Perşembe, Haziran 1, 2023
spot_img

Bugün Gönderilen İlanlar

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook

Dul Bayan Arkadaş Facebook Hesabı Arıyorum, Ciddi Dürüst Dul Bayan Arkadaş Facebook Takipleşme Arıyorum, Olgun Dul Bayan Arkadaş Facebook Mesejlaşma Arıyorum

Tuğba ‘nın İlanı;

Selamlar adım Tuğba 28 yaşında dul bir bayanım sevgili arıyorum. Adana’nın Ceyhan ilçesinde yaşıyorum. Daha önce başımdan çok kötü bir evlilik geçti ve sonunda başındaki beladan kurtuldum ve boşandım. Böyle diyorum çünkü evliliğim boyunca eşimden hep şiddet gördüm. Beni hem döverdi hem de hakaret ederdi. Allah’tan bu durum çok fazla uzun sürmedi ve bu evliliğe hemen bir son verdim. uzun süre maruz kaldım bu durumu bir şekilde atlatmak zorundaydım. Çünkü yaşamayı seven bir hayat seven bir kadın olduğum için hayata küsmenin hiç bir anlamı olduğunu düşünmedim. Adana’da uzun süredir bir butikte çalışıyorum. Ailem yanımda değil çünkü yapmış oldum evlilikte beni uyarmışlardı ve ben onları dinlememiştim. İşte bu yüzden şu anda hala çok fazla aramız yok ve benimle çok konuşma taraftarı değiller.

Anlayacağınız üzere Adana’da tek başına yaşıyor ve ayaklarım üzerinde durmaya çalışıyorum.şu dönemde gerçekten çok zor oluyor hayat çok pahalı ve yetişmek imkansız gibi duruyor neredeyse ben de bu yüzden yanıma bir yoldaş ve bana destek olabilecek bir sevgili arıyorum. daha doğrusu maddi durumu iyi olan bir sevgili arıyorum. Çünkü artık birinin elinden tutması ve bana yardım etmesi gerekiyor. Hem maddi hem manevi açıdan bana destek olabilecek ve beni gerçekten ciddi anlamda sevebilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Boşandıktan sonra hayatına birkaç tane erkek arkadaşım oldu fakat bir türlü anlaşamadık ve ayrıldık.

Bu yaşadığım kötü tecrübeden sonra ben de artık insanları güvenemez oldum.işte bu yüzden ben de mutluluk bu sitede aramaya geldim. Kendimden bahsedecek olursam eğer; sadece, ılımlı, anlayışlı, hayvanları seven, doğayı seven bir bayanım. karşıdaki kişiden de beni koşulsuz bir şekilde sevmesini ve bana değer vermesini istiyorum.insan hayatta hata yapmış olabilir önemli olan bu hatalardan ders çıkartabilmek. Ben de hatamdan döndüm ve gerçekten ders çıkarttığıma inanıyorum.

gerçekten yapmış oldun bu evlilik benim hayatta birçok şey kaybetmeme sebep oldu. Ailem benimle konuşmuyor ve ne hale olduğumu pek fazla bilmiyor. Ailemden sadece Kız kardeşim ile iletişim halindeyiz. O zamana kadar beni bir tek o anladı ve yanında bir tek o oldu. Ben de yaptığım hatanın bedelini ödediğimin farkındayım ve bunu aileme göstermek istiyorum. aslında onları çok özlüyorum fakat ben de biraz gurur yapıp onları aramıyorum. Bu yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum fakat ailemin beni bir anda silmesi ve benimle konuşmaması gerçekten çok zoruma gitti. Yaş kriterin ve şehir kriterim yok bana her yerden yazabilir ve her yerden ulaşabilirsiniz. sizlerin de başından daha önce bir evlilik geçmiş evlenmiş boşanmış olabilirsiniz. Hatta bir çocuk sahibi bile olabilirsiniz. Bunlar benim için çok fazla problem değil.

İstanbul Evlenmek İsteyen dul bayan arkadaş Facebook hesabı arıyorum

İstanbul o kadar büyük bir şehir ki adeta insanı yutuyor. Kadar kalabalık ki insanın başı dönüyor. her ırktan de her yerden insan var. Fakat bunca kalabalığın içinde yalnız olan ve mutsuz olan insanlar bizimle sürekli iletişim halinde olup İstanbul dul bayan arkadaş Facebook hesabı arıyorum, dul bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum, zengin dul bayan Twitter mesajlaşma arıyorum, genç dul bayan arkadaş Instagram takipleşme arıyorum diye bildirimlerde bulunuyorlar.

bu durumdan anlayacağımız o ki sosyal platformlar insanın hayatını gerçekten derinden etkiliyor. Devir artık değişti teknoloji sonuçta. Facebook Instagram Twitter gibi sosyal mecralarda insanlar sürekli neler yaptıklarını paylaşıyorlar ve fotoğraf video atarak bunu arkadaşlarının da görmesini sağlıyorlar.

