Bursa 40 50 Yaş Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi ilanları

Bursa 45 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayan ve Erkek Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

45 Yaşında Bursa’da Yaşayan Olgun Ve Dul Bir Bayanım Evlenecek Erkek Arıyorum.

Bursa’da yaşıyorum. 45 yaşında olgun dul bayanım. Bursa’ya sonradan taşındım. Daha önce Eskişehir’de yaşıyordum. Fakat eşim buralı olduğu için buraya gelmiştik. Ne yazık ki bundan 10 sene önce eşimi kaybettim. Kendisi İş kazasında hayatını kaybetti. Ben de kocam öldükten sonra biraz Hayata küstüm ama bu durumun böyle devam etmeyeceğini anladım.

Uzun süre kendime gelemedim be sürekli depresyon halindeydim. Sonradan Uzun uzun düşündüm de bu kötülüğü kendime yapmam gerektiğine karar verdim. Çünkü benim de devam eden bir hayatım var. Çocuğum yok. Şimdi ise hayatıma yeni bir perde açıp evlenecek erkek arkadaş arıyorum. Belki evleneceğim erkekten bir çocuk sahibi olmak isterim.

Çünkü hayat o kadar ilerlemedi. Maddi durumum orta derecede. Mesleğim kadın kuaförlüğü. Bursa’da kiralamış olduğum bir kuaför dükkanında çalışıyorum. Malum Virüs vardı Uzun süredir dükkanımı açamıyordum fakat şimdi virüs durumu biraz hafifledi ve dükkanımı açmaya ve tekrar para kazanmaya başladım. Tanışacağımı evleneceğim erkeğin maddi durumunun benden biraz daha iyi olmasını isterim.

Dükkan kirası almış başını gidiyor. Çalıştığım para anca kiraları ödemeye ve faturaları ödemeye yetiyor neredeyse. Eşim rahmetli olduktan sonra ailemle yaşamaya başladım fakat 1 sene önce ailemin yanından ayrılarak Bursa’da tek başıma yaşamaya karar verdim.

Öyle gözü Yükseklerde olan bir kadın değilim. Varsa yerim yoksa yemem. Bu zamana kadar hep kendim çabalayarak bu hale geldim. Öyle diğer şımarık kadınlar gibi her istediğim olsun istemem. Bütçeme göre hareket eder ve o şekilde yaşarım. Mesleğimi seviyorum evlendikten sonra da mesleğime devam etmeyi düşünüyorum.

Gerçekten iyi bir ev bayanı olduğum aşikar. Yemek yapmayı Temizlik yapmayı, arkadaşlarımla kafelere gidip çay kahve içmeyi seviyorum. Ama arkadaşlarımla artık nereye kadar gideceğim. Ben de hayatımı tekrar birleştireceğim be seveceğim evleneceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Benimle tanışacak olan ve Evlenecek olan erkeğin Bursa’da yaşamasına gerek yok.

Ben sevdiğim ve Evlendiğim insan için buradan ta fizan’a kalkar giderim. Şehir Benim için problem değil. 47 48 49 50 51 52 53 54 55 yaşlarında olabilir. Eğer kafamız Uyar ve birbirimizi seversek bence yaşın pek de bir önemi yok. Evlendiğim kişiden istediğim tek şey bana yalan söylememesi ve beni gerçekten yürekten sevmesi.

Çünkü ben bu yaştan sonra hiçbir şey istemiyorum Sadece rahat ve eşimle huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Şansımı burada denemek istedim ve o yüzden buraya profil oluşturdum. Eğer benim gibi düşünen ve ciddi şekilde düşünen Beyler varsa bir an önce iletişime geçerim ve birbirimizi tanıyalım.

 

Bursa erkek arkadaş arayan 35 ve 40 Yaş Arası ve Üstü olgun ve yaşlı kadınlar telefon numaraları

Evlenmenin ve sevmenin yaşı olmaz. Herhalde insan birine aşık olabilir ve tekrar bir yuva kurmak isteyebilir. Dünya üzerinde yaşayan bütün insanlar Bence ikinci bir şansı hak ediyor. Çünkü hayat bir şekilde devam ediyor ve yaşanıyor. Bunun farkında olan erkek arkadaş arayan zengin olgun kadınlar cep telefon numaralarını, sevgili arayan dul ve olgun kadınlar, cep iletişim numaralarını erkek arkadaş arayan Bursa’da yaşayan yaşlı ve zengin kadınlar bedava mesajlaşma numaralarını, evlenmek isteyen kapalı olgun bayanlar ve kadınlar cep telefonu konuşma numaralarını sitemizde paylaşırlar.

Biliyorsun ki normalde böyle bilgileri kadınlarımız ve bayanlarımız hiç kimseyle paylaşmazlar. Çünkü paylaştıkları zaman başlarını belaya geleceğinden korkarlar ve Rahatsız edilmekten korkarlar. Ama bizim sitemizde Kesinlikle böyle bir şey olamaz. Biz sitemiz olarak böyle bir duruma kesinlikle izin vermeyiz.

