Diyarbakır Ücretsiz Bayan Arkadaş Kız Arkadaş Bulma Sitesi

 

Diyarbakıra hiç gitmedim ama insanlar o kadar güzel şeyler anlatıyor ki, imrenmemek elde bile değil. Her ne kadar Diyarbakır’ın nesi var her tarafı dağ tepe taş Bayır deselerde diyarbakır’ın İnsanları bile oraya gidip yaşamak için uygun sebep olacaktır. Bir de yemeklerini ve misafirperverliklerini görün. Dediğim gibi gidip görmedim ama gidip görüp ve yaşayan insanlar bu şekilde anlatıyorlar. Hele bir de yemek mutfakları var ki çeşit çeşit birbirinden lezzetli bu kadar mı güzel olur. Bayanları 2 parça bakliyatla dünya kadar yemek yaparak adeta Harikalar yaratıyorlar. Yoktan da var ediyorlar diyebiliriz.

Ama uzun yıllardır süren terör olayları bu yöredeki halkın yaşamını zorlaştırmakta ve dertlerini kederleri ne dert keder katmaktadır. Her ne kadar biz batılılar olarak rahat bir hayat sürsek de buranın insanları, bu yörenin insanları da çok zorlu şartlarda yaşamakta ve hayat şartlarına göğüs germektedirler. Birçok insan bu kişilerle alakalı empati kuramamak ta onları yadırgamak ve  yermektedirler. Bence hiçbir insan yaşadığı yöreye, kültüre, coğrafi şartlara göre yaldırganmamalı ötelenmemeli ve dışlanma malıdır. Neticede insan insan olduktan sonra biz vicdani duyguları olduktan sonra, nerede yaşadığı Edirne, Ankara, Bitlis, Diyarbakır ne fark eder ki Neticede hepsi insan değil mi.

Evet Gelelim esas konumuza her yörede, ilde, ilçede olduğu gibi Diyarbakır’da da evlilik hayali kurup ciddi bir arkadaşlık yaşayıp hayatını sürdürmek isteyen bay ve bayanlar oldukça fazladır. Buranın  kültürü ve hayat tarzı nedeniyle insanlar çok çok kendilerine çevrelerinden kız arkadaş veya erkek arkadaş bulamamaktadırlar. Takdir edersiniz ki bu tip davranışlar bu yörenin insanları için yanlış davranışlardır. İşte bu sebepten ötürü birçok bay bayan ve genç kızlar internet sitemize girerek buradan kendine erkek arkadaş ve ciddi arkadaşlıklar aramaktadır.

Diyarbakır kapalı, tesettürlü, İslami bayan arkadaş

Diyarbakır’da genelde kapalı, tesettürlü, İslami bayanlar bulunmaktadır. İşte bu sebepten de burada böyle bir bayan arkadaş, kız arkadaş, genç kız arkadaş, zengin kız arkadaş, evlilik hayali kurabileceğiniz bir bayan bulma ihtimali çok daha çok artmaktadır. Yörenin çoğunluğu İslami şartlara uygun namazında, niyazında aile değerlerine önem veren ve aile kriterlerini benimsemiş bayanlardir. Ve bu kişilerin kültürü gereği birebir tanışma yüz yüze görüşme gibi imkanları olmadığı için genelde sesli Cadde sistemi üzerinde olmaktadır. üye bilgileri ve oluşturduğu profillerle siz değerli ziyaretçilerimizle iletişime geçme çabası içerisindelerdir. Siz de zaman kaybetmeden bu değerli insanlarla bir an önce iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ücretsiz olan internet sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

 

 

Diyarbakır 30 Yaş 40 Yaş ve 50 Yaş Üstü Evlenmek isteyen Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Diyarbakır’da o kadar çok zengin Erkek olduğuna inanıyorum ki. O kocaman şato gibi evleri yoksa Nasıl idare edebilirlerdi ki. Bütün erkeklerin altlarında arabası, ceplerinde parası, çok güzel evleri ve çok güzel yaşantıları bulunmaktadır. Bu Erkekler de sadece bu yöreden kız arkadaş istememekte, evlenme hayali kurmamaktalar. Onlar da başka şehirlerden genç ve güzel kızlar aramakta ve onlara güzel hayat sunmak için sitemizi ziyaret etmekteler. Birçoğunun bağı bahçesi  tarlaları ve çok güzel yaşantıları bulunmaktadır. Bu kadar parayı kazanmak için çok çok emek sarfediyorlar ve çok güzel bir yaşantı kurmak da onların hayali. Sizde Diyarbakır’dan bir zengin erkek arkadaşım veya ciddi bir evliliğim olsun diyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz uygun.

Diyarbakır Bayan Arkadaş Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri

Ne yazık ki Daha önce ki makalelerdeki belirttiğim gibi, burada da cep telefon numaraları, tanışma ve evlenme, WhatsApp numaraları, WhatsApp tanışma ve evlenme gibi bilgilere çok kolay erişebileceğinizi söyleyemem. Çünkü bu yörenin kültürü ve hayat tarzı gereği insanlar bu bilgileri İnternet’te koymaktan çekinmekteler.  Bunlar yerine alternatif yönlere yönelerek profil bilgileri ve üyelik kayıtları ile siz değerli ziyaretçilerimize ulaşma çabası içerisindelerdir.

Diyarbakır Bayan ve Kız Sosyal Medya Hesapları

Buradaki bayanlar cep telefon numaralarını ve WhatsApp iletişim bilgilerini sitemizde yükleyemiyor olsalar bile. Hemen hemen herkesin kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarının bilgilerini paylaşmaktadırlar. Bu bilgilere Diyarbakır bayan arkadaş, Diyarbakır’da zengin bayan arkadaş, Diyarbakır bayan Facebook, Twitter ve, Instagram, Pinterest gibi aramalar yaparak erişebilirsiniz. Tabii bilgileri eriştikten sonra hemen onları rahatsız etmeyin. Hemen iletişime geçelim, hemen arkadaşlık kuralım, hemen evlenelim gibi söylemleriniz onları size yakınlaştırmak yerine sizden uzaklaştıracak ve bu adımları atmanızı zorlaştıracaktır.

Diyarbakır’da Zengin Bir Ailenin Kızıyım Ciddi Bir Arkadaşlık Arıyorum

Diyarbakır’da çok zengin bir ailenin 29 yaşında  kızıyım. Çok güzel bir evimiz ve çok güzel bir yaşantımız var. Ama ben de herkesin yaşadığı gibi çok güzel ve rengarenk bir arkadaşlık yaşamak istiyorum. Fakat bunu yöremizde mümkün kılmak pek de kolay değil. dışarı çıkma, gezme, sosyal alanlarda zaman geçirmek gibi bir ihtimalimiz olmadığı için ben de şansımı sesli Caddesi üzerinde değerlendirmeye karar verdim. Kısaca kendimden bahsetmem Gerekirse 1. 60 boyunda esmer, aklı başında ve ciddi dürüst  bir bayanım, Ben de siz değerli ziyaretçilerden beni kendine uygun gören beylerle tanışmak ve ciddi bir arkadaşlık kurmak istiyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*