Diyarbakır Dul Bayan İlanları

Diyarbakır Dul Bayan Evlilik İlanları, Olgun, Dul Bayan, Genç Dullar Cep Numarası, Sevgilli Arayan Dullar İle Tanışma 2022

Hayalim Evlenmek, Hayalimi Gerçekleştirir Misin?

Selamın aleyküm Diyarbakır Bismil’de yaşayan 29 yaşında türbanlı bayanım adım Dilan.

İçinde Allah korkusu olan ve güvenilir sevgili arıyorum. Şu hayatta en büyük hayallerimden bir tanesi evlenmek. Sevgilimi bulur bulmaz hemen evlenmek istiyorum. Bu yaşıma kadar bir veya iki tane sevgilim oldu. Öyle herkesle konuşan veya ilişki kuran bir kadın değilim. Diyarbakır’da ailem ile birlikte yaşıyorum. Gelenek ve göreneklerimize göre ailem böyle sevgili olaylarına karşılar.

Yani tanıştığım kişiyle hemen evlenmemi ve bir yuva kurmamı istiyorlar. Elbette ki her önüme gelenle evlenecek değilim. İlk önce karşımdaki insanı tanımam ve konuşmam gerekiyor. Güvenilir, ciddi, saygılı, efendi bir erkek arkadaş arıyorum. Diyarbakır’da babamın işletmiş olduğu bir fırın var. Ben de orada çalışıyor ve aileme yardım ediyorum. Maddi durumumuz ne çok iyi ne çok kötü kendimizi geçindirebilecek kadar para kazanıyor ve hayatımızı idame ettiriyoruz.

Üniversiteyi bitirip mühendis olmak istiyordum. Ailemin o zamanlar maddi durumu iyi olmadığı için beni okutmadılar. Liseden ayrıldıktan sonra ben de babamın yanında çalışmaya başladım. Belki ileride açıköğretimden  okumaya devam ederim. Evlendikten sonra Diyarbakır’da yaşamak istemiyorum. İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, Ankara gibi şehirlerde yaşamak isterim. Daha önce Diyarbakır’dan başka hiçbir yere gitmedim.

Evleneceğim kişinin maddi durumu iyi olursa belki beni Türkiye’de bulunan birçok şehire götürür ve görmediğim yerleri gösterir. Eğer bir insanın içinde Allah korkusu olmazsa aklına gelen birçok şeyi yapar. Çekingen, içine kapanık, hanım hanımcık, dini bütün bir kadınım. Karşımdaki insanın da benim yaşantıma ve geleneklerime saygı duymasını isterim. Eğer mutlu bir yuva kurar evlenirsem bir an önce çocuk sahibi olmak istiyorum.

Tabii bu durum karşımdaki insana da bağlı. eğer o istemezse ben de onun bu kararına saygı duyarım. İlanımı okuyup benim düşüncelerime katılanlardan mesaj ve yorum bekliyorum. Birbirimizi yakından tanımaları ve birbirimize güvenmeliyiz.Yoksa uzun ömürlü bir evlilik gerçekleştiremeyiz. Sonuç itibariyle konuşmadan, mesajlaşmadan, birbirimizi tanımadan nasıl bir evlilik kurarım?

Evlilik ciddi bir müessese olduğu için ilk önce birbirimizi tanımamız ve birbirimiz hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Nerede yaşıyorsunuz , kaç yaşındasınız , hayattan beklentileriniz nelerdir? Bunları bana mesaj veya yorum olarak yazarsanız ben de sizi yakından tanıma fırsatı sağlarım. Gerçekten ciddi evlilik kurmak isteyenler ve evlenmek isteyenler mesaj atarsa sevinirim.

Ciddi olmayanlar ve saçma sapan konuşan veya mesaj yazan insanların mesajlarına kesinlikle karşılık vermeyeceğim. Çünkü ben buraya ciddi bir ilişki kurmak için ve evlenmek için katıldım. Başka bir amacım yok. Boş şeylere ayıracak vaktim de yok. Eğer ciddi değilseniz sizde vaktinizi boşa harcamayın. Hepinize teşekkür ediyorum. 

Diyarbakır dul bayan telefon numaraları, bedava mesajlaşma numaraları

Diyarbakır’da yaşayan insanlar hala gelenek ve göreneklerine çok önem verirler.  Daha önce hiç Diyarbakır’da bulunmadım. Ama orada yaşayan insanların saygılı, efendi, dini bütün insanlar biliyorum. Diyarbakır’da yaşayan genç kızlar, üniversiteli kızlar, türbanlı, kapalı, tesettürlü kadınlar, evlenmek isteyen veya erkek arkadaş arayan dul kadınlar çevre baskılarından çekindikleri için veya böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için 2022-2023 evlilik sitesi sesli caddeyi ziyaret ederler.

