Diyarbakır Koca Arayan Bayanlar Ve Eş Arayanlar Eş Bulma Sitesi

Diyarbakır Koca Arayan Bayanlar Eş Bulma Sitesi İlanları

Diyarbakır sur’da yaşayan 43 yaşında tesettürlü dul bir kadınım.

Adım Fatma. Buradan kendime yakışıklı ve zengin bir koca arıyorum. Boşanmış olduğum eski eşimle evlendiğim güne lanet ediyorum. Çok sorumsuz ve ailesini düşünmeyen birisiydi. Sürekli kumar oynar ve arkadaşları ile birlikte sokaklarda içki içerdi. Yaklaşık 10 yıl evli kaldık ve 10 yılın sonunda artık dayanamayıp ona boşanma davası açtım. Bu sene hep sefalet içinde ve sefillik için de yaşadım. Çok acılar çektim ve çok büyük maddi sıkıntılar yaşadım.

Kocamın kumar borcu yüzünden evimize hiçbir şey alamıyorduk ve hiçbir şey yapamıyorduk. Çalıştığı bütün parayı gidip kumara yatıyordu. Bu yüzden hep maddi sıkıntılar çektim. Ben de şimdi zengin bir erkek arıyorum ve bundan sonraki yaşantı mı daha düzgün yaşamak istiyorum. Bu konuda ailem hiçbir zaman yanımda olmadılar. Kocandır düzelir, geçer dediler. Boşandıktan sonra kalacak bir yerim olmadığı için Diyarbakır’da bir akrabamın yanına yerleştim.

Ama artık burada da kalmak istemiyorum. Çünkü insanlara yük olduğumu düşünüyorum. Doğal olarak ben de artık bir koca bulup evlenmek istiyorum. Kendi yuvamı kurup sadece kocama hizmet etmek ve kocama hesap vermek istiyorum. Çok güzel yemek yapar, temizlik yapar ve çok iyi ev geçindiririm. Daha önce sürekli maddi sıkıntı yaşadığım için hiçbir yere gidip doğru düzgün gezemedim. Eğer buradan kendime zengin ve yakışıklı bir erkek bulursam onunla birlikte her yere gidip gezmek istiyorum.

Daha doğrusu artık Diyarbakır’da yaşamak istemiyorum. Ben de yaşıtlarım gibi, diğer kadınlar gibi korkmadan ve çekinmeden alışveriş yapmak istiyorum. Güzel bir evim olsun, bana saygı ve değer veren bir kocam olsun istiyorum aslında. Bir daha bu yaşadığım sıkıntıları yaşamak istemediğim için maddi durumu iyi olan bir koca bulmak istiyorum. Beni sakın yanlış anlamayın her şey para değil. İnanın benim çektiğim sıkıntıları görseydiniz bana hak verirdiniz. Ben sadece para istemiyorum.

Beni sevecek, bana değer verecek, beni herkese karşı koruyacak bir koca istiyorum aynı zamanda. Kocamı çok mutlu edebileceğimi adım gibi eminim. Ben artık Sevmek ve sevilmek istiyorum Bu benim en doğal hakkım. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız ve benimle birlikte bir hayat sürmek istiyorsanız ilana mesaj gönder kısmından kendinizi anlatıp, nasıl bir insan olduğunuzu yazın. Lütfen sadece ciddi ile evlenmek isteyen erkekler yazsın. Bu saatten sonra vakit kaybetmek istemiyorum.

Diyarbakır Evlenmek İçin Eş Arayan tel nosu, zengin koca arayanlar kadınlar WhatsApp grupları, yakışıklı koca arayan kadınlar

Buradan sadece Erkekler kendilerine bir bayan arkadaş sevgili eş aramazlar. Kadınlarda kendilerine uygun yakışıklı koca, zengin koca, paralı koca, maddi durumu iyi olan koca ararlar. Biz web sitesi olarak sizlerin bütün isteklerinizi karşılıyor ve Size uygun ilanları sitemiz üzerinden paylaşıyoruz. Birçok insan Diyarbakır’da evlenmek için eş arayan bayan telefon nosu, zengin koca arayan kadınlar WhatsApp grupları numarası, yakışıklı koca arayan bayanlar cep telefon numarası, koca arayan dul kadınlar mesajlaşma numaralarını ararlar.