Kapalı,türbanlı dul bayan arkadaş Facebook arıyorum, tesettürlü dul bayan arkadaş Facebook konuşma arıyorum

İster açık, kapalı, tesettürlü, türbanlı, çarşaflı, zengin, fakir, yaşlı, dul, emekli, genç statünüz her ne olursa olsun neticede hepimiz insanız. Aslında hepimiz mi aradığı ortak şey mutluluk ve huzur. Eğer hayatta yanınızda sevebileceğiniz bir eşiniz sevgiliniz veya bir hayat arkadaşınız yoksa gerçekten çekilmez bir hale gelir. Neticede insan tek başına ne kadar yaşayabilir ki? Hepimizin sevgiye saygıya ihtiyacı var.

Kapalı dul bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum, tesettürlü dul bayan arkadaş Facebook tanışma arıyorum, zengin tesettürlü dul bayan arkadaş Facebook hesabı arıyorum, zengin ve kapalı bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum diyorsanız sakın bir yere ayrılmayın ve sesli cadde.com olarak sitemizde kalmaya devam edin. Çünkü web sitemizde aradığınız kriterde ki ve profildeki kadınlarla tanışma imkanımız sizler için sağlıyoruz. Aynı zamanda ücretsiz olan sitemiz herkese kol kanat gererek herkesi mutlu etmeye çalışıyor. Sizler için çabaladığımız bu platformda başarılı olduğumuzu görüyoruz.

Genç dul bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum, köylü dul bayan arkadaş Facebook takipleşme arıyorum, Suriyeli dul bayan arkadaş Facebook hesabı arıyorum

Hayat o kadar garip ki ne zaman kimin başına ne geleceğini hiç bilmiyoruz. Aslında insanlar boşanmak için evlenmiyorlar. Fakat daha sonra aralarındaki sorunlar nedeniyle soluğu boşanma davasında alıyorlar. elbette kimse kurulu düzenini bozup tekrar bir düzen kurmak istemez. Ama insanların neler yaşadığını bilemeyiz elbetteki. evlenmiş boşanmış dul kadınlarımız kendilerine tekrar bir şans vererek sevgili ve erkek arkadaş ararlar. sonuç böyle olunca bizler de aramalarda görüyoruz ki genç dul bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum, Suriyeli dul bayan arkadaş Facebook konuşma arıyorum, köylü dul bayan arkadaş Facebook takipleşme arıyorum gibi aramaları görüyoruz.

Eğer siz de hayatınıza yeni birisi girsin veya hayatınız renklensin istiyorsanız sitemiz tam da size göre bir yer. Burada profillerinde ilanlarını paylaşan dul bayanlarımız dul bayan WhatsApp mesajlaşma, zengin dul bayan WhatsApp konuşma, kapalı açık ,türbanlı, tesettürlü dul bayan cep telefon numaraları, zengin dul kadın mesajlaşma numaralarını paylaşarak bir an önce sevgili veya erkek arkadaş bulmak istiyorlar. sizler için Emin olun bu şekilde iletişime geçmek ve konuşmak daha kolay olacaktır. Birbirimizi daha yakından tanıma fırsatına yaratın ve bir an önce kendinizi sevgili veya erkek arkadaş bulun.

Dul bayan arkadaş Facebook hesabı arıyorum, 30 ve 40 Yaş dul bayan arkadaş Facebook mesajlaşma arıyorum, olgun dul bayan arkadaş Facebook tanışma arıyorum

İzmir Adana Antalya Kocaeli Şanlıurfa Adıyaman Gaziantep sayamayacağım bir sürü ilimizden yalnız ve mutsuz olan herkese sesli cadde.com sitemize bekliyorum. çünkü arayıp da bulamadığınız mutluluğu emin olun bizim sitemizde bulacaksınız. Daha önce sitemiz sayesinde evlenip yuva kuran milyonlarca insan oldu. Bizler bu durumlara hep şahit olduk. Olmaya da devam edeceğiz.

Eğer sizde zengin dul bayan Facebook mesajlaşma arıyorum, olgun dul bayan Facebook takipleşme arıyorum, genç dul bayan arkadaş Facebook tanışma arıyorum, genç dul kadın WhatsApp numarası arıyorum, olgun dul bayan cep telefon numarası arıyorum ve bulamıyorum diyorsanız artık sitemizde bulacaksınız. yaşınız kaç olursa olsun 25 26 32 38 40 45 50 55 60 65 hayattan kesinlikle keyif Almayı bırakmayın. Hayat yaşamaya değer. Sevmek ve sevilmek herkesin hakkı olduğu gibi evlenmek ve boşanmak da herkesin hakkıdır. kimsenin sizi yargılama hakkı yok. Siz kendinizden sorumlusunuz ve ömrünüzün sonuna kadar da bu durum böyle olacak.

Latest Posts

spot_imgspot_img

İlgi Çekenler