Bursa 45 50 Yaş Arası ve Üstü erkek Arkadaş arayan olgun ve yaşlı kadınlar WhatsApp numaraları Sevgili Bulma İlanları

Eğer bir WhatsApp uygulamanız varsa çok şanslısınız demektir. Çünkü WhatsApp uygulaması üzerinden İstediğimiz her şeyi yapabiliyoruz. Bursa’da zengin erkek arkadaş arayan olgun kadınların fotoğrafları zengin sevgili arayan yaşlı kadınların telefon numaraları bilgilerini bularak WhatsApp üzerinden iletişime geçebiliriz.

Hayatına sınırlar koymayan ve kimseden çekinmeyen yaşlı olgun kapalı, türbanlı ve tesettürlü kadınlarımız ve bayanlarımız kendilerine evlenecek Veya zengin erkek ararlar. İşte bu yüzden WhatsApp cep telefon numaralarını WhatsApp mesajlaşma numaralarını WhatsApp sohbet tanışma ve evlilik ilanları ve evlenme whatsapp grupları numaralarına ve WhatsApp tanışma ve evlenmeni Sizler ile paylaşırlar.

Siz erkeklerin yapması gereken tek şey elinizi çabuk tutarak profilinize ve hayat tarzınıza uygun kadınlar ve bayanlar ile tanışmanız olacak. Yazık ki Hayat herkesin yüzüne gülmüyor. Maddi durumu kötü olan de zor bir şekilde yaşayan kadınlarımız hayatlarını daha güzel yaşamak için kendilerine zengin erkek arkadaş zengin sevgili zengin koca ve zengin Bey ararlar.

Bursa 55 60 Yaş Üstü olgun ve yaşlı kadınların Twitter Instagram Tiktok ve Facebook Arkadaşlık Sitesi

Bursa’ya daha önce kestane şekeri yemek için gittim. Beğendiğim şehirler arasında yer alıyor. Üstelik baya büyümüş ve gelişmiş bir şehrimiz. Temiz ve Orada hayvanları seviyorlar. O kadar gelişmiş ki herkes elinde akıllı cep telefonu var ve hepsinin içinde sosyal medya hesapları ve profilleri var. İşte o yüzden İnsanlar kendilerine sevgili veya eşlerini sosyal medya üzerinden buluyorlar.

Bursa’da evlenmek isteyen Zengin kadınların, Facebook hesapları Bursa’da erkek arkadaş arayan olgun ve yaşlı kadınların Twitter hesapları, sevgili arayan dul ve zengin kadınların Instagram DM yazışma hesapları, sevgili arayan köylü kızlarının Facebook mesajlaşma hesapları Bursa’da koca arayan yaşlı ve zengin kadınların Twitter mesajlaşma hesapları sitemiz üzerinde aktif olarak kullanılır.

Eğer siz de kendinize uygun bayan arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bir an önce zaman kaybetmeyelim de sizi bekleyen sevgili arayın kapalı, türbanlı, zengin, olgun, dul, emekli, yaşlı kadınları da daha çok bekletmeyin.

Bursa olgun Evlenmek İsteyen Ciddi ve Dürüst kadınların cep telefon numaraları

Bursa olan ve Bursa’da yaşayan bir sürü arkadaşım var. Hepsi çok iyi ve değerli insanlar. Bursa Artık eskisi kadar Sakin bir şehir değil. Artık O kadar çok kalabalıklaştı ki neredeyse Türkiye’nin her yerinden insan Bursa’da yaşıyor. Bursa’da kimsesiz olan ve sevgilisi olmayan bir sürü insan var. Bunlardan bazıları evlenmek isteyen olgun ve zengin bayanlar, sevgili arayan zengin ve dul kadınlar, erkek arkadaş arayan emekli ve yaşlı bayanlar. Durum böyle olunca kimseyle paylaşmadıklarını bizim sitemizde paylaşırlar ve kendilerine erkek arkadaş ararlar.

Evlenmek isteyen dul kadınlar cep telefon numaraları sevgili arayan zengin bayanlar mesajlaşma numaraları, erkek arkadaş arayan olgun ve yaşlı kadınlar cep iletişim numaraları, koca arayan kapalı, türbanlı, tesettürlü kadınlar ve bayanlar mesajlaşma bilgileri kendi istekleri dahilinde sitemize yer alır.

Bizler ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak sizlere huzurlu etmekten gurur duyuyoruz. Bizim sayemizde artık Kimse sevgilisiz veya Hayat Arkadaşsız kalmayacak. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bizim sitemize girip ücretsiz bir şekilde kendinizi tanıtabilir ve sevgili bulabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*