Bayburt Evlenmek İsteyen Bayanlar ve Kadınlar

Bayburt Evlenmek İsteyen Genç Kızlar, Olgun Bayanlar, Dul Kadınlar, Köylü Kızları

Merhaba 32 yaşında Bayburt’ta yaşayan bir bayanım. Tarımcılık ile uğraşıyorum. Yani Tarımcılık uğraşıyorum derken ailemi yapmış olduğu işe ben de yardımcı oluyorum. Aslında bir yerlere ekip biçiyor olmak ve Topraktan çıkan mahsulü toplayıp kendi kazancını topraktan çıkartmak bir başkasının yanında çalışmaya nazaran daha keyifli ve daha güzel gibi Bence en azından ben bundan çok keyif alıyorum. Büyük şehirlerde yaşayabileceğini çok çok düşünmüyorum. Dediğim gibi toprakla uğraşmak ekip biçmek tarla işleriyle uğraşmak çok hoşuma gidiyor.

Neticede böyle olduğu zaman dışarıya bağlı olmadan kendi yiyeceğini üretiyor ve kendi karnını doyuruyorsunuz. Başında iş yap diyen yok maaş vakti geldiğinde eksik miydi çok mıydı diye düşünen yok gayet rahat bir hayatım var. Ama yaşadığım yerde şöyle bir sorun var ki her ne kadar huzurlu olsam da arkadaş çevrem ve Kendime erkek arkadaş bulabileceğim bir yer yok. Yani bir kafe restoran sosyal ortam bulunmadığı için ben de bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadan devam ettim hayatıma.

Yaşadığım köyde Kendime uygun veya evlere bildiğimi düşündüğüm bir erkek de olmadığı için ben de arkadaşlık siteleri üzerinden kendime evlenebilecek bir erkek aramaya başladım. Yani işin özü ve gelirsek buradan Kendime uygun ve kriterlerimi uygun Aynı zamanda da benim kendisine uygun olduğumu düşünen bir insan bulabilirsem O kişiyle tanışıp arkadaşlığımı ilerletip ve evlilik yapmak istiyorum.

Bayburt Evlenmek İsteyen Genç Kızlar, Köylü Kızları

Evlilik hayatın yapı taşıdır. Evliliğe ilk adımı attıktan sonra büyük bir mertebeye erişmiş ve hayata dair büyük bir kazanım sağlamış oluyorsunuz. İnsanın sıcak bir yuvasının olması ve mümkünse yuvasının içinde eşi ile anlaşarak çocuğunu veya çocuklarının olması ne kadar güzel bir şey değil mi. Evet birçok insan da böyle düşünüyor olacak ki evlenmek için internet sitemizde profil oluşturup ve kendine uygun kişileri bulup evliliğe adım atmaya çalışıyorlar. Bu yüzden internet sitemizde Bayburt’ta evlenmek isteyen ciddi ve gerçek evlenmek isteyen bayanlar, köylü kızları, Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası kızlar profil oluşturuyor ve evlenmek için çaba sarf ediyorlar. Sende bu kızlardan bir tanesi ile tanışabilirsin ve ömür böyu huzurlu bir yuva kurabilirsin

Bayburt’ta Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ve Kadınlar

Evet bazen insanlar yaptıkları ilk evliliklerin de huzurlu olamıyorlar. Bu nedenle evlilikler kadar Boşanmalarda gündemde. Durum böyle olunca insanlar Boşandıktan sonra ikinci bir evlilik yapmak ve ikinci baharını yaşayabilmek için yeni arkadaşlıklar ve yeni evlilikler peşine düşüyorlar. Ülkemizde ikinci evliliğini yapan insanlara canavar gözüyle bakıyor insanlar. Bu nedenle insanlar sokaklarda sosyal ortamlarda veya aile ortamında kendisine ikinci evliliğini yapacağı bir erkek arkadaş aradığını söyleyemiyor.

Durum böyle olunca da sosyal medya üzerinde be arkadaşlık sitelerinde şanslarını artırmaya çalışıyorlar. Sizde zaten internet sitemize girip Bayburt’ta evlenmek isteyen dul bayanların ve kadınların ilanlarını gördüğünüz zaman bize hak vereceksiniz. Çünkü hergün yüzlerce profil oluştururak insanlar şanslarını daha çok artırmaya çalışıyor.  Zira Dul bayanlarında ikinci evliliklerini yapmaları en doğal haklarıdır. Onlarında huzurlu olmaya ve hayattan keyif almaya hakları vardır. Onların bu hakkını kimsenin elinden alma hakkı yoktur.

Bayburt Evlenmek İsteyen Bayanlar ve Kadınların Cep Telefon Numaraları, WhatsApp Grupları

Bayburt, Tunceli, Ardahan neresi olursa olsun hiç fark etmez artık iletişim sistemlerinin ve telekomünikasyonun ulaşmadığı köy ve ilçe neredeyse kalmadı. Hal Böyle olunca da hemen hemen ülkenin her yerinde herkes cep telefonu kullanır ve WhatsApp kullanır hale geldi. Her ne kadar insanlar Arkadaşlık sitelerine profil oluştursa da, Facebook Twitter Instagram gibi sosyal ortamlarda hesapları bulunsa da yine de insanlara telefonda görüşüp sesini duymak bir başka geliyor. ve bir insanın bir insanla telefonunu paylaşmış olması o insana ekstra güvendiğini gösteriyor. Durum böyle olunca daha çok samimiyet ve daha çok bir sohbet, muhabbet ortamı oluşuyor. Aynı zamanda cep telefonuyla konuşmak da sınırlı kalmayıp, üyelik gerekmeden tanışma, üyelik olmadan sohbet ve birbirini daha iyi tanıma imkânı sunuyor teknoloji bizlere. Sizde Bayburt ‘ta yaşayan bayanlarla üyelik olmadan sohbet edip, üyelik gerekmeden tanışma yaparak arkadaşlığınızı bir adım daha öteye taşıyabilisiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*