Burdur Dul Bayanlar

Burdur Dul Bayanlar Arkadaşlık ve EVLİLİK Sitesi İlanları

46 yaşında dul bir bayanım adım Sedef.

Eşim öldükten sonra hayatta çok fazla mutlu olamadım. Yalnızlık gerçekten canımı sıkmaya ve hayattan keyif almamama neden olmaya başladı. Eşim öldükten sonra anladım ki hayat gerçekten tek başına hiç çekilmiyor. Çünkü ben eski eşimle her şeyim birlikte yapardım. Her yere beraber gider ve her şeyimizi birlikte yapardık. Neredeyse o arkadaşlarıyla vakit geçirmez, ben de kendi arkadaşlarımla vakit geçirmezdim. Birlikte hem karı koca, hem de arkadaş olmuştuk birbirimize.

Birbirimizi bu kadar bağlı ve bu kadar alışmışken onun rahmetli olması beni gerçekten çok derinden etkiledi. Yaklaşık olarak 11 sene önce rahmetli olan eşimi  ara ara hala anar ve rahmet dilerim. Kısaca konumuza gelecek olursak 11 sene önce eşim rahmetli olduktan sonra hayatta çok fazla bir şeyler yapamadım. Yalnızlığın vermiş olduğu zorluklarla boğuşmaya başladım.

Bir taraftan ev işleriyle uğraşmak bir taraftan da hayat işleriyle uğraşmak insanı gerçekten yoruyor. İnsanın hayatında işlerini paylaşabileceği, hayatını paylaşabileceği, sevip sayabileceği birisinin olması ne kadar güzel olurdu diye düşünüyorum bazen. Kısacası bu site üzerinde kendime bir erkek arkadaş ve hayat arkadaşı bulmaya karar verdim. Çok fazla evlenmeyi düşünmüyorum.

Ama bir sevgilim veya hayat arkadaşım olursa onunla birlikte güzel vakit geçirir ve gezer tozar birbirimizin yaralarına merhem oluruz diye düşünüyorum. Maddi olarak pek fazla bir sıkıntım yok. Eski eşimden bana bir hayli bir şeyler kaldı. O yüzden yeni sevgili olacağım veya yeni tanışacağım hayat arkadaşımın herhangi bir işe sahip olması, herhangi bir gelirinin olup olmaması benim için çok önemli değil. Sadece saygılı , sevgili ve dürüst olması benim için yeterli olacaktır.

Burdur kapalı, tesettürlü, türbanlı, İslami Ciddi ve Dürüst çarşaflı dul bayanlar ve kadınlar

Burdur’da yaşayan birçok kapalı, türbanlı , tesettürlü,  çarşaflı dul bayan, zengin dul bayan, feraceli dul bayan, genç kapalı dul bayan genç tesettürlü dul bayan  ilanları içerisinden kendinize bir tane uygun olanını bulup yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sesli cadde web sitemiz üzerinde tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde gezerek kendinize uygun talibi bulduktan sonra bu insanlarla iletişime geçmek ve düzgün, samimi , seviyeli bir şekilde mesajlaştıktan sonra yepyeni bir ilişkiye başlamaktır. 

Burdur olgun,yaşlı,emekli, 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü dul bayanlar ve kadınlar

Sanmayın ki, sadece genç erkekler ve genç bayanlar kendilerine erkek arkadaş, hayat arkadaşı, evlenecek koca, evlenecek bayan arıyorlar.  Eğer böyle düşünüyorsanız gerçekten yanlış düşünüyorsunuz. Çünkü sadece gençler değil aynı zamanda Burdur’da yaşayan zengin dul bayanlar, zengin olgun dul bayanlar , zengin yaşlı emekli bayanlar, zengin kapalı tesettürlü olgun bayanlar da mutlu olmak için ellerinden gelen tüm çabayı gösteriyor. Bunu Burdur dul bayanlar ilanında da görüyorsunuz.

Ve yaşları ilerlemiş olsa da onlar da hayatı bir noktasından yakalayıp ve güzel bir yaşam sürmek istiyorlar. Sen de bayanlardan bir tanesi ile maddi sıkıntı ve ekonomik problemler yaşamadan çok düzgün bir hayat sürmek istiyorsan web sitemiz üzerinde çok kolay bir şekilde bir tanesi ile tanışabilir ve yepyeni bir hayata başlayabilirsin.

Burdur dul bayanlar cep telefon numaraları Whatsapp Evlenme Grupları 

Burdur’da yaşayan dul bayanların cep telefon numarasına erişebiliyor olsaydınız ne güzel olurdu değil mi? Evet bizce de de güzel olurdu. Evet şimdi sıkı durun.! Web sitemiz üzerinde dul bayanların cep telefon numarası, WhatsApp telefon numarası, WhatsApp görüntülü sohbet numarası , WhatsApp görüntülü görüşme numarası , Telegram numarası gibi bilgilere erişebilecek durumdasınız. Üyelerimizin profillerinin hemen altında bu bilgilerin yazılı olduğunu görebilirsin.

Tabii ki üyelerimiz bu bilgileri kendi istekleri doğrultuda dilerlerse buralara yazıyorlar. Bunun haricinde de siz de web sitemizde tanıştığınız bayanlardan bir tanesiyle muhabbetinizi ilerledikten sonra bu numaralara ve bu bilgilere erişebilirsiniz. Bu bilgilere eriştikten sonra WhatsApp üzerinden görüntülü görüşme, WhatsApp üzerinden görüntülü sohbet, Sesli mesajlaşma gibi özellikleri kullanarak birbirimizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Burdur dul bayanlar İnstagram Tiktok Facebook ve Tivitır Hesapları

Burdur’da yaşayan dul bayanlar , kapalı türbanlı dul bayanlar , genç dul bayanlar , olduğun zengin dul bayanların Facebook  adresleri , Twitter adresleri , Instagram adresleri web sitemiz üzerinde üyelerimiz ve kullanıcılarımız tarafından yayınlanmaktadır. Bu bilgilere erişebilmen an meselesi. Sadece daha dikkatli olmalı ve web sitemize daha fazla vakit geçirmelisiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*