dul kadın deyince ilk önce herkesin aklına biraz yaşı ilerlemiş insanlar geliyor. Ama inanın artık bu durum böyle değil. Çünkü gençlerimiz bir an önce karar verip evleniyorlar ve daha sonra bu evliliği yürütemedikleri için boşanıyorlar. Aslında en başında sağlıklı karar vermediklerini kendileri bile bilmiyor. Daha sonrasında büyük bir pişmanlık yaşayarak soluğu boşanma davasında alıyorlar. Ama sonuçta kimseyi yargılama hakkı bize düşmedi. Hatasından dönenler ve yeniden hayata tutunmak isteyenler bir sevgili ve erkek arkadaş bularak kendilerine ve karşındaki insanı huzurlu etmeye bakıyorlar.

30 ya da 35 yaş arası dul bayan cep telefon numaraları bul, köylü dul kadınla mesajlaşma numaraları bul, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar Facebook takipleşme bul, genç ve emekli olmuş evlenmek isteyen zengin dullar Instagram hesapları ve profilleri bul Gibi birçok kriterlere internet sitenizi aratarak bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Biz sizin mutluluğunuz için gereken birçok şeye daha önceden düşündük ve bunun üzerine çalışıyoruz. Neticede birileri yuva kurduğu veya sevgili bulduğun zaman inanın bizler çok huzurlu oluyoruz. Sitemiz üzerinden daha önce evlenip huzurlu bir yuva kuran binlerce insan oldu. Bunları nereden biliyorum? elbette ki bilgisayarıma gelen teşekkür e-postaları ve geri bildirimlerinden biliyorum. Durum böyle olunca biz de daha çok çalışma hevesleniyor ve sizler için elimizden gelen her şeyi fazlasını yapıyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*