Bir hayat kurmak ve bir yuva kurmak isteyen kadınlarımız ücretsiz ve bedava bir şekilde koca veya eş bulmak ister. Bunun için bizlere başvururlar ve burada kendini tanıtan ilanlar oluştururlar. İlanlar şu şekildedir; Diyarbakır’da eş arayan zengin kadınlar, Diyarbakır lice de zengin koca arayan kadınlar, Türk koca arayan yabancı kadınlar, eş arayan olgun Beyler, eş arayan zengin Beyler, eş arayan iş adamları gibi ilanları da sıklıkla görmekteyiz.

Diyarbakır Koca arayan türbanlı, tesettürlü, çarşaflı, kapalı kadınlar Evlenmek için Eş arayanlar

Neredeyse artık hayatımız internet üzerine kurulu oldu. İnternet üzerinden aradığımız her şeyi buluyor ve istediğimiz bütün bilgilere ulaşabiliyoruz. Artık koca veya eşlerini de insanlar internet üzerinden buluyor ve yuva kuruyorlar. Sesli cadde.com olarak bedava eş bulma sitesi, ücretsiz koca bulma sitesi üyeliksiz eş ve koca bulma sitesi olarak her geçen gün kendimizi bu konuda geliştiriyor ve ilerletiyoruz. Bu şekilde herkese isteğini karşılayabiliyor ve sonuca kolay bir şekilde ulaştırabiliyoruz.

Diyarbakır’da koca arayan dul kadınlar, eş arayan türbanlı kadınlar, yakışıklı koca arayan tesettürlü bayanlar, zengin koca arayan kapalı kadınlar oldukça fazla ve isteklerini kolay bir şekilde karşılıyor olmaktan gayet mutluluk duruyoruz. Evlenmek için eş arayan yakışıklı Beyler, İş adamları, evlenmek için eş arayan zengin erkekler, evlenmek için eş arayan olgun erkekler gösterdikleri çaba sonucunda kendilerine bedava bir şekilde eş buluyorlar.

Diyarbakır Koca arayan genç kızlar, eş arayan dul kadınlar, koca arayan üniversiteli kadınlar sitesi

Daha fazla geç kalmadan yuvasını kurmak isteyen genç kızlar üniversiteli kızlar dul bayanlar tesettürlü bayanlar olgun bayanlar yaşlı bayanlar emekli bayanlar artık şanslarını websitemiz üzerinden denemeye karar verirler. Çünkü yakın çevrelerinden kendilerine uygun bir eş veya koca adayı bulamazlar.

Buradan istedikleri kriterlerde ki, profillerdeki erkeklerle tanışabilir yuva kurabilirler, mutlu bir hayat sürebilirler. Oluşturdukları ilanda koca arayan zengin kadınlar Facebook hesabı, yakışıklı koca arayan genç kızlar instagram hesabı, Parası olan koca arayan dul kadınlar Twitter hesabı ve bunun gibi bazı bilgilerini profillerine ve ilanlarına eklerler.

Bu şekilde karşındaki insanı daha yakından tanıma şansına erişebilirsiniz. Aynı zamanda Diyarbakır’da eş arayan olgun bayanlar, koca arayan dul kadınlar, koca arayan memur kadınlar koca arayan suriyeli kadınlarda Facebook üzerinden fotoğraf ve videolarını paylaşırlar. Böylece bir ilişki yaşamınız ve bir iletişim kurmanız daha kolay olacaktır. Ama ilk önce Düzgün bir iletişim sağlamanın ve konuşmanız gerekir. Diğer türlü olduğu zaman hiçbir şekilde kimse ile iletişim kuramaz ve mutlu bir ilişki yaşayamazsınız.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*