Burada kendilerine göre erkek arkadaş bularak bir ilişkiye başlarlar. Sizlerde bu şanslı erkeklerden bir tanesi olabilirsiniz. Bunun için ilk önce yapmanız gereken şey bedava ve para ödemeden ziyaret edebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmek olacaktır. Ancak bu şekilde Diyarbakır’da dul bayan telefon numaraları, Diyarbakır’da dul ,olgun bayan bedava mesajlaşma numaraları, kapalı, türbanlı, tesettürlü kadın WhatsApp grupları, genç dul bayan telegram numaraları, yaşlı dul bayan , Evlenmiş boşanmış dul bayan WhatsApp görüntülü konuşma, Telegram anlık konuşma, WhatsApp anlık konuşma numaralarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cep telefon numaralarını da aldıktan sonra daha detaylı konuşma yaparak birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı sağlayabilirsiniz. Diyarbakır dul bayan ilanlarına ulaşmak ve herhangi bir tane dul bayan ile tanışmak , sohbet etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden internet sitemizi ziyaret etmelisiniz. Çevrenizden bulabileceğiniz Diyarbakır dul bayan ilanları sayısı ne yazık ki çok fazla değildir. 

Diyarbakır 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü Dul Kadınlar Whatsapp Evlilik İlanları

Değerli ziyaretçilerimiz ne yazık ki hayatta her zaman istediğiniz şeyler olmuyor. Kimi para, ev, araba, zenginlik istiyor, kimi ise mutlu olabileceği, sevebileceği, güvenebileceği bir sevgili istiyor. Bazen güzel bir hayat yaşamak için biraz beklememiz gerekiyor. Çünkü başımıza ne zaman ne gelecek veya ne zaman mutlu olacağız bilmiyoruz. Lakin böyle düşünüp karamsarlığa kapılmanın bir anlamı yok.

Gerçekten evlenip mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız bunun için çaba göstermeniz gerekiyor. Kadın veya erkek farketmez.! Ne istediğinizi veya nasıl bir hayat yaşamak istediğinize siz karar verirsiniz. Daha önce başından evlilik geçmiş, evlenmiş boşanmış, eşini kaybetmiş , dul bayanlar yeniden sevmek ve sevilmek isterler. Nereden mi biliyorum?

Sesli Cadde arkadaşlık ve evlilik sitesine girip burada ilan oluşturuyorlar. iİlanları şu şekildedir; Diyarbakır dul bayan ilanları, Diyarbakır’da evlenmek isteyen dul bayan evlilik ilanları, sevgili arayan kapalı , türbanlı dul bayan ilanları, erkek arkadaş arayan yaşlı , zengin, emekli kadınların ilanları, Diyarbakır’da genç sevgili arayan dul bayan ilanları , Diyarbakır’da zengin, yakışıklı erkek arayan genç dul kadınların ilanları olarak sizlere sunulmaktadır.

Eğer dul bir bayan ile evlenmek veya sevgili olmak istiyorsanız bence bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Yoksa yakın çevrenizden veya etrafınızdan kendinize Diyarbakır’da dul bayan, genç dul bayan , engelli , kimsesiz , yabancı dul bayan bulma şansınız gitgide azalıyor. Bunun için bir an önce hızlı sonuca ulaştıran internet sitemize girip buradaki ilanlara göz atmanızı tavsiye ederim.

Diyarbakır dul bayan Facebook,Twitter,Instagram Tİktok adresleri

Gerçekten artık bir sevgili bulma, erkek arkadaş bulma eş bulma, koca bulma sanıldığı kadar zor değildir. Sizlere yardımcı olan internet üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik siteleri sayesinde sizler de kendinize erkek arkadaş, kız arkadaş bulabileceksiniz. Öncelikle bedava, ücretsiz, üyelik gerektirmeyen sesli Cadde internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bu sayede Diyarbakır’da dul bayan Facebook, Diyarbakır Suriyeli dul bayan Instagram, Diyarbakır memur dul bayan, Diyarbakır erkek arayan ciddi dul bayan Twitter adreslerine ulaşabilirsiniz. Peki bu sosyal medya adresleri, hesapları ne işinize yarayacak? Tanıştığınız dul bayan ile Facebook üzerinden görüntülü konuşma, Twitter üzerinden takipleşme, Instagram ve Pinterest adresleri üzerinden mesaj gönderme veya sohbet etme fırsatını sağlayacaksınız.

Diyarbakır dul bayan arıyorum, Diyarbakır’da dul bayan nasıl bulurum?, Diyarbakır’da olgun, zengin, yaşlı dul bayan arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız artık bu endişenize bir son verin . Çünkü internet sitemiz sayesinde aradığınız kriterde, profildeki dul bayanlar ile kolay ve hızlı bir şekilde tanışıp muhabbet edebileceksiniz.

Her şeyden önce karşılıklı güven ve saygı her şeyden önemlidir. Eğer sabırsız ve saygısız olursanız internet sitesi veya çevrenizden kendinize kesinlikle dul bayan bulamazsınız. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır arkadaşlar. Birbirinizi dinlemeli ve birbirinizi yakından tanımalısınız. Bu şansı hem karşınızdaki insana hem de kendimize vermeniz gerekiyor. 

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*